اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن بازگشت

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 که به خاطر مشکلات فنی از فروشگاه پلی استیشن حذف شده بود، حالا با رضایت سونی به PS Store بازگشته و بازیکنان می‌توانند بازهم به تهیه این بازی بپردازند.

بازی Cyberpunk 2077 که یکی از موردانتظارترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌رفت، در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) در نهایت و پس از تاخیرهای متوالی منتشر شد. اما محصول نهایی به شدت با مشکلات مختلف دست‌وپنجه نرم می‌کرد. اوضاع در حدی خراب بود که نسخه مخصوص پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان از سوی بسیاری از منتقدان «غیرقابل بازی» توصیف شد. همین موضوع، باعث شد تا سونی خیلی سریع دست به کار شده، بازی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه پلی استیشن حذف کند و حتی پول افراد ناراضی را نیز به آن‌ها بازگرداند. اما این پایان ماجرا نبود و ظاهرا با توجه به صحبت‌هایی که میان سونی و CD Projekt شکل گرفته بود، سایبرپانک می‌تواند پس از رساندن مشکلات به حداقل به PS Store بازگردد. حالا و پس از گذشت چند ماه، سایبرپانک 2077 در دسترس کاربران پلی اسیتشن گذاشته شده و آن طور که مشخص است تلاش‌های سی دی پراجکت برای برای رفع مشکلات بازی به نتیجه رسیده است.

اگر نام بازی Cyberpunk 2077 را در قسمت مشخص شده جست‌وجو کنید، می‌توانید خیلی راحت جدیدترین ساخته استودیو CD Projekt را پیدا کنید. اگر شما پیش از این یک نسخه دیجیتالی از بازی را تهیه کرده‌اید، کافی است خیلی راحت آن را به صف دانلود خود اضافه کنید. اما از طرفی دیگر اگر این کار را انجام نداده‌اید، می‌توانید اقدام به خرید آن کنید. لازم به ذکر است که این بار بازی ده دلار ارزان‌تر از قبل بوده و با برچسب ۵۰ دلار قابل خرید است.

پس از حذف بازی از فرشگاه پلی استیشن، این استودیوی لهستانی به روز رسانی‌های زیادی را با هدف بهبود تجربه بازیکنان عرضه کرده است. پس از عرضه این آپدیت‌ها اجزای مختلفی مانند بافت‌ها، نرخ فریم و باگ‌ها با بهبود چشم‌گیری همراه شده‌اند. در واقع افزایش کیفیت سایبرپانک ۲۰۷۷ آنقدر برای سازندگان مهم بوده که به خاطر آن فعلا بخش چند‌نفره را به تعویق انداخته‌اند.

آن طور که مشخص است سایبرپانک این روز‌ها خیلی سرحال‌تر از روزهای اولیه انتشارش بوده و حالا به یک سطح معقولی از استانداردها رسیده است. در واقع اگر مشکلات بازی کاهش نمی‌یافتند سونی هیچ‌گاه اجازه بازگشت آن را نمی‌داد.

بازی Cyberpunk 2077

در پایان اگر قصد دارید حالا و پس از رفع مشکلات به تجربه جدیدترین ساخته سازندگان ویچر بپردازید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Cyberpunk 2077 برای PS4، خرید بازی Cyberpunk 2077 برای PS5 و خرید بازی Cyberpunk 2077 برای ایکس باکس بپردازید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا با بازگشت سایبرپانک و رفع اشکلات آن تمایل به تجربه آن دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Informer

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *