اخبار و رویدادها, بازی

بازی Final Fantasy 16 نمایش ‌های بیش‌تری در سال ۲۰۲۱ خواهد داشت

بازی Final Fantasy 16

آن طور که از اطلاعات مشخص است بازی Final Fantasy 16 قرار است دارای نمایش‌های بیش‌تری در سال ۲۰۲۱ باشد. هم چنین، طرفداران بازی Final Fantasy XIV هم می‌توانند منتظر خبرها و محتویات جدیدی از این بازی MMO RPG باشند. همراه ما باشید.

بدون شک بازی Final Fantasy 16 یکی از موردانتظارترین بازی‌های نسل نهم کنسول‌های خانگی است و طرفداران بی‌شماری در سراسر جهان، منتظر عرضه‌ی این نسخه هستند. از زمان معرفی Final Fantasy XVI سازندگان اطلاعات کمی در مورد آن منتشر کرده‌اند، اما آن طور که از شرایط مشخص است میزان این اطلاعات در سال ۲۰۲۱ بیش‌تر و کامل‌تر خواهد بود.

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه کننده‌ی نسخه‌ی شانزدهم و کارگردان نسخه‌ی چهاردهم، در مصاحبه‌ای که با وبسایت Famitsu داشت، اظهار کرد که طرفداران می‌توانند منتظر نمایش‌های بیش‌تری از دو بازی Final Fantsay XVI و Final Fantasy XIV در سال ۲۰۲۱ باشند.

نائوکی یوشیدا ادامه داد:

لطفا منتظر نمایش‌های مختلفی درباره‌ی هر دو Final Fantasy 16 و Final Fantasy 14 باشید.

بازی Final Fantasy 16 به عنوان یکی از آثار انحصاری پلی استیشن 5 توسعه داده می‌شود و قرار است بسیار سریع‌تر از آن چه که بازیکنان فکرش را می‌کنند، روانه‌ی بازار شود. گزارش‌ها می‌گویند که این بازی تنها یک سال در انحصار PS5 است و پس از گذشت این زمان، بازیکنان پلتفرم‌های دیگر هم قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. اما شرکت Square Enix، توسعه دهنده و ناشر بازی، هنوز هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است.

بازی Final Fantasy 16

نکته‌ی عجیبی که می‌توان به آن اشاره کرد، سکوت خبری شدید شرکت Square Enix در مورد قسمت دوم بازی Final Fantasy 7 Remake است. تقریبا پس از عرضه‌ی قسمت اول در اوایل سال ۲۰۲۰، هیچ گونه گزارش و خبر جدیدی در مورد این بازی مشاهده نکرده‌ایم. هم چنین، از آن جایی که این شرکت به احتمال زیاد تمرکز اصلی خود را روی بازی Final Fantasy 16 گذاشته است، به احتمال زیاد فاصله‌ی زیادی با قسمت دوم این بازی به شدت موردانتظار داریم. شما می‌توانید در مقاله‌ی سازندگان بازی Final Fantasy 7 Remake چگونه یک بازی کلاسیک را بازسازی کردند، با روند ساخت این اثر تحسین شده بیش‌تر آشنا شوید.

در پایان اگر قصد دارید قسمت شانزدهم مجموعه‌ی Final Fantasy را در روز عرضه تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی مراجعه کنید.

نظر شما در مورد Final Fantasy XVI چیست؟ آیا شما هم به شدت منتظر این بازی هستید؟ یا آثار دیگری را برای آینده در نظر دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید