اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

EA تایید کرد؛ نمایش بازی Dragon Age 4 در مراسم Game Awards

بازی Dragon Age 4

قرار است در مراسم Game Awards 2020 که پنجشنبه، ۲۰ آذر برگزار می‌شود، نمایشی از بازی Dragon Age 4 را شاهد باشیم. با تیلنو همراه باشید.

اگر شما از آن دسته افرادی به شمار می‌روید که هر روز را برای عنوان جدید Bioware و بازی Dragon Age 4 (یا هر نامی که نهایتا بر این عنوان نهاده می‌شود) روز شماری می‌کردید، مراسم Game Awards امسال روز شماست. الکترونیک آرتز خاطر نشان کرد که رونمایی بعدی این بازی در پنجشنبه و در مراسم Game Awards صورت می‌گیرد.

بازی Dragon Age 4

این خبر از طریق یک بیانیه مطبوعاتی رسمی و به مناسبت جشن روز Dragon Age، منتشر شده که استودیو Bioware، با انتشار چهار داستان جدید در دنیای Dragon Age، مشخص کرده است. EA می‌گوید که این داستان‌ها توسط اعضای تیم روایی بازی نوشته شده‌اند. این اتفاق به ترسیم تصویری برای آینده Dragon Age، از جمله دیدگاه‌های رونمایی بازی در Game Awards، کمک خواهد کرد.

افرادی که می‌خواهند کمی عمیق‌تر بشوند و چهار داستان روایت شده را به امید یافتن سر نخ‌های جدید، مورد کاوش قرار دهند، می‌توانند وارد وبسایت رسمی Dragon Age شوند. داستان‌های مورد بحث و پیرامونی The Next One یا مورد بعدی، توسط بریانا باتی، Ruins of Reality یا ویرانه‌های واقعیت، توسط جان دامبرو، The Wake یا بیداری، توسط مری کربی و Minrathous Shadows یا سایه‌های کوچک، توسط شریل چی نوشته شده‌اند.

جف کیلی خالق مراسم The Game Awards، خبر رونمایی از Dragon Age در این مراسم را در حساب توییتر خود تایید کرد. این مراسم در پنجشنبه، دهم دسامبر (بیستم آذر) برگزار می‌شود. دو سال از رونمایی رسمی از بازی Dragon Age 4 در مراسم Game Awards 2018 می‌گذرد که به صورت که یک پیش نمایش سریع و تبلیغاتی به نمایش در آمد.

مهم‌ترین اطلاعاتی که از این بازی پدیدار شد، در اوایل امسال بودند هنگامی‌که بایوور، فیلم‌هایی از از مکان‌های اجرای بازی Dragon Age 4 بر روی کنسول‌های نسل بعدی را به اشتراک گذاشت. این در حالی است که در ماه آگوست نیز عکس‌هایی درون بازی از این عنوان به بیرون درز کردند.

نمایش هفته آینده، در نهایت به هر شکلی که باشد، به اولین بازی Dragon Age تبدیل می‌شود که به دنبال خروج تهیه کننده اجرایی با سابقه این مجموعه یعنی Mark Darrah، به نمایش در می‌آید. این تهیه کننده موفق مجموعه بازی Dragon Age به همراه کیسی هادسون، مدیر بایوور و کارگردان خلاقیت سری بازی Mass Effect، به تازگی خبر بازنشستگی خود را اعلام کرده است. شما می‌توانید خبر بازنشستگی تهیه کننده اجرایی سری بازی Dragon Age را نیز در تیلنو مشاهده کنید.

کریستین دیلی، هم‌اکنون رهبری پروژه  بازی Dragon Age جدید را برعهده گرفته و در پست بلاگی که به تازگی منتشر شده، نوشته است:

مارک کسی است که همیشه الگوی من و یک افسانه واقعی برای BioWare محسوب می‌شود. همه ما امیدواریم تا با ارائه بهترین داستانی که تاکنون در مجموعه بازی Dragon Age جریان داشته است، باعث سر بلندی و افتخار او شویم.

شما چقدر منتظر بازی Dragon Age 4 هستید؟ پیش‌بینی شما از موفقیت و کیفیت این بازی چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Eurogamer.net

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید