بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

نحوه‌ی دریافت جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy

نحوه‌ی دریافت جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy

بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy بلاخره منتشر شد و با دریافت نمرات بالا، تمام هواداران و منتقدان تشنه لب را راضی نگه داشت. اگر شما هم از کسانی هستید که می‌خواهید این اثر را هرچه زودتر شروع کنید و در دنیای فرنچایز هری پاتر غرق شوید، به آیتم‌هایی رایگان که باعث می‌شوند مقداری از دیگر بازیکنان جلوتر باشید، نیاز خواهید داشت. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم چگونه جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy را بدست بیاورید و کار خود را با لوازمی سطح بالا شروع کنید.

اکانت‌های Harry Potter Fan Club و WB Games خود را به هم لینک کنید

در قدم اول لازم است در دو سایت ذکر شده یعنی Harry Potter Fan Club و WB Games اکانت بسازید (اگر هم از قبل اکانتی داشتید، از آن‌ها بهره ببرید). بعد از ساختن حساب‌های کاربری، باید کوئیز شناخته شدن گروهتان در هاگوارتز را در سایت اول، پشت سر بگذارید. سپس به صفحه‌ی اصلی Wizarding World رفته و تا رسیدن به عبارت Free Hogwarts Legacy items exclusively for Fan Club Members پایین بروید و بعد از کلیک کردن بر آن، دکمه‌ی Connect Now را بزنید.

نحوه‌ی دریافت جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy

انجام این کار شما را با یک نوتیفیکیشن مواجه می‌کند که با کلیک برروی آن به سایت WB Games هدایت می‌شوید. بعد از وارد شدن، به اکانت خود لاگین کنید تا دو حساب کاربریتان با یکدیگر لینک شوند. اگر همه‌ی مراحل را درست انجام داده باشید با پیام “Harry Potter Fan Club Connected!” روبرو خواهید شد.

جوایز رایگان و اختصاصی

نحوه‌ی دریافت جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy

حالا که دو اکانت خود را با یکدیگر لینک کردید، چندین آیتم اضافه هنگامی که وارد Hogwarts Legacy شوید، در بین لوازم شما حاضر خواهند بود. فقط حتما اطمینان حاصل کنید که حساب WB Games را در بازی هم قرار داده باشید. بازیکنان با دو جایزه‌ی Beaked Skull Mask و  House Fan-atic School Robe (تصویر بالا) مواجه خواهند شد. علاوه بر این دو، شما به صورت اتوماتیک به گروهی که در سایت Harry Potter Fan Club انتخاب کردید، خواهید رفت.

در انتها باید بگوییم به غیر از دریافت جوایز رایگان بازی Hogwarts Legacy، در صورت لینک کردن اکانت‌ها می‌توانید خانه‌ی خود را نیز زودتر انتخاب کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *