راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S, نقد و بررسی بازی

بررسی امتیازات بازی Call Of Duty: Vanguard از دید سایت‌های معتبر

امتیازات بازی Call Of Duty: Vanguard

پس از مدت‌ها انتظار، تازه‌ترین اثر سری Call of Duty تحت عنوان بازی Call Of Duty: Vanguard روز گذشته در دسترس قرار گرفت. به همین دلیل، رسانه‌های معتبر صنعت بازی‌های ویدیویی اقدام به انتشار نقد و امتیازات این بازی کردند. با بررسی امتیازات بازی Call Of Duty: Vanguard همراه تیلنو باشید.

بازی Call of Duty: Vanguard که به عنوان هجدهمین اثر سری کالاف دیوتی محسوب می‌شود، بازیکنان را به دوران جنگ جهانی دوم خواهد برد. استودیو Sledgehammer در این محصول خود، به جای نمایش اتفاقات بزرگ و جنگ‌های عظیم مانند پیاده‌سازی در نرماندی، به سراغ داستانی شخصی رفته است. بر این اساسا، در بازی کالاف دیوتی ونگارد با افراد مختلفی از کشور‌ها و جبهه‌های متفاوت همراه می‌شویم تا جنگ جهانی دوم را از زوایای تازه‌ای تجربه کنیم. این سربازان در کنار هم گروهی به نام Task Force One را تشکیل داده و با نیروهای متحدین وارد جنگ می‌شوند. در کنار بخش داستانی، بازی Call of Duty: Vanguard دارای بخش‌های چند‌نفره (شامل حالت‌ها و نقشه‌های متنوع) و زامبی (ادامه داستان Dark Aether) نیز بوده که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. نقد و بررسی‌های بازی کالاف دیوتی ونگارد نشان می‌دهند که بازخورد منتقدین نسبت به این اثر عموما مثبت بوده است. با بررسی امتیازات بازی Call Of Duty: Vanguard از دید سایت‌های معتبر دنیا همراه تیلنو باشید.

بررسی بازی Call of Duty: Vanguard از دید سایت‌های معتبر دنیا

سازنده: Sledgehammer Games

ناشر: Activision

پلتفرم‌های مقصد: ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر

وبسایت Hobby Consolas

نمره: ۸۷ از ۱۰۰

با این وجود که بازی Call of Duty: Vanguard در «ارائه نمایشی متفاوت از جنگ جهانی دوم» شکست می‌خورد، اما یک اثر تیراندازی اول شخص عالی است. کمپین این بازی پر از لحظات حماسی (در برخی مواقع دراماتیک) بوده، بخش چند‌نفره سریع و سرگرم‌کننده آن دارای 16 نقشه (دو برابر بازی قبلی سری کالاف دیوتی) و حالت‌ها و عناصر فراوان است و حالت زامبی می‌تواند فوق‌العاده لذت‌بخش ظاهر شود.

وبسایت Game Informer

نمره: ۸۰ از ۱۰۰

با این وجود که کمپین بازی Call of Duty: Vanguard بیشترین مشکلات را به وجود می‌آورد، اما بخش‌های زامبی و چند‌نفره برای رساندن این اثر به جایگاهی مناسب تحت فشار زیادی قرار می‌گیرند. اگر از علاقه‌مندان تجربه تک‌نفره هستید، می‌توانید از بازی کالاف دیوتی ونگارد صرف‌نظر کنید. اما اگر دیگر بخش‌ها برای شما جذابیت دارند، این بازی بهترین گزینه برای تیراندازی به دیگر بازیکنان و کشتار زامبی‌ها است.

وبسایت Hardcore Gamer

نمره: ۸۰ از ۱۰۰

با وجود مشکلات بسیار در کمپین، به لطف بخش‌های زامبی و چند‌نفره، بازی Call of Duty: Vanguard می‌تواند به تجربه‌ای سرگرم‌کننده از سری کالاف دیوتی تبدیل شود. استودیو Sledgehammer بالاخره جایگاه خود در سری Call of Duty را به دست آورده است.

وبسایت Attack of the Fanboy

نمره: ۸۰ از ۱۰۰

بازی Call of Duty: Vanguard اثری قابل توجه و در عین حال عادی از مجموعه باسابقه کالاف دیوتی است. از لحاظ فنی، این اثر یکی از شگفت‌انگیز‌ترین بازی‌های موجود در بازار است. با این حال از لحاظ گیم‌پلی تفاوتی با بازی‌های قبلی ندارد. چه به دنبال بخش تک‌نفره هستید و چه قصد تجربه بخش‌های زامبی و چند‌نفره را دارید، بازی کالاف دیوتی ونگارد محتوا‌های بسیاری برای ارائه دارد. استودیو Sledgehammer Games با این بازی در مسیر درستی حرکت کرده، اما به نظر می‌رسد برای اثبات توانایی‌های خود لازم است بازی دیگری را نیز روانه بازار کند.

وبسایت Gamespot

نمره: ۷۰ از ۱۰۰

مشکل اصلی عرضه سالیانه بازی‌های سری Call of Duty این است که تقریبا می‌دانید چه محتوایی را دریافت خواهید کرد. این امر برای بازی کالاف دیوتی ونگارد نیز صادق است. این ویژگی را می‌توان نعمت و در عین حال نفرینی برای بازی مذکور دانست. المان‌های ونگارد حس رضایت را منتقل می‌کنند، اما ایده‌های آن همواره با چارچوب‌های سری ترکیب مناسبی را به وجود نمی‌آورند. با این حال چارچوب همچنان استحکام خود را حفظ کرده و گان‌پلی عالی، بخش چند‌نفره هیجان‌انگیز و لحظات خلاقانه کمپین ارزش تجربه کردن را دارند. با این وجود تلاش برای کنار هم قرار دادن این بخش‌‌ها مشکلاتی را به وجود آورده و به جای آن که همدیگر را تقویت کنند، موجب تعضیف یکدیگر شده‌اند.

وبسایت IGN (کمپین داستانی)

نمره: ۷۰ از ۱۰۰

کمپین بازی Call of Duty: Vanguard تجربه‌ای درخشان است که می‌تواند مدتی شما را سرگرم کند. اگرچه مدت کوتاه و عدم تنوع آن باعث می‌شود از آثار کلاسیک سینمای جنگ که سعی دارد از آن‌ها الگو برداری کند، فاصله‌ای معنا‌دار داشته باشد.

وبسایت VGC

نمره: ۶۰ از ۱۰۰

بازی Call of Duty: Vanguard گامی بزرگ نسبت به بازی Black Ops Cold War محسوب می‌شود، اما با معیارهای بازی Modern Warfare 2019 فاصله دارد. سه ستون اصلی بازی کالاف دیوتی ونگارد، در کنار هم اثری را به وجود می‌آورند که با انسجام مثال‌زدنی و بخش‌های سرگرم‌کننده‌اش ما را شگفت‌زده کرده است.

میانگین نمرات بازی Call of Duty: Vanguard در وبسایت Metacritic روی PS5

77

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه مطالب بیشتر می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Call Of Duty: Vanguard مراجعه کنید. همچنین تهیه این بازی از طریق صفحات بازی Call of Duty: Vanguard برای XBox، بازی Call of Duty: Vanguard برای PS5 و بازی Call of Duty: Vanguard برای PS4 امکان‌پذیر است. نظر شما درباره امتیازات بازی Call of Duty: Vanguard چیست؟ آیا نمرات اثر مذکور توانسته شما را برای تجربه آن راضی کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Metacritic و Gamespot

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *