بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای پیدا کردن کلید‌های خانه‌ی Taoist در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

راهنمای پیدا کردن کلید‌های خانه‌ی Taoist در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

پس از به اتمام رساندن چند کوئست اول در بازی Wo Long Fallen Dynasty، به یک روستا آرام و زیبا خواهید رسید. این روستا، یک مکان عالی با تعداد زیادی NPC (شخصیت‌های فرعی که قدرت کنترلشان در دست بازیکن نیست) است، که هرکدام یک ماجراجویی جذاب برای شما خواهند داشت. یکی از آن‌ها، خانم جوانی است که به دنبال کلیدهای خانه خود می‎‌گردد، البته پیدا کردن این دو آیتم به سادگی‎ ممکن نخواهد بود، پس همراه ما باشید تا در ادامه نحوه پیدا کردن کلید‌های خانه‌ی Taoist (اصلی و پشتی) را برای شما توضیح دهیم.

چگونه کلید‌های خانه‌ی Taoist را پیدا کنیم

کلید خانه Taoist را در بخش سوم و مرحله “In Search of the Immortal Wizard” پیدا خواهید کرد، اما اگر به اندازه کافی به محیط دقت نکنید آن را از دست خواهید داد. این کلید را در مسیر رسیدن به باس فایت در انتهای مرحله، پشت یک سنگ پر از پیچک پیدا خواهید کرد. اگر به نقطه‌ای برسید که باید به پایین بروید و با باس فایت مبارزه کنید، باید به عقب بازگردید و به دنبال آیتم‌های درخشان بر روی زمین باشید. پس از به دست آوردن کلید، با کسی که کوئست را از او گرفته‌اید صحبت کنید، تا به بخش دوم و پیدا کردن کلید پشتی خانه Taoist برسید.

کلید پشتی را چگونه پیدا کنیم

‌کلید پشتی خانه Taoist را در بخش پنجم و مرحله “War’s Flames Blaze Fiercely” پیدا خواهید کرد، اما درست مانند کلید قبلی امکان از دست دادن آن نیز وجود دارد. در انتهای مرحله باید وارد سر یک اژدها شوید تا به تونل تاریک برسید، در این مسیر اتاقی با چهار ستون و تعدادی Shuigui خواهید دید، که در سمت چپ آن کلید مورد نظر را پیدا خواهید کرد، البته باید مراقب عنکبوتی که در آنجا کمین کرده باشید. پس از به دست آوردن این دو کلید، می‎‌توانید به خانه‎‌ای که سه صندوقچه در آن وجود دارد وارد شوید، اما این صندوقچه‌‎ها قفل هستند، و باید دوباره با خانم جوان صحبت کنید.

راهنمای پیدا کردن کلید‌های خانه‌ی Taoist در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

چگونه صندوقچه‌ها را باز کنیم؟

این خانم به شما می‌‎گوید که کلید صندوقچه‌‎ها را بعد از پیدا کردن چند آیتم به شما خواهد داد، خوشبختانه این آیتم‎‌ها همگی لول پایینی دارند و در نتیجه پیدا کردنشان کار چندان سختی نخواهد بود و حتی ممکن است که تعدادی از آن‌ها را در Inventory خود داشته باشید. پس از به دست آوردن کلیدها دوباره وارد خانه شوید و با باز کردن Chestها از آیتم‌‎های کاربردی آن استفاده کنید. این ماموریت فرعی از آنجایی که در اوایل داستان بازی قرار دارد، بسیار می‌تواند با جوایز خود در ادامه‌ی راه به شما کمک کند.

اگر به غیر از کلید‌های خانه‌ی Taoist به دنبال راهنمای دیگری از Wo Long: Fallen Dynasty هستید، سری به راهنمای جامع ما از این عنوان بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *