راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

راهنمای چلنج های بازی فورتنایت (هفته یازدهم فصل پنجم – Chapter 2)

راهنمای چلنج های فورتنایت

چالش‌های هفته جدید بازی Fortnite نیز از راه رسیدند. از این هفته تصمیم گرفتیم که راهنمای چالش‌های این بازی را برای شما در تیلنو آماده کنیم تا خیلی راحت‌تر بتوانید لول آپ شوید. با راهنمای چالش های هفته یازدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت همراه تیلنو باشيد.

بعد از پایان فصل چهارم فورتنایت با رویداد گالاکاتوس، درست مثل همیشه تغییرات متعددی در بازی اتفاق افتاد. تغییراتی که به طور کامل و جامع در مطلب فورتنایت رکورد شکنی کرد، تغییرات فصل پنجم به آن‌ها پرداخته‌ایم. یکی از مهم‌ترین این تغییرات، شیوه برگزاری چالش‌های هفتگی بود. بازی فورتنایت به صورت هفتگی چالش‌های مختلفی را در دسترس مخاطبان خود قرار می‌دهد تا با دریافت مقدار زیادی XP، لول (Level) خود را افزایش داده و جوایز مختلفی را بدست آورند. در فصل جدید، این چالش‌ها به دو دسته لجندری و اپیک تقسیم شدند و این چالش‌ها به صورت هفتگی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. چالش‌های لجندری فورتنایت نیز به صورت هفتگی تعویض می‌شوند و دیگر در دسترس قرار نمی‌گیرند.

با توجه به مصادف شدن چالش‌های این هفته با روز عشق، باید به ماهی دوست‌داشتنی فورتنایت کمک کنیم تا قرار عاشقانه خود را در دنیای فورتنایت داشته باشد.

Fortnite فورتنایت

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

 • سه نوع ماهی مختلف برای NPC، فیش استیک (Fish Stick) پیدا کنید. (Catch different kinds of fish to find a Valentine’s date for Fish stick)
 • برای Fish Stick در رستوران غذا سرو کنید. (Serve Fish stick and his date a fancy dinner at any restaurant)
 • در The Orchard یا Steel Farm یک گل رز پیدا کنید. (Find a rose at Steel Farm or The Orchard)
 • یک معجون عشق را در Stealthy Stronghold ،Coral Cove یا Fort Crumpet پیدا کنید. (Collect Grimbles’ love potion from Fort Crumpet, Coral Cove, or Stealthy Stronghold)
 • یک معجون عشق را از Slurpy Swamp به Shanty Town برسانید. (Deliver the love potion to Slurpy Swamp or Shanty Town)
 • سه جعبه شکلات را در Retail Row ،Holly Hedges یا Pleasant Park پیدا کنید. (Collect chocolate boxes from Pleasant Park, Holly Hedges, or Retail Row)
 • یک شخصیت را برای گذراندن روز عشق انتخاب کنید. (Choose a character to be Lovely’s valentine)

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

 • با کمان (Cross Bow) به مقدار ۱۰۰۰ واحد به دشمن آسیب بزنید.
 • با کمان (Cross Bow) به مقدار ۲۰۰۰ واحد به دشمن آسیب بزنید.
 • با کمان (Cross Bow) به مقدار ۳۰۰۰ واحد به دشمن آسیب بزنید.
 • با کمان (Cross Bow) به مقدار ۴۰۰۰ واحد به دشمن آسیب بزنید.
 • با کمان (Cross Bow) به مقدار ۵۰۰۰ واحد به دشمن آسیب بزنید.

در تصویر زیر می‌توانید محل تمام آیتم‌های مختلف را مشاهده کنید. برای تماشا با اندازه نهایی نیز اینجا کلیک کنید.

وقتی با توضیحات چالش‌های این هفته روبرو می‌شویم، بنظر می‌رسد با مشکلات فراوانی روبرو خواهیم بود. بیشتر چالش‌های این هفته به پیدا کردن آیتم‌های مختلف خلاصه می‌شوند و در تصویری که برای شما قرار دادیم، خیلی راحت می‌توان مکان آن‌ها را پیدا کرد. عجیب‌ترین چالش بازی به انتخاب یک همراه در روز عشق برمی‌گردد. توضیحاتی که اپیک گیمز درباره این چالش داده به شدت گمراه کننده است، اما اوضاع ساده‌تر از آنچه که فکر می‌کنید خواهد بود. برای انجام چالش به این نحو عمل کنید:

 • جعبه‌های شکلات یا گل رز را پیدا کنید.
 • خود را به یکی از NPC‌های بازی برسانید.
 • با صحبت کردن و کادو دادن هدیه خود به NPC مورد نظر، چالش را به پایان برسانید.

اطلاعات بالا تمام آن چیزی بود که برای کامل کردن تمام چالش های هفته یازدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت نیاز داشتید. با به پایان رساندن تمام اپیک چلنج‌های این هفته، می‌توانید ۱۱۰ هزار XP به دست آوردید. با به پایان رساندن تمام لجندری چلنج‌های این هفته نیز ۱۳۸ هزار XP به دست می‌آورید.

راستی اگر قصد خرید کنسول بازی را دارید، می‌توانید برای خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت از فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

منبع: Fortnite intel

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *