اخبار و رویدادها, بازی

بازی‌ های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس معرفی شدند

بازی Twelve Minutes

ماه اوت قرار است به یکی از هیجان انگیزترین مقاطع زمانی ممکن برای کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) تبدیل شود. دو بازی Psychonauts 2 و Twelve Minutes آشناترین نام‌های موجود در لیست بازی‌های جدید این سرویس هستند.

 

به روال همیشه، مایکروسافت نهایت تلاش خود را برای به روز کردن لیست بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس به کار می‌گیرند. ماه اوت (August) هم در این میان استثنا نبوده و قرار است میزبان آثار جدیدی شود. اولین اثری که باید به آن اشاره کنیم، بازی Humankind است. این بازی استراتژی که کل تاریخ بشریت از زمان انسان‌های اولیه تا امروز را در بر می‌گیرد، بازیکن را در نقش رهبر بشریت قرار داده تا پیشرفت را به عمل آورد. بازی Humankind از همین حالا در دسترس کاربران پلتفرم PC ایکس باکس گیم پس قرار دارد و بازیکنان می‌توانند به تجربه آن بپردازند. همچنین، باید بدانید که سه بازی Need For Speed Heat، Star Wars Battlefornt 2 و Star Wars Jedi: Fallen Order هم راهی سرویس ابری مایکروسافت شدند. پس اگر جزو مشترکین Xbox Game Pass Ultimate محسوب می‌شوید و اینترنت پرسرعتی هم دارید، می‌توانید از همین حالا و به صورت ابری به تجربه آثار مذکور بپردازید.

 

اما این پایان کار نیست و بازی Recompile از تاریخ ۲۸ مرداد (۱۹ اوت) در دسترس کاربران پی سی، کنسول‌ها و Cloud قرار می‌گیرد. بازی Recompile که یک اثر سه بُعدی و مترویدوینیا محسوب می‌شود، از همین حالا هم به خاطر طراحی هنری زیبای خود توجهات زیادی را از سوی بازیکنان جلب کرده است. دو بازی Train Sim World 2 و Twelve Minutes هم در همین تاریخ برای تمام پلتفرم‌های مذکور در دسترس قرار می‌گیرند. بازی Twelve Minutes پروژه به شدت جذابی به نظر می‌رسد که در مقاله چرا باید منتظر بازی Twelve Minutes باشیم؟ به طور کامل به جزئیات آن پرداخته‌ایم.

 

بازی Psychonauts 2

 

۶ روز بعد و در تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ اوت)، بازی فوق‌العاده موردانتظار Psychonauts 2 بالاخره پس از مدت‌ها انتظار منتشر شده و کاربران ایکس باکس گیم پس هم می‌توانند در روز عرضه به تجربه آن بپردازند. این بازی قرار است پس از شانزده سال بازیکنان را دوباره به سازمان Psychonauts برده و به روایت داستان متفاوت و جنون‌آمیز خود بپردازد. اما می‌رسیم به یکی از دست‌کم گرفته شده‌ترین بازی‌های لیست که هیچ وقت به اندازه لیاقتی که داشت دیده نشد. بازی Myst یک اثر گرافیک ادونچر و پازل محور است که در ابتدا در سال ۲۰۲۰، برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest منتشر شد؛ اما حالا کاربران ایکس باکس گیم پس می‌توانند از طریق پی سی، کنسول‌های ایکس باکس و Cloud به تجربه آن بپردازند. البته باید بدانید که این بازی از طریق فروشگاه‌های Steam، GOG و Epic Games Store هم در دسترس قرار می‌گیرد.

 

اضافه شدن بازی‌های جدید، به معنای خروج برخی از آثار دیگر از Xbox Game Pass است. آثاری که در ادمه به آن‌ها اشاره می‌کنیم از تاریخ ۹ شهریور (۳۱ اوت) از گیم پس خارج می‌شوند:

 

  • بازی Blair Witch (خروج از پی سی، کنسول‌ها و Cloud)
  • بازی Double Kick Heroes (خروج از پی سی، کنسول‌ها و Cloud)
  • بازی NBA 2K21 (خروج از کنسول‌ها و Cloud)
  • بازی Stranger Things 3: The Game (خروج از پی سی، کنسول‌ها و Cloud)

 

در پایان اگر می‌خواهید بازی‌های جدید سرویس اشتراکی مایکروسافت را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، می‌توانید به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس مراجعه کنید.

 

نظر شما در مورد بازی‌های جدید Xbox Game Pass چیست؟ آیا شما هم برای تجربه دو بازی Psychonauts 2 و Twelve Minutesهیجان زده هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *