راهنمایی و آموزش, یادداشت

۱۰ مورد از جزییات بازی Assassin’s Creed Valhalla که مورد توجه قرار نمی‌گیرند (قسمت دوم)

در دومین قسمت از جزییات نهفته بازی Assassin’s Creed Valhalla به ادامه لیست و جزییاتی جالب خواهیم پرداخت. جزییاتی که خود بازیکن باید دنبال آن‌ها بگردد و این نکات مخفی را پیدا کند. با تیلنو همراه باشید.

بیشتر نسخه‌های مجموعه بازی Assassin’s Creed، دارای جزییات نهفته‌ای است که سازندگان برای بازیکنان تدارک دیده‌اند. این جزییات هم به صورت ایستراگ و هم به صورت ارجاعاتی به آینده، پدیدار می‌شوند. با این جزییات، گیمپلی بازی سرگرم کننده‌تر شده است.

در فروشگاه تیلنو، انواع بازی‌های کنسول‌های مختلف، اعم از نسل هشتم و نهم با مناسب‌ترین قیمت برای شما فراهم شده‌اند. شما می‌توانید برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla به فروشگاه تیلنو مراجعه نمایید.

۵- مبارزه با استفاده از Hidden Blade

فقدان تکنیک‌های اساسین‌ها، یکی از ضعیف‌ترین نقاط گیمپلی بازی Assassin’s Creed Valhalla به شمار می‌آید. بیشتر این ضعف به خاطر عدم استفاده از Hidden Blade است، اما لزوما نباید این‌گونه نیست و استفاده از این شمشیر به عنوان سلاحی مجاز، قابل استفاده است.

این قضیه به عنوان بخشی اساسی از گیمپلی بازی، به درستی واضح نیست. برای انجام این کار، باید تمامی سلاح‌های خود را از تجهیزاتتان خارج کنید و فقط Hidden Blade را نگه دارید. پس از انجام این کار، ایوور به طور خودکار شروع به استفاده از این خنجر (تیغ) به عنوان سلاح اصلی می‌کند و حالتی جدید از مبارزه را در این بازی به ارمغان می‌آورد.

۴- استفاده از رجز خوانی برای جلوگیری از مبارزه در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla

به طور معمول، مقایسه‌هایی بین بازی Assassin’s Creed Valhalla و بازی Assassin’s Creed Odissey، انجام شده که که کدام یک عملکرد بهتری نسبت به دیگری داشته است. تا آن‌جا که به اجتناب و پرهیز از مبارزه می‌شود، والهالا گزینه مخفی کاری را از طریق استفاده از رجز خوانی ارائه می‌دهد.

این تنها یک مورد اتفاقی و تصادفی نیست اما یک راه بسیار مفید در صحبت است که برای کناره گرفتن از یک رویارویی و نبرد به کار خواهد آمد. تسلط به رجز خوانی (Flyting) جذابیت بیشتری به ایوور می‌دهد که قابل استفاده در مکالمه‌های اختیاری است و کاراکترهای دیگر را به این وسیله می‌توانید تحت تاثیر قرار دهید که آن‌چه را می‌خواهید انجام دهند و در نتیجه نیاز به مبارزه را از بین می‌برد.

۳- ماهی‌گیری در بازی Assassin’s Creed Valhalla

10 Hidden Details in Assassins Creed Valhalla

به دست آوردن بسته‌های خط سلامتی، می‌توانند تبدیل به یک سربار اضافه در بازی Assassin’s Creed Valhalla شوند، اما یک راه خوب برای یافتن غذا به صورت طبیعی وجود دارد. این از طریق ماهی‌گیری است که در ابتدا گزینه‌ای جذاب به نظر نمی‌رسد. این قابلیت تا زمانی که ایوور سطح Settlement را به عدد دو برساند مخفی می‌ماند و پس از آن کلبه ماهی‌گیری باز می‌شود.

پس از کسب این توانایی، ایوور می‌تواند به هر قسمت از آب‌ها برود و از طناب ماهی‌گیری برای این کار باید استفاده کنید. فرآیندی در این کار وجود دارد که اگر به آن توجه کنید، ماهی‌گیری را به یک ماموریت جانبی سرگرم کننده تبدیل می‌شود که در نقاط محتلفی از بازی قابل تکرار و بازی خواهد بود.

۲- اسب‌هایی که توانایی شنا دارند

10 Hidden Details in Assassins Creed Valhalla

اسب سواری و کنترل اسب در بازی Assassin’s Creed Valhalla اصلا جذاب و سرگرم کننده نیست. این جذاب نبودن بیشتر به این دلیل است که این حیوانات خیلی استفاده خاصی ندارند و ویژگی قانع کننده برای برتری آن‌ها در عبور از مناطق نسبت به ایوور، وجود ندارد. خب این می‌تواند اصلاح شود، اگرچه روش انجام این کار در بازی آشکار نیست، اما باید اصطبل موجود در Settlement را بروز کنید.

با انجام این کار، اسب‌ها را می‌توانید ارتقا دهید و بهبود قابل توجهی را در گیم پلی احساس کنید، زیرا نبود این قابلیت موانع زیادی را در بازی ایجاد می‌کند. با فعال کردن قابلیت ارتقا شنا، مسافرت و نقل مکان از جایی به جای دیگر، آسان‌تر می‌شود.

۱- پیدا کردن ناهنجاری‌های Animus

بازی Assassin's Creed Valhalla

بسیاری احساس می‌کردند که خط داستانی مدرن و امروزی، در اوج بازی Assassin’s Creed Valhalla عجله‌ای و افراطی کار شده است. اگر بازیکنی تمام ناهنجاری‌های Animus را پیدا کند، دیگر چنین حسی ندارد که بینش و مفاهیم بیشتری را در مورد زمان Isu و آن‌چه در آینده می‌آید، ارائه می‌دهد.

این‌ها به عمد در سراسر جهان بازی پنهان شده‌اند و تنها با لغزش روی آن‌ها قابل دسترسی‌اند. این ناهنجاری خود را به عنوان گلیچی نشان می‌دهند و ایوور را به لیلا تبدیل خواهد کرد. سپس مورد دوم برای تکمیل بسترهای نرم‌افزاری و پازل‌ها برای گرفتن ناهنجاری‌ها، مورد نیاز است.

با انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla که درون خود از مضامین و داستان‌های بسیاری از اساطیر نورس بهره می‌برد، این سوال پیش آمد که این اساطیر چقدر با اساطیر نورس در بازی God of War 2018 هم‌خوانی و شباهت دارند. ما در بلاگ تیلنو به مقایسه اساطیر نورس در بازی Assassin’s Creed Valhalla و God of War 2018 پرداخته‌ایم و این مطلب را هم‌اکنون می‌توانید در بلاگ تیلنو مطالعه نمایید.

آیا شما در بازی‌ها و نسخه‌های مجموعه بازی Assassin’s Creed، به جست و جوی جزییات می‌پردازید؟ نظر شما در مورد جزییات بازی Assassin’s Creed Valhalla چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید