بازی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S, یادداشت

۹ کاری که می‌توانید پس از پایان بازی Elden Ring انجام دهید

بازی Rlden Ring

آیا تمام کردن بازی Elden Ring باعث شده جای خالی آن را در طول روز احساس کنید؟ تمام کردن خط داستانی اصلی بازی، ساعت‌ها یا حتی روزها طول می‌کشد و احتمالا حتی بعد از آن نیز بخش زیادی از بازی Elden Ring به طول کامل تکمیل نشده است. به هر حال این بازی توانسته جایگاه خوبی در میان بازیکنان پیدا کند و با داشتن یک دنیای بسیار بزرگ برای گشت و گذار و با وجود راه‌های بی پایانی برای مردن توسط دشمنان پر قدرت شما، همچنان چیزهایی دارد که می‌تواند شما را مدت بیشتر سرگرم کند.

این دقیقا همان نکته‌ای است که این بازی را آنقدر فوق العاده و پر طرفدار کرده است. حتی زمانی که خط داستانی اصلی را تمام کرده باشید، جرج آر آر مارتین و هیدتاکا میازاکی، نویسندگان این داستان و استودیو FromSoftware کارشان با شما تمام نخواهد شد. پس اگر قسمت اصلی بازی Elden Ring را تمام کرده‌اید و هنوز دلتان برایش تنگ می‌شود، چرا این کارها را امتحان نمی‌کنید؟

جستجوی مکان‌های مخفی

کشف مکان‌های مخفی

در نهایت، به دلیل طبیعت جهان باز بازی Elden Ring،‌ اهمیتی ندارد که تا چقدر سعی کرده باشید سرزمین میانه را کشف کنید، همیشه احتمال این موضوع وجود دارد که چیزی را در این بین نادیده گرفته باشید و فراموش شده باشد. حال اگر می‌خواهید بازی را به طور کامل تمام کنید، بهتر است که دوباره به سراغ بازی برگشته و در مسیر خود به غارها، سیاه چاله‌ها و مکان‌های مخفی که ممکن است جا مانده باشند بیشتر دقت کنید. اگر از تکمیل کردن مراحل سیاه چاله‌ها لذت می‌برید و می‌خواهید تمام آن‌ها را کامل کنید، باید به شما بگویم که می‌توانید جوایز و غنیمت‌های بسیار مهمی را آنجا پیدا کنید و این سلاح‌های تازه کشف شده می‌توانند نحوه بازی کردن شما را به طور کلی تغییر دهند. دفعه بعدی که دوباره بازی را انجام دهید، این موضوع را امتحان کنید و از بازی بیشتر لذت ببرید.

باس‌های باقی مانده را شکست دهید

مبارزه با باس‌های مختلف

در حالی که ممکن است گاهی این باس‌ها برای بازیکنان یک چالش واقعی باشند، مبارزه کردن با آن‌ها به صورت غیر قابل انکاری سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز هستند. این دشمنان همان اهداف با اهمیتی هستند که بعد از مدت‌ها پیاده روی یا سواری بر پشت اسب به دنبال آن‌ها بوده‌اید و بعد از شکست آن‌ها، به شما احساس موفقیت واقعی دست می‌دهد. بنابراین، همانطور که ممکن است برخی مکان‌های مخفی را در طول بازی فراموش کرده باشید، چرا دوباره تلاش نمی‌کنید تا آن باس‌هایی را که در اوایل بازی از آن‌ها دوری می‌کردید را شکست دهید؟ بالاخره بعد از به پایان رساندن بازی Elden Ring کمی قدرتمندتر از لحظه شروع شده‌اید و می‌توانید دشمنان سخت جان‌تری را شکست دهید. به منطقه شروع بازی برگردید و Tree Sentinel را خراب کنید.

کمی به صورت چند نفره بازی کنید

بازی چند نفره

حالا شما داستان اصلی را کنار گذاشته‌اید، چرا سعی نمی‌کنید با چند نفر از دوستان خود بازی را دوباره انجام دهید؟ از این گذشته، این بخش چند نفره جان تازه‌ای به بازی می‌بخشد و همچنین به شما این امکان را می‌دهد که با کمک گرفتن از دوستانتان برخی از باس‌های چالش برانگیز را شکست دهید. در بخش چند نفره، همیشه باس‌هایی برای مبارزه وجود دارند. اگر علامت احضار خود را بیرون از منطقه جنگیدن با یک باس قرار داده باشید، باید از بازیکنان دیگر بخواهید که شما را به دنیای خود دعوت کنند. شایان ذکر است که مسابقات بر اساس سطح بازیکنان هستند، بنابراین بهتر است که قبل از انجام این کار تا جایی که می‌توانید قدرتمندتر از قبل باشید.

نبرد‌های تن به تن

نبرد تن به تن

اگر دوست ندارید در کنار دوست خود یا یک فرد غریبه بازی کنید، چرا سعی نمی‌کنید خود آن‌ها را به چالش بکشید و با آن‌ها مبارزه کنید؟ همیشه این حالت وجود دارد که می‌توانید به بازیکنان دیگر حمله کنید و یا حتی گزینه دوئل کردن را انتخاب کنید و حالت PvP را تست کنید. برخی افراد حالت بازی PvP را به PvE ترجیح می‌دهند و برخی دیگر از آن متنفرند، بنابراین این موضوع کاملا به حال شخصی و سلیقه شما بستگی دارد. همانطور که گفته شد، می‌توانید شخصیت خود را فوق العاده قدرتمند کنید و به مبارزات مختلف بپردازید یا اینکه با ایجاد هرج و مرج در بازی، حواس بازیکنان دیگر را پرت کرده و با آن‌ها به جنگ مشغول شوید.

شروع دوباره بازی

شروع دوباره بازی

هنگامی که کمی حالت PvP را امتحان کردید، همه باس‌هایی را که می‌توانستید پیدا کنید را کشتید و در چند سیاه‌ چال مختلف مشغول به جستجو شدید، ممکن است احساس کنید وقت آن رسیده که همه چیز را از اول شروع کنید. قبل از انجام این کار، بهتر است نگاهی به حالت NG+ بیندازید. در اصل، انتخاب این حالت میزان سختی بازی Elden Ring را افزایش داده، اما به شما این امکان را می‌دهد که تمام سلاح‌ها، زره‌ها و ارتقاهای خود را حفظ کنید و این کار باعث می‌شود زمانی که بازی را از اول شروع می‌کنید، تا مدت زمان کوتاهی مراحل آسانی را در پیش داشته باشید. بازی در این حالت لوت بهتری خواهد داشت. بنابراین اگر برای آن آماده هستید، ارزش دارد که این چالش را انجام دهید! میزان دشواری بازی قرار است تا هفت برابر افزایش ‌یابد، پس چرا برای سخت‌ترین و پربارترین تجربه خود در این دنیا تلاش نکنید؟

بازی را دوباره شروع کنید

بازی دوباره

بازی Elden Ring یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید تجربه کنید. بنابراین گاهی اوقات آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که این بازی را برای بار دوم تجربه کنید. خوشبختانه برای این شرایط، یک راهکار وجود دارد، بازی را از اول شروع کنید. این کار فرصتی است برای کشف شخصیت‌های جدید و تمرکز بر سبک متفاوتی در مبارزه! در نهایت، اگر خط داستانی را دوست داشتید و عاشق کاوش و مبارزه بودید، احتمالاً بهترین ایده است که دوباره آن را با یک شخصیت کاملاً متفاوت امتحان کنید. به خصوص اگر اخیرا تنها به چالش‌های مبارزه‌ای عادت کرده باشید.

مراحل فرعی را به پایان برسانید

مراحل فرعی Elden Ring

در حالی که ممکن است داستان اصلی را تکمیل کرده باشید، هنوز ماموریت‌های جانبی زیادی برای انجام دادن و تعدادی NPC شگفت‌انگیز برای ملاقات وجود دارد! برخی از NPCها آنهایی نیستند که شما معمولاً بدون اینکه از سر راهتان خارج شوید با آنها ملاقات خواهید کرد. برخی از آنها دارای تعدادی جستجوی فوق العاده و به یاد ماندنی و پیچیده هستند که به شما این امکان را می‌دهد تا درباره شخصیت‌های فوق العاده مختلف بیشتر بدانید. تکمیل برخی از این مراحل فرعی، هیجان جدیدی را در بازی Elden Ring به وجود می‌آورد و شما را بیشتر از قبل عاشق داستان پشت بازی کند. همچنین انجام این کار، فرصت کافی برای پیدا کردن لوت‌های فوق العاده را نیز برای شما به وجود می‌آورد.

کاوش کنید

کاوش در بازی

یکی از بهترین چیزهای بازی Elden Ring دنیایی است که در ابتدا به آن وارد شده اید. تاریک، ترسناک و مهم‌تر از همه زیبا، همه در یک زمان و مکان. پس چرا به این موضوع توجه نکنیم و واقعاً سعی در کشف آن نداشته باشیم. به هر حال، رفتن از نقطه A به نقطه B بدون اینکه واقعاً در دنیای تاریک و زیبایی که شما را احاطه کرده، بسیار آسان است. ولی مهم‌تر از همه لذت بردن از مسیر است. از آنجایی که بازی Elden Ring یک بازی جهان باز است، باز هم مکان‌هایی باقی خواهند ماند که آن‌ها را کشف نکرده‌اید. بنابراین تلاش برای جستجوی آن‌ها قبل از شروع دوباره این بازی ضرری ندارد. شما هرگز نمی‌دانید که ممکن است چه مقدار لوت منحصر به فرد، یک باس جدید، یک NPC جدید یا حتی یک مرحله فرعی کاملاً جدید را در این مکان پیدا کنید که تا کنون هرگز متوجه آن نشده‌اید.

چیزی نسبتا جدید را امتحان کنید

بازی‌های دیگر Elden Ring

برای بسیاری از مردم، بازی Elden Ring اولین بازی استودیو FromSoftware است که بازی کرده‌اند و به نظر می‌رسد اکثریت بازیکنان آن را دوست دارند. پس از امتحان این بازی می‌توان اینگونه در نظر گرفت که بازیکنان با توجه به تجربه‌ای که از این بازی داشته‌اند، شاید دوست داشته باشند که بازی‌های قدیمی این سازنده، مانند سری Dark Souls و بازی Bloodborne را تجربه کرده و از آن لذت ببرند. این سری بازی‌ها نقاط مشترک زیادی با یکدیگر دارند، از گیم پلی گرفته تا حال و هوای داخل بازی و اگر شما یکی از معدود بازیکنان خوش شانسی هستید که الان آن را کاوش نکرده‌اید، باید به شما این نوید را بدهیم که دنیاهای کاملی را در پیش روی خود دارید که می‌توانید کاوش کنید.

آیا تاکنون بازی الدن رینگ را تجربه کرده و آن را به پایان رسانده‌اید؟ نظر شما در مورد کارهایی که پس از پایان این اثر می‌توانید انجام دهید، چیست؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: TheGamer

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://yun.ir/gjba0g https://is.gd/62QDA5 https://b2n.ir/s40913
https://bit.ly/3pQnFpj https://zx1.ir/FcHM2

بله. در این بازی می‌توانید شخصیت خود را از بین کلاس‌های مختلف از جمله Warrior ،Enchanted Knight ،Prophet ،Champion و Bloody Wolf انتخاب کنید.

بله. این بازی دارای المان‌های چند نفره بوده و بازیکنان می‌توانند به صورت Co-op مراحل را پشت سر بگذارند.

با وجود گیم‌پلی مشابه و تیم سازنده یکسان، بازی Elden Ring جزو مجموعه دارک سولز نیست و IP جدیدی محسوب می‌شود.

این بازی در تاریخ 6 اسفند برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *