راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

بازی Atlas Fallen یک ماجراجویی جدید و متفاوت را به دنیای عناوین فانتزی جهان باز آورده است، که در آن خدای ظالمی به نام Thelos تمام مردم جهان را به بردگی گرفته است و برای زنده ماندن تلاش می‌‎کند. شما باید با خدایان فراموش شده همراه شوید تا این رژیم شیطانی را به پایان خود نزدیک کنید. اما اگر می‎‌خواهید جهان Atlas Fallen را به بهترین نحو ممکن کاوش کنید، باید نکاتی را در ذهن داشته باشید. برای آشنایی با این نکات در ادامه مطلب همراه ما بمانید تا ماجراجویی آسان‎‌تری در این عنوان داشته باشید.

تمام مناطق را جست و جو کنید

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

Atlas Fallen یک جهان بزرگ همراه با تعداد زیادی جاده، خرابه، تونل و مکان‎‌های مشابه هم دراختیار شما قرار می‎‌دهد. بااینکه شاید کاوش تمام مناطق بازی، زمان زیادی از شما بگیرد، اما قطعا ارزش آن را خواهد داشت. تعداد زیادی صندوقچه مخفی، آیتم‎‌های تزئینی و مطالبی برای آشنایی با جهان Atlas Fallen پیدا خواهید کرد، که روند پیشروی داستان را برای شما جذاب‎‌تر می‎‌کنند.

چیزی به نام منابع بیش از حد در بازی وجود ندارد

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

برای ارتقا تجهیزات و ساخت آیتم‌‎های جدید، نیاز به منابع مختلفی خواهید داشت. این منابع را در نقاط متفاوتی مانند غارها، صخره‎‌ها و شهرهای مخفی می‌‎توانید پیدا و از آن‌ها استفاده کنید. از ایستادن برای جمع آوری منابع از یک سنگ درخشان ترسی نداشته باشید، چون برای ارتقا زره و ساخت سنگ‌های جدید، به آن‌ها نیاز خواهید داشت. اگر مواظب نباشید، حتی ممکن است دچار کمبود منابع بشوید!

ماموریت‌های فرعی ارزش زمان شما را دارند

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

با پیشروی در روند داستان، متوجه خواهید شد که ماموریت‌های فرعی زیادی فعال می‌شوند، این ماموریت‌ها به شما کمک می‌کنند با افراد بیشتری آشنا شوید و درنتیجه آیتم‌‎ها و منابع ارزشمندی کسب کنید. پس اگر علامت ماموریت را درجایی مشاهده کردید، مطمئن شوید که آن را به اتمام می‌رسانید. با این کار می‌توانید مبارزه با دشمنان و باس‌های اصلی بازی را نیز برای خود ساده‌تر کنید.

Wraithها را قبل و در هنگام مبارزه بررسی کنید

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

درحالی که مبارزه با دشمنان معمولی با کمین آن‌ها برای شما آغاز می‌شود، مبارزات سخت و چالش برانگیز در نقشه علامت گذاری شده‌‎اند، و هر زمانی که آماده بودید می‌‎توانید آن‌ها را شروع کنید. این مبارزات را بدون آمادگی آغاز نکنید، قبل از حمله به دشمن منطقه را بررسی کنید تا آیتم‌های مورد نیاز را بشناسید، و هر چه قدر که لازم بود مبارزه را دوباره انجام دهید تا با حملات دشمن آشنا شوید.

پولی که به دست آورده‌اید را هوشمندانه خرج کنید

راهنمای بازی Atlas Fallen برای مبتدیان

در Atlas Fallen با کشتن دشمنان، تکمیل ماموریت‎‌ها و حتی از Loot کردن، مقدار قابل توجهی پول به دست خواهید آورد. اما آن‌ها بی‎‌نهایت نیستند و باید در خرج خود دقت داشته باشید. برای ساخت سنگ‌‎ها، ارتقا زره و دستکش نیاز به پول خواهید داشت. بهترین روش برای جمع آوری پول این است که هر آیتم درخشانی را که پیدا کردید به Inventory خود اضافه کنید، زیرا در فروشگاه بازی می‌‎توانید آن‌ها را با قیمت بالایی به فروش برسانید.

منبع: Thegamer

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *