اخبار و رویدادها, بازی

جزیره جدیدی به COD: Warzone اضافه خواهد شد

بازی Call of Duty: Warzone

با عرضه‌ی فصل اول Call Of Duty : Black Ops Coldwar احتمالا شاهد اضافه شدن محتویات زیادی به بتل رویال این مجموعه (Call Of Duty : Warzone) خواهیم بود.

اولین فصل از جدیدترین نسخه‌ی سری Call Of Duty بزودی برای پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد. شایعات و اطلاعات حاکی از آن است که شاهد اضافه شدن چندین و چند آیتم به بازی خواهیم بود که باعث تنوع در گیم پلی این شوتر اول شخص می‌شود.

در قدم اول ظاهرا Activision قصد دارد یک نقشه‌ی جدید به نام Rebirth را به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه کند؛ گفته می‌شود در این زمین ۴۰ نفر در حالت‌های مختلف به مبارزه با یکیدیگر خواهند پرداخت. در مرحله‌ی بعد سازندگان قصد دارند همراه با عرضه‌ی فصل یک Call Of Duty: Black Ops Cold War حدود ۳۰ اسلحه‌ی متنوع و جدید را به بازی اضافه کنند؛ این رقم واقعا قابل توجه است و احتمالا بسیاری از گیمر‌های این بازی را خرسند خواهد کرد. در ادامه‌ عرضه فصل یک بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War، شاهد افزوده شدن بتل پس و نقشه‌های جدید نیز خواهیم بود.

Call Of Duty : Black Ops Cold War

در ابتدا به جزیزه‌ی Rebirth می‌پردازیم، این جزیزه‌ی یک نقشه‌ی کوچک با ۴۰ بازیکن است. در این نقشه کاربران می‌توانند با حالت‌های مختلف بازی خود را سرگرم کنند، حتی حالت بتل رویال هم در این نقشه در دسترس است. این جزیره را می‌توان تا حدودی یک منطقه‌ی جنگلی خواند، به طور کلی این نقشه، حول یک مرکز تسلیحاتی واقع شده است. انتظار می‌رود با اضافه شدن المان‌ها و وسایل مربوط به جنگ سرد (با توجه به بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War، موضوع اصلی این بازی جنگ سرد است بنابراین با عرضه‌ی فصل اول این بازی، وسایل مربوط به این واقعه هم به بازی Call Of Duty: Warzone اضافه خواهد شد) احتمالا شاهد حالات متفاوتی از مرگ بازیکنان خواهیم بود، این حرکت باعث یکنواخت نبودن بازی می‌شود که نکته‌ی بسیار حائز اهمیتی است. اگر به دنبال پلات کردن این بازی هستید، می‌توانید به راهنمای تروفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مراجعه کنید.

در انتها باید اضافه کرد که نقشه‌ی اصلی بازی (Verdansk) شاهد تغییراتی خواهد بود. فصل جدید این مجموعه ساعاتی پیش در دسترس قرار گرفته است؛ از مهم ترین ویژگی‌های این فصل ‌می‌توان به اضافه شدن ۸ نقشه‌ی جدید، حالت‌های جدید، یک وسیله‌ی نقلیه جدید و… اشاره کرد، البته که در طول فصل شاهد اضافه شدن آیتم‌های بیشتری هستیم.

با عرضه‌ی فصل جدید شاهد حضور المان‌هایی از دو سری Black Ops و Modern Warfare در وارزون خواهیم بود که حالت عجیبی را به وجود می‌آورد. در صورتی که بتل پس (Battle Pass) بازی را خریداری کنید می‌توانید آیتم‌های مختلفی را از هر دو سری کسب کنید؛ به علاوه در اواخر فصل، شاهد حضور وسایل و اسلحه‌ّهای بیشتری خواهیم بود. در صورتی که نسخه‌ی ویژه بتل پس (Premium Battle Pass) را تهیه کنید؛ به اسکین‌ها (Skin، به معنای پوسته‌ی ظاهری در بازی‌ها) مختلف و همچنین موارد بیشتری دسترسی کامل خوهید داشت.

نظر شما در رابطه با سری Call Of Duty چیست؟ آیا از بازی Call Of Duty : Warzone راضی هستید یا آن را به دلیل آپدیت‌های حجیم  مورد سرزنش قرار می‌دهید؟ نظرات گران‌بهاهای خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع : rockpapershotgun

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *