راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای حالت Plunder در بازی Call of Duty: Warzone 2

راهنمای Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2

حالت Plunder که یکی از حالت‌های جذاب بازی Call of Duty: Warzone 2 به شمار می‌رود، از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگر شما هم از تجربه این بخش لذت می‌برید و می‌خواهید با بیش‌تر پول درآوردن در آن موفق‌تر باشید، بهتر است به نکات موجود در مقاله راهنمای حالت Plunder در بازی Call of Duty: Warzone 2 توجه کنید.

چگونه در حالت Plunder بازی COD: Warzone 2 پول بیش‌تری کسب کنیم؟

حالت Plunder که در شماره اول کالاف دیوتی وارزون با آن آشنا شدیم، بالاخره راه خود را به بازی Call of Duty: Warzone 2 پیدا کرده است. اما برخلاف حالت بتل رویال معمول، در Plunder پول درآوردن و پر کردن جیب‌ها از کشتن دشمنان و زنده ماندن از اهمیت بیش‌تری برخوردار است. هدف اصلی در حالت مورد بحث، پول درآوردن است و هر اسکوادی که موفق به جمع کردن پول بیش‌تری شود، برنده بازی معرفی خواهد شد. اما دقیقا با چه روشی می‌توان به جیب پرتری رسید؟ راه‌های اصلی موفقیت در این بخش به کشتن دشمنان و لوت کردن آن‌ها، تکمیل Contractها و باز کردن Supply Boxها مربوط می‌شود که در سطح نقشه پراکنده‌اند. با وجود تمامی این مسائل، باید بدانید که بخش پلاندر نسخه اول و دوم وارزون تفاوت‌های منحصر به فردی با یکدیگر دارند و بهتر است با پیش زمینه مناسبی به استقبال از آن بروید. ما سعی می‌کنیم در راهنمای Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2 این پیش زمینه مناسب را فراهم کنیم تا بتوانید در طی مبارزات موفق‌تر باشید و به پیروزی برسید.

تمرکز خود را از روی پول برندارید

در این حالت خاص از بتل رویال، شما با Loadout شخصی‌سازی شده خود پا به میدان نبرد می‌گذارید و باید به جنگیدن بپردازید. منتها در این میان یک تفاوت عمده با حالت بتل رویال معمولی وجود دارد؛ شما پس از مردن Respawn می‌شوید و به طور کلی از بازی حذف نخواهید شد. بنا بر همین موضوع، نیازی نیست که به دنبال اسلحه‌های بهتر بروید تا در نبرد با دشمنان قوی‌تر عمل کنید، بلکه باید تمرکز خود را روی جمع کردن Cash بگذارید و لحظه‌ای از جمع کردن پول بیش‌تر غافل نشوید.

اهمیت آگاهی در Loot کردن آیتم‌ها

حالت Plunder از سرعت بالایی برخوردار است و می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن، به حساس‌ترین شرایط موجود برسد. بنا بر همین موضوع بهتر است در منطقه‌ای فرود بیایید که لوت‌ها و Contractهای بهتری در اختیارتان قرار دهند. اگر شما در حین تجربه بخش بتل رویال معمولا در نقاط خلوت‌تر و دورتر فرود می‌آیید و از این روش خود پاسخ مثبت هم دریافت می‌کنید، باید بدانید که این روش در حالت Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2 پاسخگو نخواهد بود. با توجه به همین نکته بهتر است به منطقه‌هایی مانند Al Mazrah City یا The Sattiq Cave Complex بروید که لوت‌های بهتری دارند و مکان‌های مناسبی برای جمع کردن پول هستند. علاوه بر این ما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از فرود آمدن در نقشه نیم‌نگاهی به Contractهای موجود داشته باشید و حتی المقدور رفتن به سمت‌شان را در اولویت قرار دهید.

اما در میان تمامی Contrcactها، رفتن به سراغ Safecracker Contractها برای شما مفید‌تر است و به موفقیت خواهد انجامید. در واقع هنگامی که شما به سراغ این ماموریت‌ها می‌روید، باید سه صندوقچه مشخص شده را پیدا و باز کنید که هر کدام آیتم‌های ارزشمند و پول زیادی در خود جای می‌دهند. البته توجه داشته باشید که گیمرهای حریف هم از این موضوع اطلاع دارند و در سریع‌ترین زمان ممکن به سمت این نوع از Contractها خواهند رفت، پس بهتر است حواس خود را جمع کنید. به طور کلی و با توجه به این حرف‌ها، هرچقدر که Contractهای بیش‌تری انجام دهید پول بیش‌تری به جیب خواهید شد. راستی اگر با اسکواد خود هماهنگ هستید بهتر است دو نفر به سراغ Contractها بروند و دو نفر دیگر، به لوت کردن محیط‌های بزرگ بپردازند. اگر این کار را با هماهنگی انجام دهید سود بیش‌تری خواهید کرد.

راهنمای Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2

علاوه بر موارد ذکر شده باید بدانید حالت Plunder به شما اجازه می‌دهد که درست مانند بخش DMZ، به فروش آیتم‌های خود بپردازید. با وجود اینکه در حالت Plunder لوت‌های کم‌تری پیدا خواهید کرد، در صورت پیدا کردن آیتم‌هایی نظیر Gold Bar، Comic Book، GPU و Hard Drive می‌توانید آن‌ها را بفروشید و پول چشم‌گیری به دست آورید. همچنین از آنجایی که درگیری‌های مستقیم در اولویت قرار ندارند و از اهمیت کم‌تری نسبت به بقیه برخوردارند، بهتر است Inventory خود را با خرید Armor Plateها حرام نکنید. در عوض آیتم‌های گران قیمت را با خود حمل کرده و آن‌ها را در Buy Stationها به قیمت قابل توجهی بفروشید.

شما می‌توانید در ادامه برخی از ارزشمندترین آیتم‌های موجود در حالت Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2 را مشاهده کنید:

  • Gold Barها یا شمش‌های طلا با قیمت 40,000 دلار
  • Game Consoleها یا کنسول‌های بازی با قیمت 15,000 دلار
  • GPU با قیمت 10,000 دلار

راستی حتما حواس خود را نسبت به Public Eventها جمع کنید. برخی مواقع خود بازی یک Contractor یا Blood Money Event فعال می‌کند که در حین فعال بودن‌شان، می‌توانید پول بیش‌تری به دست آورید. Contractorها پول بیش‌تری در ازای تکمیل Contractها می‌دهند و Blood Money Eventها، پولی که از کشتن و لوت کردن دشمن به دست می‌آید را دو برابر می‌کنند.

راهنمای Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2

پول خود را Deposit کنید

همان‌طور که به احتمال زیاد می‌دانید، هر دفعه که در حالت Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2 کشته شوید، بخش بزرگی از پول خود را از دست خواهید داد. پس با اعتنا به این رویه، ایده‌آل است که پول خویش را در هر چه سریع‌تر Deposit کنید. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد و پول‌ها را Deposit کرد؟ بهترین روش برای انجام این کار مراجعه به Helipadها یا Cash Deposit Balloonها است که در سطح نقشه به چشم می‌خورند.

شما می‌توانید با مراجعه به Helipadها تمام پول‌های خود را محفوظ کنید و از این بابت راحت شوید. اما این کار با ریسک‌های قابل توجهی همراه خواهد بود. هنگامی که به یک Helipad مراجعه می‌کنید تا یک هلیکوپتر برای جمع آوری پول‌های شما بیاید، گیمرهایی که در اطراف‌تان قرار دارند از این موضوع با خبر می‌شوند و در اسرع وقت حمله می‌کنند. بنا بر همین موضوع Helipadها همیشه محل‌های شلوغ و پرریسکی هستند که نباید با چشم‌های بسته به سمت‌شان رفت.

اما در طرفی دیگر Deposit کردن پول‌ها در Cash Deposit Balloonها به مراتب کم‌خطرتر و کم ریسک‌تر است. شما می‌توانید این Balloonها را به صورت شانسی در سطح نقشه پیدا کنید یا اینکه یکی از آن‌ها را در Buy Stationها به قیمت 20,000 دلار بخرید. هر یک از این Balloonها قادر به نگه داشتن 300,000 دلار هستند و حسابی به کار می‌آیند (این عدد در نسخه اول وارزون دقیقا نصف بود). بنا بر همین موضوع شما قادر هستید با کمک گرفتن از بالون‌ها، بخش بزرگی از پول خود را در جایگاهی امن ذخیره کنید.

پول خود را حرام نکنید

کشته شدن در حالت Plunder کالاف دیوتی وارزون 2 به کرات رخ می‌دهد، اما بهتر است جلوی از دست رفتن پول‌های خود در این شرایط را بگیرید. اگر وارد درگیری‌های غیر ضروری شوید بخشی از پول‌های خود را از دست خواهید داد و رفته رفته از نقطه پیروزی دور می‌شوید. بنابراین بهتر است از درگیری‌های غیرضروری فاصله بگیرید و صرفا در مواقع نیاز به درگیری بپردازید. راستی اگر خواستید در درگیری‌ها از Killstreakها کمک بگیرید بهتر است که آن‌ها را از Buy Stationها نخرید؛ چرا که با کمی گشت و گذار در نقشه می‌توانید آن‌ها را به صورت رایگان از روی زمین بردازید.

علاوه بر موارد ذکر شده باید بدانید که قابلیت خرید آیتمی با نام Life Insurance به بازی COD: Warzone 2 اضافه شده است. اگر این آیتم جدید را به قیمت 40,000 دلار از Buy Stationها بخرید، پس از کشته شدن توسط دشمنان می‌توانید 50 درصد از پول‌های خود را پس از Respawn شدن نگه دارید. البته که این Life Insurance یک بار مصرف است و پس از یک بار مردن، تاثیر خود را از دست خواهد داد. پس بهتر است تنها در زمانی به سراغ آن بروید که تاکتیک مناسبی دارید یا از پیروزی خود در مسابقه مطمئن هستید. اگر بخواهید پس از هر بار مردن یک Life Insurance بخرید قطعا ضرر خواهید کرد.

راهنمای Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2

همیشه نیم‌نگاهی به نقشه داشته باشید

اگر همیشه نیم نگاهی به نقشه اصلی و مینی مپ داشته باشید، همواره موقعیت‌های خوبی برای کسب پول بیش‌تر پیدا خواهید کرد. کافی است روی نقشه به دنبال جعبه پول سبز (یا همان Cash Supply Boxها) و کیف‌های پول قرمز رنگ (دشمنانی که پول زیاد دارند) بگردید و به سمت‌شان بروید تا مقدار قابل توجهی پول به دست آورید. حال اگر از مهارت‌های خود اطمینان دارید و فکر می‌کنید قادر به کشتن بهترین بازیکنان موجود در نقشه هستید، بهتر است به سراغ کسانی بروید که پول بیش‌تری از سایرین دارند.

اما اگر این بازیکن‌ها را بکشید و پول ایشان را مال خود کنید، خودتان به یک هدف مهم تبدیل می‌شوید و تقریبا کل نقشه به دنبال کشتن شما خواهند افتاد. بنابراین اگر از اعتماد به نفس کافی برای پیروز شدن در این نبردها برخوردار نیستید، بهتر است به نقشه بازی توجه کنید و از درگیری‌های اضافی که به کشته شدن‌تان منجر می‌شود، دوری کنید. علاوه بر نکاتی که گفته شد، بهتر است از وسایل نقلیه موجود در حالت Plunder بازی Call of Duty: Warzone 2 کمک بگیرید و هر چه سریع‌تر خود را به مناطق مهمی نظیر Al Mazrah برسانید.

در این نقطه به پایان راهنمای Plunder وارزون 2 می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما در این حالت به خصوص موفق هستید و به پیروزی می‌رسید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *