نقد و بررسی, بررسی ویدیویی, گیم پلی بازی, نقد و بررسی بازی, نمایش و پیش نمایش

آنباکسینگ نسخه Earth’s Mightiest Edition بازی Marvel’s Avengers

آنباکس کالکتور Marvels Avengers

درست در اوج محبوبیت سری فیلم‌های Avengers و بعد از انتشار آخرین قسمت آن‌ها یعنی Endgame، در سال ۲۰۲۰ شرکت اسکوئرانیکس از فرصت طلایی به وجود آمده برای انتشار یک بازی ویدیویی با حضور قهرمانان دوست داشتنی مارول، استفاده کرد. این اثر که Marvel’s Avengers نام داشت، با وجود داشتن فرصتی خوب و پتانسیلی بالا، نتوانست آن طور که باید و شاید عمل کند و با انتقاد بازیکنان مواجه شد. بحرحال اما در کنار نکات منفی، نکاتی مثبت نیز در مورد بازی وجود داشتند که یکی از آن‌ها نسخه‌ی کالکتور یا همان Earth’s Mightiest Edition بود. این ورژن کلکسیونی برای هواداران اصیل مارول، مانند یک رویا بود و برای گیمرهای عادی نیز ارزش فراوانی به علت محتوای خود داشت. اگر می‌خواهید این کالکتور ادیشن را خریداری کنید و یا فقط نگاهی به آن بیاندازید، با ویدیو آنباکسینگ تیلنو همراه باشید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی آنباکسینگ نسخه Earth’s Mightiest Edition بازی Marvel’s Avengers را ببینید:

تماشا در یوتوب:

در جعبه‌ی Marvel’s Avengers: Earth’s Mightiest Edition، علاوه بر موارد همیشگی نسخه‌های کلکسیونی، یعنی استیل بوک، برچسب و… دو مجسمه از محبوب‌ترین قهرمانان گروه همراه با یک شماتیک از ساخته‌های تونی استارک، داریم. می‌توان گفت که اگر نسخه‌ی کالکتور مارول اونجرز از بهترین‌ها نباشد، از بدترین‌ها هم نیست و با توجه به برچسب قیمت خود، محتوای فراوانی در اختیار خریدار قرار می‌دهد. همانطور که اشاره، اگر از هواداران اصیل فرنچایز مارول باشید، به علت نزدیک بودن این اثر به کمیک بوک‌ها، با خرید Earth’s Mightiest Edition یکی از بهترین آیتم‌های موجود درباره‌ی قهرمانان خود را بدست می‌آورید.

بازی Marvel’s Avengers واقعا در حد و اندازه‌ی هایپی که در آن سال برای نام گروه اونجرز وجود داشت، عمل نکرد. اما با این وجود و در قلب تمام نکات منفی با یک اثر خوب و لذت بخش مواجه بودیم که اسکوئرانیکس هیچوقت دست از به روزرسانی آن برنداشت. از زمان انتشار تا اواسط سال ۲۰۲۲، هر چند ماه یک بار یکی از قهرمانان فراوان مارول مانند اسپایدرمن به این عنوان اضافه می‌شدند تا کسانی که بازی را خریداری کردند هیچگاه احساس رها شدن نداشته باشند. به همین علت اگر گیمر هستید و به دنیای مارول نیز علاقه دارید، حتما سری به این اثر بزنید و چشمتان را به انتقادات وارده به آن ببندید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *