اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

به روز رسانی بزرگ بازی Ghost of Tsushima شامل چه مورادی خواهد بود؟

بازی Ghost of Tsushima

در ماه گذشته، استودیو Sucker Punch در طی بیانیه‌ی منتشر شده، اعلام کرد که یک به روز رسانی بزرگ در ۲۵ مهر (۱۶ اکتبر) برای بازی Ghost of Tsushima منتشر می‌شود و حالت‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. برای آشنایی بیش‌تر با محتویات این به روز رسانی ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید.

بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima به عنوان آخرین انحصاری بزرگ پلی استیشن 4، منتشر شد و توانست تا حدودی نظر منقدان و کاربران را به خود جذب کند. بازی Ghost of Tsushima به پرفروش‌ترین محصول استودیو Sucker Punch تبدیل شد و توانست موفقیت مالی خوبی هم برای ناشر و توسعه دهنده، به همراه آورد. اما از آن جایی که این بازی دارای جذابیت‌ها و ارزش تکرار زیادی است، طرفدارن همواره منتظر محتویات جدید و DLCهای داستانی بودند. استودیو Sucker Punch هم در ماه گذشته، طبق بیانیه‌ی منتشر شده اعلام کرد که در آینده یک به روز رسانی بزرگ برای این اثر منتشر می‌شود که با محوریت یک بخش Co-Op و آنلاین خواهد بود. در آن زمان، اطلاعات زیادی در مورد این به روز رسانی و محتویات آن در دسترس نبود و کسی خبری بابت این موضوع نداشت. اما استودیو Sucker Punch با عرضه‌ی یک تریلر، علاوه بر مشخص کردن زمان انتشار آپدیت، به محتویات جدید آن هم اشاره کرد و نمای مشخص‌تری را به بازیکنان نشان داد.

این به روز رسانی، با نام Verison 1/1 شناخته می‌شود و قرار است علاوه بر بخش Legends، دارای جزئیاتی باشد که هواداران در این چند وقت گذشته، خواهان آن بودند. حالت لجندز، یک بخش آنلاین و Co-Op است که به شما اجازه می‌دهد در جزیره‌ی سوشیما، با دوست خود به ماجراجویی بپردازید. البته این دفعه خبری از جین ساکای، شخصیت اصلی گوشت آو سوشیما، نیست و شخصیت‌های قابل کنترل این بازی، شامل یک دسته از جنگجویان افسانه‌ای هستند که در طول داستان بازی، می‌توانستید داستان آن‌ها را از زبان مردم عادی، بشنوید. این به روز رسانی رایگان، علاوه بر بخش لجندز، شامل حالت New Game + و قابلیت ساخت و استفاده‌ی Load-Out می‌شود. ساخت و استفاده از این Load outها به شما اجازه می‌دهد که یک ترکیب از اسلحه‌ها و زره‌های مختلف را درست و ذخیره کنید. اگر شما به ساخت یک Load out اقدام کردید، می‌توانید آن ترکیب مشخص شده را انتخاب و از آن لذت ببرید.

بازی Ghost of Tsushima

بخش جدید Legends در بازی Ghost of Tsushima

بخش جدید Legends، یک حالت آنلاین و Co-Op است که به بازیکن اجازه می‌دهد با دوستان خود به ماجراجویی بپردازد. این بخش، به طور کامل از بخش داستانی جدا است و یک داستان جدید را تعریف می‌کند که هیچ ارتباطی با داستان جین ساکای ندارد. این داستان برگرفته از افسانه‌های اصیل ژاپنی است و دارای دشمنان و شخصیت‌های جدیدی خواهد بود. برای این که بتوانید به این بخش دسترسی پیدا کنید، می‌توانید با فشار دادن دکمه‌ی Pause بر روی دسته‌، یک Lobby مجزا پیدا کنید یا دوستان خود را به این حالت دعوت کنید. علاوه بر این، اگر بتوانید شخصیت Gyozen The Storyteller را در سطح نقشه پیدا کنید، می‌توانید وارد جریان لجندز شوید.

این حالت آنلاین دارای تروفی‌ها، آیتم‌های تزئینی و تجهیزات جدیدی خواهد بود که بازیکنان می‌توانند با پیش روی در بازی، آن‌ها را آزاد و استفاده کنند. استودیو Sucker Punch هم به طور رسمی تایید کرد که بخش لجندز، دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود و تمامی محتویات، تنها با بازی کردن مداوم آزاد خواهند شد.

سایر ویژگی‌های به روز رسانی جدید

به روز رسانی 1/1 بازی Ghost of Tsushima حالت New Game + را برای استفاده فراهم می‌کند. با استفاده از این بخش، می‌توانید پس از اتمام بازی در دور اول، یک بازی جدید را شروع کنید؛ اما این بار می‌توانید از تمامی آیتم‌ها، مهارت‌ها و اسلحه‌هایی که از تجربه‌ی قبلی خود به دست آورده‌اید، استفاده کنید. هم چنین، نیو گیم پلاس دارای تروفی‌های جدیدی هم خواهد بود که پیش از این در لیست تروفی‌های بازی دیده نمی‌شد.

قابلیت درست کرد Load out هم به بازی اضافه خواهد شد. با درست کردن چندین Load out، می‌شود در کسری از ثانیه میان اسلحه و زره‌های متفاوت سوییچ کرد. برای مثال می‌توانید با توجه به رنگ آیتم‌ها، یک Load out جدید درست کنید و تمامی آیتم‌های قرمز ممکن را درون بخش‌های مختلف آن، قرار دهید.

بازی Ghost of Tsushima

اگر قصد دارید به شخصه به روز رسانی جدید 1/1 را تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Ghost of Tsushima مراجعه کنید و از این به روز رسانی رایگان، لذت ببرید.

نظر شما در مورد این آپدیت بزرگ چیست؟ آیا این به روز رسانی یک حالت آنلاین متعادل را به بازی اضافه خواهد کرد یا خیر؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع؛ Kotaku

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید