راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای بازی‌های موبایل, راهنمای مراحل بازی

بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل

بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل

اگر اهل مبارزه از راه دور هستید و نمی‌خواهید وارد درگیری‌های نزدیک و شلوغ شوید، شناخت بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل جزو واجبات است. این تک تیراندازها و سلاح‌های پشتیبانی که در کنار آن‌ها به شما معرفی می‌کنیم، یک مجموعه متعادل را به وجود می‌آورند که می‌توان در فاصله دور نشست و به تیراندازی پرداخت.

بهترین اسنایپرهای بازی Warzone Mobile

بازی وارزون موبایل درست مانند نسخه کنسولی و پی سی از محبوبیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است و میلیون‌ها مخاطب به صورت روزانه در نبردهای بتل رویال آن شرکت می‌کنند. اگر شما هم جزو مخاطبین این بازی هستید و تمایل زیادی برای بردن دارید، باید با اجزای مختلف آن آشنا شوید. یکی از این اجزا که از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند موقعیت‌های متعددی برای پیروزی به وجود آورد، خود سلاح‌ها هستند.

ما پیش از این و در قالب مقاله بهترین اسلحه های وارزون موبایل شما را با برخی از بهترین تفنگ‌های بازی مورد بحث آشنا کردیم. اما مواردی که در مقاله مذکور به آن‌ها پرداختیم تمام داستان نیستند و برای موفقیت در مبارزات، باید با بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل هم آشنا شوید. اسنایپرها که بیش‌تر به درد مبارزه در فاصله‌ها دور و طولانی می‌خورند، در صورت ترکیب با تجهیزات درست می‌توانند حسابی کشنده و تهدید آمیز باشند.

بهترین تک‌تیراندازهایی که در وارزون موبایل به کار می‌آیند

یکی از مواردی که باید در حین انتخاب یک Sniper قابل اتکا در نظر بگیرید سرعت شلیک و دقت بالا آن است. هنگامی که این دو معیار در کنار هم وجود داشته باشند امکان کشتن سریع و مطمئن دشمنان را به همراه می‌آورند. در ادامه شما را با بهترین اسنایپرهای بازی Warzone Mobile آشنا خواهیم کرد که حاوی هر دو معیار هستند:

سلاح Signal 50

Signal 50

سلاح Signal 50 در حال حاضر بهترین اسنایپری است که می‌توانید در وارزون موبایل از آن کمک بگیرید. این سلاح همواره به خاطر سرعت و دقت بالا خود معروف است که دقیقا با معیارهایی که در ذهن داریم در یک‌ راستا قرار می‌گیرد. Signal 50 یک تک تیرانداز قدرتمند است که تا فاصله 67 متری می‌تواند 178 واحد به دشمن آسیب بزند. بدین ترتیب برای کشتن دشمن در فواصل دور فقط به دو بار شلیک موفق نیاز خواهید داشت. از آنجایی هم که در مورد یک اسنایپر سریع صحبت می‌کنیم می‌توانید این دو گلوله‌ها را هرچه سریع‌تر روانه دشمنان کنید. تنها نکته منفی این است که سلاح مورد نظر Recoil بالایی دارد و در حین شلیک کردن لگد می‌زند. اما اگر بتوانید این لگدها را کنترل کنید چیزی برای نگرانی وجود نخواهد داشت.

سلاح MCPR-300

MCPR-300

دومین سلاحی که در مقاله بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل در موردش صحبت می‌کنیم MCPR-300 نام دارد. این سلاح در فاصله‌های بسیار دور به اندازه Signal 50 موثر نیست، اما دقت و سرعت شلیک بالای آن این نقطه ضعف را می‌پوشاند. MCPR-300 می‌تواند تا فاصله 56 متری 168 واحد آسیب وارد کند و این در حالی است که گلوله‌های فوق‌العاده سریع و کشنده‌ای دارد. با توجه به سرعت بالای گلوله‌ها مورد اصابت قرار دادن دشمنان به صورت بدیهی ساده‌تر خواهد بود.

سلاح FJX Imperium

FJX Imperium

سلاح FJX Imperium یک اسنایپر رایفل معمولی و استاندارد است که تا فاصله 49 متری می‌تواند 168 واحد آسیب وارد کند. این اسنایپر بیش‌تر به درد مبارزات در فواصل نزدیک و معمولی می‌خورد؛ به خصوص برای اینکه گلوله‌های بسیار سریعی دارد و از دقت بالایی هم برخوردار است. FJX Imperium شامل Rate of Fire زیادی هم می‌شود و می‌توانید در مدت زمانی کوتاه گلوله های زیادی به سمت نیروهای دشمن بفرستید.

بهترین سلاح‌هایی که باید در کنار اسنایپرها داشته باشید

اگر یک اسنایپر را به عنوان سلاح اصلی خود انتخاب کنید در فواصل دور کشنده خواهید بود، اما در همین حین ممکن است در مبارزات نزدیک آسیب‌پذیر باشید. بدین ترتیب باید یک سلاح دوم نیز برای خود در نظر بگیرید تا در حین درگیری‌های نزدیک دچار دردسر نشوید.

سلاح Chimera

Chimera

سلاح Chimera تقریبا بهترین سلاحی است که می‌توانید در کنار یک اسنایپر از آن کمک بگیرید. استفاده از این سلاح اتوماتیک فوق‌العاده راحت است و شانس زیادی برای موفقیت در نبردهای نزدیک به همراه خواهد داشت. علاوه بر این باید بدانید که Chimera می‌تواند تا فاصله 23 متری 29 واحد آسیب وارد کند که برای یک Assassult Rifle آمار چشم‌گیری است.  سلاح مورد بحث Recoil زیادی هم ندارد و به همین خاطر کنترل آن معقول خواهد بود.

سلاح Tempus Razorback

Tempus Razorback

سلاح پشتیبان دیگری که در مقاله بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل باید در موردش صحبت کنیم Tempus Razorback است. این سلاح اتوماتیک می‌تواند تا فاصله 27 متری 27 واحد آسیب به ازای هر گلوله وارد کند و شانس شما را برای پیروزی در نبردهای نزدیک بالا ببرد. Tempus Razorback شامل Rate of Fire با نرخ 833rpm است که برای یک سلاح پشتیبان کافی خواهد بود. علاوه بر این سلاح مورد نظر Recoil کمی دارد و پس از شلیک زیاد لگد نمی‌زند.

سلاح Kastov 545

Kastov 545

سلاح Kastov 545 که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به کلاشینکف دارد، در چند وقت اخیر حسابی مورد تحسین گیمرهای وارزون موبایل قرار گرفته. این سلاح می‌تواند تا فاصله 24 متری 35 واحد آسیب بزند و شانس پیروزی را بالا ببرد. اما توجه داشته باشید که Rate of Fire پایین این سلاح و کند بودن شلیک‌های آن ممکن است کمی دردسرساز باشد. علاوه بر این Recoil سلاح Kastov 545 کامل معقول است و با کمی تمرین خیلی سریع به آن عادت خواهید کرد.

در این نقطه به پایان لیست بهترین اسنایپرهای وارزون موبایل می‌رسیم. نظرات خود را در این باره با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Zillion Gamer

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *