راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Tempus Torrent در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Tempus Torrent در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

آپدیت Reloaded فصل دوم بازی‌های Warzone 2 و Call of Duty Modern Warfare 2 چند روزی می‌شود که منتشر شده و علاوه بر مپ‌ها، مدها و … جدید، آخرین اسلحه‌ی این فصل را نیز به بازی اضافه کرده است. این سلاح که Tempus Torrent نام دارد، در کلاس Marksman Rifleها قرار می‌گیرد و با اتچمنت‌های مناسب می‌تواند تبدیل به یکی از قوی‌ترین لوازم شما برای کشتن دشمنان شود. برای آن که از دیگر بازیکنان عقب نمانید، ما راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Tempus Torrent در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را قدم به قدم آماده کردیم تا کار آسانی برای آزاد کردن آن داشته باشید.

چگونه اسلحه‌ی Tempus Torrent را بدست بیاوریم؟

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Tempus Torrent در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

Tempus Torrent بخشی از پلتفرم سلاح M4 است و به عنوان یک Marksman Rifle با دمیج بالا و سرعت تیر زدن زیاد، توصیف می‌شود. این سلاح را می‌توانید به صورت رایگان از طریق یکی از سه چالش بخش‌های مولتی‌پلیر، وارزون ۲ و DMZ بدست بیاورید و یا اگر حوصله‌ی انجام این کار ندارید، آن را از فروشگاه بازی و در قالب یک باندل خریداری کنید. اگر که قصدتان کامل کردن یکی از چالش‌ها است، در ادامه با ما همراه باشید.

چالش‌های Warzone 2 و مولتی‌پلیر

چالش: ۲۵تا Double Kill (دو کیل پشت سر هم بدون مردن) با یک Marksman Rifle بگیرید.

این چالش را می‌توانید هم در Warzone 2 و هم در بخش مولتی‌پلیر Call of Duty Modern Warfare 2 کامل کنید، البته که انجام آن در مولتی‌پلیر بخاطر طبیعت گیم‌پلی این بخش، راحت‌تر است. اگر می‌خواهید که آن را در وارزون انجام دهید، پیشنهاد ما مد Resurgence در جزیره‌ی آشیکا با اسکوادهای سه و چهار نفره است، در این حالت شما کار بسیار آسان‌تری برای شکار Double Killها دارید.

چالش حالت DMZ

چالش: اسلحه‌ را از DMZ خارج کنید.

Tempest Torrent را همچنین می‌توانید از طریق یک خروج موفقیت آمیز در حالت DMZ بدست بیاورید. اگر یکی از دوستانتان این سلاح را از قبل آزاد کرده، از او بخواهید تا آن را به عنوان Insured Weapon خود در DMZ انتخاب کند و به محض شروع مچ برای شما به زمین بیاندازد. بعد از انجام این کار کافیست تا به صورت موفقیت آمیز همراه با Tempest Torrent یک Exfill داشته باشید. اگر هم خوش شانس باشید می‌توانید این سلاح را از جنازه‌ی یکی از دشمنانتان پیدا کنید. این روش آزاد کردن در DMZ برای تمامی اسلحه‌های موجود در بازی کار می‌کند.

آزاد کردن از طریق فروشگاه بازی

شما می‌توانید برای بدست آوردن اسلحه‌ی Tempus Torrent در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تمامی این چالش‌ها را دور بزنید و به صورت مستقیم بدون هیچ زحمتی آن را از طریق یک باندل در فروشگاه بازی خریداری کنید. البته که در حال حاضر باندلی برای Tempus Torrent وجود ندارد، اما با شناختی که از اکتیویژن و علاقه‌ی این کمپانی به پول داریم، می‌توانیم حدس بزنیم که به زودی این سلاح برای خریداری موجود شود.

اگر هنوز نیاز دارید تا اسلحه‌های فصل قبل را آزاد کنید، اصلا نگران نباشید زیرا ما هم راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Chimera و هم راهنمای باز کردن اسلحه‌ی M13B را در سایت داریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *