راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه در بازی Wo Long: Fallen Dynasty شخصیت خود را Respec کنیم؟

چگونه در بازی Wo Long: Fallen Dynasty شخصیت خود را Respec کنیم؟

Respec و یا تغییر Build در ژانر بازی‌هایی مانند Wo Long: Fallen Dynasty مکانیکی حیاتی به حساب می‌آید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد، قدرت‌های (Stats) شخصیت خود را عوض کنید و انواع گیم‌پلی‌هایی که بازی در خود جای داده را امتحان کنید. به عنوان مثال شما دوست دارید یک شخصیت پر قدرت بسازید که در مقابل تمامی ضربات دوام میاورد و با استفاده از اسلحه‌های سنگین دشمنان را از بین می‌برد. در میانه‌ی راه اما برای شکست دادن یک باس و یا صرفا جهت تنوع، تصمیم می‌گیرید که یک Build فرز و سریع را امتحان کنید و بجای استفاده از سلاح‌های سنگین به وسایل تند ولی کوچک روی بیاورید. در این مقطع است که Respec کردن به کمکتان می‌آيد. همانطور که در مقاله‌ی راهنمای بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای مبتدیان هم گفتیم، از آنجایی که این اثر یکی از کم مجازات‌ترین سولزلایک‌هایی است که اجازه‌ی تغییر Build به شما می‌دهند، تصمیم گرفتیم که راهنمایی انجام این کار را قرار دهیم.

نحوه‌ی تغییر Build در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

بعد از مقداری پیشرفت کردن در داستان، نهایتا به یک روستای مخفی که Hub بازی به حساب می‌آيد، می‌رسید. شما می‌توانید هروقت که خواستید به این موقعیت برگردید و با تعداد زیادی NPC به گفت و گو بپردازید. با کمک این کاراکترها می‌توانید به بالا بردن سطح اسلحه‌ها و تجهیزات خود مشغول شوید و در صورت نیاز آیتم‌هایی را خریداری کنید. بعد از تمام کردن چندین مرحله‌ی دیگر، بلاخره خانه‌ی بالای کوه در نزدیکی جایی که اسپاون می‌شوید، باز می‌شود. در داخل این کلبه یک NPC به نام Zuo Ci را پیدا می‌کنید که چند گزینه در اختیارتان قرار می‌دهد.

با Zuo Ci در Hidden Village صحبت کرده و گزینه‌ی “Reset Parameters” را انتخاب کنید. این آپشن در حقیقت همان دکمه‌ی تغییر Build در بازی Wo Long: Fallen Dynasty به حساب می‌آید. در صفحه‌ی بعدی می‌توانید یک امتیاز را از یک Virtue گرفته و به بخش دیگری که مد نظر دارید اضافه کنید. هیچ هزینه‌ای برای انجام این کار وجود ندارد پس با خیال راحت تمام انواع گیم‌پلی‌های بازی را تجربه کنید و هر وقت خواستید دوباره به Zuo Ci سر بزنید. این کار را در New Game Plus هم می‌توانید انجام دهید.

اگر می‌خواهید بدانید چقدر به اتمام رساندن Wo Long: Fallen Dynasty طول می‌کشد، سری به مقاله‌ی لینک شده بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *