بازی, یادداشت

۱۰ طرح داستانی که دنباله بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند آن ها را دنبال کند (بخش اول)

بازی Cyberpunk 2077

موارد و موضوعات زیادی در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارند که دنباله این بازی می‌تواند از آن‌ها به خوبی استفاده کند. با تیلنو همراه باشید.

بازی Cyberpunk 2077 جنجال و حواشی فراوانی را در زمان انتشارش داشت، اما با تمامی مشکلاتش باز هم عنوانی فوق‌العاده به شمار می‌رود که CD Projekt Red هم قول برطرف کردن مشکلاتش را با به‌روز‌رسانی‌ها داده است. برای خرید بازی Cyberpunk 2077 با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

خطر لو رفتن داستان! اگر هنوز بازی Cyberpunk 2077 را به اتمام نرسانده‌اید و دوست ندارید داستان این بازی برای شما لو برود، از مطالعه ادامه این مطلب خودداری کنید.

صحبت از بازی Cyberpunk 2077 بدون حواشی و جنجال‌های پیرامونش، واقعا کار سختی است. از هک اخیر CD Projekt Red و سرقت اطلاعات از این شرکت گرفته تا انتشار بازی سایبرپانک 2077 که پر از مشکلات فنی و باگ‌های عجیب و غریب بود، همه اتفاقات عجیبی بودند که نام این بازی را تحت‌الشعاع قرار دادند. متاسفانه این حواشی، نقاط قوت و داستان ناب این بازی را تحت تاثیر خود قرار دادند و به سختی می‌توان نام این بازی را بدون این جنجال‌ها به یاد آورد.

در حالی ‌که نظر بازیکنان در مورد این بازی به دو جبهه تقسیم شده است، تقریبا همگی بر برجسته بودن داستان این بازی اتفاق نظر دارند. پس از پایان یافتن بازی، سوالی در ذهن طرفداران شکل می‌گیرد که دنباله این بازی چگونه خواهد بود. هر کاری که انجام شود، فقط امیدواریم که پروژه بعدی به خوبی مدیریت شود و این مشکلات دوباره تکرار نشوند. برای مطالعه راهنمای تروفی بازی Cyberpunk 2077 می‌توانید به بخش راهنما و آموزش تی بلاگ مراجعه کنید.

۱۰- جایی‌ که جانی می‌رود

بازی Cyberpunk 2077

اگر بازیکنان اجازه بدهند که جانی بدن V را تحت کنترل خود در بیاورد، در پایان کاراکتر شهر را ترک می‌کند. آیا او برای زندگی به بیابان‌های اطراف Night City می‌رود یا ماجرای خود را در جایی دیگر ذنبال می‌کند؟ از همه مهم‌تر، آیا او به مبارزه خود با Arasaka و سایر شرکت‌ها ادامه خواهد داد یا زندگی آرامی را برای خود بر می‌گزیند؟ هم‌چنین دیدن زندگی او خیلی جالب خواهد بود وقتی که جانی توانست زنده بماند و V از ادامه زندگی محروم شد.

۹- V در میکوشی

Plot Points That Cyberpunk 2077 Can Fallow Them

اگر بازیکنان تصمیم بگیرند که طرف هاناکو آراساکا باشند، آن‌ها این قابلیت را خواهند داشت که آگاهی V را تا زمانی که شرکت راهی برای قرار دادن V روی بدن دیگری پیدا کند، روی میکوشی بارگذاری کنند. اگر این پایان‌بندی را پایان اصلی بازی در نظر بگیریم، دنباله آن می‌تواند در چندین جهت مختلف صورت بگیرد. شاید یافتن بدنی برای V سال‌ها و شاید یک قرن طول بکشد و یا کاراکترهایی که هنوز رنده‌اند برای نجات V از آراساکا تلاش کنند. حتی می‌تواند اتفاقاتی زنجیر وار درون میکوشی رخ دهند و از آن‌چه درون سرور وجود دارد، پرده بردارد.

۸- شکستن مسئله نهایی میکوشی در دنباله بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

این مورد تا حدودی به پایان قبلی مربوط می‌شود، اما لازم نیست که به طور خاص در مورد V باشد و اصلا نیاز نیست پایانی را دنبال کند که قهرمان بازی درون میکوشی قرار می‌گیرد. دنباله‌ای در مورد تلاش‌های آراساکا برای یافتن راهی تا بتواند آگاهی میکوشی در کالبدی جدید قرار دهد، می‌تواند بازی را به فضا و اتمسفر جالبی وارد کند. تصور کنید که کاراکتر جدید قصد سرقت اطلاعات را دارد و با ربودن دانشمندان شرکت‌های دیگر، می‌خواهد روی یک تکنولوژی جدید کار کند.

۷- V همراه با Panam و Aldecados در دنباله بازی Cyberpunk 2077

Plot Points That Cyberpunk 2077 Can Fallow Them

بیشتر پایان‌های بازی Cyberpunk 2077 تراژیک و غم‌انگیز‌اند. خوشبین‌ترین فرد هم زنده‌ماندن V را برای تنها مدت محدودی می‌بیند، اما فرار با Panam و Aldecados کمی این قضیه را متفاوت‌تر می‌کند که قول می‌دهند برای یافتن راه حلی برای قهرمان ما تلاش کنند. همراهی با گروه‌های بزرگ‌تر می‌تواند مکانیک‌های منحصر به فرد و جدیدی مانند وجود کمپ یا داشتن همراهان بیشتر را از همان اول بازی ایجاد کند. Aldecados افراد خیلی با حالی‌اند که خیلی خوب می‌شود بتوانیم بیشتر با آن‌ها تعامل و ارتباط داشته باشم.

۶- نجات جکی

بازی Cyberpunk 2077

بسته به این‌که چه پایانی را در بازی Cyberpunk 2077 انتخاب می‌کنید، V فرصت دیدن جکی را در میکوشی دارد. متاسفانه، این یک نسخه و کپی کامل مانند جانی سیلورهند یا سابورو آراساکا نیست. با این حال بازیکنان می‌توانند جکی را از طریقی به وسیله میکوشی نجات دهند. شاید این قضیه یک مورد خیلی جالب باشد که دنباله بازی آن را به صورت جدی بررسی کند و به عنوان یک قابلیت در اختیار بازیکنان قرار دهد. با وجود این‌که مدت زمان کوتاهی را در این بازی با جکی می‌گذرانیم، اما این کاراکتر در دل بسیاری از بازیکنان جا باز و محبوبیت بسیاری نیز پیدا کرده است.

Cyberpunk 2077 یک از پر محتواترین بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. برای مشاهده پاسخ سوال چرا بازی Cyberpunk 2077 یکی از طولانی ترین بازی ها است، به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما در مورد بازی Cyberpunk 2077 و داستانش چیست؟ شما هم دوست دارید دنباله‌ای از این بازی ساخته شود؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید