اخبار و رویدادها, بازی

بازی Hogwarts Legacy تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

بازی Hogwarts Legacy

بازی Hogwarts Legacy که پیش از این قرار بود در سال جاری میلادی منتشر شود با تاخیری یک ساله، به پنجره‌ی زمانی ۲۰۲۲ منتقل شد. با تیلنو همراه باشید.

چند سالی بود که شایعاتی مبنی بر یک بازی نقش آفرینی در دنیای جادوگری وجود داشت؛ اثری که بتواند رویای زندگی کردن در مدرسه‌ی هاگوارتز را شبیه سازی کند. این شایعات با لو رفتن یک تیزر کوتاه شروع شد و تا معرفی رسمی بازی در سال پیش، ادامه داشت. بازی Hogwarts Legacy که پیش از این قرار بود توسط شرکت برادران وارنر در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود، با تاخیری یک ساله به ۲۰۲۲ موکول شد. البته پیش از این افرادی بودند که اعقاد داشتند توسعه دهندگان این بازی در استودیو Avalanche Sofware نمی‌توانند در این مدت زمان کوتاه اثری به این بزرگی را آماده کنند.

خبر تاخیر بازی Hogwarts Legacy توسط حساب کاربری شرکت .Warner Bros تایید شد. ناشران این بازی موردانتظار اعتقاد دارند که این تاخیر یک ساله، می‌تواند شرایط آن را بهبود ببخشد. به عبارتی دیگر، این تاخیر می‌تواند هاگوارتز لگسی را به نقطه‌ای برساند که همه‌ی بازیکنان از آن انتظار دارند.

بازی Hogwarts Legacy

حساب توییتر برادران وارنر مسئله را بدین ترتیب شرح داد:

درست کردن بهترین تجربه‌ی ممکن برای طرفداران دنیای جادوگری و بازی‌های ویدیویی، مهم‌ترین هدف ما است. پس ما با این کار زمان مورد نیاز را به آن می‌دهیم.

بازی Hogwarts Legacy بازیکنان را در نقش یک دانش آموز تازه کار در مدرسه هاگوارتز می‌گذارد. داستان این بازی در اواخر دهه‌ی ۱۸۰۰ میلادی روایت می‌شود و در زمانی حدود دویست سال پیش از داستان‌‌های هری پاتر و ولدمورت جریان دارد. شما می‌توانید با مراجعه به خط زمانی بازی Hogwarts Legacy در دنیای جادوگری، با مشخصات زمانی و اطلاعات آن بیش‌تر آشنا شوید.

هاگوارتز لگسی در سال ۲۰۲۲ و برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد ولی هنوز اطاعات جزئی‌تر از آن در دسترس نیست.

نظر شما در مورد تاخیر خوردن بازی Hogwarts Legacy چیست؟ آیا این تاخیر و زمان بیش‌تر برای سازندگان می‌تواند به موفقیت‌ نهایی آن ختم شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gaming Bolt

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *