اخبار و رویدادها, بازی, عمومی, کنسول

بازی Cyberpunk 2077 حداقل ۷۰ گیگابایت فضا نیاز دارد و در ۲ دیسک عرضه می‌شود

بازی Cyberpunk 2077

به نظر می‌رسد ظاهراً اطلاعات بسته بندی نسخه فیزیکی درز کرده و نشان می‌دهد که بازی Cyberpunk 2077 به حداقل ۷۰ گیگابایت در کنسول PS4 نیاز خواهد داشت بود و نسخه فیزیکی آن با دو دیسک وارد بازار می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

 

به نظر می‌رسد این تصاویر لو رفته، تصاویر جلد نسخه‌ی PS4 است و توسط کاربری به نام Reddit Mikeymorphin ارسال شده است. در پشت نسخه فیزیکی PS4 این بازی نشان می‌دهد که این بازی “حداقل ۷۰ گیگابایت” فضا در پلی استیشن 4 به خود اختصاص می‌دهد، دارای بهبود بصری برای کنسول PS4 Pro است و در هنگام راه اندازی فقط از حالت تک نفره (Single Player) پشتیبانی می‌کند (حالت چند نفره در آینده به بازی می‌آید). این بازی درست مثل کنسول پلی استیشن، به فضای ۷۰ گیگابایتی روی رایانه‌های شخصی نیاز دارید. اگر قصد دارید قبل از عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 با شخصیت‌های همراه و فرعی این بازی بیشتر آشنا شوید، می‌توانید مطلب پتانسیل‌هایی که شخصیت‌های همراه بازی Cyberpunk 2077 به وجود می‌آورند را مطالعه کنید.

 

بازی Cyberpunk 2077یک تصویر جداگانه توضیح می‌دهد که جعبه بازی دارای ۲ دیسک (2x Blu-Ray Discs) است (احتمالاً مانند بازی Red Dead Redemption 2، یک دیسک  برای نصب بازی و دیگری برای اجرای آن است). اطلاعات تمام جوایز (Reward) فیزیکی و دیجیتالی از نسخه کالکتور تا استاندارد نیز در پشت این جلد درج شده است. این کاربر قبلا تصاویر بسته‌های تبلیغاتی و فیلترهای Cyberpunk AR را که دارای کد QR (یک نوع بارکد دو بعدی است که توسط گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های اختصاصی خوانده می‌شود) هستند را ارسال کرده بود؛ این اطلاعات قبل از لانچ به محل کار کارمندان ارسال می‌شود.

 

ما قرار است این هفته در قسمت پنجم برنامه Night City Wire اطلاعات بیشتری در مورد کاراکتر جانی سیلورهند از کیانو ریوز بدست آوریم.

اگر دوست دارید پیش ار عرضه‌ی این بازی با نکاتی که باید پیش از تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 آشنا شوید، می‌توانید به صفحه‌ی این مطلب مراجعه کنید.

نظر شما در مورد ۲ دیسکی بودن بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا ۷۰ گیگ بازی نیاز به ۲ دیسک کردن بازی داشت؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: IGN

.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *