راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ آیتم Golden Skull را بدست بیاوریم؟

Warzone 2 DMZ Golden Skull

مد DMZ در عنوان Warzone 2 تعداد زیادی ماموریت و Contract متفاوت و جذاب دارد، که با انجام آن ها XP و جوایز ارزنده‌‎ای دریافت می‎‌کنید. اما یک ماموریت مخفی نیز در بازی وجود دارد که جایزه آن شامل آیتم Golden Skull، به ارزش 25 هزار دلار است و ما در این مطلب نحوه به دست آوردن آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

نحوه به دست آوردن Golden Skull of Al Bagra Minor

اگر تا به امروز مد DMZ را تجربه کرده باشید، هر از چند گاهی تعدادی  شمش و جمجمه طلا به دست می‎‌آورید، که مقدار قابل توجهی پول برای شما به ارمغان خواهند آورد، برای هر شمش طلا 6 هزار دلار و برای هر Skull فروشگاه بازی 12 هزار دلار به شما هدیه خواهد داد. اما برای کسب Golden Skull of Al Bagra Minor، نیاز دارید تا چند کار مختلف انجام دهید تا این جمجمه 25 هزار دلاری که با ارزش‎‌ترین آیتم DMZ است را به دست آورید.

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ آیتم Golden Skull را بدست بیاوریم؟

برای اینکه این Skull با ارزش را به دست آورید، باید به دنبال سه کلید بگردید و به ساختمان‎‌های قفل شده نیز دسترسی داشته باشید تا بتوانید کلید Sunken Ship Thief’s Cache را به دست آورید که به محل نگهداری این جمجمه ختم خواهد شد. دقت داشته باشید که این مراحل را لازم نیست حتما در یک دست انجام دهید و می‎‌توانید با کسب هر کلید از نقشه خارج شوید و دوباره برای ادامه آن به بازی بازگردید.

به دست آوردن کلیدهای لازم

برای کسب چهارمین و آخرین کلید Sunken Ship Thief’s Cache، باید از چند مکان بازدید کنید و سه کلید دیگر را به دست آورید. البته اگر از قبل کلید Sunken Ship Thief’s Cache که یکی از کمیاب‎ترین کلیدهای بازی است را به دست آورده‌‎اید، می‌‎توانید از این بخش صرف نظر کنید.

کلیدهای DMZ به صورت Random پس از به اتمام رساندن Strongholdها، لوت کردن Supply Boxها و کوله پشتی دشمنان به شما داده می‎‌شود، البته یکی از راهای تضمین شده برای کسب آن‌ها، تکمیل Contractهای HTV است. به دست آوردن این سه کلید به احتمال زیاد زمان زیادی از شما بگیرد و باید ساعت‎‌ها و یا حتی چند شب را صرف به دست آوردن آن‎‌ها کنید. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که از هر کلید حداکثر سه دفعه می‌‎توانید استفاده کنید.

کلیدها به ترتیبی که از آن‌ها استفاده خواهید کرد:

  • Sunken Ship Captain’s Cache key
  • Downtown Post Office key
  • Downtown Post Office Secure Room key

کلید Sunken Ship Captain’s Cache

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ آیتم Golden Skull را بدست بیاوریم؟

بعد از اینکه کلید Sunken Ship Captain’s Cache را به دست آوردید، به منطقه کشتی غرق شده در سواحل جنوبی Al Mazrah که در تصویر بالا نیز مشخص شده است بروید.

 یک قایق بردارید یا به سمت محل مورد نظر شنا کنید، بخشی از این کشتی بیرون از آب است، به همین خاطر به سادگی تشخیص داده می‎‌شود. از بالای قایق به داخل بروید و وارد اتاقی شوید که راه پله و تعداد زیادی کیف داخلش است، از کلید Sunken Ship Captain’s Cache بر روی کیف قفل شده استفاده کنید تا مقدار زیادی پول و یک گزارش روزانه کشتی (Logbook) به دست آورید. پس از اینکه از Inventory خود نگاهی به این Logbook انداختید، متوجه می‎‌شوید که قبل از شما نیز یک نفر اقدام به دزدیدن این کلید با یونیفرم اداره پست کرده است. حالا به کلیدهای اداره پست نیاز دارید، اما قبل از اینکه به طرف این اداره بروید می‌‎توانید از مپ خارج شوید و پس از مدتی دوباره به بازی بازگردید.

کلیدهای Downtown Post Office

برای قدم بعدی نیاز به هر دو کلید اداره پست دارید، تا به تمام اتاق‎‌های این اداره دسترسی پیدا کنید. اداره پست را در بخش جنوبی Al Mazrah پیدا خواهید کرد که با آیکون یک پاکت نامه سفید نمایش داده می‎‌شود.

اداره پست یکی از Strongholdهای بازی است که دشمنان زیادی در آن جا مستقر هستند، پس به جای استفاده از ورودی اصلی بهترین کار این است که از پشت بام وارد شوید. برای دسترسی به آن باید از یک کامیون و تعدادی جعبه بالا بروید تا به یکی از سطح‎‌های پشت بام برسید، سپس از تعداد دیگری جعبه و میلگرد بالا بروید تا در نهایت به بخش پایین پشت بام برسید. درحالی که پشت تابلو بزرگ ساختمان هستید، نردبانی سمت چپ تابلو خواهید که به پشت بام ختم می‎‌شود. سپس دری که در تصویر زیر مشاهده می‎‌کنید را باز کنید و وارد ساختمان شوید، دقت کنید که درهای دیگری نیز وجود دارند اما به خاطر محدودیت استفاده از هر کلید فقط در مورد نظر را باز کنید.

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ آیتم Golden Skull را بدست بیاوریم؟

داخل ساختمان با تعدادی دشمن مواجه خواهید شد، پس باید آماده دفاع از خود باشید. بعد از اینکه از در پشت بام وارد ساختمان شدید، در سمت چپ خود راه پله‎‌ای خواهید دید، با استفاده از آن به طبقه پایین بروید، اولین در از سمت چپ اتاق مورد نظر ما است. بعد از اینکه با استفاده از کلید Downtown Post Office Secure Room وارد اتاق شدید، یک میز اداری مشاهده می‌‎کنید که داخل آن کلید Sunken Ship Thief’s Cache و یک یادداشت قرار دارد، البته ممکن است تعدادی شمش طلا و کلید ساختمان‎‌های دیگر را نیز پیدا کنید.

کلید Sunken Ship Thief’s Cache

چگونه در بازی Warzone 2 DMZ آیتم Golden Skull را بدست بیاوریم؟

وقتی که کلید Sunken Ship Thief’s Cache را به دست آوردید، باید دوباره به منطقه کشتی غرق شده در سواحل جنوبی Al Mazrah برگردید. وقتی که به کشتی رسیدید به داخل آب شیرجه بزنید و  از طریق حفره کشتی به داخل بروید، سپس یک کیف که با خطی سفید برجسته شده است را پیدا خواهید کرد. داخل این کیف Golden Skull of Al Bagra Minor را پیدا می‎‌کنید، که می‎‌توانید آن را به ارزش 25 هزار دلار بفروشید یا با خارج کردن آن از مپ XP کسب کنید.

نکاتی برای تکمیل این Quest

با اینکه شما می‌توانید به تنهایی DMZ را تجربه کنید، اما برای به دست آوردن این جمجمه بهتر است که همراه با تیمی سه نفره وارد مپ شوید، تا برای از پای درآوردن دشمنان و پیدا کردن کلیدها به مشکل بر نخورید.

دقت داشته باشید که با هر سه کلید مورد نیاز وارد بازی نشوید، زیرا اگر دشمنی شما را به قتل برساند و یا نتوانید در زمان مشخص شده از مپ خارج شوید، آن ها را از دست خواهید داد.

مبارزه با دشمنان حرکت شما را کند و ریسک از دست دادن آیتم‌ها را زیاد می‌کند، پس سعی کنید تا جایی که امکان دارد وارد درگیری نشوید و با عبور از مناطق بی خطر و مرزی نقشه، دشمنان هوش مصنوعی را هم دور بزنید.

زمان زیادی صرف به دست آوردن Skull و ماندن زیر آب نکنید، چون که اگر در DMZ و Warzone مدت زیادی داخل آب بمانید غرق خواهید شد.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *