بازی, عمومی

طرفداران بازی اساسین کرید والهالا کازپلی های بی‌نظیری خلق کردند

اساسین کرید والهالا

درست مانند بازی‌های بزرگ دیگر، طرفداران اساسین کرید والهالا نیز کازپلی‌های جذابی خلق کرده‌اند، اما یکی از این طرفداران تبدیل به خود ایور شده است. همراه تیلنو باشید.

Assassin’s Creed Valhalla آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی اساسین کرید این بار بازیکنان را به اسکاندیناوی و دنیای وایکینگ‌ها می‌برد؛ جایی که وایکینگ‌ها وارد جنگی بزرگ با انگلستان و نروژ شده‌اند و در جست و جوی سرپناهی امن برای زندگی هستند. تغییراتی متفاوت از سیستم مبارزات و مخفی‌کاری گرفته تا درخت مهارت‌‌ها و حتی ماموریت‌های فرعی و اصلی باعث شد تا اساسین کرید والهالا مورد توجه منتقدین و گیمر‌ها قرار بگیرد و فروش خیلی خوبی را هم تجربه کند. فروش بالای اساسین کرید والهالا بدون‌شک باعث می‌شود تا مخاطبین زیادی به بازی جذب شوند و طرفداران پر و پاقرص و هنرمند این بازی نیز به سمت کاز پلی (cosplay به لباس پوشیدن و گریم کردن شبیه کاراکتر‌های مختلف گفته می‌شود) خواهند رفت.

اساسین کرید والهالا
اساسین کرید والهالا

یکی از کاربران توییتر با نام کاربری Cosplay Taryn کازپلی بی‌نظیری از ایور خلق کرده است. کازپلی‌هایی که به واسطه چهره این کاربر و تجهیزات و گریم عالی، به شدت جذاب از آب درآمده و حسابی در توییتر هم مورد ستایش قرار گرفته است. کازپلی چندسالی است که درحال پیشرفت است و هر روز افراد بیشتر به این حرکت جذاب و بامزه جذب می‌شوند. شاید کازپلی را بتوان بخش جدیدی از صنعت مدلینگ قلمداد کرد. کازپلیر‌ها می‌توانند از حرفه خود درآمدزایی کند و می‌توان به عنوان یک شغل مدرن روی این کار حساب باز کرد.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

می‌توانید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای PS4 را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

می‌توانید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای PS5 را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

می‌توانید بازی Assassin’s Creed Valhalla برای Xbox را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره کازپلی و این امر جدید و جذاب چیست؟ جذاب‌ترین کازپلی را تابحال از کدام کاراکتر دیده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید