تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon که توسط سازندگان بازی Elden Ring در استودیو فرام سافتور ساخته شده، درست مانند سایر ساخته‌های این تیم چالش برانگیز است. حال اگر با وجود تمام این چالش‌ها به دنبال تروفی‌ها و اچیومنت‌های بیش‌تر هستید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: fires of Rubicon همراه باشید.

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

استودیو فرام سافتور که آن را بیش‌تر به خاطر ساخت سری دارک سولز و الدن رینگ می‌شناسیم، پس از سال‌ها تصمیم گرفت تا از جریان سولزلایک‌ها فاصله بگیرد و به سراغ یکی از فرنچایزهای قدیمی خود برود: مجموعه Armored Core. نسخه جدید این مجموعه که با نام کامل Armored Core 6: Fires of Rubicon در دسترس قرار گرفته، با تحسین‌های فراوان از سوی گیمرها و منتقدها مواجه شده که همگی از اکشن روان و ناب آن تعریف می‌کنند. اما با وجود تفاوت‌هایی که این بازی با سایر ساخته‌های فرام سافتور دارد، هنوز هم با یک ویدیو گیم چالش برانگیز روبرو هستیم. باس فایت‌های Fires of Rubicon هنوز هم به شدت سخت هستند و برای شکست آن‌ها باید حوصله و مهارت زیادی به خرج دهید. علاوه بر این، بازی مذکور شامل چند پایان بندی مختلف هم می‌شود که باید آن‌ها را به دست آورید.

نسخه ششم Armored Core شما را در قالب ربات‌های غول پیکری تحت عنوان مِک قرار می‌دهد که قابلیت شخصی‌سازی تحسین برانگیزی دارند. شما باید با شخصی‌سازی ربات خود به سبک مبارزه مورد علاقه‌تان برسید و همواره به فکر ارتقا آن و بهتر شدن باشید. با گذر از این بحث، باید بدانید که بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon یک ویدیو گیم جهان باز نیست و سعی می‌کند مخاطب خود را در قالب مراحل خطی نگه دارد. حال برای اینکه بتوانید تروفی‌های مورد نظر را به دست آورید، باید این مراحل خطی را با بهترین عملکرد خود پشت سر بگذارید تا به به هدف خویش برسید. به هر حال، در ادامه به راهنمای تروفی Armored Core 6 می‌پردازیم تا با سیستم‌ها و جزئیات آن بیش‌تر آشنا شوید.

راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

نقشه کلی تروفی‌ها

 • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 8 از 10 (این میزان از سختی به آن خاطر است که باید یک سری مراحل را با رنک S پشت سر بگذارید)
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: بیش از 50 ساعت (این موضوع به مهارت شما بستگی دارد؛ چرا که رسیدن به رنک S سخت است و تلاش‌های زیادی را می‌طلبد. از این همه گذشته، باید به فکر تروفی‌های مربوط به پایان بندی‌های مختلف بازی باشید)
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 30 (1 پلاتینیوم، 5 گلد، 10 سیلور و 14 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: صفر، شما می‌توانید تمام تروفی‌های این بازی را در حالت آفلاین کسب کنید
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: 11 عدد (تروفی‌های Stargazer، the Perfect Mercenary، Combat Log Collector، Master of Arena، Asset Holder، Weapon Collector، External Parts Collector، Internal Parts Collector، The Fires of Raven، Liberator of Rubicon، Alea Lacta Est)
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر، بازی Armored Core 6 اصلا درجه سختی خاصی ندارد و برای همه به یک اندازه است
 • سخت‌ترین تروفی: The Perfect Mercenary که به تکمیل ماموریت‌ها با رنک S اشاره دارد
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: سه دفعه (نیو گیم، نیو گیم پلاس و نیو گیم پلاس پلاس)
 • آیا پس از اتمام داستان امکان تکرار کردن مراحل وجود دارد؟ بله، شما می‌توانید از همان اول هر ماموریتی که می‌خواهید را تکرار کنید. هنگامی که داستان اصلی را به تمام برسانید به صورت خودکار وارد حالت نیو گیم پلاس می‌شوید؛ اما می‌توانید تمام ماموریت‌های مورد نظر خود را Replay کنید
Armored Core VI Trophy Guide Armored Core

تمام تروفی‌های بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon را به دست آورید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Armored Core VI Trophy Guide The Perfect Mercenary

تمام ماموریت‌های بازی را با رنک S به پایان برسانید

Gold

شما برای اینکه بتوانید تروفی The Perfect Mercenary را به دست آورید، باید تمام 59 مرحله بازی را با رنک S به پایان برسانید. برای اینکه در یک مرحله این رنک را به دست آورید، باید تمام مبارزات و فعالیت‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین شرایط موجود تمام کنید. اما اولین قدم در این مسیر، آزاد کردن تمام 59 مرحله موجود در بازی است. برای این کار اول بازی مورد بحث را هر آن طور که دوست دارید به پایان برسانید و بدون نگرانی خاصی، از تجربه آن لذت ببرید. پس از اینکه داستان را به اتمام رساندید و با زیر و برم Fires of Rubicon آشنا شدید، وقت آن است که به سراغ رنک s برای تمامی Missionها بروید.

اما چگونه می‌توان تمامی مراحل مورد نیاز را آزاد کرد؟ شما برای این کار باید در سه Playthrough مجزا تمامی پایان بندی‌های بازی را به دست آورید (پایان اول در نیو گیم، پایان دوم در نیو گیم پلاس و پایان سوم در نیو گیم پلاس پلاس). اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ در بازی مورد بحث یک سری مراحل خاص با نام Decision Mission وجود دارد که در صورت انتخاب یکی از آن‌ها، سایر Decision Missionها را از دست می‌دهید و باید در Playthrough بعدی آن‌ها را انتخاب کنید. پس اگر بار اول یکی از این مراحل را انتخاب کردید، در Playthroughهای بعدی Decision Missionهای دیگر را برگزینید تا همه پایان بندی‌های داستان را دیده باشید. هنگامی که هر سه پایان بندی را مشاهده کردید، تمامی 59 مرحله مورد نیاز در قسمت Mission Replay در دسترس قرار می‌گیرند.

اما حالا که همه ماموریت‌های مورد نیاز قابل تجربه هستند چگونه باید در آن‌ها به رنک S رسید. برای انجام این کار باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید. نکته اول این است که به هیچ وجه از Checkpointها کمک نگیرید و مراحل را با تنها یک جان تمام کنید. اگر کشته شدید، مرحله را به طور کامل ریستارت کرده و از اول تلاش خود را به کار گیرید. نکته دوم، سرعت اتمام مرحله‌ها است. در واقع برای اینکه بتوانید به رنک S یک Mission برسید، باید آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به پایان برسانید و هیچ وقتی تلف نکنید. نکته سوم در مورد دریافت کم‌ترین آسیب ممکن از سوی دشمنان است. به عبارتی دیگر برای اینکه نمره بهتری به دست آورید، باید تا جای ممکن از حملات دشمن به دور باشید و از آن‌ها آسیب نخورید. چهارمین نکته که باید در موردش بحث کنیم، در مورد مهمات مصرف شده است. در واقع هرچقدر که مهمات کم‌تری در طی یک مرحله مصرف کنید، امتیاز بیش‌تری به دست خواهید آورد. آخرین نکته لازم به ذکر هم در مورد کشتن یک سری دشمنان مشخص یا تکمیل ماموریت‌های خاص است که اگر به آن‌ها نپردازید، رنک S را از دست خواهید داد. در مورد دشمنان خاص می‌توان گفت که باید به سراغ مِک‌هایی بروید که آیتم‌های تحت عنوان Combat Log را با خود حمل می‌کنند

اما به طور کلی نکته اول، دوم و پنجم که در موردشان صحبت کردیم از اهمیت بیش‌تری برخوردار هستند و اگر سرعت‌تان را تا جای ممکن بالا ببرید، می‌توانید نقاط ضعف مورد سوم و چهارم را جبران کنید. پس در ابتدا مراحل بازی را خوب یاد بگیرید و سپس پس از مشاهده تمام پایان بندی‌ها، برای کسب رنک S تلاش خود را به کار گیرید. هنگامی که هر 59 مرحله را با رنک S به پایان برسانید، تروفی The Perfect Mercenary برای شما خواهد بود.

Armored Core VI Trophy Guide Stargazer

تمامی مرحله‌های بازی را به اتمام برسانید

Gold

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon به تروفی Stargazer می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید تمامی مراحل موجود در آن را به اتمام برسانید. هنگامی که تروفی The Perfect Mercenary را به دست آوردید، این تروفی هم به صورت خودکار برای‌تان آزاد خواهد شد. با این حال برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای تمام مرحله‌های بازی Armored Core 6 سر بزنید.

Armored Core VI Trophy Guide Master of Arena

تمام Arena Programها را تکمیل کنید

Gold

شما با پیشروی در روند بازی، به طور خودکار تمامی Arena Programها را آزاد خواهید کرد. اولین Arena که 29 دشمن دارد، به مرور و با تکمیل Playthrough اول در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه دومین Arena در جریان نیو گیم پلاس و آخرین Arena در طی نیو گیم پلاس پلاس آزاد می‌شوند. اما برای اینکه بتوانید تروفی مورد نظر را به دست آورید، باید در هر سه Playthrough خود تمامی دشمنان موجود در Arena Program را شکست دهید و آن‌ها را پشت سر بگذارید. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار داده شده کمک بگیرید:

Armored Core VI Trophy Guide Asset Holder

تمامی Partها یا قطعات مِک‌ها را به دست آورید

Gold

شما با پیشروی در بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon قطعات یا Partهای مختلف برای مِک خود آزاد می‌کنید تا با استفاده از آن‌ها، به شخصیت سازی ربات خویش بپردازید. هنگامی که تمامی پارت‌ها را به دست آوردید، پنج تروفی Asset Holder، Weapon Collector، External Part Collector، Internal Part Collector و Expansion Collector را آزاد خواهید کرد. توجه داشته باشید که هیچ یک از این پارت‌ها از دست دادنی نیستند و شما می‌توانید از طریق Mission Replay مراحل مورد نظر را تکرار کنید و قطعه‌ای که می‌خواهید را به دست آورید. اکثر پارت‌های مورد نیاز برای این تروفی با تکمیل ماموریت‌های اصلی، تکمیل ماموریت‌های تمرینی، به دست آوردن هر سه پایان بندی، خرید از فروشگاه‌ها، پیدا کردن Part Containerهای پنهان شده و تکمیل Arena Programها به دست می‌آیند. در این میان فقط یک مورد باقی می‌ماند و آن هم مربوط به پیدا کردن تمام Combat Logها است که به واسطه آن‌ها، به بالاترین Hunter Class می‌رسید. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای پیدا کردن تمام پارت‌های بازی Armored Core 6 سر بزنید.

Armored Core VI Trophy Guide Tuning Expert

تمام OS Upgradeها را به دست آورده و اعمال کنید

Gold

شما می‌توانید OS Upgradeها را با مراجعه به Garage و ورود به OS Tuning Menu بخرید. این قابلیت پس از تکمیل مرحله Mission 09: Retrieve Combat Logs در دسترس قرار می‌گیرد. در همین حین و با پیشروی در روند بازی، Arena Programها هم در دسترس قرار می‌گیرد. هنگامی که به سراغ این Arena Programها بروید، با کشتن هر دشمن یک OST Chip به دست می‌آورید که می‌توانید با مراجعه به OS Tuning Menu، آن‌ها را به OS Upgrade تبدیل کنید. این OS Upgradeها شخصیت شما را فارغ از هر پارت و قطعه‌ای قوی‌تر می‌کنند و باعث می‌شوند که به جنگجوی قدرتمندتری تبدیل شوید. همان‌طور که پیش از این هم در راهنمای تروفی Armored Core 6: Fires of Rubicon اشاره کردیم، با پیشروی در روند داستان Arenaهای دیگری هم در دسترس شما قرار می‌گیرند.

توجه داشته باشید که تکمیل Arena اول کافی نیست و باید در حالت نیو گیم پلاس، به سراغ دومین Arena Program بروید و OST Chipهای مربوط به آن را به دست آورید. در واقع برای پیشرفت در این موضوع باید نیو گیم پلاس را تا زمانی ادامه دهید که به چپتر چهارم برسید و تمامی دشمنان موجود در Arena را شکست دهید. هگامی که این کارها را انجام دادید، به اندازه‌ای OST Chip دارید تا از طریق آن، بتوانید تمام OS Upgradeها را به دست آورید. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که برای کسب تروفی Tuning Expert به 197 عدد OST Chip نیاز خواهید داشت. راستی، حداقل برای این تروفی نیازی به رفتن به سراغ نیو گیم پلاس پلاس و تکمیل Arena Prohram سوم نخواهید داشت.

Armored Core VI Trophy Guide The Fires of Raven

پایان بندی The Fires of Raven را به دست آورید

Silver

نکته‌ای که باید در راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به آن اشاره کنیم، به دست آوردن هر سه پایان بندی داستانی است که با نام‌های The Fires of Raven، Liberator of Rubicon و Alea Lacta Est شناخته می‌شوند. یکی از این پایان بندی‌ها فقط از طریق حالت نیو گیم پلاس پلاس (NG++) در دسترس قرار می‌گیرد. اما چگونه می‌توان به پایان بندی‌های مختلف دست پیدا کرد؟ برای تعیین سرنوشت داستان، شما باید از بین یک سری ماموریت‌های خاص با نام Decision Mission گزینه‌های منحصر به فردی را انتخاب کنید. هنگامی که تصمیم خود را گرفتید و به سراغ یک Decision Mission رفتید، در آن Playthrough پایان بندی‌های دیگر را از دست می‌دهید و باید در دفعات بعدی به سراغ پایان بندی از دست رفته بروید.

اما چگونه باید پایان بندی The Fires of Raven را به دست آورد؟ برای این کار باید به تجربه ماموریت‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، بپردازید (این مرحله‌ها Decision Mission هستند):

 1. چپتر سوم – ماموریت 21: Eliminate the Enforcement Squad
 2. چپتر چهارم – ماموریت 31: Itntercept the Redguns
 3. چپتر پنجم: ماموریت 37: Intercept the Coporate Forces

هنگامی که مراحل ذکر شده را انتخاب کردید، به مرحله پایانی Breach the Karman Line می‌رسید و پایان بندی The Fores of Raven را مشاهده می‌کنید.

Armored Core VI Trophy Guide Liberator of Rubicon

پایان بندی Liberator of Rubicon را به دست آورید

Silver

نکته‌ای که باید در راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به آن اشاره کنیم، به دست آوردن هر سه پایان بندی داستانی است که با نام‌های The Fires of Raven، Liberator of Rubicon و Lea Lacta Est  شناخته می‌شوند. یکی از این پایان بندی‌ها فقط از طریق حالت نیو گیم پلاس پلاس (NG++) در دسترس قرار می‌گیرد. اما چگونه می‌توان به پایان بندی‌های مختلف دست پیدا کرد؟ برای تعیین سرنوشت داستان، شما باید از بین یک سری ماموریت‌های خاص با نام Decision Mission گزینه‌های منحصر به فردی را انتخاب کنید. هنگامی که تصمیم خود را گرفتید و به سراغ یک Decision Mission رفتید، در آن Playthrough پایان بندی‌های دیگر را از دست می‌دهید و باید در دفعات بعدی به سراغ پایان بندی از دست رفته بروید.

اما چگونه باید پایان بندی Liberator of Rubicon را به دست آورد؟ برای این کار باید به تجربه ماموریت‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، بپردازید (این مرحله‌ها Decision Mission هستند):

 1. چپتر اول – ماموریت 06: Attack the Dam (هنگامی که دومین ژنراتور موجود را نابود کردید، با زدکمه دکمه D-Pad چپ گزینه Refuse را برگزینید. اگر این کار را انجام دهید ماموریت به روال عادی پیش می‌رود و دوستان‌تان به شما حمله نخواهند کرد. فقط توجه داشته باشید که این ماموریت مخصوص حالت نیو گیم پلاس است)
 2. چپتر سوم – ماموریت 19: Prevent Corporate Salvage of New Tech (این مرحله فقط مخصوص حالت نیو گیم پلاس است)
 3. چپتر سوم – ماموریت 22: Destroy Special Forces Craft
 4. چپتر چهارم – ماموریت 32: Ambush the Vespers
 5. چپتر پنجم – ماموریت 38: Eliminate “Cinder” Carla

هنگامی که این قدم‌ها را انجام دهید، به مرحله پایانی Bring Down the Xylem می‌رسید و پایان بندی Liberator of Rubicon را آزاد خواهید کرد.

Armored Core VI Trophy Guide Alea Iacta Est

به پایان بندی Alea Lacta Est دست پیدا کنید

Silver

نکته‌ای که باید در راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به آن اشاره کنیم، به دست آوردن هر سه پایان بندی داستانی است که با نام‌های The Fires of Raven، Liberator of Rubicon و Lea Lacta Est  شناخته می‌شوند. یکی از این پایان بندی‌ها فقط از طریق حالت نیو گیم پلاس پلاس (NG++) در دسترس قرار می‌گیرد. اما چگونه می‌توان به پایان بندی‌های مختلف دست پیدا کرد؟ برای تعیین سرنوشت داستان، شما باید از بین یک سری ماموریت‌های خاص با نام Decision Mission گزینه‌های منحصر به فردی را انتخاب کنید. هنگامی که تصمیم خود را گرفتید و به سراغ یک Decision Mission رفتید، در آن Playthrough پایان بندی‌های دیگر را از دست می‌دهید و باید در دفعات بعدی به سراغ پایان بندی از دست رفته بروید.

اما چگونه باید پایان بندی Alea Lacta Est را به دست آورد؟ برای این کار باید به تجربه ماموریت‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، بپردازید (این مرحله‌ها Decision Mission هستند). توجه داشته باشید که این تصمیم‌ها را باید در حالت نیو گیم پلاس پلاس انتخاب کنید:

 1. چپتر اول – ماموریت 06: Attack the Dam Complex (پس از اینکه ژنراتور دوم را نابود کردید، دکمه D-Pad راست را فشار دهید. بدین ترتیب هم‌تیمی‌های‌تان به سمت شما حمله‌ور می‌شوند و چاره‌ای به غیر از شکست آن‌ها باقی نمی‌ماند. فقط توجه داشته باشید که این کار را باید در حالت نیو گیم پلاس پلاس انجام دهید)
 2. چپتر سوم – ماموریت 19: Prevent Corporate Salvage of New Tech
 3. چپتر سوم – ماموریت 21: Eliminate the Enforcement Squad
 4. چپتر چهارم – ماموریت 26-بی: Coral Export Denial
 5. چپتر چهارم – ماموریت 29: Underground Exploration (هنگامی که ماموریت را به پاسان رساندید Arena Program موجود را هم تمام کنید. انجام این کار برای به دست آوردن تروفی مربوط به قطعات ضروری است. راستی توجه داشته باشید که سه باس فایت آخر مربوط به Arena Programها، پس از تکمیل Playthrough سوم از دسترس خارج می‌شوند و نباید آن‌ها را از دست بدهید
 6. چپتر چهارم – ماموریت 33-بی: Eliminate V.III (این گزینه مخصوص حالت نیو گیم پلاس پلاس است

هنگامی که این کارها را انجام دهید به ماموریت‌های پایانی MIA، Regain Control of the Xylem و Coral Release دست پیدا کرده و پایان بندی Alea Lacta Est را تکمیل می‌کنید. فقط توجه داشته باشید که این انتخاب‌ها را باید در حال نیو گیم پلاس پلاس یا دور سوم به دست آورید و در Playthrough اول و دوم اصلا به آن توجه نکنید.

Armored Core VI Trophy Guide Weapon Collector

تمام Partهای مربوط به اسلحه‌ها را به دست آورید

Silver

شما این تروفی را در حین کسب تروفی Asset Holder به دست می‌آورید و نیازی به نگرانی ندارید؛ چرا که برای به دست آوردن Asset Holder باید تمام پارت‌ها در تمام دسته بندی‌ها را جمع کنید. فقط بهتر است اشاره کنیم که برای کسب این تروفی به قطعات مربوط به دسته بندی‌های زیر نیاز پیدا خواهید کرد:

 • L-Arm Unit
 • R-Arm Unit
 • R-Back Unit
 • L-Back Unit

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Asset Holder سر بزنید.

Armored Core VI Trophy Guide External Parts Collector

تمام Frame Partها را به دست آورید

Silver

شما این تروفی را در حین آزاد کردن تروفی Asset Holder به دست خواهید آورد؛ چرا که برای آزاد کردن Asset Holder باید تمامی قطعات مربوط به همه دسته بندی‌ها را به دست آورید. فقط بهتر است بدانید که برای تروفی External Parts Collector، به تمامی قطعات دسته بندی‌های زیر نیاز خواهید داشت:

 • Head
 • Core
 • Arms
 • Legs

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Asset Holder سر بزنید.

Armored Core VI Trophy Guide Internal Parts Collector

تمام Inner Partها را به دست آورید

Silver

شما این تروفی را در حین آزاد کردن تروفی Asset Holder به دست خواهید آورد؛ چرا که برای آزاد کردن Asset Holder باید تمامی قطعات همه دسته بندی‌ها را به دست آورید. فقط توجه داشته باشید که برای تروفی Internal Parts Collector، به تمام قطعات دسته بندی‌های ذیل نیاز خواهید داشت:

 • Booster
 • FCS
 • Generator

برای اطلاعات بیش‌تر به آموزش تروفی Asset Holder مراجعه کنید.

Armored Core VI Trophy Guide Expansion Collector

تمام Core Expanisonها را به دست آورید

Silver

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به تروفی Expansion Collector می‌رسیم که برای کسب کردنش، باید تمامی Core Expansionهای موجود در بازی را به دست آورید. برای انجام این کار، اول از همه نیاز دارید که مامورت 09: Retrieve Combat Logs را به اتمام برسانید. هنگامی که این کار را انجام دهید OS Tuning Menu در دسترس قرار می‌گیرد. حال در ادامه باید Arena Programها را تکمیل کنید و دشمنان موجود در آن‌ها را شکست دهید تا OS Chipهای بیش‌تری به دست آورید. هنگامی که OS Chipها را پیدا کردید، به گاراژ بروید، گزینه OS Tuning را انتخاب کنید و سپس به بخش Core Expansion بروید. در ادامه کافی است از هر Expansion گزینه اول آن را بخرید.

در بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به طور کلی چهار عدد Core Expansion وجود دارد که در ادامه لیست آن‌ها را مشاهده خواهید کرد:

 1. Assasult Armor (برای به دست آوردنش یک OS Chip نیاز دارید)
 2. Pulse Protection (برای به دست آوردنش به دو OS Chip نیاز دارید)
 3. Pulse Armor (برای آزاد کردنش به سه OS Chip نیاز دارید)
 4. Terminal Armor (برای آزاد کردنش به پنج OS Chip نیاز دارید)

شما می‌توانید هر موقع که خواستید با مراجعه به منو OS Tuninig و فشردن دکمه مثلث تمامی OS Upgradeهای خود را ریست کنید. علاوه بر این، اگر به OS Chipهای بیش‌تری نیاز دارید باید به سراغ Arena Programهای بیش‌تری رفته و آن‌ها را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که با پیشروی در روند داستان، Arenaهای بیش‌تری را آزاد خواهید کرد.

Armored Core VI Trophy GuideArmored Core VI Trophy Guide Combat Log Collector

تمام Combat Logها را به دست آورید

Silver

Combat Logها یک نوع کالکتیبل هستند که در راهنمای تروفی Armored Core 6: Fires of Rubicon باید در موردشان صحبت کنیم. هنگامی که تمامی این Combat Logها را به دست آورید، تروفی Combat Log Collector را ازاد خواهید کرد. این آیتم‌های جمع کردنی در اختیار یک سری از دشمنان خاص وجود دارند که برای برای به دست آوردن‌شان، آن‌ها را شکست دهید. نکته قابل توجه این است که پس از به دست آوردن یک Combat Log، باید آن مرحله به خصوص را به اتمام برسانید تا لیست کالکتیبل‌های شما به روز رسانی شود. علاوه بر این، باید بدانید هنگامی که Combat Logها را به دست آورید، آن‌ها دیگر در سطح نقشه ظاهر یا اصطلاحا Respawn نمی‌شوند.

Combat Logها در چهار سطح برنز، سیلور، گلد و پلاتینیوم حضور دارند. هر یک از این Combat Logها را که به دست می‌آورید، سطح Hunter Class شخصیت اصلی بیش‌تر می‌شود تا به پارت‌های بیش‌تری دست پیدا کنید (این موضوع در جریان کسب تروفی Asset Holder به دردتان خواهد خورد. حال چگونه باید دشمنانی که حامل این آیتم‌های هستند را شناسایی کرد؟ دشمنانی که Combat Logها را با خود حمل می‌کنند، یک علامت منحصر به فرد مربوط به Log دارند که قادر هستید آن‌ها را در کنار خط سلامتی‌شان ببینید. برای آگاه شدن از مکان قرار گیری این آیتم‌ها و حامل‌های آن‌ها، به صفحه راهنمای پیدا کردن Combat Logهای بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon سر بزنید.

Armored Core VI Trophy Guide Data Log Collector

10 عدد از Data Logها را به دست آورید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. تعداد Data Logهای بازی مورد بحث بیش‌تر از 10 عدد است؛ اما برای کسب این تروفی کسب 10 عدد از آن‌ها کفایت خواهد کرد. شما دیتا لاگ‌های مورد نیاز را با اتمام ماموریت 15: Steal the Survey Data به دست خواهید آورد (این موضوع را از دست نخواهید داد. اگر هم Data Logهای فرعی را به دست آورید، تروفی Data Log Collector را حتی زودتر از رسیدن به ماموریت پانزدهم آزاد خواهید کرد.

Armored Core VI Trophy Guide Testing Complete

تمام Combat Aptitude Evaluation Programها را در قسمت Arena تکمیل کنید

Silver

شما این تروفی را پس از اتمام تمامی 29 مبارزه موجود در Arenaها به دست خواهید آورد. توجه داشته باشید که برای کسب این تروفی نیازی به Arenaهای Playthrough دوم نیست و در همان دور اول می‌توانید کار را تمام کنید. سه دشمن آخر مربوط به بخش Arena که از قدرت بالایی برخوردار هستند، پس از تکمیل ماموریت 30: Underground Exploration در دسترس قرار می‌گیرند.

Armored Core VI Trophy Guide Illegal Entry

مرحله Illegal Entry را به اتمام برسانید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 01: Illegal Entry در چپتر اول به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide Operation Wallclimber

مرحله Operation Wallclimber را تکمیل کنید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 08: Operation Wallclimber در چپتر اول به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide Contact

مرحله Attack the Watchpoint را به اتمام برسانید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 11: Attack the Wactpoint در چپتر اول به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide Ocean Crossing

مرحله Ocean Crossing را تکمیل کنید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 14: Ocean Crossing در چپتر دوم به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide A New Threat

مرحله Attack the Old Spaceport را به اتمام برسانید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 23: Attacl the Old Spaceport در چپتر سوم به دست خواهید آورد. توجه داشته باشید که Decision Missionها روی این موضوع تاثیر نمی‌گذارند و در صورت انتخاب هر یکی از آن‌ها، ماموریت 23 در اختیارتان قرار می‌گیرد.

Armored Core VI Trophy Guide Ayre and the Coral

مرحله Destroy the Ice Worm را به پایان برسانید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 27: Destroy the Ice Worm در چپتر سوم به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide Into Unknown Territory

مرحله Underground Exploration – Depth 3 را به اتمام برسانید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 30: Underground Exploration – Depth 3 در چپتر چهارم به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide Re-education

مرحله Reach the Coral Convergence را تکمیل کنید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 34: Reach the Coral Convergence در چپتر چهارم به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide The Floating City

مرحله Take the Uninhabited Floating Cirty را تمام کنید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از تکمیل ماموریت 36: Take the Unhibited Floating City در چپتر پنجم به دست خواهید آورد.

Armored Core VI Trophy Guide MIA

مرحله MIA را به اتمام برسانید

Bronze

MIA نام ماموریتی است که صرفا در حالت نیو گیم پلاس پلاس و در مسیر رسیده به پایان Alea Lacta Est در دسترس قرار می‌گیرد. بدین ترتیب نباید انتظار مشاهده این ماموریت در Playthrough اول و دوم را داشته باشید. ماموریت MIA در دور سوم بازی به صورت خودکار و با رسیدن به چپتر پنجم در دسترس قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای تروفی Alea Lacta Est مراجعه نمایید.

Armored Core VI Trophy Guide Training Complete

تمام Training Programها را به اتمام برسانید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon باید به این نکته اشاره کنیم که بازی مورد بحث، به طور کلی شامل هفت Training Mission یا مرحله تمرینی می‌شود. برای دسترسی به این مراحل تمرینی باید به گاراژ بروید، گزینه Sortie را انتخاب کنید و سپس وارد بخش Training شوید. مراحل تمرینی به تدریج و با پیشروی در روند داستان آزاد خواهند شد. اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر توضیح دهیم باید بدانید که 6 عدد Training Missionها پس از تکمیل ماموریت 08: Operation Wallclimber در دسترس قرار می‌گیرند. آخرین مرحله تمرینی مورد نیاز هم پس از به اتمام رساندن 6 عدد Training Mission قبلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تکمیل این دسته از مراحل زیاد سخت نیست و می‌توانید در عرض دو الی سه دقیقه آن‌ها را تمام کنید.

Armored Core VI Trophy Guide Hardware Engineer

یک AC (مخفف Armored Core) را سرهم کنید

Bronze

پس از پایان مرحله اول Fires of Rubicon، بخش گاراژ برای شما آزاد می‌شود. هنگامی که این اتفاق رخ داد به بخش گاراژ بروید و گزینه AC Design را انتخاب کنید. سپس وارد بخش Assembly شوید و یکی از پارت‌های مِک خود را تغییر دهید تا تروفی Hardware Engineer آزاد شود. برای مثال شما می‌توانید Core مِک خود را در همان ابتدا کار تغییر دهید و تروفی را به دست آورید.

Armored Core VI Trophy Guide Software Engineer

OS ربات خود را ارتقا دهید

Bronze

بخش OS Tuning پس از تکمیل ماموریت 09: Retrive Combat Log آزاد می‌شود. برای دسترسی به این بخش کافی است به گاراژ سر بزنید و گزینه OS Tuning را انتخاب کنید. سپس کافی است یک OS Tuning جدید برای AC خود بخرید تا تروفی Software Engineer را آزاد کرده باشید. خرید این OSها نیاز به OST Chip دارد که می‌توانید آن‌ها را با شکست دشمنان موجود در Arena به دست آورید. بخش Arena نیز پس از ماموریت 09: Retrive the Combat Logs در دسترس قرار می‌گیرد.

Armored Core VI Trophy Guide Graphic Designer

رنگ AC خود را تغییر دهید

Bronze

پس از اینکه مرحله اول بازی Armored Core 6 به پایان رسید، بخش گاراژ در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس از این اتفاق وارد گاراژ شوید، گزینه AC Design را انتخاب کنید، وارد بخش Paint شوید و رنگ مِک خود یا قطعات آن را تغییر دهید. هنگامی که رنگ مِک شما تغییر پیدا کرد، تروفی Graphic Designer به حساب PSN شما اضافه خواهد شد.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PowerPyx

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

 1. daryl گفت:

  برای تروفی پایان مخفی یه جا رو ننوشتی کلا همه چی خراب شد باید از اول برمش بلد نیستی ننویس

  1. بهراد گفت:

   دوست عزیز مشکلی که براتون پیش اومده رو واضح بیان نکردید که بخوایم کمک کنیم، و از ادبیات جالبی هم استفاده نکردید. ولی ما خودمون تو مجموعه با این راهنمای تروفی، پلاتینوم رو گرفتیم. و البته همونطور که در پایان مقاله ذکر کردیم، از معتبر‌ترین منبع راهنمای تروفی خارجی مطلب رو کار کردیم.

 2. mj گفت:

  سلام
  واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم، یه دنیا ممنون بابت راهنمای تروفی که گذاشتید. کلی از گیمرای ایران از راهنماهای شما استفاده میکنن. خواهش میکنم به گذاشتن راهنماها ادامه بدید و قطع نشه چون هیچ سایت دیگه کار فوق العاده شما رو انجام نمیده. همیشه سلامت باشید و ما دعاتون میکنیم.
  منتظر راهنمای تروفی
  Baldurs gate 3
  هم هستیم
  دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *