عمومی, پوستر بازی, گیم پلی بازی, نمایش و پیش نمایش

هر آن چه در مورد بازی Watch Dogs: Legion می‌دانیم

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion به عنوان جدیدترین قسمت این مجموعه، قصد دارد بازیکنان را به لندن پس از Brexit (خارج شدن از اتحادیه‌ی اروپا) ببرد و داستان انقلابی را به تصویر بکشد که هکرها به پا کردند. اگر دوست دارید با این بازی فوق العاده موردانتظار و جاه طلبانه بیش‌تر آشنا شوید، به هیچ ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید. همچنین می‌توانید برای خرید بازی Watch Dogs Legion برای PS4 از طریق فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion به عنوان نسخه‌ی سوم و جدیدترین بازی مجموعه‌ی Watch Dogs، قصد دارد بازیکنان را در یک اثر جهان باز قرار دهد. این سری همواره قصد به روایت داستان‌هایی با محوریت هکرها داشته است و در به انجام ساندن این کار، پستی و بلندی‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است. نسخه‌ی اول مجموعه، که برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم منتشر شد، با یک نمایش هیجان انگیز و آینده نگرانه معرفی شد. نمایشی که می‌توانیم آن را به لقمه‌ی بزرگ‌تر از دهان نتیجه‌ی نهایی، تشبیه کنیم. ایده‌ی اولیه‌ی داستان و جهان بازی، به شدت جدید و به گونه‌ای کالت بود. در صنعت بای‌های ویدیویی، هیچ گاه اثری با محوریت زندگی شخصی هکرها در جهانی Open World، ساخته نشده بود. بنابراین، یوبیسافت می‌خواست با استفاده از این ایده‌ اثری را توسعه دهد که بتواند با سایر بازی‌های جهان باز داخل بازار، رقابت کند. نسخه‌ی اول، حتی شبیه آن چه که از نتیجه‌ی نهایی انتظار می‌رفت، نبود و فرسنگ‌ها با نمایش اولیه‌ی بازی فاصله داشت.

نسخه‌ی دوم مجموعه، چند سال بعد و با نام بازی Watch Dogs 2 معرفی شد و قصد داشت از اشتباهات نسخه‌ی اول درس بگیرد. این بار دیگر خبری از یک دنیای تاریک با یک پروتاگونیست افسرده نبود و بازی به روایت یک گروه زیرزمینی می‌پرداخت که در امر فناوری‌های مدرن، بسیار خبره بودند. نسخه‌ی دوم واچ داگز جهان بانشاط و زنده‌تری نسبت به بازی اول داشت اما باز هم مسائلی مانند فقدان تنوع در ماموریت‌ها، باعث شد که نتوانیم Watch Dogs 2 را در ضمره‌ی آثار درجه اول دنیای بازی‌های ویدیویی قرار دهیم.

بازی Watch Dogs: Legion قصد دارد مانند دو نسخه‌ی گذشته، بازیکنان را در یک جهان باز و پویا قرار دهد، اما این بار در زمان و مکانی متفاوت. داستان این بازی در شهر لندن و کشور انگلستان جریان دارد و به وقایع پس از Brexit (خارج شدن بریتانیا از اتحادیه‌ی اروپا) می‌پردازد. پدیده‌ای که نه آنقدرها از واقعیت فاصله دارد و نه آنقدرها به ثمر نشستن نزدیک است. شما به عنوان بازیکن، وارد گروه هکری به نام DedSec می‌شوید. این گروه، به عنوان یک فرقه‌ی زیرزمینی و غیرقانونی ذات به نسبت پلیدی ندارد و هدف خود را در نجات دادن لندن از دست‌ آدم‌های نادرست گذاشته است. گروه DedSec، از هر قشر جامعه که توان راه رفتن دارند، نیروز جذب می‌کند و همین ایده و مکانیک بازی است که آن را در ضمره‌ی بازی‌های نوآورانه قرار می‌دهد. در واقع، لندن در بازی Watch Dogs: Legion تحت تسلط یک گروه امنیتی شرور است که شهر را به وضعیت نامناسبی کشانده و DedSec قصد دارد با جذب کردن نیروهای جدید که از دل مردم عامه خارج می‌شوند، به جنگ این گروه یا فرقه‌ی امنیتی برود.

بازی Watch Dogs: Legion یک پیچش خاص را میان نسخه‌های مختلف مجموعه به وجود آورده است و آن‌ها را با یک سری توجیهات داستانی، به هم دیگر ربط داده است. به عبارتی دیگر، شما می‌توانید هر کسی را که در سطح شهر مشاهده می‌کنید، به یک پروتاگونیست قابل کنترل تبدیل کنید. هر کدام از این شخصیت‌های جدید، دارای قابلیت‌ها و مهارت‌های خاص خود هستند و به گفته‌ی سازندگان، احساس متفاوت بودن با سایر شهروندان را به بازیکن متتقل می‌کنند. NPCهای موجود در شهر لندن، همه‌ی قشرهای جامعه را پوشش می‌دهند. از یک پیر زن مسن و بضله گو گرفته تا قهرمان مسابقات ورزشی. شما می‌توانید هر شخص مهم و غیرمهمی که مشاهده می‌کنید را به عضو گروه DedSec درآورید.

بازی Watch Dogs: Legion در چه زمانی منتشر می‌شود؟

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۸ آبان ۹۹ (۲۹ اکتبر) به صورت جهانی منتشر می‌شود. این بازی، در ابتدا برای پاییز سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود، اما شیوع غیرمنتظره‌ی ویروس کرونا، باعث شد که روند توسعه‌ی بازی با تاخیر مواجه شود و تاریخ انتشار آن تا پاییز سال ۲۰۲۰، به عقب بیفتد.

داستان بازی در لندن پس از Brexit روایت می‌شود

بازی Watch Dogs: Legion

شهر لندن در زمان کنونی، به عنوان شهری شناخته می‌شود که تا حد ممکن، هوشمند شده است. هنگامی که به پیرامون پایتخت انگلستان نگاه کنید، می‌توانید با تکنولوژی‌های جدید و پرشماری مواجه شوید. اما بازی Watch Dogs: Legion این فناوری‌های موجود را ده‌ها بار ارتقاء داده و لندن را به شهری تبدیل کرده که در جمعیت انبوده‌ ربات‌ها، غرق می‌شود. پهپادها به طور مرتب در سطح شهر حرکت می‌کنند و برخی از آن‌ها به عنوان پلیس‌های شهر شناخته می‌شوند. آن‌ها با اسلحه‌های اتوماتیک مسلح شده‌اند و آمده‌اند تا به افراد متخطی، شلیک کنند. در این زمان، یک گروه و شرکت امنیتی به نام آلبیون (Albion)، نفوذ خود را از طریق ربات‌های پراکنده در شهر افزایش می‌دهد و کنترل شهر را به دست می‌گیرد. داستان زمانی جالب‌تر می‌شود که متوجه حضور شرکت Blume نیز می‌شویم. اگر به تجربه‌ی نسخه‌های مختلف این مجموعه پرداخته باشید، با این شرکت آشنایی لازم را دارید. موسسه‌ی پلیدی که همه‌ی اهداف دنیا را با مزیت‌های خود می‌سنجد و به جز این مورد، برای هیچ چیز ارزش قائل نمی‌شود. شرکت Blume، در بازی Watch Dogs: Legion هم حضور خواهد داشت و به عنوان دست‌های پشت پرده شناخته می‌شود.

اما نکته‌ای که در این میان باید به آن اشاره کنیم، این است که ایده‌ی اولیه نسخه‌ی جدید واچ داگز، به لندن پیش از دوره‌ی Brexit باز می‌گردد. در واقع، اگر شرایط توسعه بدون در نظر گرفتن Brexit هم به پیش می‌رفت، باز هم با شهری مواجه بودیم که غرق در تکنولوژی‌های نوین است. Brexit در نگاه توسعه دهندگان این بازی، به عنوان یک امر منفی و ضربه زننده شناخته می‌شود و از آن به عنوان عنصری استفاده شده که باعث بروز روند منفی شرایط می‌شود.

کلینت هاکینگ (Clint Hocking)، تهیه کننده‌ی اجرایی این اثر، در مورد این موضوع گفت:

ما لندن را زمانی انتخاب کردیم که مذاکرات مربوط به Brexit (در دنیای واقعی) حتی شروع هم نشده بود و مطمئنا، این تصمیم به قبل از رأی گیری‌ها باز می‌گردد.

اما در این نقطه باید اشاره کنیم که اسکاتلند، در خط زمانی بازی Watch Dogs: Legion به عنوان یک کشور مستقل و خارج از بریتانیای کبیر شناخته می‌شود. البته مشخص نیست که آیا این تصمیم هم پیش از وقایع مربوط به Brexit گرفته شده است یا خیر.

شما می‌توانید تمام NPCها را به استخدام درآورید و در بطن آن‌ها بازی کنید

بازی Watch Dogs: Legion

به یاد دارید که پیش‌تر از این در مورد جاه طلبانه بودن Leigon صحبت کردیم؟ قابیت کنترل کردن تمامی NPCهای موجود در بازی، آن موردی است که بازی Watch Dogs: Legion را به یک بازی فوق العاده جاه طلب تبدیل می‌کند. مقیاس عظمت این ایده به حدی بزرگ است که می‌توان آن را با ایده‌ی ساخت بازی Cyberpunk 2077 مقایسه کرد. درست است که با توجه به کارنامه‌ی توسعه دهندگان، به احتمال زیاد سایبرپانک به بازی بهتری تبدیل می‌شود، اما فرامش نکنید که یوبیسافت در اوج، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی را بر عهده دارد. میان پرده‌ها، ضرباهنگ گیم پلی، دیالوگ‌ها و روند داستان هر NPC با شخصیت دیگر متفاوت است و تجربه‌ی متفاوتی را هم ارائه خواهد داد. هر یک از این شخصیت‌ها مهارت‌ها و شیوه‌ی گیم پلی و مبارزات مخصوص به خود را دارند. هنگامی که می‌خواهید یکی از شهروندان را به استخدام درآورید، می‌توانید با یک اسکن ساده‌پ یش زمینه‌ی داستانی و مهارت‌های او را مشاهده کنید. در این بازه، می‌توان درصد مهارت در هک یا سایر زمینه‌ها را مشاهده کرد. مطمئنا همه‌ی آن‌ها نمی‌توانند خوره‌های فناوری مدرن باشند؛ دسته‌ای از مردم تنها افراد عادی هستند که قصد دارند زیر پرچم یک آرمان (که آزادی است) مبارزه کنند.

آن دسته از منتقدان و یوتیوبرهایی که موفق به تجربه‌ی بازی شدند، از آدم‌های معمولی و عادی می‌گویند که دوست دارند به اهداف بزرگ برسند. اگر بخواهیم به طور صریح‌تر بگوییم، شهروند‌های لندن در بازی Watch Dogs: Legion دسته‌ای از افراد آموزش دیده و حرفه‌ای در زمینه های نظامی یا تکنولوژی نیستند، بلکه تمامی قشرهای جامعه را پوشش می‌دهند. این مورد، می‌تواند به وجهه‌ی قابل باور بودن بازی کمک کند؛ چرا که در لندن Legion، خبری از شخصیت‌هایی مانند کریتوس و گرالت نیست و آدم های عادی و معمول جامعه، نقش پر رنگ‌تری را ایفا می‌کنند. این حس (ملموس بودن داستان) حداقل تا ساعات ابتدایی بازی پابرجا بوده و تغییر چشم گیری در آن به وجود نیامده است.

البته اگر شما جزء آن دسته از بازیکنانی هستید که علاقه دارند کنترل ابرقهرمانان و افراد حرفه‌ای را به دست بگیرند، به هیچ وجه نگران نباشید. اگر هنگام انجام دادن یک ماموریت، حس کردید که یک وکیل، یک معلم و یک راننده تاکسی به اندازه‌ی کافی برای شما جذاب نیستند، می‌توانید سراغ افراد و چهره‌های جذاب‌تری بروید. همان طور که گفته شد بازیکن توانایی این را دارد که همه‌ی افراد در بعد دید خود را، به گروه DeSec اضافه کند. ممکن است نفر بعدی که به تیم شما ملحق شود، خلافکاری باشد که به خاطر قتل‌های زنجیره‌ای تحت تعقیب است. یا در مثالی دیگر، می‌توانید کنترل یک جاسوس بین الملی را به دست بگیرید که می‌تواند با استفاده از ماشین خود موشک‌های ضد نفر شلیک کند. علاوه بر مردم عادی، افراد خلافکار، جنایتکار، جاسوس و دزد هم قابل استخدام هستند و می‌توانند به تیم شما اضافه شوند. هم چنین اگر در قسمتی از داستان فکر کردید که به آدرنالین بیش‌تری نیاز دارید، افزاد عالی مرتبه‌ی ارتش و پلیس هم می‌توانند به عضویت DedSec در آیند.

اوضاع اشخاص مختلف بازی، تحت تاثیر پیش زمینه‌ی داستانی و کارهایی است که در گذشته مرتکب شده‌اند. برای مثال کسی که در گذشته توسط افراد گروه Albion مجروح شده است، می‌تواند ضربات کشنده‌تری را به اعضای این گروه وارد کند؛ یا کسی که سابقه‌ی مناسبی در امر چاپ سه بعدی اشیای مختلف دارد، می‌تواند در هنگام چاپ اسلحه‌ها و تجهیزات مختلف توسط همین پرینترهای سه بعدی، تخفیف چشم گیری کسب کند. در این میان، موارد عجیب و غریبی هم وجود دارد که کنترل کردن آن‌ها می‌تواند در نوع خود جذاب باشد. برای مثال، اگر شما کنترل شخصیتی را به دست بگیرید که به ماده‌ی خاصی اعتیاد دارد، می‌تواند آسیب بیش‌تری به دشمنان وارد کند؛ اما از طرفی دیگر ممکن است به خاطر پیامدهای مصرف آن ماده، به طور ناگهانی بمیرد.

البته این مورد را هم در نظر بگیرید که نمی‌توانید در خیایان راه رفته و به طور ناگهانی یکی از شهروندان را به استخدام DedSec درآورید. شما باید به گونه‌ای آن‌ها را متقاعد کنید که اهداف DedSec، ارزش به خطر انداختن جانشان را دارد و ماندن در این گروه، می‌تواند به آزادای نهایی لندن منتهی شود.  این روند جذب و متقاعد کردن افراد مختلف، اکثرا در طی یک سری مرحله‌های مخصوص رخ می‌دهد و در این مراحل، باید کار خاصی را برای این شهروندان انجام دهید تا آن‌ها وفاداری شما را مشاهده کنند.

کلاس‌های مختلف مأموران DedSec

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion برای این که تفاوت و تمایز را میان شخصیت‌های مختلف به وجود آورد، تصمیم گرفت تا این افراد را در سه گروه اصلی دسته بندی کند. هنگامی که یک شخص جدید را به استخدام در آوردید، می‌توانید او را به یکی از سه کلاس متفاوت در بازی، بفرستید. گروه ضربت (Enforcer)، نفوذ کننده‌ها (Infiltrator) و هکرها. همه‌ی NPCها می‌توانند یک سری از مهارت‌های پایه‌ی مبارزه و مخفی کاری را انجام دهند، اما قدرت واقعی آن‌ها زمانی مشخص می‌شود که در کلاس و مکان مناسب به کار گرفته شوند. شهروندان لندن، دارای سطوح و ویژگی‌های متفاوتی هستند. برای مثال بعضی از آن‌ها در مبارزات تن به تن قدرتمند هستند و دسته‌ای دیگر در امر هک کردن ربات‌ها. اما این Perk یا تخصص‌های خاص هستند که مردم را از یکدیگر جدا می‌کنند. در ادامه، به معرفی سطحی این سه کلاس مختلف می‌پردازیم.

کلاس Enforce

Enforcerها، افرادی هستند که در زمینه‌ی مبارزات از سایرین قوی‌تر هستند. آن‌ها می‌توانند از اسلحه‌های گرم بهتر استفاده کنند و نارنجک و مین‌های مختلف را با خود حمل و شلیک کنند.

کلاس Infiltrator

افرادی که در ضمره‌ی این دسته قرار می‌گیرند، در مخفی کاری و کشتن دشمنان از سایه‌ها تخصص دارند. Infiltratorها از صدای پای آرام‌تر، اسلحه‌های سرد قوی‌تر و مهارت‌های عجیب مخفی کاری برخوردار هستند. یکی از این مهارت‌های عجیب اما کاربردی، فعال کردن شنلی به نام AR Clock است. اگر مجموعه فیلم‌های هری پاتر را دیده باشید، به احتمال زیاد کاربرد این شنل را می‌دانید. فعال کردن این مهارت، به شما اجازه می‌دهد تا برای چندثانیه‌ای هم که شده نامرئی شوید و از جلوی پای نگهبانان، به سمت هدف موردنظر خود حرکت کنید. یوبیسافت دلیلی را برای این دسته از اتفاقت و مهارت‌ها آورده است تا جنبه‌ی تخیلی بازی را بهتر و منطقی‌تر توجیه کند. آن‌ها می‌گویند همه‌ی شهروندان قانونی لندن دارای یک سری چیپ‌های ریز هستند که در دستگاه عصبی‌شان جاساز شده است. در نتیجه، بازیکن می‌تواند حتی چشم‌های دشمنان خود را هم از ایشان بگیرد یا این که آن‌ها را به انجام کارهای مختلف، مجبور کند؛ چرا که این چیپ‌ها در سلول‌های عصبی مردم تاثیر می‌گذارد و کسی که بتواند از دیوار امنیتی این چیپ‌ها رد شود، کنترل یک ارتش غیرنظامی را بر عهده می‌گیرد.

کلاس Hacker

از آن جایی که معادل فارسی و انگلیسی واژه‌ی «Hacker» مشابه است، به احتمال زیاد می‌توانید روش کار این افراد را حدس بزنید. هکرها هم به مخفی کاری و باقی ماندن در سایه‌های شهر لندن، بیش‌تر علاقه دارند اما هیچ گاه دست‌های خود را به خون دشمنان آلوده نمی‌کنند. در واقع، هکرها کارهای کثیف و فیزیکی خود را به ربات و پهپادها می‌سپارند. عنکبوت کنترل پذیر از راه دور بازی Watch Dogs 2 را به یاد دارید؟ بازی Watch Dogs: Legion در زمینه‌ی ربات‌ها بسیار هوشمندانه‌تر عمل می‌کند. همان عنکبوت بدصدای مارکوس را به یاد آورید، یک توپ جنگی را هم به آن اضافه کنید. در ضمن، ربات شما می‌تواند دشمنان را با تکنیک‌های رزمی مجازات کند. نتیجه چه می‌شود؟ این دسته از ربات‌ها در بازی Watch Dogs: Legion زیاد هستند و می‌توان با کمی شخصی سازی، تجهیزاتی درست کرد که حتی خود سازندگان هم خواب آن را ندیده‌اند.

بازی Watch Dogs: Legionدر طراحی برخی از مهارت و کلاس‌ها، از دو بازی گذشته الهام گرفته است و می‌توان تاثیر آیدن پیرس و مارکوس (به ترتیب پروتاگونیست‌های قسمت اول و دوم) را احساس کرد. البته نگران نباشید، اعضای این سه کلاس مختلف بیش‌تر از این که به هم شباهت داشته باشند، در تضاد یکدیگر هستند تا بازیکن بتواند تجربه‌ی متنوعی را در طی بازی Watch Dogs: Legion به دست آورد.

مردن شخصیت‌ها، به معنای از دست رفتن کامل آن‌ها است

بازی Watch Dogs: Legion

در برخی از مواقع، بازیکنان ممکن است دل خود را به دریا زده و با استفاده از اسلحه‌های مختلف، به سمت دشمن روانه شوند؛ این کار در بازی Watch Dogs: Legion پیامدهای ابدی خواهد داشت. هنگامی که یکی از شهروندان، توسط نیروهای دشمن کشته شود، برای همیشه از دست خواهد رفت. البته، ظاهرا بازی یک سری راه‌ها را در جلو روی بازیکن قرار می‌دهد تا شانس زنده ماندن آن‌ها، صفر نباشد. با توجه به دموها، هنگامی که برای بار اول به دردسر می‌افتید، می‌توانید گزینه‌ی دستگیر شدن را انتخاب کرده تا از مردن شخصیت خود جلوگیری کنید. این قابلیت، هنوز تایید نشده است و ممکن است در محصول نهایی در دسترس نباشد. اگر می‌خواهید به جنگیدن ادامه دهید، این موارد را نیز در نظر داشته باشید، چرا که ممکن است از دست دادن برخی از شخصیت‌ها، برای پایه‌های انقلاب DedSec، نتایج شومی را به همراه آورد. بنابراین، ممکن است شخصیتی که ساعت‌ها زیر نظر شما بوده و کلی هزینه صرف آن شده باشد، اما در ادامه‌ی یک مرگ سهل انگارانه از دست برود. شاید استفاده از مخفی کاری در مراحل مختلف بازی Watch Dogs: Legion یکی از بهترین و قابل اعنتاترین گزینه‌های روی میز واقع شود.

بخش چندنفره‌ی بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion

بخش آنلاین و چند نفره‌ی بازی Watch Dogs: Legion با کمی تاخیر پس از عرضه‌ی بازی، در تاریخ ۱۳ آذر ۹۹ در دسترس قرار خواهد گرفت. در این بخش، می‌توان شاهد برخی از مراحل آنلاین شد که در جهان باز این اثر جریان دارد. این مراحل، جدا از بخش داستانی هستند و هیچگونه ارتباطی با داستان اصلی بازی ندارند. هم چنین، یک بخش Co-Op به نام Tactical Ops نیز به بازی اضافه خواهد شد که به بازیکن اجازه می‌دهد با دوستان خود به پشت سر گذاشتن این مراحل بپردازد. اما این دو تنها محتویات چند نفره‌ای نیست که یوبیسافت برای جدیدترین نسخه‌ی واچ داگز در نظر گرفته است. یک حالت PvP نیز وجود خواهد داشت که بازیکنان را در تیم‌های هشت نفره به مبارزه‌ی هم می‌فرستد. در این حالت بازیکن علیه بازیکن، جمعا ۱۶ ربات عنکبوتی (که پیش‌تر در مورد آن صحبت کردیم) در قالب دو تیم در میدان مبارزه قرار می‌گیرند.

حالت Invasion هم از نسخه های قدیمی به حالت آنلاین بازی Watch Dogs: Legion خواهد آمد. این حالت، به بازیکن اجازه می‌دهد که به طور اتفاقی، در قالب یک NPC قرار گیرد و به هک کردن اطلاعات سایر بازیکن‌ها بپردازد. البته او باید این کار را در زمانی انجام دهد که هنوز اطلاعات خودش لو نرفته باشد. هم چنین، در طی زمان محتویات جدیدی برای بخش‌های مختلف این بازی عرضه خواهد شد. بتل پس (Battle Pass) بازی Watch Dogs: Legion با نام Bloodline در دسترس قرار خواهد گرفت و به خریداران این بتلس پس، محتویات داستانی جدیدی را ارائه خواهد داد. در طی زمان چهار شخصیت Wrench ( از نسخه‌ی دوم واچ داگز)، یکی از عضوهای Assassin’s Creed، شخصیتی به نام Mina و آیدن پیرس در دسترس دارندگان بتل پس قرار خواهد گرفت.

آیا گیم پلی بازی میزبان خونریزی‌های فراوانی است؟

بازی Watch Dogs: Legion

برخلاف نمایش بازی Watch Dogs: Legion در E3 2019 که پر از خونریزی و سلاخی بود، روند گیم پلی و مبارزات بازی قرار است بیش‌تر با تعاملات غیر کشنده همراه باشد. بر گفته‌ی سازندگان، نیمی از اسلحه‌های بازی تنها به بی‌هوش کردن دشمنان می‌انجامد و نیم دیگری از آن‌ها قابلیت کشتن افراد مختلف را دارد. البته در نظر داشته باشید که اجازه‌ی کشتن هیچ فردی در بازی Watch Dogs 2 وجود نداشت و این کار، قدم رو به جلویی برای اکشن مجموعه خواهد بود. با توجه به نمایش‌های بازی، می‌دانیم که بی هوش کردن دشمنان بخش بزرگی از مبارزات را شامل می‌شود. مادربزرگ را از تریلرهای مختلف بازی به یاد دارید؟ این مادربزرگ بازی که با همین نام هم شناخته می‌شود، از یک میله‌ی بی هوش کننده استفاده می‌کند و تمایلی به کشتن دشمنان ندارد. هم چنین، در یکی دیگر از تریلرهای بازی شاهد یک شاتگان دو لول بودیم که به بی هوش کردن دشمنان اکتفا می‌کند.

اما سوالی که در این میان پیش می‌آید این است که آیا تمام کردن روند داستان بازی Watch Dogs: Legion بدون ریختن خون کسی امکان پذیر است؟ سازندگان اظهار کرده‌اند که بخش‌هایی از گیم پلی، از شما انتظار دارد که به جان چند نفری هم که شده پایان دهید. درست است که در این بخش بازیکن می‌تواند از سلاح‌های بی خطر استفاده کند، اما سناریو به گونه‌ای نوشته شده است که افراد موردنظر، به طور کامل جان خود را از دست می‌دهند.

سیستم پیشنهادی

بازی Watch Dogs: Legion

سیستم پیشنهادی نسخه‌ی جدید واچ داگز، نیاز به یک سیستم قدرتمند و قریبا گرانقیمت دارد که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن‌ها بپردازید:

CPU: Intel Core i7-4790 / AMD Ryzen 5 1600

GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480

VRAM: 6GB

فضای موردنیاز: 45 گیگابایت

سیتم عامل مورد نیاز: ویندوز ۱۰ (۶۴ بیت)

 

نظر شما در مورد بازی Watch Dogs: Legion چست؟ آیا این بازی می‌تواند به بهترین نسخه‌ی مجموعه تبدیل شود؟ یا موفق به اعمال کردن ایده‌های جاه طلبانه‌ی خود نخواهد شد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *