بازی, یادداشت

بازی Assassin’s Creed Valhalla: ده سوال و جواب در مورد Eivor (بخش اول)

بازی Assassin's Creed Valhalla

قهرمان و شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla با اسم ایوور شناخته می‌شود و شخصیت فوق‌العاده‌ای برای این بازی به حساب میاد. ممکن است برای بازیکنان سوالاتی در مورد این کاراکتر به وجود بیاید که در ادامه به تعدادی از آن‌ها پاسخ خواهیم داد. با تیلنو همراه باشید.

آخرین نسخه از مجموعه بازی Assassin’s Creed، در عصر وایکینگ‌ها و جریان هجوم آن‌ها به بریتانیا روایت می‌شود. برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

خطر لو رفتن داستان! اگر بازی Assassin’s Creed Valhalla را تمام نکردید و نمی‌خواهید که داستان این بازی برای شما لو برود، از مطالعه ادامه این مطلب پرهیز کنید.

با این‌که مدتی از عرضه بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد، بازیکنان به اندازه کافی زمان برای عادت کردن به این کاراکتر را داشته‌اند. ایوور شباهتی به دیگر کاراکترهای اصلی این مجموعه بازی ندارد و دلیل آن شخصیت منحصر به فرد او در میان دیگر ویژگی‌های این بازی است.

به دلیل طولانی بودن والهالا بسیاری از حقایق در مورد ایوور کشف نشده باقی می‌مانند چون بسیاری از بازیکنان نمی‌توانند با این حجم از اطلاعات در مورد این شخصیت همراه شوند. از سوی دیگر اطلاعات بسیاری در مورد ایوور در رسانه‌ها و مصاحبه‌هایی که با سازندگان این بازی شده، منتشر شده است. در این مطلب ما به چندین سوال رایج هواداران در مورد ایوور پاسخ خواهیم داد.

۱۰- از لحاظ فنی ایوور مرد است یا زن؟

10 Questions About Eivor

در واقع یک پاسخ متعارف در مورد جنسیت واقعی ایوور وجود دارد. در واقع ایوور یک وایکینگ زن بوده است، گرچه بعدا گزینه‌ای برای به کار گیری او به عنوان شخصیتی مرد نیز به بازی اضافه شد. این موضوع با انتشار کتاب کمیک پیش‌درآمدی بر این بازی به نام Assassin’s Creed Valhalla: Song of Glory مشخص شد که در آن ایوور به صورت وایکینگی زن به تصویر کشیده شده است. این موضوع در رمانی پیش‌درآمد به نام Assassin’s Creed Valhalla: Geirmund’s Saga نیز تکرار و ایوور به شکل زن در این رمان ظاهر شد.

۹- در بازی Assassin’s Creed Valhalla ایوور چند سال سن دارد؟

بازی Assassin's Creed Valhalla

ایوور در سال ۸۴۷ میلادی متولد شده است. در آغاز بازی Assassin’s Creed Valhalla ما شاهد ۹ سالگی او در سال ۸۵۶ میلادی بودیم. البته قسمت اصلی بازی در سال ۸۷۲ شروع می‌شود که در آن می‌بینیم که ایوور یک وایکینگ ۲۵ ساله است. روند داستان این بازی به طوری است که بیش از یک سال طول می‌کشد و در این حین بر سن ایوور نیز افزوده می‌شود، اما در کل در قسمت اصلی داستان بازی، او بسیار جوان است.

۸- چرا او گرگ بوسیده شده نامیده می‌شود؟

10 Questions About Eivor

ایوور چندین لقب و عنوان دارد که یکی برجسته‌ترین این عناوین، گرگ بوسیده شده محسوب می‌شود. این لقب از چگونگی ایجاد زخم روی صورت او سرچشمه می‌گیرد. در زمان کودکی، ایوور پس از کشته شدن پدر و مادرش به حال خود رها شد. در این گیر و دار، او خود را روی دریاچه‌ای یخ‌زده یافت.

در این‌جا و روی دریاچه یخ‌زده بود که ایوور توسط یک گرگ مورد حمله قرار گرفت. اولین توهم و خیال اودین نیز در همین موقع برای او اتفاق افتاد و باعث شد تا با یک تبر بتواند این گرگ را از بین ببرد و این عنوان را از آن خود کند.

۷- در بازی Assassin’s Creed Valhalla چه کسانی با ایوور رابطه خویشاوندی دارند؟

10 Questions About Eivor

ایوور به سختی چیزهایی داشت تا بتوان کودکی او را عادی نامید. حتی قبل از اینکه به سن ۱۰ سالگی برسد، پدر و مادرش را به قتل رساندند؛ پدر و مادر او Rosta و Varin نام داشتند. نام کامل او، Eivor Varinsdottir است و اگر شخصیت مرد را برای او انتخاب کنید، نامش Eivor Varinson خواهد بود.

بعد از این ماجراها و مرگ پدر و مادرش، او توسط شاه Styrbjorn به فرزند خواندگی قبول شد. با این اتفاق او دارای یک برادر ناتنی نیز شد و سیگورد همین برادر ناتنی به شمار می‌رود. سیگورد نزدیک‌ترین خویشاند ایوور در بازی Assassin’s Creed Valhalla محسوب می‌شود.

۶- نکات مقبره ایوور

بازی Assassin's Creed Valhalla

با این‌که بسیاری از طرفداران ممکن است امیدوار باشند که ایوور در آینده برخواهد گشت، اما او در واقع مرده است. البته مقبره او مهم‌تر از آن‌چیزی بود که تصور می‌شد. ایوور در Vinland به خاک سپرده شد که اگر شما به تاریخ علاقه‌ای نداشته باشید، این موضوع بی اهمیت و و کاملا معمولی به نظر می‌آید، اما اگر جزو دوست داران تاریخ محسوب می‌شوید، در واقع این حقیقت یک نکته خیلی جالب به شمار می‌رود.

Vinland نامی است که Leif Erikson بر قاره جدیدی که کشف کرد، نهاد. او در سال ۱۰۰۰ میلادی توانست آمریکای شمالی را کشف کند و اولین کاوشگری لقب گرفت که نامش به عنوان اولین کاشف قاره آمریکا بره می‌شود. این اتفاق مربوط به بیش از یک قرن بعد از مرگ ایوور مربوط می‌شود. این بدین معنی است که ایوور اولین فردی است که به این سرزمین قدم نهاده و در نهایت در همین‌جا در گذشته است.

با اضافه شدن المان‌های بسیاری از ژانر نقش آفرینی به بازی‌های Assassin’s Creed، تصمیمات و انتخاب‌های بازیکن ممکن است در پایان‌ها و اتفاقات بازی تاثیرهای مستقیمی بگذارند. برای آشنایی با تمام انتخاب ها و تصمیم های مهم در بازی Assassin’s Creed Valhalla به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

شما چقدر با کاراکتر ایوور در بازی Assassin’s Creed Valhalla ارتباط برقرار کردید؟ به نظر شما کدام جنسیت ایوور بهتر طراحی شده است؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید