تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Demon’s Souls Remake

بازی Demon’s Souls تیلنو

بازی Demon’s Souls جزء آن دسته از آثاری است که بازیکنان را به شدت به چالش می‌کشد. بنابراین، اگر شما هم به تهیه‌ی این بازی اقدام کرده‌اید و قصد دارید تمام تروفی‌های آن را به دست آورید، به هیچ وجه ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید.

بازی Demon’s Souls پس از سال‌ها انتظار طرفداران، حال با یک بازسازی بسیار با کیفیت به نسل نهم برگشته است. نسخه‌ی اولیه این بازی در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و توانست در کنار تحسین منتقدان و بازیکنان، یک سبک جدید را برای بازی‌های ویدیویی تعریف کند. این سبک در طول زمان سولزبورن نام گرفت و همیشه نیز از طرفداران زیادی برخوردار بوده است. استودیو Bluepoint Games که وظیفه‌ی ساخت بازسازی دیمنز سولز را بر عهده داشته، توانسته تا با نهایت ظرافت و دقت، روح نسخه‌ی اولیه‌ی این سری را در نسخه‌ی ریمیک نیز حفظ کند و آن را با یک ظاهر پولیش‌خورده و فوق‌العاده به مخاطبان نسل جدید هدیه کند. با توجه به اینکه بازی‌های سبک سولزبورن و به خصوص اولین نسخه‌ی آن‌ها یعنی دیمنز سولز بازی‌های بسیار چالش برانگیزی بودند، ما در تیلنو می‌خواهیم با راهنمای تروفی بازی Demon’s Souls Remake شما را در این مسیر خطرناک، همراهی و راهنمایی کنیم. هم چنین، اگر قصد دارید به استقبال جدیدترین اثر استودیو Bluepoint Games بپردازید، می‌توانید با مراجعه به پیش نمایش بازی Demon’s Souls اطلاعات خود را کامل‌تر کنید.

پلاتینیوم

طلا – ۵ تروفی

نقره – ۷ تروفی

برنز – ۲۲ تروفی

جمع‌آوری تمام تروفی‌های بازی به میانگین ۲۵ تا ۳۰ ساعت زمان نیاز دارد و شما مجبور به سه‌بار تجربه‌ی این اثر از ابتدا دارید تا بتوانید روح‌های مورد نیاز خود را به دست آورید.

Slayer Of Trophies

تمام تروفی‌های بازی Demon’s Souls Remake را به دست بیاورید.

Seekest Soul Power

نیروی قدیمی را در آغوش بگیرید. این تروفی با به اتمام رساندن بازی به دست می‌آید. فقط این نکته را در نظر بگیرید که شما نباید بانوی سیاه‌پوش را در اواخر بازی به قتل برسانید چون به روح او برای به دست آوردن یک حلقه نیاز خواهید داشت.

Legacy of The Kings

Regalia شمالی را به دست آورید. این آیتم در دومین تجربه‌ی شما به دست خواهد آمد. شما در اولین تجربه‌ی خود باید اقدامات زیر را انجام دهید تا بتوانید در دور دوم خود آیتم مورد نظر را پیدا کنید. این اقدامات و آیتم‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. روح False King که با کشتنش به دست می‌آید و یکی از باس‌های اصلی بازی است.
  2. آیتم Soulbrandt که با از بین بردن باس Old King Alant در پایان بازی به دست می‌آید.
  3. آیتم Demonbrandt

برای به دست آوردن آیتم سوم شما به کلید منطقه‌ی Mausolem نیاز دارید. این کلید را می‌توانید از طریق شخصیت Ostrava به دست بیاورید. این شخصیت تا مکان خاصی شما را همراهی می‌کند و پس از آن، کشته می‌شود و این کلید را به شما می‌دهد. اگر نمی‌خواهید این مسیر را طی کنید، می‌توانید به راحتی این کاراکتر را در اول کار از بین ببرید و کلید مورد نظر را به دست آورید.

Sage’s Trophy

تمام Spellهای جادویی بازی را به دست بیاورید. در مجموع ۲۱ عدد اسپل در سراسر دنیای بازی وجود دارد که تهیه‌ی آن‌ها، نیازمند تجربه‌ی سه‌باره‌ی بازی Demon’s Souls Remake است.

Saint’s Trophy

تمام Miracleهای بازی را به دست بیاورید. به طور کلی در دیمنز سولز ما شاهد ۱۲ میراکل هستیم که مانند تروفی قبلی نیاز به تجربه‌ی بازی برای سه بار دارد.

King of Rings

تمام رینگ‌های حاضر در بازی را به دست بیاورید. تعداد حلقه‌های حاضر در نسخه‌ی ریمیک به عدد ۳۰ رسیده است و کمی بیشتر از نسخه‌ی اوریجینال است. برای این تروفی نیز شما باید سه بار به تجربه‌ی بازی از ابتدا بپردازید.

Return to Form

به یک بازیکن دیگر در کشتن یکی از باس‌ها کمک کنید. شما پس از کشتن باس Phalanx یک آیتم به نام Blue Eye Stone را به دست می‌آورید. این آیتم به شما قابلیت گذاشتن یک Summon Sign بر روی زمین را می‌دهد. زمانی که این نشانه را گذاشتید، منتظر بمانید تا یکی از بازیکنان شما را به دنیای خودش احضار کند. با او همراه شوید و یکی از باس‌ها را نابود کنید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Unwelcome Guest

به دنیای یک بازیکن دیگر هجوم ببرید و او را بکشید. برای وارد شدن به دنیای یک بازیکن دیگر به عنوان مهاجم، شما باید آیتم Black Eye Stone را به دست آورید که با کشتن اولین فانتوم سیاه در بازی به دست می‌آید. پس از گرفتن این آیتم، از آن استفاده کنید، وارد دنیای بازیکن دیگری شوید و او را نابود کنید تا تروفی را از آن خود کنید.

One Shall Fall

به کاراکتر Tower Knight حمله کنید و هیچ دشمن کمانداری را نابود نکنید. در دومین منطقه‌ی Boletarian Castle شما با یک باس مواجه می‌شوید که Tower Knight نام دارد. زمانی که وارد مبارزه با او می‌شوید، کماندار‌هایی در اطراف محیط حضور دارند که به صورت مداوم تیر‌هایی را شلیک می‌کنند. تنها کاری که شما برای گرفتن این تروفی نیاز دارید این است که باس‌فایت را بدون کشتن حتی یکی از دشمنان اطراف محیط، شکست دهید.

Time for Rolling

با استفاده از قابلیت Roll، از منطقه‌ی Idol’s Volleys Of Arrows عبور کنید. در این منطقه و درست قبل از رسیدن به یکی از باس‌های بازی، شما با یک راه‌رو مواجه می‌شوید که در انتهای آن یک دستگاه تیر انداز وجود دارد. این دستگاه بعد از شلیک هر تیر یک زمان Reload دارد و شما باید از همین زمان استفاده کرده و به سرعت عبور کنید تا تروفی به دست بیاید.

Not Fooled

باس‌فایت Fool’s Idol را بدون اینکه به شخصیت‌های فرعی حاضر در محیط ضربه بزنید، از بین ببرید. در طول مبارزه‌ی خود با این باس‌فایت، او تعدادی شخصیت که ظاهر همانند خودش دارند را احضار می‌کند. تنها راهی که می‌توانید متوجه تفاوت آن‌ها شوید، نزدیک شدن به شخصیت‌ها و Lock کردن دوربین بر روی آن‌ها است. اگر پس از لاک کردن دوربین، یک نوار سلامتی در بالای سر آن‌ها بیاید، یعنی این شخصیت اصلی نیست و نباید به او ضربه بزنید.

One Shall Stand

باس فایت Adjudicator را بدون اینکه سقوط کند از بین ببرید.

May you be unharmed

باس‌فایت Maiden Asterea را بدون اینکه شخصیت Garl Vinland را بکشید، از بین ببرید. این مبارزه در حالتی انجام می‌شود که شما از باس اصلی کمی فاصله دارید و اگر سعی کنید تا به او نزدیک شوید، شخصیت Garl به شما حمله می‌کند. بهترین راه برای به دست آوردن این تروفی، کشتن Maiden با استفاده از تیروکمان است.

Worthy of the Sword

شمشیر Makoto را به شخصیت Satsuki تحویل دهید. شما این شخصیت را در ابتدای منطقه‌ی Shrine Of Storms ملاقات می‌کنید. زمانی که با این شخصیت صحبت کردید، او از شما می‌خواهد تا شمشیر ماکوتو را به او تحویل دهید. شما می‌توانید این شمشیر را در منطقه‌ی دوم Shrine Of Storms به دست بیاورید. پس از گرفتن این شمشیر، آن را به ساتسوکی نشان دهید تا تروفی را به دست بیاورید.

One of the few

آیتم Istarelle را به دست بیاورید. برای اینکه بتوانید این تروفی را به دست بیاورید، پیش از هر چیز باید از White World Tendency برخوردار باشید. این بدان معنا است که شما باید تمام زمانی که به تجربه‌ی بازی می‌پردازید، در حالت روح خود باشید تا زمانی که کشته می‌شوید، این کشته شدن بر روی Tendency دنیا تاثیر منفی نگذارد. هر منطقه Tendency مخصوص به خود را دارد و شما برای به دست آوردن این تروفی باید تمام باس‌های منطقه‌ی Valley Of Defilement را بدون کشته‌شدن در حالت انسانی خود از بین ببرید. پس از انجام این کار شما می‌توانید با کشتن موش‌ها و موجودات دیگری که در اولین قسمت این منطقه قرار دارند، آیتم Istarelle را به دست بیاورید.

Phalanx’s Trophy

باس‌فایت Phalanx را شکست دهید. این کاراکتر اولین باسی است که در بازی Demon’s Souls Remake با او مبارزه می‌کنید و طبعا اولین تروفی خود را نیز پس از کشتن او به دست می‌آورید. این نکته را در نظر داشته باشید که این باس شدیدا نسبت به المان آتش ضعف دارد و شما می‌توانید با استفاده از Firebombها این باس را به راحتی شکست دهید.

Tower Knight’s Trophy

باس‌فایت Tower Knight را از بین ببرید. برای از بین بردن این باس، شما باید به صورت زانو‌ها و مچ‌های او حمله کنید تا زمانی که زمین بخورد. زمانی که این باس بر روی زمین می‌نشیند، شما به سر او دسترسی دارید و می‌توانید به او ضربه بزنید. این کار را برای چند بار تکرار کنید تا باس‌فایت کشته شود و این تروفی را به دست بیاورید.

Penetrator’s Trophy

باس‌فایت Penetrator را نابود کنید. این باس از سرعت بسیار زیادی برخوردار است و به شما فرصت مانور زیادی را نمی‌دهد. شما می‌توانید از مجسمه و ستون‌های مختلفی که در محیط حضور دارند استفاده کنید تا از ضربات این باس در امان بمانید و به سرعت به او حمله کنید.

False King’s Trophy

باس‌فایت False King را نابود کنید. این باس سخت‌ترین دشمن شما در منطقه‌ی اول بازی است و دارای یک قابلیت ویژه است که می‌تواند سطح و مقدار روح‌های شما را کم کند! برای کشتن این باس شما نیاز به دقت و زمان زیادی نیاز دارید.

Armor Spider’s Trophy

باس‌فایت Armor Spider را نابود کنید. شما با این عنکبوت در این تونل مبارزه می‌کنید و موقعیتتان دقیقا رو‌به‌روی باس است. شما دو راه برای نابودسازی این باس دارید. راه اول استفاده از سلاح‌های دور برد و یا جادو‌های مختلف است و دیگری مبارزه از فاصله‌ی نزدیک.

Flamelurker’s Trophy

باس‌فایت Flamelurker را نابود کنید. این باس به شدت به جادو ضعف دارد و کشتن او با استفاده از جادو نمی‌تواند چالش بسیار زیادی را برای شما ایجاد کند.

Dragon God’s Trophy

باس‌فایت Dragon God را نابود کنید. کشتن این باس با استفاده از دو آیتم تعاملی کار دشواری نیست. در محیط اول مبارزه و در سمت راست شما با یک توپ جنگی مواجه می‌شوید. با استفاده از این توپ و در محیط دوم نیز با استفاده از دومین توپ جنگی، این باس نابود می‌شود و شما نیز تروفی را به دست می‌آورید.

Fool’s Idol’s Trophy

باس‌فایت Fool’s Idol را نابود کنید. قبل از شروع نبرد با این باس، شما باید به برج سمت راست که در نزدیکی اتاق خود باس‌فایت وجود دارد بروید. در این برج یک راه‌رو وجود دارد که در پایان آن یک دشمن در حال دعا است. او را بکشید و حال به مبارزه با باس بروید. اگر او را زنده بگذارید، در هنگام مبارزه با باس اصلی دشمنان تقلبی بسیار پرتعدادی به وجود می‌آیند و کشتن باس اصلی تقریبا غیر ممکن می‌شود.

Maneater’s Trophy

باس‌فایت Maneater را نابود کنید. این مبارزه تقریبا حالتی دو به یک دارد و یکی از دشمنان با فاصله‌ی زمانی مشخصی پس از دیگری به محیط مبارزه می‌آید. سعی کنید تا قبل از رسیدن دومین دشمن، تا حد امکان به دشمن اول صدمه بزنید تا کار راحت‌تری در مقابله با دو دشمن به صورت همزمان داشته باشید.

Old Monk’s Trophy

باس‌فایت Old Monk را نابود کنید. این مبارزه می‌تواند بسیار سخت و یا آسان باشد. اگر شما به تجربه‌ی آنلاین بپردازید، این باس توسط یک شخص واقعی کنترل می‌شود و می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. اما اگر به صورت آفلاین با این باس روبه‌رو شوید، نبردی آسان را در پیش رو دارید.

Adjudicator’s Trophy

باس‌فایت Adjudicator را نابود کنید. برای نابود کردن این باس شما می‌توانید دو راه را در پیش بگیرید. راه اول، بالای محل مبارزه ایستادن و صدمه‌زدن به او با استفاده از جادو و کمان و راه دوم نیز مبارزه‌ی نزدیک. البته لازم به ذکر است که مبارزه‌ی رو‌ در رو راه شما را برای به دست آوردن یکی از تروفی‌های دیگر “One Shall Stand” باز می‌کند.

Old Hero’s Trophy

باس‌فایت Old Hero را نابود کنید. یکی از نکاتی که لازم است برای مقابله با این باس بدانید، نابینا بودن او است. قهرمان قدیمی نمی‌تواند شما را ببیند و شما می‌توانید با حرکت آرام و بدون سروصدا او را از بین ببرید.

Storm King’s Trophy

باس‌فایت Storm King را نابود کنید. برای کشتن این باس شما نیاز به اسلحه‌ی Storm Ruler نیاز دارید. این سلاح در انتهای محیط مبارزه وجود دارد و شما با رسیدن به آن می‌توانید به چند ضربه این باس‌فایت را نابود کنید.

Leechmonger’s Trophy

باس‌فایت Leechmonger را نابود کنید. محل مبارزه با این باس، یک گودال است و این به شما راه‌های مختلفی را برای نزدیک شدن به باس می‌دهد. شما می‌توانید از راه دور و با استفاده از کمان مقداری از نوار سلامتی این باس را کم کنید و پس از آن به سرغ نبرد رو در رو بروید. چون این باس نسبت به آتش ضعف زیادی دارد، استفاده از Firebomb نیز می‌تواند کمک خوبی را به شما برساند.

Dirty Colossus’ Trophy

باس‌فایت Dirty Colossus را نابود کنید. این باس نیز شدیدا نسبت به آتش ضعف نشان می‌دهد. به او نزدیک شوید و با پرتاب چند Firebomb او را نابود کنید. اگر به اندازه‌ی کافی بمب نداشتید نیز جایی برای نگرانی نیست چون این باس حتی با استفاده از شمشیر و اسلحه‌های دیگر نیز چالش زیادی را برای شما ایجاد نمی‌کند.

Maiden Astraea’s Trophy

باس‌فایت Maiden Astraea را نابود کنید. این باس یکی از خلاقانه‌ترین باس‌های بازی Demon’s Souls است و مبارزه با او کمی متفاوت است. چون او اصلا با شما نمی‌جنگد! و در عوض شما باید با محافظ او یعنی  Garl Vinland سر و کله بزنید. شما چند راه مختلف برای به پایان رساندن این مبارزه دارید. می‌توانید ابتدا گارل را بکشید و با Astraea صحبت کنید و یا می‌توانید به طور کلی از گارل عبور کنید و مستقیما به سراغ باس اصلی بروید. لازم به ذکر است که شما برای به دست آوردن تروفی “May You Be Unharmed” نباید با گارل مبارزه کنید و اگر با او به نبرد بپردازید، نمی‌توانید یکی از تروفی‌های نقره‌ی بازی را به دست بیاورید.

Brother-in-Arms

باس‌فایت Penetrator را با کمک شخصیت Biorr نابود کنید. زمانی که وارد سومین قسمت از منطقه‌ی Boletarian Palace می‌شوید، دو دشمن بزرگ و چاق رو‌به‌روی خود را بکشید تا آیتم Iron Ring Of Keys را به دست بیاورید. پس از دریافت این آیتم، به مکان قبل از مبارزه با Tower Knight بروید تا با یک در مواجه شوید. آن در را باز کنید تا با یک سلول و شخصیت Biorr مواجه شوید. او را آزاد کنید و به همراهش، به مبارزه با باس Penetrator بروید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Fists of Legend

باس‌فایت Dragon God را با استفاده از سلاح Hands Of God نابود کنید. کشتن این باس با استفاده از این سلاح، دارای نکته‌ی خاصی نیست اما راه به دست آوردن این اسلحه می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد. شما دو راه را برای گرفتن این سلاح پیش‌رو دارید:

  • در دومین قسمت از منطقه‌ی Stonfang Mines، شما باید وارد قسمتی به نام Wooden Plank شوید. در این قسمت و در سمت راست، یک تونل وجود دارد و در انتهای آن نیز سه دشمن کرم مانند. آن‌ها را بکشید و اسلحه را به دست بیاورید.
  • راه دوم نیز کشتن آهنگرانی است که اسلحه‌های شما را آپگرید می‌کنند. با کشتن آن‌ها، شما به این سلاح دست می‌یابید اما پس از آن دیگر نمی‌توانید هیچ سلاحی را ارتقا دهید و ما این راه را پیشنهاد نمی‌کنیم.

A Dash of Sage

شخصیت Sage Freke را نجات دهید. این شخصیت در یک سلول در زندان Prison Of Hope زندانی شده است. کلید این سلول نیز در همان برج سمت راستی قبل از باس‌فایت Fool’s Idol و در پشت یک دیوار قرار دارد. این کلید را به دست بیاورید و Sage را آزاد کنید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Umbasa

شخصیت Saint Urbain را نجات دهید. برای پیدا‌کردن این شخصیت، باید به دومین قسمت از منطقه‌ی Shrine Of Storms بروید. پس از پیش‌روی در این منطقه، شما به یک پلکان می‌رسید و شما باید به پشت این پلکان بروید تا به داخل یک گودال فرستاده شوید. در داخل این گودال می‌توانید Saint Urbain را نجات دهید و این تروفی را به دست بیاورید.

Road to Possibilities

آیتم Searing Demon Soul را به شخصیت آهنگر بدهید. پس از نابود کردن باس‌فایت Flamelurker شما باید روح این شخصیت را به آهنگر خود بدهید تا پس از آن بتوانید از طریق اهدای روح باس‌ها به آهنگر، سلاح‌های جدید بسازید.

Witch in the Tower

شخصیت Yuria The Witch را نجات دهید. همانطور که در تروفی “Brother-in-Arms” روش نجات دادن شخصیت Biorr را گفتیم، پیدا کردن کلید لازم برای نجات یوریا که Bloody Key نام دارد نیز در همان منطقه و در دست سومین دشمن بزرگ است که با کشتنش به دست شما می‌افتد. دوباره به همان منطقه‌ای که Biorr را پیدا کردید برگردید اما این بار، آیتم Official Cap را استفاده کنید تا یکی از دشمنان چاق در را برای شما باز کند و به یوریا برسید. پس از بازشدن در، دشمنانی که در آن منطقه حضور دارد را بکشید و یوریا را آزاد کنید تا این تروفی را به دست بیاورید.

بازی Demon’s Souls Remake یکی از بازی‌های انحصاری زمان عرضه‌ی پلی استیشن ۵ است و اگر به تجربه‌ی آن علاقه دارید می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Demon’s Souls Remake در فروشگاه تیلنو بروید و ماجراجویی خود را در این دنیای تاریک و ترسناک آغاز کنید.

برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال می‌توانید همین حالا به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما درباره راهنمای تروفی ما و بازی Demon’s Souls Remake چیست؟ دیدگاهتان را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید