راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Chimera در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Chimera در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

از زمان انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 اسلحه‌های زیادی با آپدیت‌های مختلف به این عنوان اضافه شده‌اند که همگی به سادگی و با بالا بردن لول بتل پس در دسترس قرار می‌گیرند. در این میان اما دو سلاح کمی شرایط باز کردنشان با بقیه‌ متفاوت است. یکی از این تفنگ‌های ذکر شده، M13B به شمار می‌رود که ما روش باز کردن آن را قبلا برای شما در این راهنمایی قرار داده بودیم. دیگری سلاح جدیدی است که همراه با آپدیت میان فصلی به مدرن وارفر و وارزون دو اضافه شده و Chimera نام دارد. برای بدست آوردن این Assault Rifle چندین روش رایگان وجود دارد که ما راهنمای کامل همه‌ی آن‌ها را در این مقاله برای شما آماده کرده‌ایم.

چگونه اسلحه‌ی Chimera را باز کنیم؟

راهنمای باز کردن اسلحه‌ی Chimera در بازی Call of Duty Modern Warfare 2

Chimera بخشی از پلتفرم اسلحه‌ Bruen Ops است و با توجه به توضیحاتش در درون بازی، یک سلاح مناسب برای درگیری‌های نزدیک و مخفیانه (به علت صدا خفه‌کنی که از قبل درون آن قرار گرفته)، به شمار می‌رود. برای بدست آوردن آن اما شما سه چالش رایگان در حالت‌های مولتی‌پلیر، وارزون ۲ و DMZ دارید و در صورتی که نخواهید برای آزاد کردنش وقت بزارید نیز می‌توانید آن را از طریق یک باندل خریداری کنید.

راهنمای چالش Chimera در وارزون ۲

چالش: به کمک یک Assault Rifle دو دشمن را در ۱۵ مچ مختلف بکشید.

این چالش بسیار واضح است و نیاز چندانی به توضیحات اضافه ندارد. یک Assault Rifle از روی زمین، لود‌اوت و یا Buy Station بدست بیاورید و به کشتن دشمنان در ۱۵ دست متفاوت بپردازید. تنها قانونی که باید بهش توجه کنید آن است که دشمنانی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، در پر کردن و تمام کردن این چالش حساب نمی‌شوند. پس حتما مطمئن شوید که دو بازیکن را در هر مچ از سر راه بردارید.

راهنمای چالش Chimera در DMZ

چالش: اسلحه را از ساختمان جدید حالت DMZ یعنی Building 21 خارج کنید.

این ساختمان در موقعیتی مخفی قرار گرفته و شما باید با پیدا کردن آن سلاح Chimera را بدست بیاورید و سپس از طریق نزدیک‌ترین Exfill از بازی خارج شوید. قابل ذکر است که درست مانند M13B، از بین اعضای تیم فقط کسی که سلاح را در کوله پشتی خود دارد آن را باز می‌کند. نحوه‌ی دسترسی به Building 21 را نیز می‌توانید ببینید.

راهنمای چالش Chimera در مولتی‌پلیر

چالش: به کمک یک Assault Rifle دو دشمن را در ۱۵ مچ مختلف بکشید.

درست به مانند چالش وارزون، کار سختی برای تمام کردن چالش باز کردن  نیز ندارید. فقط کافیست که Assault Rifle مورد علاقه‌ی خود را بردارید و به جنگ دشمنان بروید. نکته‌ای باید به آن توجه کنید آن است که دشمنان موجود در بخش Invasion شمرده نمی‌شوند. پس مطمئن باشید که فقط در حالت عادی مولتی‌پلیر به بازی کردن بپردازید.

باز کردن Chimera از طریق فروشگاه بازی

این سلاح را می‌توانید به سادگی و بدون وقت گذاشتن، از طریق فروشگاه بازی در قالب باندل The Dark Skies بدست بیاورید. قیمت این پک در حال حاضر، ۱۲۰۰ امتیاز کال آف دیوتی به ارزش ۱۲ دلار است و به غیر از آزاد کردن این سلاح همراه با یک اسکین جذاب، چندین آیتم تزیینی دیگر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

در نهایت همانطور که احتمالا متوجه شدید، برای سلاح Chimera در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چالش مولتی‌پلیر ساده‌ترین راه شما  است و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که مدرن وارفر دو را خریداری کرده‌اید، به سراغ بخش بتل رویال نروید. اگر به دنبال راهنمایی برای مود‌های DMZ و وارزون هستید سری به مقاله‌های آن‌ها بزنید و نگاهی نیز به Loadout‌های پیشنهادی ما داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *