راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای گرفتن بهترین زره ها در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla

درست مانند دو نسخه قبلی سری اساسین کرید، این بار هم در بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز تعداد زیادی زره مختلف در دسترس گیمرها قرار گرفته است؛. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین زره های والهالا هستید، با تیلنو همراه باشید.

بعد از تغییرات گسترده‌ای که اساسین کرید اوریجینز (Assassin’s Creed Origins) در سری خود به وجود آورد، یوبیسافت راه‌های زیادی برای افزایش تنوع این سری به دست آورد. از پرک‌ها و مهارت‌های مختلف گرفته تا انواع و اقسام سلاح‌ها به بازی اضافه شدند و گیم پلی متنوعی را خلق کردند. با انتشار اساسین کرید ادیسی (Odyssey) و سفر به یونان، این بار ست زره‌های مختلف نیز به سری اساسین کرید اضافه شدند. حال گیمرها باید ست زره‌های خود را نیز کامل می‌کردند و می‌توانستند تا حد زیادی، زره شخصی‌سازی شده خود را به تن کنند. این سیستم در آدیسی حسابی موفق ظاهر شد و این بار در والهالا نیز شاهد این سیستم هستیم. در ادامه مطلب، بهترین ست زره های اساسین کرید والهالا و نحوه به دست آوردن آن‌ها را با شما به اشتراگ می‌گذاریم.

ست Raven Clan در اساسین کرید والهالا

راهنمای اساسین کرید والهالا

قابلیت‌ها:

 • در سطح سلامتی پایین، آسیپ‌پذیری کاهش پیدا می‌کند.
 • شانس اعمال ضربات Critical را افزایش می‌دهد.

برای به دست آوردن زره Raven Clan کافی است تا چند ساعتی از بخش داستانی بازی را پشت سر بگذارید. تکه‌‌های مختلف این ست خیلی راحت و در طول مراحل داستانی بازی به جمع کلکسیون زره‌های شما می‌پیوندند. برای استفاده از این زره، نیازمند سبک بازی خاصی نیستید و تمام افراد با استراتژی‌های مختلف، می‌توانند از آن استفاده کنند. با وجود این که Raven Clan در طی مراحل بازی به دست می‌آید، پرک‌ها و ویژگی‌هایی که این ست در اختیار شما قرار می‌دهد، آنقدر خوب هست که تا پایان بازی، همواره روی تن ایور باقی بماند. آسیب‌پذیری کم‌تر در واپسین سطح سلامتی ایور و بالا رفتن شانس اعمال ضربان کریتیکال، ویژگی‌های جذاب این ست به شمار می‌روند. البته اگر از من می‌شنوید، وقتی سبک بازی خود را انتخاب کردید، بهتر است سراغ زره‌های مخصوص آن سبک رفته تا تجربه عمیق‌تری داشته باشید.

ست Huntsman Armor

Assassin creed valhalla

قابلیت‌ها:

 • آسیب رسانی شما به دشمنان را در فاصله ۲۰ متری و بیشتر افزایش می‌دهد.
 • سرعت شما را افزایش می‌دهد.

یکی از بهترین ست زره‌هایی که خیلی زود می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، چیزی نیست جز Huntsman Armor. اگر با تیر و کمان رابطه خوبی دارید و کلاس مبارزه شما به این سلاح دوست ‌داشتنی وابسته است، هرچه سریع‌تر ست Huntsman Armor را پیدا کنید. ست کامل Huntsman Armor در منطقه kingdom of Mercia قرار دارد. برای به دست آوردن Torso، ساعد بند و شلوار این ست، کافی است سری به Grantebridgescire بزنید. شنل و کلاه‌خود این ست را هم در منطقه Ledecestrescire پیدا خواهید کرد.

همان ‌طور که در بالا گفتیم، این ست برای افرادی که از تیر و کمان خود استفاده زیادی دارند توصیه می‌شود. افزایش قدرت تیرها در فاصله‌های زیاد و بیشتر شدن سرعت، می‌تواند کمک شایانی در مبارزات باشد. بهترین راه استفاده از Huntsman Armor، ترکیب آن با ست‌های دیگر و به دست ‌آوردن ویژگی‌های جدید است. پیشنهاد ما ترکیب Huntsman Armor و Draugr Armor با یکدیگر می‌باشد با استفاده از بخش‌های مختلف هر کدام از این ست‌ها کنار یکدیگر، علاوه‌ بر موارد فوق، می‌توانید از تیرهای سمی نیز بهره‌مند شوید. پرتاب تیر‌های سمی به دشمنان و افزایش قدرت در فاصله‌های دور، از شما کمان‌ داری کشنده و خطرناک می‌سازد. برای به دست آوردن Draugr Armor نیر راهی بجز خرید آن از فروشگاه‌های مختلف نخواهید داشت. اگر دوست ندارید سراغ خرید این ست بروید، می‌توان از Abilityهای مختلف برای بهیود کارایی این ست استفاده کرد. Arrow Reinforcement ،Bow Stun Finisher و Charged Shot بهترین Abilityها برای استفاده در کنار Huntsman Armor هستند.

ست Hidden One’s Armor

اساسین کرید والهالا

قابلیت‌ها:

 • برای ۱۰ ثانیه، قدرت حملات مخفیانه را وقتی در حالت نشسته و دیده نشده قرار دارید، افزایش می‌دهد.
 • هدشات‌های شما آسیب بیشتری وارد می‌کنند.

یکی از بهترین ست زره‌هایی که می‌توانید در اساسین کرید والهالا پیدا کنید، ست Hidden Ones است. ستی که مربوط به دنیای اساسین‌هاست و علاوه ‌بر قابلیت‌های خوبی که در اختیار شما قرار می‌دهد، خیلی سخت هم به دست می‌آید. هر تکه از این ست در یکی از دفتر‌های Hidden Ones قرار دارد و باید پنج دفتر این گروه را پیدا کنید. دفتر‌های Hidden Ones روی نقشه قرار ندارند و باید با گشت و گذار در سرتاسر انگلستان، آن‌ها را پیدا کنید. پنج دفتر اساسین‌های سابق، در Ledecestrescire ،Lunden ،Essexe ،Jorvik و Glowecestrescire قرار دارند. می‌توانید در این لینک، محل دقیق تمام دفاتر Hidden Ones را ببینید.

با به دست آوردن ست کامل این زره، هدشات‌های شما آسیب بیشتری به دشمنان وارد خواهند کرد. نکته جالب درباره این قابلیت، افزایش آسیب‌رسانی در ازای کاهش فاصله شما و دشمنتان است. علاوه ‌بر افزایش قدرت‌های شما در استفاده از تیر و کمان، مخفی‌کاری پیش رفتن با این ست هم بسیار جذاب است. قابلیت‌های این زره دو سبک مبارزه را به طور کامل در برگرفته و می‌تواند انتخاب خیلی خوبی تا پایان سفر شما در بازی Assassin’s Creed Valhalla باشد.

ست Galloglach Armor

Assassin-creed-valhalla-Armor

قابلیت‌ها:

 • در هنگام اعمال فینیشر‌ها، مقاومت شما دربرابر ضربات Melee افزایش پیدا می‌کند.
 • قدرت ضربات Melee شما را افزایش می‌دهد.

وقتی به اواسط بازی رسیدید، زمان خوبی برای پیدا کردن ست Galloglach Armor به شمار می‌رود. ستی که بخش‌های مختلف آن، در Wessex و Mercia قرار دارند. ساعد بند، شلوار و زره این ست در Lincolnscire و شنل و کلاه‌خود آن را در Essexe پیدا می‌کنید. تنها نکته‌ای که باعث می‌شود بخواهید سمت این ست بروید، اعمال فینیشر‌‌های مختلف و راحت‌تر است. پس اگر دوست دارید کمی با فینیشر زدن به دشمنان بخت برگشته خودتان را سبک کنید، این ست به شما پیشنهاد می‌شود.

ست Brigandine Armor

Assassin-creed-valhalla-Brigandine

قابلیت‌ها:

 • وقتی دو دشمن یا بیشتر شما را محاصره می‌کنند، آسیب‌پذیری شما کاهش می‌یابد.
 • قدرت ضربات Melee شما را افزایش می‌دهد.

اگر خیلی علاقه‌ای به پیش‌روی مخفی‌کارانه و استفاده از کمان ندارید، Brigandine Armor می‌تواند بهترین انتخاب برای سبک مبارزه‌ی خشن و تهاجمی شما باشد. برای پیدا کردن این ست، در میانه‌های بخش داستانی، باید به مناطق Mercia و Wessex بروید. ساعد بند، شلوار و زره این ست در Cent و شنل و کلاه‌خود آن را در Sciropescire پیدا می‌کنید. وقتی ست این زره را به تن کردید، سپر خود را کنار گذاشته و به سراغ سلاح‌های سنگین رفته و همه را قلع و قمع کنید. افزایش قدرت شما در کنار کاهش آسیب‌پذیری، بهترین موقعیت‌ را برای حملات هجومی و کشنده فراهم کرده است. با تمام این اوصاف، وقتش رسیده که کمی از سپر و سبک مبارزات تدافعی فاصله گرفته و با یک تبر بزرگ، همه را تکه تکه کنید.

ست Thor’s Armor

قابلیت‌ها:

 • با Stun کردن دشمنان، سرعت حرکت شما افزایش پیدا می‌کند.
 • احتمال Stun کردن دشمنان توسط شما، افزایش می‌یابد.

بهترین ست زرهی که در اساسین کرید والهالا پیدا می‌شود، مربوط به ثور، خدای آذرخش است. ستی زیبا و قدرتمند که اگر به Stun کردن دشمنان علاقه دارید، گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما محسوب می‌شود. مقاومت بالای این زره حسابی شما را به وجد خواهد آورد. نکته مهم درباره این زره، سختی به دست آوردن بخش‌های مختلف آن است. شلوار، زره و ساعد بند این ست، در دست Daughters of Lerion قرار دارد. سه خواهری که شکست دادن آن‌ها به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست. باید هر سه خواهر را از بین ببرید تا این سه بخش ست را به دست آورید. بعد از کشتن این سه خواهر و به دست آوردن خنجر آن‌ها، می‌توانید وارد یکی از مقبره‌های East Anglia شوید. با کمی گشت و گذار در این مقبره، کلاه‌خود این ست را نیز پیدا خواهید کرد. برای به دست آوردن شنل این ست، باید تمام ۴۵ عضو Order of Ancients را پیدا کرده و به قتل برسانید. به هیچ وجه کار ساده و سریعی در پیش ندارید و برای به دست آوردن این ست، حسابی اذیت خواهید شد. راهنمای کامل گرفتن زره ثور در این مقاله آورده شده است.

نظر شما درباره اساسین کرید والهالا چیست؟ بنظر شما سری اساسین کرید دوباره به اوج بازگشته است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

در پایان اگر قصد دارید به تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ مجموعه‌ Assassin’s Creed بپردازید، می‌توانید به صفحات خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای PS4، خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای PS5 و خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای ایکس باکس مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای گرفتن بهترین زره ها در بازی Assassin’s Creed Valhalla

 1. مسعود گفت:

  سلام من اول بازی هستم تا الان دوتا زهره به من داده بازی اما داخل منو زره ها اصلا نمایش داده نمیشه و فقط کلاه خود نمایش داده میشه میخواستم ببینم چکار باید بکنم اگر کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون

  1. محمد قربانیان گفت:

   سلام دوست عزیز. احتمالا به خاطر اینه که لول کارکتر شما هنوز برای استفاده از اون زره نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *