بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه از Sea Treasure Tokens در بازی Warzone 2 استفاده کنیم؟

چگونه از Sea Treasure Tokens در بازی Warzone 2 استفاده کنیم؟

نقشه Ashika Island جدیدترین مپی است که سازندگان سری بازی‌های Call of Duty در اختیار کاربران خود گذاشته‌اند. در این جزیره‌ی قرار گرفته در شرق آسیا، شما کارهای زیادی می‌توانید انجام دهید که یکی از آن‌ها جمع آوری ژتون‌های Sea Treasure است. این آیتم‌های قابل لوت کردن در آشیکا، کاربرد آنچنانی ندارند اما می‌توانند تجربه‌ی بازیکن قبل از هر بار فرود آمدن از هواپیما را تحت تاثیر قرار دهند. در این مقاله علاوه بر آموزش نحوه فعال کردن Sea Treasure Tokens در بازی Warzone 2، جوایز پیدا کردن و استفاده از آن‌ها را نیز برای شما قرار دادیم، پس همراه ما باشید.

Sea Treasure Tokens چی هستند؟

جزیره‌ی آشیکا Sea Treasure Tokens را به عنوان یک آیتم قابل لوت و پیدا کردن در سرتاسر نقشه خود معرفی می‌کند. این ژتون‌ها مختص آشیکا هستند و شما نمی‌توانید در مپ‌های دیگر مانند Al Mazrah به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. تمامی جعبه‌های موجود در جزیره شامل Sea Treasure Tokens می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را از جنازه‌ی دشمنان خود نیز بدست آورید. البته که با توجه به تجربه‌ی ما جعبه‌های آبی رنگ Resurgence بیشتر از باقی Crateها این آیتم را دارند.

چگونه از Sea Treasure Tokens استفاده کنیم؟

چگونه از Sea Treasure Tokens در بازی Warzone 2 استفاده کنیم؟

Sea Treasure Tokens در بازی Warzone 2 در پمپ‌های بنزین قابل استفاده هستند. شما برای فعال کردن آن‌ها نیاز دارید که به هریک از چهار پمپ بنزین آشیکا بروید.

پمپ بنزین‌ها در نزدیکی نقاط زیر قرار دارند:

  • Residential
  • Beach Club
  • Port Ashika
  • Town Center

داخل پمپ بنزین‌ها یک چیزی را که شبیه به دستگاه‌های بازی‌های آرکیدی است پیدا می کنید. به آن نزدیک شوید و با فشردن دکمه‌ی Interact از ژتون‌های خود استفاده کنید. این دستگاه به ازای هر Token به شما ۱۰۰ XP همراه با یک آیتم رندوم می‌دهد. ممکن است مهمات و یا مقداری زره بگیرید اما شانس دریافت یک آیتم بهتر مانند یک ماسک شیمیایی و یا یک killstreak هم وجود دارد. بحرحال یک آیتم خوب با کمترین تلاش ممکن دریافت خواهید کرد.

جزیره‌ی آشیکا یک ایستراگ نه چندان کاربردی اما جالب را نیز در آکواریوم خود جا داده که با رفتن به مقاله‌ی راهنمای ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2 می‌توانید سری به آن بزنید. فصل دوم یک ایونت Weapon Case جدید به مد DMZ هم اضافه کرده که می‌توانید راهنمایی ما در مورد این ایونت را از طریق راهنمای ایونت Ashika Island Weapon Cases در بازی Warzone 2 DMZ مطالعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *