بازی, گیم پلی بازی, نمایش و پیش نمایش, یادداشت

سیستم Building فورتنایت چه زمانی باز می‌گردد؟ (چپتر ۳ فصل ۲)

سیستم Building چه زمانی به فورتنایت باز می‌گردد؟ (چپتر 3 فصل 2)

بازی فورتنایت تقریبا کار خود را از سال 2018 آغاز کرد و تا به حال توانسته طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کند. امکان ندارد که شما نام این بازی پرطرفدار را از گوشه کناره‌ها نشنیده باشید و قطعا سعی کرده‌اید خودتان برای یک بار هم شده آن را امتحان کنید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر از چگونگی حذف این قابلیت از بازی Fortnite با ما تا آخر محتوا همراه باشید.

بازگشت دوباره سیستم Building فورتنایت به بازی؛ دروغ یا حقیقت؟

همینطور که این بازی پرطرفدار در حال رسیدن به نقطه اوج خود بود، ناگهان شرکت Epic Games تصمیم می‌گیرد در یک حرکت جالب قابلیت build را از این بازی حذف کند تا بتواند رضایت طرفداران بیشتری را به دست بیاورد. تقریبا مدت کوتاهی از آغاز چپتر 3 فصل 2 بازی فورتنایت می‌گذرد و به نوعی استقبال طرفداران از این فصل بازی بسیار جای بحث دارد. بازیکنان در این فصل باید از تاکتیک و استراتژی جدیدی برای گرفتن پیروزی استفاده کنند؛ زیرا دیگر سیستم Building در فورتنایت وجود ندارد که آن‌ها بتوانند با استفاده از آن دشمنان خود را از بین ببرند.

ما به نوعی فکر می‌کنیم که حذف قابلیت سیستم Building فورتنایت برای مدت زیادی ماندگار نیست و بالاخره شرکت Epic Games مجبور می‌شود این ویژگی را دوباره به بازی بازگرداند؛ زیرا حذف این قابلیت برای همیشه امکان‌پذیر نیست. اما باز هم باید منتظر بمانیم تا در آینده بازخوردهای بیش‌تری از این اتفاق به دست بیاوریم. در هر فصل از بازی ما شاهد حضور شخصیت‌های جدید و ویژگی‌های جالبی هستیم که موجب جذابیت بیش‌تر بازی می‌شوند.

بازی فورتنایت توانست با ارائه مکانیک جدید گیم پلی خود به نام Building موفقیت بسیاری طی این سال‌ها کسب کند، به نوعی که طرفداران هیچ‌وقت باور نمی‌کردند روزی این قابلیت از بین برود. با این حال لازم به ذکر است که حذف build موقتی بوده و به زودی در آینده بار دیگر به بازی باز می‌گردد. در طول سال‌ها، بازی‌های بتل رویال دست‌خوش تغییرات بسیاری شده‌اند و به نوعی توانستند آیتم و مکانیک جدیدی از گیم پلی را به مخاطبان خود ارائه کنند. هرچه آیتم‌ها و گیم‌پلی بازی‌های بتل رویال جدید و جدیدتر می‌شد، طرفداران به قدرت شرکت Epic Games باور بیش‌تری پیدا می‌کردند.

سیستم Building بازی Fortnite چه زمانی باز می‌گردد؟

سیستم Building فورتنایت

براساس حرف‌های افشاگر معروف بازی فورتنایت یعنی HYPEX، بازگشت ویژگی build تقریبا یک ماه تا یک هفته طول می‌کشد. ناگفته نماند که build هنوز در Team Rumble، Creative و Arena که حالت‌های رقابتی بازی Fortnite هستند، فعال بوده و تنها در مسابقات معمولی و در Solos، Duos، Trios یا Squads حذف شده است. بنابراین برای بازیکنانی که از حذف build ناراحت بودند گزینه‌ای وجود دارد که می‌توانند در حالت‌های مسابقه‌ای (Team Rumble, Creative, Arena) که گفتیم، به تجربه بازی بپردازند. دلیل اصلی حذف سیستم Building فورتنایت این بوده که بازیکنان از مکانیک‌های گیم‌پلی جدیدتر فورتنایت لذت ببرند و تنها به Building بسنده نکنند.

(به روز رسانی)

در آخر باید بگوییم که قابلیت سیستم Building فورتنایت در ۲۹ مارس ۲۰۲۲ به Fortnite بازگشت، و بازیکنان بالاخره بعد از تحمل 9 روز بدون build توانستند دوباره از این قابلیت منحصر به فرد استفاده کنند. در این نقطه باید اشاره کنیم که اگر قصد دارید آیتم‌های تزئینی بیش‌تری در بازی Fortnite به دست آورید، می‌توانید به صفحه خرید باندل Fortnite: The Last Laugh برای PS5 مراجعه کنید.

 

آیا حالت دائمی no building در فورتنایت وجود دارد؟

سیستم Building فورتنایت

با اینکه بار دیگر build به بازی فورتنایت بازگشت، اما در این میان افرادی بودند که خواستار اضافه شدن حالت دائمی no building به بازی شدند. شرکت Epic Games هم با توجه به تعداد بالای خواسته‌ها به حرف طرفداران گوش کرد و گفت که در آینده حالتی اختیاری به نام Zero Build را به بازی فورتنایت اضافه می‌کند. در حالت Zero Build بازیکنان می‌توانند از Overshield به عنوان خط اصلی دفاعی خود در برابر دشمنان استفاده کنند و مهارت خود را در دیگر قابلیت‌ها مانند دویدن، Mantling و مواردی از این قبیل ارتقا بخشند. فراموش نکنید که در مسیر رسیدن به یک ویکتوری رویال، دویدن و دفاع از مهم‌ترین اصل‌های پیروزی است.

کلام آخر

می‌توانیم بگوییم حالت Zero Build برای افرادی مناسب است که علاقه زیادی به بازی‌های واقع‌گرایانه دارند و در زمان رویارویی با دشمن دوست ندارند شروع به building کنند. در نهایت امیدواریم از خواندن این محتوا اطلاعات مناسبی به دست آورده باشید. به نظر شما قابلیت Build و Zero Build چه تفاوتی در بازی ایجاد می‌کنند؟ آیا در آینده موجب افزایش هیجان بازی می‌شوند؟

منبع: dexerto

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://b2n.ir/u35540 yun.ir/osdwq3 https://zx1.ir/QxR4Y
https://is.gd/xzFzdJ https://tinyurl.com/2p9akwn9 https://bit.ly/3r1tErW
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *