اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

بازی World of Warcrarft: Shadowlands تاخیر خورد

بسته‌ی الحاقی (Expansion Pack) جدید بازی World of Warcaft که Shadowlans نام دارد، احتمالا تا ماه آبان یا آذر منتشر نخواهد شد. اما pre-patch بازی تا انتهای مهر در دسترس قرار خواهد گرفت.

شرکت Blizzard اعلام کرد که World of Warcraft: Shadowlands در تاریخ 6 آبان (27 اکتبر) منتشر نخواهد شد. سازندگان قصد دارند تا قبل از پایان سال 2020 این بسته‌ی الحاقی را عرضه کنند اما هنوز تاریخ عرضه‌ی جدیدی اعلام نشده است.

طبق بیانیه‌ی از جان هایت (John Hight)، تهیه کننده اجرایی بازی World of Warcraft، این تاخیر بخاطر طراحی‌های اضافی است تا بازی را کمی بهبود دهند و طراحی‌های نهایی بازی انجام شود، زیرا به گفته‌ی او Shadowloands یکی از پیچیده‌ترین طراحی‌های تاریخ بازی World of Warcraft است. علاوه بر این همه گیری ویروس کرونا باعث شده که سازندگان از خانه کار کنند و همین موضوع نیز باعث تاخیر خوردن این محتوای اضافی (اکسپنشن) شده است.

هایت همچنین اعلام کرد که Pre-Patch این اکسپنشن که زمینه‌ را برای انتشار فراهم می‌کند در تاریخ 22 مهر (13 اکتبر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این بسته‌ی الحاقی شامل اصلاح لول شخصیت‌ها، منطقه شروع جدید Exile’s Reach و گزینه‌های جدید شخصی سازی شخصیت‌ها است.

نظر شما در مورد تاخیر در بسته‌ی الحاقی بازی World of Warcraft چیست؟ آیا مایل به تجربه‌ی سریعتر این عنوان هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: PCGamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *