اخبار و رویدادها, بازی

بازگشت نسخه جدید بازی Call of Duty به جنگ جهانی دوم؟

کال اف دیوتی جدید Call of Duty

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی لیکر‌ها، نسخه جدید سری بازی Call of Duty به جنگ جهانی دوم و گوشه‌ای از اتفاقان آن بازمی‌گردد. همراه تیلنو باشید.

انتشار هرساله نسخه جدیدی از سری کال اف دیوتی، تبدیل به عادتی همیشگی از سوی اکتیویژن (Activision) شده است. گیمرها نیز از این سیاست اطلاع دارند و چندماه بعد از انتشار نسخه جدید این سری، منتظر انتشار اطلاعات جدید، از نسخه سال آینده کال آف دیوتی می‌شوند. چند روزی است که اطلاعات مختلفی از سوی لیکر‌ها (افرادی که با جست و جو در اطلاعات بازی‌ها و شرکت‌ها، به دنبال پیدا کردن سرنخ‌های مختلف هستند) درباره نسخه جدید این سری محبوب منتشر می‌شود. یکی از لیکر‌های با سابقه این سری، بنظر می‌رسد کال اف دیوتی جدید دوباره به جنگ جهانی دوم و سال‌های خونین ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵ می‌پردازد. سری بازی Call of Duty با این برهه زمانی غریبه نیست و نسخه‌های متعددی را درباره این جنگ خونین منتشر کرده است. سال ۲۰۱۷ بود که با انتشار Call of Duty WW2، بار دیگر با کال اف دیوتی به جنگ متحدین رفتیم و نازی‌ها و هم‌رزمان آن‌‌ها را به خاک و خون کشیدیم. بعد از COD WW2، تا به امروز سه نسخه دیگر از این سری نیز منتشر شده و هرکدام به برهه زمانی خاصی پرداخته‌اند. از نبرد‌های آینده با Call of Duty Black Ops 4 گرفته تا دنیای مدرن با Call of Duty Modern Warfare و دوران جنگ سرد با Call of Duty Black Ops Cold War. با توجه به این برهه‌های خاص زمانی، به هیچ وجه دور از انتظار نیست که اکتیویژن و Sledgehammer Games، به جنگ جهانی دوم بازگردند.

سری بازی Call Of Duty

Victor__Z یکی از لیکرهای با سابقه این سری، با پست کردن عکسی از بازی Call of Duty WW2 و ایموجی یک چکش (‍🔨)، اعلام کرد که نسخه جدید این سری دوباره به جنگ جهانی دوم بازخواهد گشت. طرفداران بعد از این توییت حسابی هیجان‌زده شدند و صحبت‌های زیادی درباره برهه‌های زمانی مختلف بیان کردند. درحال حاضر هیچ چیز رسمی اعلام نشده و تنها باید منتظر اعلام رسمی اکتیویژن باشیم. هرچند بازگشت به جنگ جهانی دوم دور از انتظار نیست، اما حجم اطلاعات لیک شده و ضد و نقیض بودن بخش عظیمی از آن‌‌ها، ثابت می‌کند تا انتشار اطلاعات رسمی، باید منتظر بمانیم. در صورت بازگشت به جنگ جهانی دوم و اتفاقات این دوره، باید دید که اکتیویژن چه سیاستی را درباره کال اف دیوتی وارزون (Call of Duty Warzone) در پیش می‌گیرد و چطور، محتوایات جدیدی را از جنگ جهانی دوم به این بازی اضافه می‌کند.

نظر شما درباره سری کال آف دیوتی و نسخه‌های مختلف آن چیست؟ بنظر شما کال اف دیوتی جدید می‌تواند موفقیت‌های نسخه‌های قبلی را تکرار کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر Dual Sense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه قرار دارند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید