راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای گرفتن چکش ثور در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla

همانطور که می‌دانید در جدیدترین از نسخه‌ی سری اساسینز کرید یعنی بازی Assassin’s Creed Valhalla به سراغ وایکینگ‌ها می‌رویم؛ در دنیای نورس قدم خواهیم زد و اساطیر آن‌ها را ملاقات می‌کنیم. در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا چکش ثور را در این بازی پیدا کنید. همراه تیلنو باشید.

امکان ندارد تا بازی‌ای در دنیای نورس (North) روایت شود و بازیکنان به ثور و چکش معروفش یعنی Mjolnir فکر نکنند. خدای آذرخش را خیلی از ما با این چکش می‌شناسیم و می‌دانیم که این سلاح از ثور جدا نشدنیست. در اساطیر نورس آمده که این چکش را تنها کسی که لیاقتش را داشته باشد می‌تواند بلند کند و حالا در بازی Assassin’s Creed Valhalla باید ثابت کنید که شما هم شایسته‌ی آن هستید.

برای شروع باید این را بدانید که حتما باید بازی را یک بار به پایان برسانید تا بتوانید به سراغ چکش ثور بروید؛ چراکه این سلاح در یکی از شمالی‌ترین نقاط کشور نروژ قرار دارد و این منطقه بعد از پایان بازی Assassin’s Creed Valhalla باز می‌شود.

قبل از این که به سراغ این چکش بروید، باید ابتدا ۵ تکه از زره ثور را پیدا کنید. ممکن است شما قبل از این که این زره‌ها را بدست بیاورید، چکش ثور را پیدا کنید ولی نمی‌توانید آن را به سلاح‌های خودتان اضافه کنید. پس وظیفه‌ی اول شما پیدا کردن این زره‌هاست.

پیدا کردن زره ثور

قدم اول

برای بدست آوردن ۳ تکه از زره ثور باید با دختران لریون (Daughters of Lerion) مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید.

۱. شکست دادن Goneril – برای کشتن این شخصیت باید سطح شما بالای ۹۰ باشد. گونریل را می‌توانید در منطقه‌ی Grantebridgescire پیدا کنید.

۲. مبارزه با Cordelia – قبل از این که به سراغ این دشمن برید، مطمئن شوید که لولتان بالای ۳۴۰ باشد. برای پیدا کردن کوردلیا به قسمت غربی منطقه‌ی East Anglia سفر کنید.

۳. کشتن Regen – در همان منطقه‌ی East Anglia می‌توانید ریگن را پیدا کنید و با سطح حداقل ۱۱۰ او را شکست دهید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

قدم دوم

کلاه خود ثور را پیدا کنید. برای پیدا کردن این زره باید به غار منطقه‌ی East Anglia بروید.

قدم سوم

برای آخرین تکه از زره ثور کار سخت‌تری دارید. شما اول باید تمام ۴۵ عضو Order of the Ancients را بکشید. این ۴۵ عضو از ۱۵ تا Zealotsها و ۳۰ تا عضو Inner Circle تشکیل شده که کشتن آن‌ها کار نسبتا سختی است.

سپس بخش داستانی بازی Assassin’s Creed Valhalla را به پایان برسانید.

برای پلات کردن این بازی می‌توانید راهنمای تروفی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مطالعه کنید و هیچ تروفی‌ای را از دست ندهید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

حالا که بازی را به پایان رساندید، به شمالی ترین نقطه‌ی نقشه یا شمالی ترین نقطه‌ی منطقه‌ی نروژ برید؛ در مسیر قطعا این چکش را خواهید دید. فراموش نکنید که برای برداشتن چکش Mjolnir باید زره ثور را به تن داشته باشید.

برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌توانید همین حالا از فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

همچنین برای خرید PS5 و خرید ایکس باکس سری ایکس نیز می‌توانید به صورت آنلاین این کنسول‌ها را از تیلنو تهیه کنید.

نظر شما در مورد آخرین ساخته‌ی استودیوی یوبیسافت چیست؟ آیا به سراغ چکش ثور خواهید رفت؟ اگر راهنمای دیگری نیاز دارید می‌توانید در دیدگاه‌ها به ما اعلام کنید تا برای شما آن‌ها را در تیلنو آماده کنیم.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید