اخبار و رویدادها, راهنمای بازی, راهنمای خرید بازی, یادداشت

حالت آموزشی بازی Assassin’s Creed Mirage

حالت آموزشی بازی Assassin's Creed Mirage

Ubisoft به تازگی اعلام کرده است که جدیدترین نسخه از سری Assassin’s Creed با نام Mirage شامل حالت History of Baghdad خواهد بود. به گفته Ubisoft این بخش بازیکنان را به تاریخ نزدیک‎‌تر می‎‌کند. همچنین History of Baghdad در زمان عرضه بازی، به صورت رایگان درسترس خریداران قرار خواهد گرفت. در چند سال گذشته همواره دیده بودیم که در مدارس، به لطف جزئیات بالای شهرهای تاریخی در سری اساسینز کرید، معلم‌ها با استفاده از حالت عقاب، در کلاس‌های خود با استفاده از این سری بازی به آموزش مشغول می‌شدند.

History of Baghdad شامل مطالبی می‎‌شود که اطلاعات تاریخی بسیار دقیقی از مناطق مختلف بغداد در قرن نهم دراختیار بازیکن قرار می‎‌دهد. این مقالات شامل بخش‌‎های اقتصاد، اعتقادات، زندگی روزمره، حکومت، هنر، پیشرفت‎‌های علمی و زندگی درباری می‎‌شوند.

حالت آموزشی بازی Assassin's Creed Mirage

سری Assassin’s Creed همیشه از ویژگی‎‌های آموزشی‎ مانند Discovery Tour در نسخه Origins بهره گرفته است. این حالت مبارزات و گیم‎پلی را غیرفعال کرده و تمرکز بازیکن را برروی گشت و گذار در مصر باستان قرار می‎‌دهد. در عناوین قدیمی این سری، با ورود به بخش Database می‌‎توانستید اطلاعات مفیدی از تاریخ آن شهر را مطالعه کنید، به نظر می‎رسد Ubisoft برای Mirage نیز همین رویکرد را در پیش گرفته است.

علاقه‎‌مندان می‎‌توانند انتظار اطلاعات مفیدی از کالاهای صادراتی، بازارهای بغداد و حتی شترهای آن منطقه را در Assassin’s Creed Mirage داشته باشند.

Assassin’s Creed Mirage  به گیم‌پلی عناوین قدیمی بازگشته است، و به جای تمرکز برروی المان‎‌های نقش آفرینی و جهانی وسیع، با عنوانی خطی و مکانیزم‌‎های جذاب پارکور و مخفی‌‎کاری مواجه هستیم. Assassin’s Creed Mirage درتاریخ 5 اکتبر 2023 مصادف با 13 مهر 1402 برای کنسول‎‌های نسل هشتم، نهم و PC منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید بدانید که میراژ چقدر به ریشه‌های سری بازگشته سری به مقاله‌ی شباهت بازی Assassin’s Creed Mirage با نسخه‌های قدیمی بزنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *