اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

هر آنچه که باید در مورد فصل چهارم بازی Call of Duty: Warzone بدانید

بازی Call of Duty: Warzone

فصل چهارم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به همراه بازی Call of Duty: Warzone بزودی آغاز خواهد شد. اما در این فصل چه محتوا‌هایی انتظار بازیکنان را می‌کشند؟ با تیلنو و معرفی این موارد همراه باشید.

در میانه فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone، آپدیت نیم‌فصل آن تحت نام Reloaded منتشر شد که برخی از المان‌های جدید را به نسخه دهه ۸۰ نقشه Verdansk اضافه کرده است. از بین این موارد می‌توان به ناکاتومی پلازا (Nakatomi Plaza) از فیلم Die Hard و کمپ بازماندگان از سری فیلم‌های Rambo اشاره کرد. به احتمال زیاد استودیو تری‌آرک (Treyarch) همچنان این روند را ادامه داده و محتوا‌هایی با محوریت فیلم‌های اکشن دهه ۸۰ را به بازی کال آو دیوتی وارزون اضافه می‌کند. بر همین اساس می‌توانیم انتظار معرفی محتوا‌های مرتبط با فیلم‌های RoboCop و Terminator را داشته باشیم.

انتظار می‌رود در فصل چهارم کال آو دیوتی: بلک آپس کلد وار محتوا‌های جدیدی برای بخش‌های چند‌نفره و زامبی در دسترس قرار بگیرد. همچنین علاوه بر سه نقشه دیگر، بازی مذکور نسخه ریمستر شده نقشه Hijacked از بازی Call of Duty: Black Ops 2 را نیز دریافت خواهد کرد. در فصل چهارم حالت Outbreak وارد دوران جدیدی شده و برای رخداد‌های بعدی به سراغ یک باغ وحش رفته که با مواردی همچون کوئست اصلی جدید به نام Operation Excision تکمیل می‌شود. تمامی این موارد به نیم‌فصل آینده بخش زامبی ختم می‌شوند. در ادامه قصد داریم تمامی موارد که از فصل چهارم می‌دانیم را شرح بدهیم. با تیلنو همراه باشید.

فصل چهارم چه زمانی آغاز می‌شود؟

بازی Call of Duty: Warzone

فصل چهارم بازی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone روز پنج‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد. این تاریخ در پست مربوطه در بلاگ رسمی Call of Duty نیز تایید شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این فصل می‌توانید پست مذکور را مطالعه کنید.

تریلر معرفی فصل چهارم

در قالب تریلر مربوط به فصل چهارم بازی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone توانستیم اپراتور جدیدی را که به بازی اضافه خواهد شد، مشاهده کنیم. این فرد که ماسک قرمز رنگی به صورت دارد، یک کارمند را تهدید و او را مجبور به فراهم کردن زمینه سقوط ماهواره در وردانسک (Verdansk) می‌کند. محل سقوط ماهواره، لوکیشن جدیدی در وردانسک است که بازیکنان می‌توانند بقایای ماهواره و محل را بررسی کنند. تریلر فصل چهارم را در زیر مشاهده می‌کنید:

بخش‌های فصل چهارم

بازی Call of Duty: Warzone

براساس اعلام رسمی کمپانی اکتیویژن فصل چهارم بازی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone دارای بخش‌هایی همچون نقشه زامبی جدید، سه حالت‌ تازه، چهار نقشه حالت چند‌نفره و اسلحه‌های جدید است. علاوه بر این رویداد زمانی Ground Fall با آغاز فصل چهارم در دسترس قرار می‌گیرد. تصویر بالا تمامی موارد است که در فصل چهارم بازی‌های کال آو دیوتی: بلک آپس کلد وار و کال آو دیوتی: وارزون در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

تغییرات مربوط به اسلحه‌ها

در لیست تغییرات فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone، سازندگان این اثر به بازیکنان اطمینان دادند که در آینده اسلحه‌های مربوط به بازی Call of Duty: Modern Warfare تغییراتی با محوریت تعادل را تجربه خواهند کرد. در لیست تغییرات آمده است: «ما قصد داریم نگاهی دقیق و کامل به برخی از اسلحه‌های مدرن وارفر که ایراداتی دارند، داشته باشیم».

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی و در قالب فصل اول بازی Call of Duty: Warzone تعدادی از اسلحه‌های بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به این اثر اضافه شدند. با این حال این اقدام چندان بدون مشکل نبوده و اکثریت این اسلحه‌ها ضعیف‌تر از نمونه‌های مربوط به بازی Call of Duty: Modern Warfare بودند. سازندگان چندین ماه را به تغییر اسلحه‌های مربوط به کال آو دیوتی: بلک آپس کلد وار اختصاص دادند که این امر به معنای عدم توجه به اسلحه‌های مربوط به بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر است. بر این اساس می‌توان امیدوار بود که اسلحه‌های Kilo 141 و Scar از نو معرفی شوند.

تغییرات مربوط به نقشه

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

در حالی که رویداد 80s Action Heroes به پایان رسیده، اما به نظر می‌رسد ناکاتومی پلازا و اردوگاه‌های باز‌ماندگان همچنان در بازی وجود خواهند داشت. با این حال ماهواره‌ها در وردانسک سقوط کرده‌اند که به موجب آن مکان جدیدی برای کاوش و گشت‌و‌گذار روی نقشه به وجود آمده است. احتمالا این امر به رویداد زمانی با محوریت پیدا کردن و تحت کنترل گرفتن SAT-link‌ها مربوط باشد.

ممکن است در فصل چهارم ویژگی Fast Travel در قالب در‌های قرمز مرموز به نقشه 80s Verdansk اضافه شود. این مکانیک گیم‌پلی در کمپین تک‌نفره بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به منظور جا‌به‌جا شدن بین مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفت. سیستم مترو که به نسخه مدرن وردانسک اضافه شده بود، در نسخه دهه ۸۰ حذف شده است. بنابراین در‌های قرمز می‌توانند جایگزین مناسبی برای مترو باشند.

نقشه جدید فصل چهارم

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

با استناد به گزارش اخیر وب‌سایت VCG، در آینده نقشه جدیدی به بازی کال آو دیوتی: وارزون اضافه خواهد شد که با بازی بعد سری Call of Duty یعنی بازی Call of Duty: Vanguard مرتبط است. بر این اساس نقشه‌ای با حال و هوای جنگ جهانی دوم، جایگزین نقشه 80s Verdansk خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود این نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone در حوالی زمان عرضه جدید‌ترین اثر سری کالاف دیوتی در دسترس قرار بگیرد.

اسلحه‌های جدید

در فصل چهارم تعداد پنج اسلحه جدید معرفی می‌شود که تعداد سه اسلحه همزمان با شروع فصل و دو اسلحه در طول فصل در دسترس بازیکنان Call of Duty: Warzone قرار می‌گیرند. این اسلحه‌ها به شرح زیر است:

  • MG 82: LMG (آغاز فصل)
  • C58: Assault Rifle (آغاز فصل)
  • Nail Gun: Special/SMG (BOCW/WZ) (آغاز فصل)
  • OTs 9: SMG (در طول فصل)
  • Mace: Melee (در طول فصل)

اپراتور‌های جدید

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

فصل چهارم میزبان سه اپراتور جدید خواهد بود که اپراتور Jackal در آغاز فصل و اپراتور‌های Salah  و Weaver در طول فصل به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهند شد. با مطالعه پست مربوط به فصل چهار در بلاگ وب‌سایت رسمی Call of Duty می‌توانید اطلاعات بیشتری از اپراتور‌ها دریافت کنید.

نقشه جدید بخش زامبی

حالت Outbreak منطقه جدیدی دریافت خواهد کرد که در واقع باغ وحشی در رشته‌کوه اورال است. این مکان که توسط زامبی‌ها اشغال شده، داستان Dark Aether را پیش از معرفی نقشه جدیدی در میان‌فصل، گسترش می‌دهد. Mauer der Toten نقشه جدید حالت زامبی که بخش بعدی داستان در قالب آن روایت می‌شود.

در صورتی که تا‌کنون موفق به تجربه بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نشده‌اید، می‌توانید از لینک‌های زیر اقدام کنید:

نظر شما راجع به فصل چهارم بازی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone چیست؟ آیا برای آن هیجان‌زده هستید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: PCGamesN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید