راهنمایی و آموزش, تروفی بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Remnant 2

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Remnant 2

بازی Remnant 2 که به تازگی منتشر شده و مورد توجه طرفداران سبک شوتر قرار گرفته، لیست تروفی و اچیومنت بلند بالایی دارد. اگر می‌خواهید در کنار لذت بردن از داستان تمام تروفی‌های آن را به دست آورید، با تیلنو و راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Remnant 2 همراه باشید.

راهنمای تروفی بازی Remnant 2

بازی Remnant 2 که مدت زمان زیادی از عرضه آن نمی‌گذرد، یک ویدیو گیم شوتر و سوم شخص است که عناصر زیرسبک سولزلایک در آن به چشم می‌خورد. به همین دلیل، بسیاری از افراد از آن با عنوان «دارک سولز با اسلحه» یاد می‌کنند. این بازی که ادامه نسخه اول با نام Remnant: From the Ashes محسوب می‌شود، ایده‌های شماره‌های اول را می‌گیرد و آن‌ها را در مقیاس و استانداردهای جاه طلبانه‌تری به تصویر می‌کشد. نکته جالبی که در مورد بازی Remnant 2 وجود دارد این است که مراحل آن، به صورت اتفاقی به وجود می‌آیند تا دو تلاش مختلف شما برای رد کردن مرحله ظاهر یکسانی نداشته باشد.

همین موضوع باعث به وجود آمدن موقعیت‌های مختلف و جذاب‌تر شدن شرایط شده است. فقط باید توجه داشته باشید مراحلی که به صورت اتفاقی به وجود می‌آیند، باعث سخت‌تر شدن روند کسب تروفی‌ها و اچیومنت‌ها می‌شوند. به همین ترتیب، برای به دست آوردن تروفی‌های این بازی و بالا بردن سطح اکانت‌تان به کمی راهنمایی احتیاج خواهید داشت. از تروفی‌‌های داستانی گرفته تا چالش‌هایی که نیاز به ریزه کاری بالایی دارند، در راهنمای تروفی بازی Remnant 2 شما را در مسیر تروفی پلاتینیوم راهنمایی خواهیم کرد.

راهنمای تروفی بازی Remnant 2

نقشه کلی تروفی‌ها

 • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 4 از 10 در صورت تجربه کردن بازی به صورت Co-op (اگر به صورت تک نفره بازی کنید، درجه سختی به 6 از 10 افزایش پیدا می‌کند)
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: بیش از 20 ساعت. البته از آنجایی که مراحل به صورت اتفاقی به وجود می‌آیند و الگوی خاصی ندارند، این عدد به شانس شما نیز بستگی خواهد داشت. ولی هیچ چیزی غیرممکن نیست
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 51 (1 پلاتینیوم، 1 گلد، 15 سیلور و 34 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: صفر؛ با وجود اینکه بازی Remnant 2 شامل حالت آنلاین می‌شود، اما می‌توانید تمام تروفی‌های آن را در حالت آفلاین به دست آورید
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: سه عدد (تروفی Blud Goddess، تروفی Familiar Face و تروفی Not a Janitor)
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که چند تا از تروفی‌های بازی مورد بحث، گلیچ شده‌اند و حتی اگر یک بار به صورت Co-op به تجربه بازی پرداخته باشید، در آزاد کردن آن‌ها به مشکل خواهید خورد. پس پیشنهاد ما این است که برای کسب تروفی پلاتینیوم، به سراغ بخش Co-op بازی نروید
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر، شما می‌توانید همه تروفی‌ها را روی درجه سختی Survivor یا Easy به دست آورید
 • سخت‌ترین تروفی: تروفی Forever is a Long Time
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: برای کسب همه تروفی‌ها و اچیومنت‌های موجود باید یک بار داستان را به اتمام رساندید. پس از اتمام داستان، یک سری تروفی فرعی باقی می‌ماند که می‌توانید آن‌ها را بدون مشکلی خاص آزاد کنید
 • آیا پس از اتمام داستان امکان گشت و گذار در سطح نقشه وجود دارد؟ بله، پس از اتمام داستان اصلی می‌توانید آزادانه در جهان بازی بچرخید و مراحل قبلی را تکرار کنید

توجه

در راهنمای تروفی بازی Remnant 2 یک سری تروفی‌های گلیچ شده وجود دارند که باید برای کسب کردن‌شان به صورت آفلاین به تجربه بازی بپردازید. حال اگر خواستید به سراغ حالت Co-op بروید، باید بدانید که این تروفی‌های گلیچ شده فقط برای گیمر میزبان آزاد می‌شود (یعنی افرادی که به آن پارتی پیوسته‌اند شانس کسب تروفی مربوطه را از دست خواهند داد). پس یا باید آفلاین و تک نفره بازی کنید یا نقش میزبان را در حالت Co-op داشته باشید. این دسته از تروفی‌ها با عنوان گلیچ شده برای حالت Co-op مشخص شده‌اند.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Unstoppable

تمام تروفی‌های بازی Remnant 2 را به دست آورید

Platinum

امکان گلیچ شدن وجود دارد

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Remnant 2 را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Blue Goddess

شخصیت Nimue را ملاقات کنید

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما شخصیت Nimue را در پناه‌گاهش در منطقه Losomn World پیدا می‌کنید. از آنجایی که شما می‌توانید داستان اصلی را بدون صحبت کردن با این شخصیت پیش ببرید، از Blue Goddess با عنوان یک تروفی از دست دادنی یاد می‌کنیم. در واقع اگر خود شما شخصیت Nimue را نادیده نگیرید و با او صحبت کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد. به هر حال، زمانی که با او تعامل برقرار کنید تروفی مورد نظر آزاد می‌شود. راستی، اگر در حالت Co-op یکی از اعضای تیم با این شخصیت به صحبت بپردازد، تروفی برای همه افراد تیم به دست می‌آید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Familiar Face

با شخصیت Flautist ملاقات کنید

Bronze

تروفی از دست دادنی

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به تروفی Familiar Face می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید با شخصیت Flautist ملاقات کنید. پیدا کردن این شخصیت زیاد سخت نیست و می‌توانید در چند نقطه از دنیای بازی او را ببینید. از جمله این نقاط می‌توانیم به منطقه Withering Weald، Forbidden Grove و در حین حل کردن پازل Water Harp اشاره داشته باشیم. از آنجایی که شما می‌توانید داستان را بدون صحبت کردن با شخصیت مورد بحث پیش ببرید، از Familiar Face با عنوان یک تروفی از دست دادنی یاد می‌کنیم. هنگامی که با او صحبت کنید تروفی آزاد خواهد شد. راستی هنگامی که در حالت Co-op قرار دارید یکی از اعضای تیم با شخصیت Flautist صحبت کند، این تروفی برای همه اعضای تیم کسب خواهد شد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Equal Measures

یک Alignment Reading از شخصیت Meidra دریافت کنید

Bronze

شما می‌توانید شخصیت Meidra را در ‌محدوده The Far Woods در منطقه Yaesha World پیدا کنید. Meidra یک درختِ الف مانند آبی رنگ است که کنار یک بید مجنون به چشم می‌خورد. هنگامی که با این شخصیت صحبت کنید او از شما سوال‌های متفاوتی می‌پرسد تا طرز فکر شما را متوجه شود. برای اینکه بتوانید تروفی مربوطه را به دست آورید، باید در حین انتخاب دیالوگ پاسخ‌های مشخصی را به Meidra تحویل دهید. شما می‌توانید در ادامه دیالوگ‌های مورد نیاز برای کسب تروفی Equal Measures را ببینید:

 1. I’ll try this out, sure
 2. Risk letting the boat sink
 3. Refuse the Gods’ boon
 4. Turn him into the authorities
 5. My followers deserve the truth
 6. Save my granddaughter

در ادامه هم نیازی به گوش دادن به دیالوگ‌های دیگر نیست و می‌توانید از آن‌ها بگذرید. هنگامی که با شخصیت Meidra صحبت کردید و چرخه ذکر شده را به پایان رساندید، تروفی مورد بحث را به دست خواهید آورد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Not a Janitor

با شخصیت Custodian ملاقات کنید

Bronze

شما می‌توانید شخصیت Custodian را در محدوده Ascension Spire در منطقه N’Erud پیدا کنید. از آنجایی که گیمر می‌تواند داستان را بدون صحبت کردن با این شخصیت پیش ببرد، از Not a Janitor با عنوان یک تروفی از دست دادنی یاد می‌کنیم. کافی است با شخصیت Custdoian صحبت کنید تا این تروفی را به دست آورده باشید. راستی، هنگامی که به صورت Co-op به تجربه بازی می‌پردازید، اگر یکی از اعضای تیم با این شخصیت صحبت کند تروفی مذکور برای همه اعضای تیم آزاد می‌شود.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Tall Tales

به تمام داستان‌های شخصیت Mudtooth گوش دهید

Bronze

Mudtooth نام یکی از NPCهای موجود در بازی است که می‌توانید وی را در منطقه Ward 13 یا همان Hub اصلی بازی پیدا کنید. پس از اینکه به همراه شخصیت Wallace نوع Prime Archetype خود را انتخاب کردید، امکان صحبت کردن با Mudtooth فراهم می‌شود. هنگامی که صحبت‌های‌تان با شخصیت Wallace به اتمام رسید، از پله‌ها پایین بروید و سپس راه سمت چپ را در پیش بگیرید. در این حین یک فرد به چشم شما می‌خورد که روی یک صندلی نشسته است. این فرد همان Mudtooth است. حالا تنها کار باقی مانده این است که تا جای ممکن با او صحبت کنید.

هنگامی که با وی وارد صحبت شوید، او دیالوگ‌های مختلفی را به زبان می‌آورد و در نهایت، شروع به روایت یک داستان می‌کند. حالا برای کسب تروفی Tall Tales باید تمام داستان‌های شخصیت Mudtooth را بشنوید. برای این کار صرفا باید پای صحبت‌های او نشسته و حرف‌هایش را گوش دهید. برای اطمینان از نتیجه هم باید هر از چندگاهی به شخصیت مورد بحث سر بزنید تا ببینید که او داستان جدیدی برای گفتن دارد یا خیر. اگر او پس از مدتی داستانی برای گفتن نداشت، در داستان پیش بروید و سپس باز هم به سراغش بیایید. هنگامی که Mudtooth تمام قصه‌های خود را برای شما تعریف کرد، تروفی Tall Tales را به دست خواهید آورد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Chaos

Ravager را شکست دهید

Silver

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به تروفی Chaos می‌رسیم که برای به دست آوردن آن، باید دشمنی تحت عنوان Ravager را شکست دهید. Ravager در محدوده Forbidden Grove در منطقه Yaesha World به چشم خواهد خورد. هنگامی که بازی با شما یاری کرد و شخصیت اصلی را در شرایط درست قرار دارد، به محیطی می‌رسید که امکان رد شدن از دروازه آن وجود ندارد (روی این در یک علامت تعجب تعبیه شده). در این شرایط یک پل غیرقابل عبور دیده می‌شود که در کنار آن یک Water Harp قرار دارد. با این Water Harp تعامل برقرار کنید. هنگامی که این وسیله فعال شد باید پازل مربوط به آن را حل کنید تا امکان عبور وجود داشته باشد. در ادامه ترتیب حل کردن این پازل را شرح می‌دهیم:

 • ردیف اول: میخ پنجم
 • ردیف دوم: کاری با آن نداشته باشید
 • ردیف سوم: میخ چهارم
 • ردیف چهارم: کاری با آن نداشته باشید
 • ردیف پنجم: میخ سوم
 • ردیف ششم: میخ چهارم
 • ردیف هفتم: میخ اول
 • ردیف هشتم: کاری با آن نداشته باشید

هنگامی که این پازل را پشت سر گذاشتید از پل رد شده و به منطقه جدید قدم بگذارید. در این حین یک میان پرده به نمایش در می‌آید که باید در آن یک انتخاب داشته باشید. بازی در این مقطع از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید Doe را قربانی کنید یا از جان او بگذرید. برای کسب تروفی گزینه Kill the Doe را انتخاب کرده و او را بکشید. انجام این کار باعث می‌شود بدون یک نبرد دشوار تروفی ذکر شده را آزاد کنید. راستی اگر روند مذبور را در حالت تک نفره تکرار کنید، تروفی Only Human را هم آزاد خواهید (Only Human زمانی به دست می‌آید که یک باس فایت را بدون دریافت آسیب از طرف او به پایان برسانید)

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Dark Designs

Nightweaver را نجات دهید

Silver

برای کسب این تروفی می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار داده شده کمک بگیرید:

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Forever is a Long Time Coming

باس فایت نهایی بازی را شکست دهید

Gold

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به تروفی Forever is a Long Time Coming می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید باس فایت نهایی بازی را شکست دهید. در حین مبارزه با این باس فایت که Annihilation نام دارد، باید مسائل و آیتم‌های دفاعی را نسبت به مسائل حجومی در اولویت قرار دهید (باید حسابی دفاعی و محافظه‌کارانه عمل کنید). این باس فایت شامل سه فاز مختلف می‌شود و می‌تواند حسابی چالش برانگیز باشد. به هر حال، اگر کمی به الگوهای حرکتی او دقت کرده و برای شکست دادنش تمرین کنید، پس از چند تلاش او را خواهید کشت.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Am I Seeing This?

10 عدد از Aberrationها را شکست دهید

Bronze

گلیچ شده برای حالت Co-op

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Ghost in the Machine مراجعه کنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Ghost in the Machine

25 عدد از Aberrationها را شکست دهید

Silver

گلیچ شده برای حالت Co-op

Aberrationها دشمنان خاصی هستند که آن‌ها را می‌توان به خاطر نور درخشان قرمزشان شناخت. این دسته از دشمنان ممکن است در جاهای مختلفی مانند محدوده Void Vessel Facility در منطقه N’Erud World به چشم بخورند. Aberrationها نسخه قوی‌تر دشمنان معمولی بازی هستند که خط سلامتی‌شان در بالای سر آن‌ها به چشم می‌خورد. پس کافی است به صورت طبیعی به تجربه بازی بپردازید و تا جایی که می‌توانید Aberrationها را بکشید. راستی این تروفی در حالت Co-op ممکن است گلیچ شود و صرفا برای گیمر میزبان به دست آید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Gleaming the Cube

باس فایت Labyrinth را شکست دهید

Silver

پس از اینکه اولین World Boss خود را شکست دهید، باس فایت The Labyrinth بدون شک در مسیر شما قرار خواهد گرفت. در واقع پس از کشتن اولین World Boss، وارد یک محیط جدید می‌شوید که در پایان آن با باس فایت ذکر شده مبارزه خواهید کرد. برای ادامه کار کافی است مسیر مشخص شده را ادامه دهید و این محیط جدید را به پایان برسانید. پس از شکست دادن باس فایت پایانی این محیط، تروفی Gleaming the Cube به نام شما زده خواهد شد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Madman’s Paradise

Tal’Ratha را شکست دهید

Silver

شما می‌توانید Tal’Ratha را در پایان محدوده Forgotten Prison که در منطقه N’Erud World واقع شده است، پیدا کنید. اگر نتوانستید این دشمن را در کمپین اصلی پیدا کنید، آنقدر وارد Adventure Mode شوید و به Reroll کردن بپردازید تا خود بازی شما را در محدوده Forgotten Prison اسپاون کند. حالا کافی است راهنمای مرحله مورد بحث را دنبال کنید و تک تک ماموریت‌های آن را با موفقیت پشت سر بگذارید. هنگامی که به انتهای محدوده ذکر شده رسیدید و Tal’Ratha را شکست دادید، تروفی Madman’s Paradise را آزاد خواهید کرد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Not So Special Now

100 نفر از دشمنان خاص یا Special Enemyها را شکست دهید

Bronze

منظور از دشمنان خاص یا Special Enemyها، نسخه بزرگ‌تر و قوی‌تر دشمنانی است که در طی گیم‌پلی با آن‌ها برخورد می‌کنید. این دشمنان خاص صدای خاصی از خود بروز می‌دهند و با دقت کردن به این صدا قادر به تشخیص دادن آن‌ها خواهید بود. از آنجایی که راهنمای تروفی بازی Remnant 2 حسابی شما را به نقاط مختلف می‌فرستد، احتمالا تا پایان کار 100 نفر از دشمنان خاص را به صورت خودکار بکشید. پس برای این موضوع نیازی به نگرانی نخواهید داشت.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Power Surge

Guardian of N’Erud را شکست دهید

Silver

Guardian of N’Erud نام دشمنی است که می‌توانید او را فقط در مناطق ابتدایی N’Erud World پیدا کنید (در نزدیکی محدوده Seeker’s Rest). اگر این شخصیت را در Campaign Mode پیدا نکردید، آنقدری Adventure Mode را Reroll کنید تا مراحل ساختگی بازی بالاخره شما را در مقابل او قرار دهند. برای روبرو شدن با این باس فایت باید راهنمای مرحله اصلی را دنبال کنید تا سه آیتم تحت عنوان Seeker’s Keys برسید. هنگامی که هر سه کلید ذکر شده را به دست آوردید، دروازه اصلی موجود در آن ناحیه را باز کرده و سپس سوار آسانسور شوید و بالا بروید. سپس بالاخره با شخصیت Gurdian of N’Erud آشنا می‌شوید و باید او را شکست دهید. هر وقت که کار این باس فایت تمام شد، تروفی Power Surge برای ما آزاد می‌شود.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Only Human

در حالت تک نفره یک باس فایت را در حالی بکشید که نتواند آسیبی به شما برساند

Bronze

برای اینکه روند آزاد کردن تروفی Only Human را آزاد کنید، اول باید مطمئن شوید که در حالت تک نفره و آفلاین قرار دارید. برای این کار دکمه Option را فشار دهید و سپس گزینه System را انتخاب کنید. حالا بازی را روی Offline Mode قرار دهید و یک Advenyire Mode جدید را استارت بزنید. حال آنقدر بازی خود را Reroll کنید تا بتوانید در منطقه The Woods World به Yaesha برسید. هنگامی که وارد محدوده Yaesha شدید، آنقدری پیشروی کنید تا به محدوده Forgotten Grove برسید. سپس باید پازل Water Harp را حل کنید و با Ravager روبرو شوید (برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Chaos در بالا سر بزنید). هنگامی که به Ravager برسید او از شما می‌خواهد دشمنی تحت عنوان Doe را برای او بکشید. حال کافی است درخواست او را انجام دهید تا تروفی مورد بحث به حساب‌تان اضافه شود.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Quest for Survivald

یک World Boss را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما زمانی به تروفی Quest for Survival می‌رسید که اولین World Boss خود را شکست دهید. پیدا کردن این World Bossها زیاد سخت نیست و در انتهای هر دنیا، به یکی از این باس فایت‌ها می‌رسید. حال کافی است یکی از آن‌ها را شکست دهید و تروفی خود را بخ دست آورید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The God Gambit

Many Faces را شکست دهید

Silver

‌باس فایت Many Faces که خود بازی از آن با نام Corruptor یاد می‌کند، در پایان محدوده The Great Bole در Yaesha World پیدا می‌شود. هنگامی که وارد مبارزه شدید، بهتر است مجسمه محرک موجود را بکشید تا از دست او راحت شوید؛ چرا که در غیر این صورت می‌تواند حسابی شما را اذیت کند. هنگامی که کار این محسمه را تمام کردید، به سراغ خود باس فایت اصلی بروید و تا می‌توانید به او ضربه بزنید. لازم به ذکر است که بهترین زمان برای حمله به Many Faces، زمانی است که می‌خواهد با استفاده از آتش به سمت شما حمله کند.  علاوه بر این، پس از اینکه مجسمه ذکر شده را کشتید، خود Many Faces سعی می‌کند تا او را به زندگی برگرداند. هنگامی که دشمن به سوی این مجسمه رفت، شکم او را نشانه بگیرید تا آسیب مهلکی که او وارد کرده باشید. هنگامی که خط سلامتی Many Faces هم تمام شد، باس فایت به اتمام می‌رساند و تروفی The God Gambit برای شما خواهد بود.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Killing Jar

Root Mantis را شکست دهید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به The Killing Jar می‌رسیم که یک تروفی داستانی محسوب می‌شود. بنابراین شما با پیشروی در روند داستان و دنبال کردن بازی، این تروفی را به صورت خودکار به دست خواهید آورد. به طور دقیق‌تر، این تروفی زمانی به شما تعلق می‌گیرد که باس فایت Root Matis را شکست داده باشید (شما در پایان بخش آموزشی روبروی این دشمن قرار می‌گیرید). کشتن Root Mantis هم زیاد سخت نیست، فقط هنگامی که خواست به سمت شما حمله ور شود جاخالی دهید و سپس شروع به تیراندازی کنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Traitor

Fae Imposter را شکست دهید

Silver

Fae Imposter که خود بازی از آن با نام Faelin یاد می‌کند، یک از باس فایت‌های بازی است که در منطقه Lsomn World پیدا می‌شود. اگر در پیدا کردن و کشتن این باس به مشکل خوردید، بهتر است از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود کمک بگیرید«

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Red Room

یک Blood Moon Room را پیدا کنید

Bronze

برای کسب تروفی Red Room که در این نقطه از راهنمای تروفی رمننت 2 به آن اشاره کنیم، باید یک Blood Moon Room که در منطقه Cathedral of Omens قرار دارد را پیدا کنید. از آنجایی که انجام این کار سخت است و می‌تواند چالش برانگیز باشد، بهتر است به ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود سر بزنید:

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Agenda

Leto’s Stash را پیدا کنید

Bronze

برای شروع کار شما به به آیتمی تحت عنوان Biome Portal Key نیاز دارید که با پیشروی در روند داستان، به صورت خودکار آزاد می‌شود. به عبارتی دیگر اگر خط اصلی داستان را دنبال کنید، این کلید را در منطقه Labyrinth به دست خواهید آورد. هنگامی که این کلید را به دست آوردید، از ویدیوی زیر کمک بگیرید تا به انبار لِتو یا Leto’s Stash برسید و تروفی The Agenda را به دست آورید:

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Boss’n Up

یک Boss Weapon (اسلحه مربوط به باس‌ها) درست کنید

Bronze

هنگامی که باس فایت‌های معمولی یا World Bossهای بازی Remnant 2 را شکست می‌دهید، احتمال دراپ شدن آیتم‌های باارزش از سمت آن‌ها وجود دارد. شما می‌توانید از این آیتم‌ها کمک بگیرید و با استفاده از آن‌ها، یک Boss Weapon (اسلحه‌ای که به باس‌ها مربوط می‌شود) بسازید. هنگامی که آیتم مورد نظر را پس از شکست یک باس به دست آوردید، با استفاده از یک Big World Stone به منطقه Area 13 بروید و با شخصیت Ava صحبت کنید. پس از اینکه تعامل با این شخصیت برقرار شد، در لیست اسلحه‌های آن بگردید و Boss Weaponهایی که امکان درست کردن‌شان وجود دارد را پیدا کنید. پیدا کردن Boss Weaponها در این لیست زیاد سخت نیست و می‌توانید خیلی راحت آن‌ها را پیدا کنید. در ادامه به درست کردن یکی از این اسلحه‌های قدرتمند بپردازید تا تروفی Boss’n Up را به دست آورده باشید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Edgelord

10 اسلحه سرد یا Melee Weapon به دست آورید

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap

گلیچ شده برای حالت Co-op

برای کسب اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Cutting Edge سر بزنید

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Cutting Edge

20 اسلحه سرد یا Melee Weapon به دست آورید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به تروفی Cutting Edge می‌رسیم که روش آزاد کردنش کاملا مشخص است: پیدا کردن 20 اسلحه سرد یا Melee Weapon. شما می‌توانید این اسلحه‌های سرد را از راه‌های مختلفی به دست آورید. شما هم می‌توانید این اسلحه‌ها را در سطح دنیای بازی پیدا کنید یا با مراجعه به منطقه Ward 13 آن‌ها را بخرید. فقط توجه داشته باشید که این تروفی برای حالت Co-op گلیچ شده است و شاید در کسب آن به مشکل بخورید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در حالت آفلاین و تک نفره به سراغ آن بروید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap First of Many

اولین Archetype خود را پیدا کنید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از صحبت کردن با شخصیت Wallace در منطقه Ward و انتخاب کردن Archetype Class خود به دست خواهید آورد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Duality

در یک Slot جدید دومین Archtype خود را درست کنید

Bronze

روند کسب تروفی Duality می‌تواند کمی طولانی جلوه کند، پس دندان روی جگر بگذارید. برای شروع کار باید با Archtype Class یا همان شخصیت اصلی خود به Level یا سطح 10 برسید. انجام این کار زیاد سخت نیست و با پیشروی در روند بازی خیلی سریع این کار را انجام خواهید داد. هنگامی که به سطح 10 رسیدید، برای ادامه کار باید به منطقه Ward 13 بروید و آیتم‌های منحصر به فردی بخرید. هر یک از این آیتم‌ها 1500 واحد Scrap قیمت دارند و پس از خریدن‌شان، می‌توانید با مراجعه به شخصیت Wallace یک Archtype Class جدید آزاد کنید.

در ادامه باید آیتم مورد نظر را در کنار کمی Scrap و Lumenite Crystal به شخصیت Wallace دهید. به عبارتی دیگر، پس از تعامل با شخصیت ذکر شده، آیتم خریداری شده را به او تحویل بدهید تا کار ادامه پیدا کند. شما می‌توانید در ادامه آیتم‌های مربوط به هر Archtype Class و فروشنده آن‌ها را مشاهده کنید:

 • برای کلاس Hunter باید آیتم Rusty Medal را از شخصیت Barbus بخرید
 • برای کلاس Challenger باید آیتم Old Metal Tool را از شخصیت Reggie Malone بخرید (فردی که در کنار Mudtooth می‌نشیند)
 • برای کلاس Medic باید آیتم Medic Pin را از شخصیت دکتر Norah بخرید
 • برای کلاس Handler باید آیتم Whistle را از شخصیت Mudtooth بخرید
 • برای کلاس Gunslinger باید آیتم Worn Cylinder را از شخصیت Mudtooth بخرید (توضیحات در ادامه)

آیتم Worn Cylinder از همان ابتدا برای خرید در دسترس قرار ندارد. برای اینکه بتوانید آن را بخرید، باید تمام داستان‌های شخصیت Mudtooth را گوش دهید (درست مانند کاری که در راهنمای تروفی Tall Tales انجام دادیم). هنگامی که تمام داستان‌های ممکن را شنیدید، امکان خرید این آیتم و شروع کردن Archtype دوم وجود دارد. هنگامی که دومین شخصیت خود را ساختید و ماجراجویی را به همراه او آغاز کردید، تروفی Duality را آزاد خواهید کرد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Shhh…It’s a Secret

یک Secret Archtype به دست آورید

Bronze

بازی Remnant 2 شامل چندین Secret Archtype می‌شود که هر یک از آن‌ها، با بردن یک آیتم منحصر به فرد برای شخصیت Wallace آزاد می‌شوند. به دست آوردن این Archtypeهای مخفی می‌تواند کار سختی باشد و باعث شود مدت زمان زیادی را برای آزاد کردن تروفی هدر دهید. اما در میان این Archtypeها، یک گزینه آسان‌تر وجود دارد Explorer نام دارد. در ادامه به نحوه رسیدن به آیتم مورد نظر خواهیم پرداخت.

برای به دست آوردن آرکتایپ Explorer، باید داستان بازی Remnant 2 را به پایان برسانید و باس فایت Annihilation را شکست دهید. پس از شکست این باس، یک آیتم با نام Broken Compass در اختیارتان قرار می‌گیرد. هنگامی که این آیتم را به دست آوردید به سمت شخصیت Wallace بروید و آن را با Secret Archtype ذکر شده معامله کنید و تروفی را به دست آورید. فقط توجه داشته باشید به غیر از Explorer گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. پس اگر آیتم مربوط به آن‌ها را زودتر به دست آوردید، نیازی نیست حتما Annihilation را شکست دهید و داستان را تمام کنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Top Performer

در یک Archtype به Level یا سطح 10 برسید

Silver

رسیدن یک Archtype به سطح 10 کار سختی نیست و شما به صورت طبیعی آن را به دست خواهید آورد. کافی است به تجربه بازی بپردازید و به ماجراجویی خود ادامه دهید تا تروفی Top Performer به صورت خودکار برای شما آزاد شود. هنگامی که یکی از Archtypeها را به سطح 10 رساندید، می‌توانید با بردن آیتم‌هایی خاص به شخصیت Wallace یک سری Archtype جدید باز کنید (درست مانند کاری که در راهنمای تروفی Duality توضیح دادیم).

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Not Your Average Trait

یک Trait را در سطح دنیای بازی به دست آورید

Bronze

شما در حین انتخاب Archtype خود یک آیتم با نام Trait به دست می‌آورید که به همه گیمرها داده می‌شود؛ اما در این تروفی به یک Trait دیگر نیاز است. شما باید پس از شروع بازی به لوت کردن و گشت گذار بپردازید تا یک Trait جدید پیدا کنید و تروفی را به نام خود بزنید. البته که نیازی به نگرانی نیست، چرا که شما به صورت خودکار این تروفی را به دست خواهید آورد. Traitها به هیچ وجه نادر نیستند و می‌توان تعداد زیادی از آن‌ها را پیدا کرد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap All These Traits…

10 عدد Trait به دست آورید

Bronze

تروفی گلیچ شده برای حالت Co-op

برای اطلاعات بیش‌تر، به راهنمای تروفی Proving Grounds سر بزنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Proving Grounds

20 عدد Trait به دست آورید

Bronze

تروفی گلیچ شده برای حالت Co-op

شما می‌توانید Traitها را با تکمیل ماموریت‌ها فرعی و شکست باس فایت‌های جانبی به دست آورید. ماموریت‌ها و باس فایت‌های فرعی موجود در بازی Remnant 2، همیشه در مسیرهایی که تا به حال به آن‌ها پا نگذاشته‌اید حضور دارند. این موارد که با علامت‌های سفید روی نقشه به نمایش در می‌آیند، نشانگر ماموریت‌ها و باس فایت‌ها فرعی هستند که با پرداختن به آن‌ها، Trait جایزه می‌گیرید. هنگامی که از طریق این روش 20 عدد Trait به دست آوردید، تروفی Proving Grounds را هم آزاد خواهید کرد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Scrap Collector

50,000 واحد Scrap به دست آورید

Bronze

تروفی گلیچ شده در حالت Co-op

برای اطلاعات بیش‌تر، در مقاله راهنمای تروفی بازی Remnant 2 به تروفی Scrap Hoalder سر بزنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Scrap Hoarder

100,000 واحد Scrap جمع کنید

Silver

تروفی گلیچ شده در حالت Co-op

از آنجایی که شما در طی تجربه بازی Remnant 2 مقادیر زیادی از Scrap به دست می‌آورید، نیازی برای نگرانی برای تروفی Scrap Hoarder نیست. Scrap که همان پول رایج موجود در دنیای بازی محسوب می‌شود، در ازای کارهای مختلف و کشتن دشمنان به شما می‌رسد. حال اگر خوش شانس بودید و آیتمی تحت عنوان Scavernger’s Bauble Amulet پیدا کردید، همیشه 50 درصد بیش‌تر از مواقع معمول Scrap به دست می‌آورید.

Remnant 2 Trophy Guide & RoadmapRemnant 2 Trophy Guide & Roadmap Strapped

15 اسلحه به دست آورید

Bronze

تروفی گلیچ شده در حالت Co-op

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی The Trigger سر بزنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Trigger

30 عدد اسحه به دست آورید

Silver

تروفی گلیچ شده در حالت Co-op

برای به دست آوردن The Trigger که در این قسمت از راهنمای تروفی بازی Remnant 2 در موردش صحبت می‌کنیم، باید 30 اسلحه به دست آورید. حال فرقی نمی‌کند که این اسلحه‌ها را از Ward 13 بخرید یا آن‌ها را با گشت و گذار در دنیای بازی پیدا کنید. انجام این کار ممکن است کمی سخت باشد، اما غیرممکن نیست. برای به دست آوردن 30 عدد اسلحه بهتر است تا می‌توانید پول جمع کنید و دست از لوت کردن سطح محیط برندارید. پس از اینکه هر 30 اسلحه را به دست آوردید، هر دو تروفی The Trigger و Strapped برای شما آزاد خواهد شد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Web

از Nightweaver’s Web یک آیتم به دست آورید

Bronze

برای شروع کار، باید به محدوده Morrow Parish در منطقه Losomn World بروید (اگر این اتفاق رخ نداد چندباری Adventure Mode خود را مجددا بارگذاری کنید). هنگامی که Morrow Parish را پیدا کردید، در سطح آن جلو بروید تا به Asylum یا همان تیمارستان برسید. هنگامی که به این نقطه رسیدید، ویدیو زیر را دنبال کنید تا موفق شوید از Nightweaver’s Web یک آیتم به دست آورید:

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Was This Supposed To Happen?

یک پاداش جایگزین از یک World Boss دریافت کنید

Bronze

شما می‌توانید پاداش‌های جایگزین مربوط به World Bossها را از راه‌های مختلفی به دست آورید. یکی از این راه‌ها که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، به شخصیت Tal’Ratha مربوط می‌شود. برای این کار باید او را در پایان محدوده Forgotten Prison در منطقه N’Erud پیدا کنید و به او اجازه دهید شما را Consume کند. سپس هنگامی که با وی وارد مبارزه شدید و او را شکست دادید، به منطقه Ward 13 بازگردید و با شخصیت Ava صحبت کنید. این شخصیت می‌تواند Boss Weaponها یا اسلحه‌های مربوط به باس فایت‌ها را برای شما بسازد. در این مورد به خصوص باید بدانید که اسلحه Tal’Ratha با نام Gas Giant شناخته می‌شود. به محض اینکه پاداش جایگزین یکی از World Bossها را به دست آورید، تروفی Was This Supposed To Happen? برای شما آزاد خواهد شد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Collector

10 عدد Relic به دست آورید

Silver

تروفی گلیچ شده

Relicها منبع اصلی احیا خط سلامتی شخصیت اصلی یا روند Healing است. شما برای اینکه بتوانید تروفی The Collector را آزاد کنید، باید 10 عدد از این Relicها به دست آورید که در نقطه مشخصی از دنیای بازی Remnant 2 مخفی شده‌اند. اولین Relic موجود در بازی Dragon Heart دارد و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار در دسترس‌تان قرار خواهد گرفت. به طور کلی 18 عدد Relic در دنیای بازی وجود دارد، اما برای به دست آوردن، پیدا کردن تنها 10 عدد از آن‌ها کافی خواهد بود. حال برای اینکه موفق به کسب سایر Relicها شوید، پیشنهاد می‌کنیم از ویدیویی که در ادامه قرار داده شده کمک بگیرید:

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Bad Moon Rising

در Blood Moon Altar یک آیتم بسازید

Bronze

شما می‌توانید Blood Moon Altar را در محدوده Far Woods در منطقه Yaesha World پیدا کنید. این Altar معمولا به صورت اتفاقی در سطح محدوده ذکر شده اسپان می‌شود و به همین دلیل، باید چشم‌های خود را نسبت به آن‌ها تیز کنید. اما برای اینکه بتوانید در Blood Moon Altar یک آیتم بسازید، به آیتم‌هایی تحت عنون Blood Moon Essence نیاز خواهید داشت. شما می‌توانید این آیتم‌ها را با شلیک به حباب‌های بنفشی که در محدوده Far Woods معلق هستند، به دست آورید. هنگامی که هم Blood Moon Essence کافی داشتید و هم Blood Moon Altar را پیدا کردید، به سمت آن بروید و با استفاده از آیتم‌های به دست آمده، یک کلاه خود بسازید تا تروفی برای شما آزاد شود. البته علاوه بر کلاه خود امکان ساخت قطعات دیگر یک زره هم وجود دارد و باز هم تروفی را برای شما ثبت می‌کند.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Carnage in C-Minor

یک آهنگ مخفی را در Water Harp اجرا کنید

Bronze

شما می‌توانید Water Harp را در محدوده Forgotten Cave در منطقه Yaesha World پیدا کنید. برای ادامه کار باس فایت Ravager را شکست دهید (برای اطلاعات بیش‌تر بهتر است به راهنمای تروفی Chaos سر بزنید). هنگامی که Ravager را شکست دادید، به سمت Water Harp (یا همان پازلی که می‌توان به وسیله آن آهنگ زد) بازگردید و با توجه به دستورات زیر آهنگ بزنید:

 • ردیف اول: میخ اول
 • ردیف دوم: میخ چهارم
 • ردیف سوم: کاری با آن نداشته باشید
 • ردیف چهارم: میخ دوم
 • ردیف پنجم: میح پنجم
 • ردیف ششم: کاری با آن نداشته باشید
 • ردیف هفتم: میخ سوم
 • ردیف هشتم: کاری با آن نداشته باشید

هنگامی که آهنگ به توجه به نکات ذکر شده نواخته شد، تروفی Carnage in C-Minor را به دست خواهید آورد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Expanding Horizonsd

یک Weapon Mod بسازید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به تروفی Crafty در راهنمای تروفی بازی Remnant 2 مراجعه کنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Crafty

15 عدد Weapon Mod بخرید

Bronze

تروفی گلیچ شده برای حالت Co-op

هر دفعه که یک باس فایت را شکست دهید، ممکن است نحوه ساخت یک Weapon Mod را به دست آورید. هنگامی که یک باس فایت را شکست دادید و نحوه ساخت یک Weapon Mod را بلد شدید، به منطقه Ward 13 بروید و با شخصیت Ava صحبت کنید. سپس از او بخواهید برای شما یک Weapon Mod درست کند. هنگامی که 15 عدد Weapon Mod مختلف بسازید، تروفی Crafty را برای خود آزاد می‌کنید (در این روند تروفی Expanding Horizon هم برای‌تان آزاد می‌شود).

فقط توجه داشته باشید که برای ساخت یک Weapon Mod به متریال‌هایی نظیر Scrap و Lumenite Crystal نیاز خواهید داشت؛ متریال‌هایی که با کشتن دشمنان خاص (Special Enemies) و جست و جو در محیط پیدا می‌شوند. پیدا کردن دشمنان خاص زیاد سخت نیست و هنگامی که به یکی از آن‌ها نزدیک می‌شوید، خود بازی با یک صدای متفاوت از ورود یکی از آن‌ها خبر می‌دهد. حال کافی است این روند را دنبال کنید و به ساخت Weapon Modها بپردازید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Trait Chaser

یک Trait را تا سطح 10 ارتقا دهید

Bronze

Traitها در واقع قابلیت‌هایی هستند که به Archtypeها مرتبط می‌شوند. لازم به ذکر است که قابلیت ارتقا هر یک از این Traitها تا سطح 10 وجود دارد تا بتوانید آن‌ها را به قوی‌ترین حالت ممکن‌شان برسانید. برای کسب تروفی Trait Chaser هم کافی است به تجربه بازی بپردازید و Archtype خود را قوی‌تر کنید. حال در دل همین روند امتیازاتی تحت عنوان Trait Point به دست می‌آورید که به شما اجازه می‌دهند Traitهای خود را ارتقا دهید. در ادامه کافی است با استفاده از این امتیازات یکی از Traitها خود را تا Level یا سطح 10 ارتقا دهید تا توفی Trait Chaser را به دست آورده باشید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Maxed Out!

تمام Trait Pointهای موجود را به دست آورید

Silver

بازی Remnant 2 به طور کلی شامل 60 عدد Trait Point می‌شود که امکان دسترسی به آن‌ها وجود دارد. هنگامی که هر 60 عدد Trait Point موجود را با ارتقا Archtype خود به دست آورید، تروفی Maxed Out! آزاد خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که امتیازات مربوط به Archtypeها و Core Trait Pointها در روند کسب این تروفی محسوب نمی‌شوند. علاوه بر این لازم به ذکر است که این تروفی صرفا برای میزبان Lobby آزاد می‌شود و افرادی که به یک تیم Join داده‌اند، قادر به این نخواهند بود. در واقع هر فردی که می‌خواهد Maxed Out! را به دست آورد، یا باید نقش میزبان Lobby را اجرا کند یا در حالت تک نفره به انجام این کار بپردازد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap The Ultimate Weapon

یک Boss Weapon را تا Level یا سطح 10 ارتقا دهید

Silver

برای شروع کار باید یک باس فایت را بکشید و نحوه ساخت Boss Weapon او را به دست آورید. هنگامی که این کار را انجام دادید، نزد شخصیت Ava در منطقه Ward 13 بروید و از او بخواهید آن Boss Weapon را برای شما بسازد. در ادامه به پیش شخصیت Rigs بروید و از او بخواهید که Boss Weapon مورد نظرتان را ارتقا دهد. شما برای Upgrade کردن ‌Boss Weaponها به متریال‌هایی نظیر Iron، Forged Iron، Galvanized Iron، Hardened Iron و Simulacrum نیاز دارید که در طی جریان طبیعی گیم پلی، کشتن دشمنان و لوت کردن محیط به دست می‌آیند. هنگامی که Boss Weapon مورد نظر خود را با توجه به نکته‌های گفته شده به سطح 10 ارتقا دهید، تروفی The Ultimate Weapon را آزاد خواهید کرد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Almost There

یک Boss Weapon را به Level یا سطح 10 ارتقا دهید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به تروفی The Ultimate Weapon در راهنمای تروفی بازی Remnant 2 مراجعه کنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Good, But Could Be Better!

یک اسلحه معمولی را به Level یا سطح 10 برسانید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر و آگاهی از نحوه انجام این کار، به راهنمای تروفی No One Should Have All That Power سر بزنید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap

No One Should Have All That Power

یک اسلحه معمولی را به Level یا سطح 20 ارتقا دهید

Silver

برای اینکه بتوانید یک اسلحه معمولی یا Standard Weapon را تا سطح 20 ارتقا دهید، باید به منطقه Ward 13 بروید و با شخصیت Rigs صحبت کنید. سپس هنگامی که با وی تعامل برقرار کردید، اسلحه مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را ارتقا دهید. قاعدتا برای انجام این روند به متریال‌های مختلفی نیاز خواهید داشت. حال پیدا کردن این متریال‌ها با بالا رفتن سطح اسلحه هم بیش‌تر می‌شود تا کار به نسبت سختی را در پیش داشته باشید. شما می‌توانید این متریال‌ها را با کشتن دشمنان یا لوت کردن محیط به دست آورید و به کسب تروفی No One Should Have All That Power نزدیک‌تر شوید. راستی، همین طور که سطح شما بالا می‌رود، متریال‌های نادر را هم پیدا می‌کنید تا موفق به ارتقا اسلحه‌های خود شوید. بنابراین فقط به کمی صبر و حوصله نیاز دارید. هنگامی که سطح یکی از اسلحه‌های معمولی‌تان به عدد 20 رسید، تروفی مورد بحث به حساب PSN شما اضافه خواهد شد.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Make Some Room

ظرفیت Relicهای خود را ارتقا دهید

Bronze

اول از همه باید اشاره کنیم که برای انجام این کار به آیتم مهمی با نام Simulacrum نیاز دارید. این آیتم به صورت اتفاقی از دشمنان می‌افتد و بنا بر همین موضوع، با پیگیری ماجراجویی خود بالاخره به آن خواهید رسید. اگر هم حوصله گشت و گذار بیش‌تر را ندارید، می‌توانید به پیش شخصیت Cass در منطقه Ward 13 بروید آن را به قیمت 1,500 واحد Scrap تهیه کنید. هنگامی که Simulacrum را به دست آوردید، به نزد شخصیت Wallace در همان منطقه Ward 13 بروید و Dragon’s Heart خود را از طریق او ارتقا دهید. هنگامی که این کار را انجام دادید و ظرفیت Relicهای شما زیاد شد، تروفی Make Some Room را به دست خواهید آورد. توجه داشته باشید که ارتقا یک باره آن هم کافی است و نیازی نیست که خود را بیش از این به دردسر بیندازید.

Remnant 2 Trophy Guide & Roadmap Transmutate

یک Weapon Mutator را به Level یا سطح 10 ارتقا دهید

Bronze

اول از همه شما برای کسب تروفی Transmutate به یک Mutator نیاز دارید؛ آیتم‌هایی که روی اسلحه‌های سرد و گرم قرار می‌گیرند و قدرت آن‌ها را افزایش می‌دهند. پیدا کردن این Mutatorها قطعی است و با پیشروی در روند گیم‌پلی، صد در صد یکی از آن‌ها را به دست خواهید آورد (کشتن دشمنانی که قرمز و درخشان هستند و Aberration نام دارند، یک Mutator را در اختیارتان قرار می‌دهد). هنگامی که یکی از این آیتم‌ها را به دست آوردید به منطقه World 13 بروید و با شخصیت Dwell که در کنار World Stone دیده می‌شود صحبت کنید. در ادامه شما قادر هستید از این طریق Mutator خود را با استفاده از متریال‌های مورد نیاز ارتقا دهید و قدرت آن را افزایش دهید. هنگامی که یکی از این آیتم‌ها را به سطح 10 برسانید، تروفی Transmutate را به دست خواهید آورد.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Remnant 2 می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به کسب تروفی‌ها شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PowerPyx

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Remnant 2

 1. mj گفت:

  واقعا ممنون بخاطر راهنمای تروفی که قرار میدید، خواهش میکنم گذاشتن راهنما رو قطع نکنید، خواهش میکنم.
  منتظر راهنمای Armored Core VI هستم، درجه یک هستید واقعا.

  1. بهراد گفت:

   سلام دوست عزیز، باعث افتخار چنین کامنت‌هایی و ما واقعا خوشحال می‌شیم. راهنمای تروفی آرمورد کور هم در حال آماده‌سازیه، به زودی رو سایت قرار می‌دیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *