نمایش و پیش نمایش, پوستر بازی, گیم پلی بازی

نقشه بازی Assassin’s Creed Mirage چقدر بزرگ است؟

نقشه بازی Assassin's Creed Mirage

نقشه بازی Assassin’s Creed Mirage به جای اینکه بزرگ و توخالی باشد، با توجه بیش‌تری به جزئیات ساخته شده است. همین موضوع باعث می‌شود که وسعت نقشه این اثر نسبت به نسخه‌های اخیر مجموعه کوچک‌تر باشد. اما شهر بغداد چقدر بزرگ است و در مقایسه با مکان‌های دیگر اساسینز کرید چه شرایطی دارد؟

حالا که مدت زمان زیادی تا عرضه بازی Assassin’s Creed Mirage باقی نمانده، اطلاعات نسبت خوبی در مورد آن وجود دارد. یکی از این اطلاعات که می‌تواند برای گیمرها جذاب باشد، به وسعت نقشه این بازی مرتبط است. ظاهرا شرکت یوبیسافت نقشه میراژ را هم به گونه‌ای طراحی کرده که یادآور نسخه‌های کلاسیک باشد و سمت ریشه‌های مجموعه باز گردد. با توجه به اطلاعاتی که در دست داریم، نقشه اساسینز کرید میراژ‌ تقریبا اندازه شهر قسطنطنیه در بازی Assassin’s Creed Revelations خواهد بود.

یکی از ایراداتی که طرفداران قدیمی مجموعه از نسخه‌های اخیر گرفته‌اند، به بزرگ بودن بیش از حد محیط‌ها بوده است. شرکت یوبیسافت از Assassin’s Creed Origins به بعد، نقشه‌های بزرگ و عظیم را در دستور کار خود قرار دارد که باب میل همگان قرار نگرفت. این نارضایتی در بازی Assassin’s Creed Valhalla به اوج رسید؛ چرا که نقشه این بازی بیش از حد نیاز بزرگ بود و در مقایسه با این وسعت، جزئیات و انسجام خوبی نداشت. اما با این حال نقشه بازی Assassin’s Creed Mirage قرار است حال و هوای نسخه پیشین را داشته باشد. به طور دقیق‌تر باشد بدانید که دنیای این بازی تقریبا به اندازه پاریس و قسطنطنیه در دو بازی AC Unity و AC Revelations است.

نقشه بازی Assassin's Creed Mirage

یکی از اعضای رسانه Easy Allies که موفق به صحبت با شرکت یوبیسافت شده، درباره نقشه Assassin’s Creed Mirage چنین می‌گوید:«آن‌ها (اعضای یوبیسافت) نقشه میراژ را با قسطنطنیه در Assassin’s Creed Revelations و پاریس در Assassin’s Creed Unity مقایسه کردند. تیم سازنده اعتقاد دارد که بازی جدید در این اندازه بزرگ است». حال اگر در دل این مقایسه کمی دقیق شویم به نتایج جالبی می‌رسیم. شهر بغداد کمی از قسطنطنیه که 0.94 کیلومتر مربع وسعت داشت بزرگ‌تر است. در دستی دیگر، پاریس با وسعت 2.40 کیلومتر مربع تقریبا دو برابر بغداد محسابه می‌شود.

حال اگر این اعداد و آمار را با نسخه‌های اخیر سری مقایسه کنیم نتایج حیرت انگیز خواهد بود. نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla حدود 94 کیلومتر مربع است که آن را حدود 100 برابر بزرگ‌تر از Revelations نشان می‌دهد. اما باید بدانید که Assassin’s Creed Odyssey از والهالا هم بزرگ‌تر است و با 130 کیلومتر مربع، نسخه بزرگی از یونان باستان را به تصویر می‌کشد. اما اگر شما هم مانند بسیاری از افراد از بزرگی بیش از حد این دو بازی خسته شده‌اید، نقشه بازی Assassin’s Creed Mirage بیش‌تر مورد پسند شما قرار می‌گیرد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 20 مهر 1402 (12 اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد وسعت میراژ و مقایسه آن با نسخه‌های اخیر مجموعه چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *