راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته هشتم سیزن ۶ از چپتر ۲)

راهنمای چالش های فورتنایت

در هشتمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته هشتم فورتنایت روی ویژگی خاصی تمرکز نکرده‌اند و تمام ویژگی‌های مختلف بازی را به کار گرفته‌اند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Collect research books from Holly Hedges and Pleasant Park هشت کتاب‌ را در Holly Hedges و Pleasant Park  پیدا کنید
Use launcher from Guardian Towers سه بار از سکو‌های پرتاب برج‌های گاردین استفاده کنید
Open Chests at Spire or Guardian Towers سه صندوق را در Spire یا برج‌های گاردین باز کنید
Damage Opponent within 10 seconds of landing تا ۱۰ ثانیه بعد از رسیدن به زمین، به دشمنان آسیب وارد کنید
Dance at Durr Burger در Durr Burger برقصید
Use Firefly Jar at the Pizza Pit از Firefly Jarها در Pizza Pitاستفاده کنید
Drive from Durr Burger to Pizza Pit without exiting a vehicle از Durr Burger تا Pizza Pit بدون خارج شدن از ماشین، رانندگی کنید

چالش اول هفته هشتم فورتنایت حسابی گیمر را درگیر گشت و گذار در Pleasant Park و Holly Hedges می‌کند. هشت کتاب در گوشه‌های مختلف این مناطق وجود دارد و برای پیدا کردن آن‌ها باید با دقت همه جا را زیر و رو کنید. برای تسریع کار شما، نحوه تکمیل تمام چالش‌های این هفته را در یک ویدیو برای شما قرار داده‌ایم. بعد از تغییرات نقشه در سیزن ششم، برج‌های بزرگ و جذابی به نام Guardian Tower در بازی ساخته شدند. این برج‌های زیبا، علاوه‌بر تعداد بالایی Chest و تجهیزات مختلف، یک سکو پرتاب نیز در بالای خود دارند. به محض اینکه روی این سکو‌ها بروید، مسافت زیادی را پرتاب خواهید شد و امکان استفاده از گلایدر را برای طی کردن مسافتی طولانی‌تر، وجود خواهد داشت. برای تکمیل چالش دوم، سه بار از سکو‌های پرتاب این برج‌ها، استفاده کنید. علاوه‌بر Guardian Towerها، Spire درست در وسط نقشه سیزن ششم ساخته شد. برج بسیار بلندی که در سینماتیک سیزن ششم، دیدیم که زیرو پوینت درون آن قرار گرفت و حال به نوعی محافظ این گوی انرژی است. کافی است سه صندوقچه را در Spire یا Guardian Towerها باز کنید تا چالش سوم نیز، به اتمام برسد. شاید سخت‌ترین و ریسکی‌ترین چالش این هفته، همین چالش چهارم باشد. برای تکمیل این چالش در یکی از شلوغ‌ترین نقاط نقشه فرود آمده و خیلی سریع با هر تجهیزاتی که دارید به دشمنان آسیب بزنید. مقداری خاصی برای آسیب رسانی مشخص نشده و یک ضربه نیز، کافی خواهد بود. Durr Burger یکی از مکان‌هایی است بیشتر گیمرهای فورتنایت با آن آشنایی دارند. برای تکمیل چالش پنجم کافی است به این رستوران رسیده و درون آن یک دنس درست و حسابی بزنید. Pizza Pit دیگر رستوران نقشه فورتنایت است و به نوعی رقیب Durr Burger محسوب می‌شود. برای تکمیل چالش ششم نیز باید با Firefly Jarها این مکان را آتش بزنید. بعد از اینکه این مکان را به آتش کشیدید، یک وسیله نقلیه پیدا کنید و بدون خارج شدن از آن تخت گاز تا Durr Burger رانندگی کنید. به این ترتیب تمام چالش های اپیک هفته هشتم فورتنایت نیز به اتمام می‌رسد.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Destroy Structures With Fire (۱۰۰) ۱۰۰ بیلد را با آتش از بین ببرید
Destroy Structures With Fire (۲۰۰) ۲۰۰ بیلد را با آتش از بین ببرید
Destroy Structures With Fire (۳۰۰) ۳۰۰ بیلد را با آتش از بین ببرید
Destroy Structures With Fire (۴۰۰) ۴۰۰ بیلد را با آتش از بین ببرید
Destroy Structures With Fire (۵۰۰) ۵۰۰ بیلد را با آتش از بین ببرید

اگر جزو کسانی باشید که از سیزن قبل چالش های فورتنایت را تکمیل می‌کنند، به احتمال زیاد یادتان هست که این چالش دقیقا در سیزن قبل نیز در دسترس قرار گرفت. برای تکمیل آن هم کافی است با تیز و کمان، Firefly Jar، Flare Gun یا هر سلاح شعله‌افکنی بیلدها را آتش بزنید و XPهای این چالش‌ها را نیز دریافت کنید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته هشتم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی خرید Fortnite Last Laugh Bundle برای PS4 و خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت در فروشگاه امکان‌پذیر است و می‌توانید سری به این محصولات بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید