راهنمایی و آموزش, یادداشت

۱۰ مورد از جزییات بازی Assassin’s Creed Valhalla که مورد توجه قرار نگرفتند (قسمت اول)

بازی Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla اثری بزرگ و فوق‌العاده به شمار می‌رود که نکات جالبی را در خودش جا داده است. در ادامه به ۱۰ تا از این نکات جذاب و مخفی اشاره می‌کنیم. با ما در تیلنو همراه باشید.

تقریبا این موضوع برای بازی‌های سری Assassin’s Creed به فرمولی تکراری تبدیل شده است که جزییاتی پنهان و نهفته در بازی خود قرار دهند تا بازیکنان آن‌ها را پیدا کنند. بازی Assassin’s Creed Valhalla هم از این قاعده مستثنی نیست، به طوری ‌که جنبه‌های حیاتی داستان را باید کشف کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها به دست بیاورید.

این موارد شامل صحنه‌ها و سکانس‌هایی است که می‌توانند برای چند ساعت شما را درگیر خود کنند و خط داستانی‌های متفاوتی را جلوی راه شما قرار بدهند. در مناطق دیگر، این جزییات به شکل ایستراگ و ارجاعاتی که به آینده اشاره می‌کنند، ظاهر می‌شوند و به سرگرم کننده‌تر کردن روند بازی کمک شایانی می‌کنند.

در فروشگاه تیلنو، انواع بازی‌های کنسول‌های مختلف، اعم از نسل هشتم و نهم با مناسب‌ترین قیمت برای شما فراهم شده‌اند. شما می‌توانید برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla به فروشگاه تیلنو مراجعه نمایید.

۱۰- آخرین روزهای دزموند

بازی Assassin's Creed Valhalla

نام دزموند، نامی است که هواداران سری اساسین کرید دوست دارند در هر بازی این مجموعه مشاهده کنند. جالب است بدانید، او از طریقی به لپ‌تاپ لیلا حسن بازگشته است. برای مشاهده این مورد، باید از حالت Animus خارج شوید و به لپ‌تاپ دسترسی پیدا کنید.

درون لپ‌تاپ، فایل‌های حاوی صداهای ضبط شده وجود دارند که توسط دزموند در آحرین روزهای حضور او در بازی Assassin’s Creed III ساخته شده‌اند. این صداها نشان دهنده ذهنیت او، قبل از این ‌که خودش را قربانی کند، محسوب می‌شوند و بیان می‌کنند که او چطور توانسته از پس مسئولیت‌های خودش بر بیاید.

۹- سرنخ‌های صفحات Codex در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla

پس از باز کردن مسئله Hidden Ones، هیثم، ایوور را به دنبال صفحات Codex می‌فرستد. مشکل اینجاست که هیچ کدام از این‌ها روی نقشه مشخص نشده‌اند و باعث می‌شود که بازیکنان فکر کنند که آن‌ها باید به طور اتفاقی صفحات Codex را پیدا کنند.

سر نخ‌های یافتن صفحات Codex، در جزییات پنهان است، از این رو شما نیاز به رمزگشایی انواع معماهای پیدا شده در Inventory دارید. این موارد حقایق تاریخی در مورد انگلستان را پوشش می‌دهد و از طریق آن می‌توان بر اساس این‌ که در آن زمان چه کسی قدرت را در دست داشته است، مکان‌های دقیقی را بر روی نقشه کشف کرد.

۸- ماهواره‌هایی که از آسمان سقوط می‌کنند

10 Hidden Details in Assassins Creed Valhalla

بازگشت به گوشه فاجعه بازی Assassin’s Creed III، منجر به ایجاد حفره‌ها و ناهماهنگی‌های زیادی در والهالا شد. در یکی از این حفره‌ها بیان می‌شود که چرا فاجعه بیش از آن‌ که دیده شود، رخ می‌دهد. به هر حال، این‌طور نیست. برای درک بهتر اوضاع، باید از Animus خارج شوید و لیلا را به خارج از اتاق ببرید. با رفتن به لبه نقشه، لیلا شاهد سقوط چندین ماهواره به زمین خواهد بود.

۷- رابطه دوستانه با Randvi

10 Hidden Details in Assassins Creed Valhalla

برای بسیاری، Randvi یکی از کاراکترهای حوصله سر بر بازی Assassin’s Creed Valhalla به شمار می‌رود که در مورد مشکلاتش خیلی غر می‌زند و کاری هم برای انجام دادن ندارد. آن‌چه بسیاری از بازیکنان نمی‌دانند این است که شخصیت پردازی این کاراکتر قابلیت کاوش بالایی دارد و حتی می‌تواند یک گزینه جذاب برای تبدیل شدن به یکی از یاران ایوور باشد.

شما برای این کار باید در حین مکالمه با Randvi، از او سوال کنید نه این‌که به سادگی و در همان اول گزینه اتحاد با او را انتخاب کنید. Randvi در ابتدا نمی‌خواهد وارد صحبت برای این مسئله شود، اما اگر او را تحت فشار بگذارید ماموریتی را فاش می‌کند که در آن ایوور را همراهی می‎‌کند.

۶- پا گذاشتن به آسگارد در بازی Assassin’s Creed Valhalla

10 Hidden Details in Assassins Creed Valhalla

در حالی‌که این مورد دارای نشان‌گر Waypoint است، کمی دیرتر از راه می‌رسد و برخی از بازیکنان ممکن است از تجربه تمام خرده داستان‌های خدایان نورس در طول داستان بازی، بی‌خبر باشند. برای انجام این کار، لازم است تا ایوور سطح Settlement خود را حداقل به عدد سه برساند.

به دنبال این ارتقا، Seer Valka خود را به شهرک مستعمراتی می‌رساند و معجون‌های مختلفی درست می‌کند که به ایوور اجازه می‌دهد تا به حافظه و ضمیر ادین وارد شود. این اتفاق، یک داستان کامل درباره آسگارد و سایر دنیاهای اساطیر نورس را می‌گشاید. مدت زمان تجربه این قسمت از بازی به راحتی بیش از ۱۰ ساعت خواهد بود.

با وارد شدن المان‌های بازی‌های نقش‌آفرینی به نسخه‌های جدید مجموعه Assassin’s Creed، انتخاب‌های مهمی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت که تاثیرهای مهمی بر پایان بازی خواهند گذاشت. در بلاگ تیلنو تمام انتخاب های مهم در بازی Assassin’s Creed Valhalla را برای شما گرد آورده‌ایم که با آگاهی بیبشتری در این بازی، تصمیم بگیرید.

شما به تجربه بازی Assassin’s Creed Valhalla پرداخته‌اید؟ چقدر به جزییات بازی توجه کرده‌اید و چقدر این جزییات برای شما جالب و سرگرم کننده بودند؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید