تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنما تروفی بازی Elden Ring

راهنما تروفی بازی Elden Ring

اگر به تازگی وارد سرزمین Lands Between شده‌اید و دوست دارید علاوه بر تبدیل شدن به Elden Lord تروفی و اچیومنت‌های بازی را هم کسب کنید، با تیلنو و راهنما تروفی بازی Elden Ring همراه باشید.

بازی Elden Ring که مدت زمان زیادی از عرضه آن نگذشته، یک بازی اکشن-نقش‌آفرینی و جهان باز محسوب می‌شود که استودیو FromSoftware وظیفه ساخت آن را برعهده دارد. الدن رینگ از فرمول سری دارک سولز استفاده می‌کند و آن را در تمام زمینه‌های ممکن (از جزئیات تا تنوع) بهبود می‌بخشد. دنیای بازرگ این بازی پر از مکان‌های مخفی و رازهای پنهان است که برای دست پیدا کردن به آن‌ها، باید نکات مهم را بدانید. به دست آوردن تمام تروفی‌های بازی و در نتیجه تروفی پلاتینیوم الدن رینگ با وجود سختی بالا، غیرممکن نیست و با کمی تلاش و استمرار به آن خواهید رسید.

البته که برای آزاد کردن تروفی پلاتینیوم بازی Elden Ring نیازی به کشتن تمامی باس فایت‌ها و دشمنان نیست و می‌توانید بخش کوچکی از آن‌ها را نادیده بگیرید. اما با این حال، برای رسیدن به هدف خود باید از روی جنازه موجودات و باس فایت‌های متعددی رد شوید. برخی از تروفی‌ها مربوط به شکست باس فایت‌های متعددی بازی هستند و برخی دیگر از آن‌ها، به آیتم‌هایی که از باس فایت‌ها می‌افتند مربوط می‌شوند.

 • سختی کسب تروفی پلاتینیوم: ۶ از ۱۰
 • مدت زمان تقریبی برای کسب همه تروفی‌ها: ۶۰ الی ۱۰۰ ساعت (البته که این مولفه به مهارت شما بستگی دارد)
 • تعداد مجموع تروفی‌ها: ۴۲ (۱trophy، ۳trophy، ۱۴trophy، ۲۴trophy)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: ندارد؛ شما می‌توانید همه تروفی‌ها را به صورت آفلاین آزاد کنید
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: ۴ (Age of the Stars، Legendary Armaments، Lichdragon Fortissax، Astel, Naturallborn of the Void
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر، تروفی گلیچ شده‌ای وجود ندارد
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی: شما می‌توانید با یک بار تمام کردن بازی همه تروفی‌ها را به دست آورید. البته این در حالی است که پیش از اتمام بازی یک فایل ذخیره تهیه کنید
 • آیا پس از اتمام بازی امکان انتخاب مرحله و گشت و گذار در نقشه وجود دارد؟ بله
راهنما تروفی بازی Elden Ring
Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Elden Ring

تمام تروفی‌های بازی Elden Ring را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

درست مانند هر اثر دیگری، هنگامی که تمامی تروفی‌های بازی Elden Ring را به دست آورید، تروفی پلاتینیوم آن به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. توجه داشته باشید که برای کسب این تروفی، نیازی به خرید محتویات اضافه مانند DLCهای احتمالی که در آینده منتشر می‌شوند، نیست.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Elden Lord

پایان «Elden Lord» را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

همان‌طور که به احتمال زیاد می‌دانید، الدن رینگ هم درست مانند سایر ساخته‌های استودیو FromSoftware شامل چند پایان‌بندی مختلف می‌شود. حالا برای کسب تروفی Elden Lord، باید پایان‌بندی معمولی بازی که با نام همین Elden Lord شناخته می‌شود را مشاهده کنید. برای کسب این تروفی تنها راه معولی بازی را ادامه دهید و در پایان، با مجسمه سنگی تعامل برقرار کنید تا این پایان برای شما آزاد شود.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Age of the Stars

پایان «Age of the Stars» را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

تروفی از دست دادنی

Age of the Stars نام دومین پایان‌بندی بازی است که اگر حواس خود را جمع نکنید، آن را از دست خواهید داد. برای به دست آوردن این تروفی و سایر Endingهای بازی می‌توانید به صفحه آموزش به دست آوردن تمام پایان‌بندی‌های بازی Elden Ring مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Lord of Frenzied Flame

پایان «Lord of Frenzied Flame» را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Lord of Frenzied Flame نام سومین پایان‌بندی بازی Elden Ring است که برخلاف پایان دوم، از دست دادنی نیست. برای کسب این پایان‌بندی، به تروفی Age of the Stars مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Godrick

باس فایت Shardbearer Godrick را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Shardbearer Godrick نام یکی از باس فایت‌های اصلی بازی است که برای تکمیل داستان بازی، باید او را شکست دهید. این باس که در منطقه Stormveil Castle حضور دارد، اولین Shardbearer به حساب می‌رود که با آن روبرو می‌شوید. شما می‌توانید آموزش شکست دادن این باس فایت و سایر باس‌های بازی را در ویدیوهای مربوطه که پس از تروفی‌ها قرار می‌گیرند، مشاهده کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Radahn

باس فایت Shardbearer Radahn را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

شما می‌توانید Shardbearer Radahn که یکی از باس فایت‌های اصلی بازی محسوب می‌شود را در Redmane Castle پیدا کنید. اگر در پیدا کردن این قلعه به مشکل خوردید، بهتر است برای یافتن آن باید به جنوب شرقی منطقه Caelid سر بزنید. البته توجه داشته باشید که برای این کار باید در ابتدا ماموریت Age of the Stars را تکمیل کرده و سپس ادامه کار را انجام دهید. به هر حال، هنگامی که به این قلعه نزدیک شدید با یک پُل غیرقابل عبور روبرو می‌شوید که در نزدیکی آن یه Teleporter وجود دارد. به سمت این Teleporter بروید تا خود بازی شما را به صورت خودکار وارد Redmane Castle کند. هنگامی که این کارها را انجام دادید، با فردی برخورد می‌کنید که در حال صحبت کردن است. پس از اتمام صحبت، با این شخصیت صحبت کنید و به او بگویید که آماده هستید. سپس، وارد کلیسا موجود در آن جا شوید و از آسانسوری که داخل آن قرار دارد، پایین بروید. با ادامه دادن راه، به باس فایت مذکور می‌رسید تا با او مبارزه کنید. برای شکست راحت‌تر باس فایت Shardbearer Radahn، بهتر است از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Morgott

باس فایت Shardbearer Morgott را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Shardbearer Morgott نام یکی دیگر از باس فایت‌های اصلی بازی است که می‌توانید او را در Leyndell the Royal Capital پیدا کنید. این دشمن، آخرین باس منطقه Leyndell محسوب می‌شود که در کنار Elden Throne با او مبارزه خواهید کرد. پس از شکست این باس فایت، علاوه بر آزاد کردن تروفی Shardbearer Morgott به منطقه Mountaintop of the Giants هم دسترسی پیدا می‌کنید. به طور کلی، برای یاد گرفتن الگو مبارزه با Shardbearer Morgott می‌توانید از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Rykard

باس فایت Shardbearer Rykard را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Shardbearer Rykard نام یکی از باس فایت‌های «فرعی» بازی بوده و برای اتمام داستان، کشتن آن ضروری نیست. با این حال اگر قصد کشتن او را دارید، می‌توانید Shardbearer Rykard را در Volcano Manor واقع روی کوه Gelmir پیدا کنید. به طور کلی برای رویارویی با این دشمن قدرتمند دو راه وجود دارد. برای استفاده از راه اول، به نزد مسئول Volcano Manor بروید، همه ماموریت‌های او را دریافت کرده و تکمیل کنید. اما برای راه دوم، به محض گرفتن کلید از مسئول Volcano Manor، به سمت زندان این منطقه بروید و آنقدر بگردید تا Teleporter‌ را پیدا کنید. این Teleporter شما را به پیش Shardbearer Rykard خواهد برد. به هر حال، هنگامی که به باس فایت مورد بحث رسیدید، پیش از انجام هرکاری منطقه مبارزه را بگردید و شمشیر موجود در آنجا را بیابید. سپس با استفاده از این شمشیر به استقبال او رفته و کارش را تمام کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Malenia

باس فایت Shardbearer Malenia را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

شما می‌توانید باس فایت Shardbearer Malenia را در منطقه Ephael واقع در عمق Haligtree پیدا کنید. به طور کلی، برای شکست این باس فایت و سایر باس‌های دیگر، می‌توانید به صفحه آموزش پیدا کردن و شکست Boss Fightهای بازی Elden Ring مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Shardbearer Mohg

باس فایت Shardbearer Mohg را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

برای شکست Shardbearer Mohg که یک باس فایت فرعی است، به تروفی Shardbearer Malenia مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Maliketh the Black Blade

باس فایت Maliketh the Black Blade را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Maliketh the Black Blade نام یکی از باس فایت‌های اصلی بازی است که برای اتمام داستان، باید او را شکست دهید. این شخصیت آخرین باس فایت منطقه Farum محسوب می‌شود که پیش از برگشت به Capital در قسمت‌های پایانی الدن رینگ با او روبرو می‌شوید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Hoarah Loux the Warrior

باس فایت Hoarah Loux the Warrior را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Hoarah Loux the Warrior که یکی از باس فایت‌های اصلی بازی الدن رینگ محسوب می‌شود، آخرین مانع شما برای رسیدن به باس فایت نهایی بازی است. پس پاک‌سازی منطقه Farum شما به Capital باز می‌گردید تا در کنار Elden Throne با Hoarah Loux مبارزه کنید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید جدیدترین بازی استودیو FromSoftware می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Elden Ring مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Dragonlord Placidusax

باس فایت Dragonlord Placidusax را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Dragonlord Placidusax که یکی از باس فایت‌های فرعی بازی به شمار می‌رود، در منطقه Farum حضور دارد. برای پیدا کردن او می‌توانید به تروفی Shardbearer Malenia مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap God-Slaying Armament

یکی از اسلحه‌های خود را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

همان‌طور که می‌دانید، بازی Elden Ring به شما اجازه می‌دهد که در ازای یک سری مواد اولیه، اسلحه‌ها خود را ارتقا داده یا Upgrade کنید. شما می‌توانید اسلحه‌ها معمولی را تا سطح ۲۵ و اسلحه‌های خاص (Special weapons) را تا سطح ۱۰ ارتقا دهید. اما برای این کار، به دو ماده اولیه با نام‌های Smithing Stone و Somber Smithing Stone نیاز خواهید داشت. برای پیدا کردن دو ماده مذکور می‌توانید به صفحه مکان تمام Smithing Stoneهای بازی Elden Ring و مکان تمام Somber Smithing Stoneهای بازی Elden Ring مراجعه کنید. البته در بین راه رسیدن به باس فایت Malenia، یک Smithing Stone سطح بالا وجود دارد که قادر به استفاده از آن هستید. هنگامی که یکی از اسلحه‌های خود را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دادید، تروفی God-Slaying Armament بازی Elden Ring برای شما آزاد خواهد شد.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Legendary Armaments

تمام اسلحه‌های لجندری (Legendary Armaments) الدن رینگ را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

تروفی از دست دادنی

به طور کلی، در بازی Elden Ring تعداد ۹ اسلحه لجندری یا Legendary Armaments وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. در میان این ۹ اسلحه، یکی از آن‌ها از دست دادنی است و باید برای پیدا کردن آن، دقت زیادی به خرج دهید. در واقع، شهری که اسلحه Bolt of Gransax در آن حضور دارد، در پایان خط داستانی به طور کامل نابود می‌شود و پس از آن، نمی‌توانید آیتم‌های موجود در این شهر را به دست آورید. البته هم اسلحه‌ها و هم Talismanهای لجندری را می‌توانید از سایر بازیکنان و دوستان خود هم هدیه بگیرید؛ فقط لازمه این کار یک دوست از خود گذشته است که اسلحه‌های لجندری خود را برای شما Drop کند. برای آگاهی از مکان این تسلیحات، می‌توانید به نقشه تمامی Legendary Armamentهای بازی Elden Ring‌ مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Legendary Ashen Remains

تمام Legendary Ashenهای بازی را پیدا کنید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

اول از همه باید بدانید که Ashenها، همان Spirit Summonها یا ارواحی هستند که می‌توانید حین مبارزه از کمک آن‌ها بهره بگیرید. به طور کلی، بازی Elden Ring شامل ۶ عدد از این روح‌های لجندری می‌شود که می‌توانید با مراجعه به مکان تمامی Legendary Ashenهای بازی Elden Ring آن‌ها را پیدا کنید. هنگامی که هر ۶ آیتم مذکور را پیدا کردید، تروفی Legendary Ashen Remains الدن رینگ برای شما آزاد خواهد شد.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Legendary Sorceries and Incantations

تمامی Sorceryها و Incantationهای لجندری بازی را پیدا کنید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

اول از همه باید بدانید که منظور از Sorcery و Incantationها، همان جادوها و افسون‌هایی هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به دشمنان آسیب بزنید. به طور کلی، هفت جادو و افسون لجندری در بازی وجود دارد که می‌توانید با رفتن به نقشه تمامی Sorceryها و Incantationهای بازی Elden Ring آن‌ها را پیدا کنید. هنگامی که هر هفت آیتم مذکور را به دست آورید، این مورد از راهنما تروفی بازی Elden Ring را هم پشت سر گذاشته‌اید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Legendary Talismans

تمام Talismanهای لجندری بازی را به دست آورید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

منظور از Talismanها، آیتم‌هایی هستند که با انتخاب آن‌ها برخی قدرت و آمارهای خود را افزایش می‌دهید. به طور کلی، ۸ عدد Talisman لجندری در بازی وجود دارد که با پیدا کردن آن‌ها، تروفی مربوط را آزاد خواهید کرد. برای انجام راحت‌تر این کار، می‌توانید به مکان تمامی Talismanهای لجندری الدن رینگ سر بزنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Rennala, Queen of the Full Moon

باس فایت Rennala, Queen of the Full Moon را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Rennala, Queen of the Full Moon نام یکی از باس فایت‌های فرعی الدن رینگ است که حکم آخرین Boss منطقه Academy of Raya Lucaria را دارد. نکته جالی که در مورد این شخصیت وجود دارد، این است که پس از شکست آن یک Great Rune به دست می‌آورید. این Rune ارزشمند به شما اجازه می‌دهد مهارت‌ها خود را ریست کرده و همه Pointهای خود را از اول خرج کنید. علاوه بر این، با وجود اینکه Rennala, Queen of the Full Moon یک باس فایت فرعی محسوب می‌شود، بهتر است برای آزاد کردن پایان‌بندی Age of the Stars او را هر چه سریع‌تر شکست دهید. در ادامه، قادر هستید ویدیو آموزش مبارزه با Rennala, Queen of the Full Moon را مشاهده کنید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Lichdragon Fortissax

باس فایت Lichdragon Fortissax را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

تروفی از دست دادنی

برای اینکه بتوانید به Lichdragon Fortissax برسید و او را شکست دهید، باید در هنگام انتخاب دیالوگ‌ها دقت زیادی به خرج دهید؛ چرا که یک انتخاب اشتباه می‌تواند دست شما را از رسیدن به او کوتاه کند. برای اطلاعات بیشتر به تروفی Shardbearer Malenia مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Godskin Duo

باس فایت Godskin Duo را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Godskin Duo نام یکی از باس فایت‌های اصلی بازی Elden Ring است که می‌توانید آن را (یا بهتر است بگوییم آن‌ها را) در Farum یا منطقه پایانی بازی پیدا کنید. شما این دو باس فایت را هنگامی که در حال رسیدن به Maliketh the Black Blade هستید ملاقات خواهید کرد. برای شکست Godskin Duo می‌توانید از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Fire Giant

باس فایت Fire Giant را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Fire Giant نام یکی از باس فایت‌های اصلی بازی بوده که در جنوب شرقی Mountaintop of the Giants پیدا می‌شود و شکست او، برای رسیدن به منطقه Fore of the Giants ضروری است. برای نحوه مبارزه با Fire Giant به ویدیو زیر مراجعه کنید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Dragonkin Soldier of Nokstella

باس فایت Dragonkin Soldier of Nokstella را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Dragonkin Soldier of Nokstella نام یکی از باس فایت‌های فرعی بازی Elden Ring است که او را در جهت غرب منطقه Ainsel River پیدا خواهید کرد. اما برای رسیدن به منطقه مذکور، می‌توانید از Ainsel River Well بهره ببرید که در شرق منطقه Liurnia قرار دارد.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Regal Ancestor Spirit

باس فایت Regal Ancestor Spirit را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Regal Ancestor Spirit که یکی از باس فایت‌های فرعی بازی محسوب می‌شود، در منطقه Hallowhorn Grounds واقع در Ancestral Woods قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر به تروفی Shardbearer Malenia مراجعه کنید. همچنین اگر در شکست این باس فایت به مشکل خوردید، می‌توانید از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Valiant Gargoyle

باس فایت Valiant Gargoyle را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Valiant Gargoyle یکی از باس فایت‌های فرعی بازی Elden Ring است که برای مبارزه با آن، باید به یک مکان مخفی در شمال منطقه Siofra مراجعه کنید. در جهت شمالی منطقه مذکور یک عروس درایی شناور روی هوا مشاهده می‌شود که باید به سمت آن بروید. در حوالی نقطه‌ای که عروس دریایی قرار دارد، می‌توانید از ارتفاع به سمت پایین رفته و رودخانه را دنبال کنید تا به Valiant Gargoyle برسید. اگر در مبارزه او به مشکل خوردید، بهتر است به ویدو زیر توجه داشته باشید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Margit, the Fell Omen

باس فایت Margit, the Fell Omen را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Margit, the Fell Omen نام یکی از باس فایت‌های فرعی بازی است که چهره او را در نمایش‌های الدن رینگ پیش از عرضه رسمی، مشاهده کرده بودیم. این شخصیت در منطقه Stormveil Castle حضور دارد و یکی از اولین باس فایت‌های بزرگی است که با او روبرو می‌شوید. شما می‌توانید Margit, the Fell Omen را در انتهای Castleward Tunnel واقع در Stormhill پیدا کنید. برای مشاهده آموزش مبارزه با این دشمن، بهتر است به ویدیو زیر نگاهی بیندازید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Red Wolf of Radagon

باس فایت Red Wolf of Radagon را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Red Wolf of Radagon نام یکی از باس فایت‌های فرعی بازی Elden Ring است که او را در منطقه Academy of Raya Lucaria و پیش از روبرو شدن با Renalla, Queen of the Full Moon ملاقات می‌کنید. در ضمن، اگر بخواهیم پایان Age of the Stars را باز کنید، باید منطقه ذکر شده را به طور کامل پاک‌سازی کنید. به هر حال، اگر در روند کسب تروفی Red Wolf of Radagon به مشکل خوردید، از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Godskin Noble

باس فایت Godskin Noble را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Godskin Noble یک باس فرعی است که می‌توانید او را در Temple of Eiglay واقع در Volcano Manor پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به تروفی Shardbearer Malenia مراجعه کنید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Magma Wyrm Makar

باس فایت Magma Wyrm Makar را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Magma Wyrm Makar یکی از باس فایت‌های فرعی بازی است که می‌توانید او را در انتهای دره منطقه Ruin-Strewn Precipice Overlook پیدا کنید. توجه داشته باشید که این دشمن را هنگام حرکت از سمت Liurnia به سمت Atlus Plateau ملاقات خواهید کرد. البته برای بیشتر بازیکنان Magma Wyrm Makar یک باس فایت اصلی است؛ اما با این حال می‌توانید با استفاده از آسانسوری که در همان حوالی وجود دارد فرار کنید. جدا از این موضوع، کسب این تروفی قسمت مهمی از راهنما تروفی بازی Elden Ring است که آزاد کردن آن، برای رسیدن به پلاتینیوم ضروری خواهد بود. به هر حال، اگر در شکست این باس فایت به بن‌بست خوردید، از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Godfrey the First Lord

باس فایت Godfrey the First Lord را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Godfrey the First Lord یک باس فایت فرعی است که در Capital حضور داشته و مانع شما برای رسیدن به باس Shardbearer Margott محسوب می‌شود. شما می‌توانید دشمن مذکور را در منطقه بالایی Capital پیدا کنید. برای آموزش بیشتر، از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Mohg, the Omen

باس فایت Mohg, the Omen را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Mohg, the Omen نام یکی از باس فایت‌های فرعی بازی است که می‌توانید او را در فاضلاب‌های زیر Royal Capital پیدا کنید. برای اطلاعات بیش‌تر در مورد پیدا کردن و نحوه شکست این دشمن، از ویدیویی که در ادامه قرار می‌گیرد بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Mimic Tear

باس فایت Mimic Tear را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Mimic Tear یکی از باس فایت‌های فرعی بازی Elden Ring است که می‌توانید او را در Nokron, Eternal City پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که با وجود فرعی بودن این باس، برای رسیدن به پایان Age of the Stars باید او را شکست دهید. برای اطلاعات بیش‌تر به ویدیو زیر مراجعه کنید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Loretta, Knight of the Haligtree

باس فایت Loretta, Knight of the Haligtree را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

شما می‌توانید Loretta, Knight of the Haligtree که یکی از باس‌های فرعی بازی به شمار می‌رود را در منطقه Haligtree پیدا کنید. این شخصیت، در راه رسیدن به Malenia The Shardbearer مانند یک مانع عمل می‌کند که باید او را شکست دهید. اگر در شکست این دشمن به مشکل خوردید، تماشا ویدیو زیر را از یاد نبرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Astel, Naturalborn of the Void

باس فایت Astel, Naturalborn of the Void را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

تروفی از دست دادنی

Astel, Naturalborn of the Void نام یکی از باس فایت‌های فرعی بازی است که اگر حواس خود را جمع نکنید، او را از دست می‌دهید و در نتیجه، از تروفی آن هم محروم خواهید بود. این باس فایت در جنوب منطقه Ainsel River قرار دارد که برای رسیدن به آن، باید از تابوتی که در منطقه Lake of Rot پیدا می‌شود استفاده کنید. شکست Astel, Naturalborn of the Void برای رسیدن به پایان Age of the Stars ضروری است که می‌توانید با مراجعه به خود تروفی Age of the Stars بیشتر در جریان قرار بگیرید. همچنین، تماشا ویدیو زیر هم به شما کمک خواهد کرد:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Leonine Misbegotten

باس فایت Leonine Misbegotten را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Leonine Misbegotten یک باس فایت فرعی دیگر است که می‌توانید او را در لبه جنوبی منطقه Weeping Peninsula پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر از ویدیو زیر بهره ببرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Royal Knight Loretta

باس فایت Royal Knight Loretta را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Royal Knight Loretta یکی از باس‌های فرعی به شمار می‌رود که او را در منطقه Caria Manor پیدا خواهید کرد. نکته جالبی که در مورد این دشمن وجود دارد، این است که او تنها باس فایت منطقه Caria Manor محسوب می‌شود و خبری از موجود دیگری نخواهد بود. البته با وجود فرعی بودن، شکست Royal Knight Loretta برای رسیدن به پایان Age of the Stars ضروری خواهد بود. اگر در شکست این شخصیت به مشکل خوردید، می‌توانید از ویدیو زیر کمک بگیرید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Elemer of the Briar

باس فایت Elemer of the Briar را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Elemer of the Briar یکی دیگر از باس فایت‌های فرعی بازی است که می‌توانید او را در منطقه The Shaded Castle که در Altus Plateua واقع شده، پیدا کنید. فقط توجه داشته باشید که این باس فایت کاملا فرعی بوده و در روند کسب هیچ پایانی هم تاثیری ندارد. اما با این حال، باید او را به خاطر تروفی مستقل‌اش شکست دهید. برای آموزش کسب تروفی Elemer of the Briar بازی Elden Ring به ویدیو زیر مراجعه کنید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Ancestor Spirit

باس فایت Ancestor Spirit را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Ancestor Spirit یکی از باس فایت‌های فرعی الدن رینگ است که می‌توانید او را در منطقه Hallowhorn Grounds که در Siofra River واقع شده، پیدا کنید. برای اینکه بتوانید با این دشمن وارد مبارزه شوید، باید در ابتدا هشت مشعل موجود در منطه را روشن کرده و سپس با جنازه گوزنی که در همان حوالی دیده می‌شود، تعامل برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر به ویدیو زیر نیم‌نگاهی بیندازید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Commander Niall

باس فایت Commander Niall را شکست دهید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Commander Niall یکی دیگر از باس فایت‌های فرعی بازی Elden Ring است که می‌توانید او را در Castle Sol که در منطقه Mountain of the Giants پیدا کنید. شکست دادن این باس از آن لحاظ مهم است که پس از او، به منطقه Haligtree و دسته دیگری از باس فایت‌های مختلف می‌رسید. برای اطلاعات بیشتر به ویدیو زیر توجه کنید:

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Roundtable Hold

وارد منطقه Roundtable Hold شوید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

شاید کمی عجیب به نظر برسد، ولی برای رسیدن به منطقه Roundtable Hold باید چندین دفعه به دست باس فایت Margit, the Fell Omen بمیرید. پس از اینکع چندین دفعه شکست خوردید و کنار یک Site of Grace نشستید، Malenia به سراغ‌ شما آمده و پیشنهاد رفتن به منطقه مذکور را ارائه می‌دهد. در ادامه، پیشنهاد او را قبول کنید و به Roundtable Hold بروید تا تروفی مربوطه برای شما آزاد شود. این منطقه یک نوع Hub است که در سطح آن فروشنده‌های مختلف و یک آهنگر به چشم می‌خورد.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Great Rune

قدرت یک Great Rune را احیا کنید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

پس از اینکه یکی از Shardbearerها یا Rennala را شکست دهید، بازی یک Great Rune به شما می‌دهد که می‌توانید با مراجعه به Divine Tower آن را فعال کنید. به غیر از دو شخصیت Mohg و Margott که یک Divine Tower مشترک دارند، سایرین شامل برج مخصوص خود می‌شوند که باید به سراغ آن‌ها بروید.

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap Erdtree Aflame

با استفاده از Kindling، درخت Erdtree را شعله‌ور کنید

Elden Ring Trophy Guide & Roadmap

Erdtree Aflame یک تروفی داستانی است که پس از صحبت کردن با شخصیت Melina در Site of Grace منطقه Forge of the Mountain برای شما آزاد می‌شود.

در این نقطه به پایان راهنما تروفی بازی Elden Ring می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به کسب تمامی تروفی و اچیومنت‌های بازی شدید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Powerpyx

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://tinyurl.com/2p85h8fu https://is.gd/a1p9Ax https://b2n.ir/t52019
https://zx1.ir/Rplt9 https://yun.ir/w8ksl9 https://bit.ly/3q27ntv

بله. در این بازی می‌توانید شخصیت خود را از بین کلاس‌های مختلف از جمله Warrior ،Enchanted Knight ،Prophet ،Champion و Bloody Wolf انتخاب کنید.

بله. این بازی دارای المان‌های چند نفره بوده و بازیکنان می‌توانند به صورت Co-op مراحل را پشت سر بگذارند.

با وجود گیم‌پلی مشابه و تیم سازنده یکسان، بازی Elden Ring جزو مجموعه دارک سولز نیست و IP جدیدی محسوب می‌شود.

این بازی در تاریخ 6 اسفند برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنما تروفی بازی Elden Ring

 1. امیر گفت:

  ی سوال شاید برای خیلی ها ابتدایی ب نظر برسه
  اگه دستگاه کپی خور باشه بازم میشه تروفی ها رو کامل کرد و بازی های مختلف رو پلات کرد؟
  ممنون از سایت خوبتون

  1. بهراد گفت:

   درود بر شما، اصلا هم ابتدایی نیست و خیلی‌ها این سوال رو داشتن. بله میشه تروفی‌ها رو باز کرد و پلات گرفت تنها مشکل اینه که به صورت اینترنتی ثبت نمیشه.

 2. ارشیا گفت:

  من تمام اسلحه های لجندری رو گرفتم اما تروفی بهم نداد چرا؟؟؟؟

  1. ارحام ادبخواه گفت:

   تا به حال گزارشی در مورد تروفی گلیچ شده که گزارش نشده. قاعدتا وقتی هر ۹ تا اسلحه رو به دست بیارید تروفی باز میشه. باز هم جهت اطمینان چک کنید که چیز خاصی رو از دست نداده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *