اخبار و رویدادها, بازی

کات سین جدید بازی Call of Duty: Warzone به ادامه‌ی داستان مدرن وارفر اشاره دارد

بازی Call of Duty: Warzone

اگر در چند وقت اخیر به تجربه‌ی بازی Call of Duty: Warzone پرداخته باشید، در صورت انجام دادن چالش‌ها، کات سین‌های سینمایی آن را مشاهده کرده‌اید. این کات سین علاوه بر رونمایی از اپراتور جدید، به ادامه‌ی داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare هم اشاره می‌کند. همراه تیلنو باشید.

فصل جدید بازی Call of Duty: Warzone منتشر شده است و مانند همیشه، شاهد اضافه شدن آیتم‌ها و چالش‌های جدید به بازی بودیم. علاوه بر این آیتم‌ها، یک میان پرده نیز به چشم می‌خورد که به حضور شخصیت Soap در بازی Call of Duty: Warzone اشاره داشت. Soap که با نام جان مکتاویش (John MacTavish) نیز شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های سه گانه Modern Warfare کلاسیک است.

این Cutscene زمانی به نمایش در می‌آید که بازیکنان تمام چالش‌های Warzone Intel Mission را به درستی انجام دهند. در طی این میان پرده، کاپیتان پرایس شخصیت ویکتور زاخائف (Victor Zakhaev) را به قتل می‌رساند و او را از پرتاب موشک هسته‌ای باز می‌دارد. در پایان این Cutscene کاپیتان پرایس به همراه اعضای گروه Task Force 141 یعنی نیکولای، الکس، گوست کایل و فرح به سمت یک مبارزه‌ی جدید می‌روند. اما نکته‌ی جالب در این میان اضافه شدن Soap یا همان مک تاویش به Task Force 141 است. در واقع، کاپیتان پرایس با Soap ارتباط برقرار می‌کند تا موقعیت مکانی او را متوجه شود.

بازی Call of Duty: Warzone

یوتیوبری به نام Geeky Pastimes دقت زیادی به خرج داد و توانست به عنوان اولین نفر در دنیا همه‌ی Intel Missionها را کامل و میان پرده‌ی ذکر شده را مشاهده کند. آن طور که از جزئیات مشخص است، خط داستانی کاپیتان پرایس و بازی Call of Duty: Modern Warfare هنوز ادامه دارد و شرکت Activision در آینده محتویات این گونه‌ی بیش‌تری را منتشر خواهد کرد. در واقع، داستان ماجراهای بازی مدرن وارفر که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد با کمپین داستانی تمام نمی‌شود و باز هم قصه‌هایی را درون خود جا داده است. Activision در ابتدا با اضافه کردن مراحلی با نام Special Ops داستان را ادامه داد و در حال حاضر هم از بتل رویال رایگان وارزون برای داستان سرایی استفاده می‌کند.

البته تمرکز Activision هنوز روی نسخه‌ی جدید Call of Duty و توسعه‌ی محتویات آن است. همین چند روز پیش بود که مشخص شد بازی Call of Duty: Black Ops Cold War توانسته ۵/۷ میلیون نسخه‌ بفروشد. به هر حال، با توجه به اطلاعاتی که در وارزون موجود است، بازی Call of Duty: Modern Warfare هم در روزهای آینده علاوه بر شخصیت Soap به عنوان اپراتور، میزبان سه اسلحه و چند نقشه‌ی جدید خواهد بود.

بازی Call of Duty: Warzone همین حالا به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد و شما می‌توانید به دانلود آن اقدام کنید. اما، اگر می‌خواهید علاوه بر خود وارزون به تجربه‌ی سایر حالت‌های کال آو دیوتی مدرن وارفر بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ خرید بازی Call of Duty: Modern Warfare مراجعه کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم برای به روزرسانی‌های آینده و اضافه شدن اپراتورهای دیگر هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید