راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های بازی فورتنایت (هفته چهاردهم فصل پنجم – Chapter 2)

fortnite

چلنج های هفته جدید بازی Fortnite نیز از راه رسیدند. به رسم هفته‌‌های گذشته، با راهنمای چالش های هفته چهاردهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت همراه تیلنو باشید.

چالش‌های هفتگی فورتنایت منتشر شدند و علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌ های هفته چهاردهم فورتنایت، این بار از رانندگی گرفته تا تیراندازی و تیزبینی خوب شما را طلب می‌کنند و کار آسانی پیش رو ندارید. تنها ۱۲ روز تا پایان سیزن پنجم فورتنایت باقی‌مانده، پس اگر قصد دارید لول خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید، تا دیر نشده دست به کار شوید. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های پیشین را به دست آورید.

نام چالش

توضیحات

Collect Cookbooks from Pleasant Park and Craggy Cliffs (4) ۴ کتاب آشپزی را در مناطق  Craggy Cliffs و Pleasant Park پیدا کنید
Harvest fruits and vegetables (8) ۸ میوه پیدا کرده و بچینید
Earn Bars to hire a Character (150) با ۱۵۰ شمش طلا، یکی از NPCهای درون بازی را استخدام کنید
Visit different restaurant kitchens (2) به دو تا از آشپزخانه‌های درون رستوران‌‌ها سر بزنید
Drive a vehicle from Sweat Sands to Pleasant Park (1) با یک وسیله نقلیه از Sweat Sands به Pleasant Park بروید
Drop off a vehicle at the gas station in Lazy Lake or Catty Corner (1)

 

یک وسیله نقلیه را در پمپ بنزین‌های Catty Corner یا Lazy Lake رها کنید
Drive a vehicle from Pleasant Park to Lazy Lake (1) با یک وسیله نقلیه از Pleasant Park به Lazy Lake بروید

برای پیدا کردن کتاب‌های آشپزی، باید به مناطق Pleasant Park و Craggy Cliffs رفته و با توجه به نقشه‌ای که در پایین قرار داده شده، این کتاب‌ها را پیدا کنید. در مجموع ۹ کتاب در ایندو منطقه وجود  دارد و با چالش خاصی در پیدا کردن آن‌ها روبرو نخواهید شد.

برای چیدن میوه‌ها، گزینه‌های زیادی پیش روی شما است. می‌توانید با رفتن به Weeping Woods و چیدن قارچ‌های آن ناحیه چالش را به اتمام برسانید. یا می‌توانید با رفتن به مزارع بازی، کلم‌ها را خیلی سریع چیده و چالش مزرعه داری فورتنایت را به اتمام برسانید.

برای پیدا کردن ۱۵۰ شمش طلا، می‌توانید به خراب کردن وسایل درون خانه‌‌ها روی آورده و شمش‌های زیادی به دست آورید. بعد از به دست آوردن شمش‌ها، باید به یکی از NPCهای بازی که می‌توان او را اجاره کرد برسید. بهترین مکان برای انجام این چالش، منطقه Ratail Row است. در این منطقه هم دو NPC پیدا می‌کنید و هم طلاهای زیادی به دست می‌آورید.

برای رفتن به آشپرخانه‌ها، چندین گزینه پیش روی شما است. در کل چهار رستوران در بازی وجود دارد. می‌توانید با توجه به نقشه پایین، دو تا از آن‌‌ها را انتخاب کرده و سری به آشپرخانه‌ها بزنید.

حال نوبت چالش‌های رانندگی فورتنایت است. ابتدا با یک وسیله نقلیه از Sweat Sands به Pleasant Park بروید.

در چالش دوم، یک وسیله نقلیه را در پمپ بنزین‌های Catty Corner یا Lazy Lake رها کنید. محل این پمپ بنزین وری نقشه مشخص شده و کافی است با هر وسیله نقلیه‌ای که دوست دارید، به آنجا رفته و از آن پیاده شوید.

در آخرین اپیک کوئست این هفته فورتنایت، باید با یک وسیله نقلیه از Pleasant Park به Lazy Lake بروید. به این ترتیب تمام اپیک کوئست‌ها به اتمام خواهند رسید.

برای تماشای تصویر با کیفیت اصلی، اینجا کلیک کنید.

راهنمای چالش های فورتنایت

نام چالش

توضیحات

Damage opponents at greater than 50 meters away (1000) به دشمنان از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، آسیب وارد کنید (۱۰۰۰)
Damage opponents at greater than 50 meters away (2000) به دشمنان از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، آسیب وارد کنید (۲۰۰۰)
Damage opponents at greater than 50 meters away (3000) به دشمنان از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، آسیب وارد کنید (۳۰۰۰)
Damage opponents at greater than 50 meters away (4000) به دشمنان از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، آسیب وارد کنید (۴۰۰۰)
Damage opponents at greater than 50 meters away (5000) به دشمنان از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، آسیب وارد کنید (۵۰۰۰)

برای تکمیل چالش‌های لجندری این هفته فورتنایت، مشکل خاصی پیش‌روی شما نخواهد بود. اگر در طول هفته به تجربه بازی می‌پردازید، به احتمال زیاد تا پایان هفته چالش برای شما به اتمام خواهد رسید. اگر هم خیلی فورتنایت بازی نمی‌کنید، می‌توانید در مود Team Rumble خیلی سریع این چالش را تکمیل کنید. تنها کافی است از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، به دشمنان خود آسیب وارد کنید.

نظر شما درباره چالش‌های این هفته چیست؟ این چالش‌ها را برای کسب XP انجام می‌دهید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید. راهنمای چلنج‌های هفته‌ی گذشته را نیز می‌توانید با مراجعه به تگ آموزش فورتنایت، مطالعه فرمایید.

راستی، کنسول‌های نینتندو در فروشگاه تیلنو موجود هستند و می‌توانید برای خرید کنسول نینتندو سوییچ و خرید کنسول نینتندو سوییچ لایت به فروشگاه مراجعه کرده و با بهترین قیمت کنسول مورد علاقه خود را تهیه کنید.

منبع: Fortniteinsider

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید