یادداشت, نمایش و پیش نمایش

شخصیت های بد بازی Marvel’s Spider-Man 2 – بخش اول

شخصیت های بد بازی Marvel's Spider-Man 2

چیزی تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2023 یعنی Spider-Man 2 برای PS5 نمانده و طرفدران این شخصیت محبوب از هر فرصتی برای کسب اطلاعاتت بیشتر درمورد این بازی استفاده می‌کنند. تمامی بازیکنان بازی Marvel’s Spider-Man 2018 می‌‌دانند که داستان مهیج و درگیر کننده‌ی این عنوان، یکی از برترین ویژگی‌های بازی بود که هم از نظر منتقدان و هم گیمرهای معمولی بازخورد بسیار خوبی را دریافت کرد.

شرکت سازنده‌ی این بازی یعنی Insomniac Games در نظر دارد تا بازهم طرفدارن را شگفت زده کند و داستان غنی و جذابی را برای Marvel’s Spider-Man 2 در نظر بگیرد. البته که یکی از مهم‌ترین بخش‌های داستان هر بازی، دشمنان و شرورهای آن گیم هستند که نسخه‌ی اول این مجموعه  از نظر ویلن (چه از لحاظ تعداد و چه تاثیرگذار بودن) سنگ تمام گذاشت. با این وجود در این مطلب سعی می‌کنیم برخی از شخصیت های بد بازی Marvel’s Spider-Man 2 را نام ببریم و مختصرا آن‌ها را بررسی کنیم.

ونوم  (Venom)

معرفی شخصیت‌های بد بازی Marvel's Spider-Man 2 - بخش اول

از زمان انتشار اولین تریلر برای رونمایی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای PS5 شاهد حضور ویلن یا همان شرور سرسخت و همیشگی مردعنکبوتی یعنی ونوم بودیم که تمامی طرفداران را به وجد آورد. حضور ونوم در دیگر بخش‌های صنعت سرگرمی از جلمه سینما (از فیلم Spiderman 3 گرفته تا Venom 2018) باعث شده است تا گیمرها و حتی فیلم و سریال‌بازها آ‌شنایی کافی با این شخصیت داشته‌ باشند. با این حال بعد از انتشار تریلر دوم بازی اسپایدرمن 2 و مشاهده‌ی ترکیب شدن سیمبیوت (نام گونه‌ی جانداری که ونوم به آن تعلق دارد) ونوم با پیتر پارکر، مطمعن شدیم که مرد عنکبوتی قرار است تا دست از اهمیت و مهربانی بی‌انتهای خود نسبت به شهر و مردمش بردارد و به بخش‌های تاریک‌تر و ترسناک وجود خود رجوع کند.

همین مسئله باعث شده تا انتظار برای بازی Spider-Man 2 بسیار سخت باشد چون تعامل مایلز با پیتری که تحت تاثیر ونوم قرار دارد، بسیار مهیج و جالب خواهد بود و باید دید که آیا این دو مرد عنکبوتی رو به روی هم قرار خواهند گرفت یا خیر؟

البته باید گفت که در یکی دیگر از تریلر‌های بازی اسپایدرمن 2 دیدیم که ونوم به تنهایی در برابر دو اسپایدرمن بازی یعنی مایلز و پیتر قرار گرفته و نبرد بسیار هیجان‌انگیزی را با آن‌ها خواهد داشت. اگر بخواهیم از پیش زمینه‌ی حضور این شرور در بازی Marvel’s Spider-Man 2 بگوییم، لازم به ذکر است که در سکانس پایانی نسخه‌ی اول دیدیم که نورمن آزبورن برای نجات جان پسرش از بیماری‌ای که دارد، درحال آزمایش روی موجودی عجیب و غریبی بود که با کمی دقت، می‌شد فهمید آن موجود، سیمبیوت ونوم است.

هنوز مشخص نیست دقیقا که ونوم از کجا به دست نورمن آزبورن افتاده اما مطمئنا می‌توان گفت که ارتباط ونوم، اسپایدرمن و هری آزبورن که دوست صمیمی پیتر است، به شدت جذاب و غافلگیرکننده خواهد بود. البته بگوییم که بر اساس صحبت‌های سازندگان بازی، قدرت‌های ویژه‌ی مایلز، یکی از برگ‌های برنده‌ی مردان عنکبوتی برای پیروزی در علیه ونوم خواهد بود که باعث شده تا هیجان داستان، تنها روی یک اسپایدرمن متمرکز نباشد و مایلز هم در مرکز داستان قرار داشته باشد.

ما هنوز نمی‌دانیم که در نهایت میزبان اصلی ونوم بعد از پیتر چه کسی خواهد بود، به همین دلیل در مقاله‌ای دیگر به مبحث ونوم در بازی Marvel’s Spider-Man 2 کیست؟ پرداختیم. در آینده با بخش‌های دیگر شخصیت های بد بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیز همراه ما باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *