راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

فیفا ۲۱: راه های به دست آوردن FIFA Coin در آلتیمیت تیم

فیفا ۲۱

اگر می‌خواهید در بخش Ultimate Team بازی فیفا ۲۱ سرآمد و موفق باشید به سکه‌های زیادی نیاز دارید. در این مطلب به راه‌های سریع به دست آوردن Coin در آلتیمیت تیم می‌پردازیم. با تیلنو همراه باشید.

اگر به ورزش فوتبال علاقه‌مندید و هنوز موفق به تجربه بازی فیفا ۲۱ نشده‌اید، می‌توانید برای خرید بازی FIFA 21 با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

افرادی که تازه به بخش Ultimate Team وارد می‌شوند، اغلب در به دست آوردن Coin و خرید بازیکنان خوب با مشکل مواجه می‌شوند. در ابتدا بودجه‌ای محدود و تقریبا ناچیز در حدود کم‌تر از ۵۰۰۰ سکه به شما داده می‌شود، اما برای رقابت در سطوح بالاتر شما نیاز به سکه‌های بیشتر و بهترین کارت‌ها دارید.

خیلی از بازیکنان بعد از مدتی برای به دست آوردن کارت‌های خوب و سکه‌های بسیار، وسوسه به خرید Fifa Points می‌شوند که بسیاری به این کار عادت کرده و غرق در این ماجرا و خرج کردن پول‌های واقعی خود خواهند شد. با این حال، بازیکنان تازه وارد اصلا نیازی به خرج پول خود برای به دست آوردن سکه‌های FUT ندارند و با این راهکارها پس از مدتی می‌توانند سکه‌های زیادی برای خرید بازیکنان مورد نظر خود به دست بیاورند. فقط کافی است در برابر وسوسه‌های خرید Fifa Points و بازاریابی‌های الکترونیک آرتز مقاومت کرده و از راه درست به جمع آوری سکه بپردازید. توجه داشته باشید که از این راه‌کارها در سایر نسخه‌های بازی فیفا نیز می‌توانید استفاده کنید.

شرکت در رقابت‌های Season هفتگی و FUT Champions

فیفا ۲۱

بهترین راه برای کسب سکه در FIFA Ultimate Team، شرکت در Seasonهای هفتگی و به دست آوردن سهمیه FUT Champions است. پس از هر بازی در رقابت‌های Season و رفتن به لیگ بالاتر، شما مقداری سکه دریافت می‌کنید. در ازای هر بازی حداقل حدود ۱۰۰۰ سکه به دست می‌اورید که در اوایل خیلی به شما کمک می‌کنند. بعد از صعود به لیگی بالاتر، بسته به این‌که در چه سطحی قرار می‌گیرید چیزی در حدود ده هزار سکه دریافت می‌کنید. بسته‌هایی تشویقی و افزایشی نیز وجود دارند که پس از تکمیل برخی Objectiveها به ازای تعداد محدودی مسابقه، سکه به شما هدیه می‌دهند.

علاوه بر این و مهم‌تر از همه، اگر در طول هفته به اندازه کافی بازی کنید و در بازی‌های خود پیروز شوید، می‌توانید سهمیه مسابقات FUT Champions را نیز کسب کنید. این مسابقات تقریبا همان حکم UCL در آلتیمت تیم را دارد و تعدادی از بازیکنان پس از دریافت سهمیه در آخر هفته و در تعداد محدودی مسابقه با هم رقابت می‌کنند. مسابقات FUT Champions یا Weekend League بهترین جوایز را در قسمت‌های مختلف آلتیمیت تیم دارد و با شرکت در این مسابقات قادر خواهید بود به سکه‌های زیادی دست پیدا کنید.

علاوه بر سکه، می‌توانید کارت‌های In-Form را از این مسابقات به دست آورید. کارت‌های In-Form از همان کارت‌های بهترین بازیکنان هفته یا POTW انتخاب شده و به صورت تصادفی، پس از پایان مسابقات و در زمان دریافت پاداش‌ها به شما تعلق می‌گیرند. اگر می‌خواهید درآمد خوبی در FUT داشته باشید باید سریعا تیم خوبی جمع کنید و در این مسابقات مهیج و نفس‌گیر رقابت کنید.

تکمیل کردن SBCها در FUT فیفا 21

فیفا ۲۱

بخش Squad Building Challenges یه به اختصار SBC، یکی دیگر از بخش‌های سکه‌زای آلتیمیت تیم محسوب می‌شود که ساز و کار پازل مانندی دارد. در این بخش چالش‌های گوناگون با جوایز مختلفی وجود دارند که برخی از آن‌ها برای پیشرفت در بازی و دریافت سکه، فرصت خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهند. برخی از این چالش‌ها برای یک رویداد خاص مانند هالووین، کریسمس یا سال نو چینی شروع می‌شوند و برخی هم به صورت دائمی برای شما وجود دارند. با کامل کردن این چالش‌ها می‌توانید به سکه یا برخی کارت‌های کمیاب و استثنایی دست یابید که برخی از آن‌ها فقط در این بخش ارائه می‌شوند.

برخی از این بسته‌هایی که به عنوان پاداش دریافت می‌کنید، محتویاتش قابل فروش‌اند. Coin Boosts نیز را از دست ندهید، زیرا به ازای هر بازی بین ۷۵۰ تا ۲۰۰۰ سکه را به عنوان پاداش به شما می‌دهد. حتما یادتان باشد که جوایز چالش‌ها را دریافت کنید چون بازی به طور خودکار پاداش‌های چالش‌ها را باز نمی‌کند.

استفاده از نرم‌افزارهای جانبی برای آلتیمیت تیم فیفا ۲۱

How to Earn Fifa Coin in FIFA 21 FUT

برای پیشرفت و درآمد بهتر از نرم‌افزارهای FIFA 21 Companion و Futbin استفاده کنید. با نصب نرم‌افزار FIFA 21 Companion روی تلفن هوشمند خود، می‌توانید به امکاناتی چون خرید و فروش بازیکنان، خرید پک‌ها یا باز کردن آن‌ها، تکمیل SBCها و امکانات کاربردی دیگر دسترسی داشته باشید و در هر زمان تیم خود را مدیریت کنید. با استفاده از نرم‌افزار Futbin نیز می‌توانید میانگین قیمت بازیکنان و بهترین راه‌حل‌ها برای تکمیل چالش‌های SBC را در کنار دیگر امکانات خوب این نرم‌افزار در اختیار داشته باشید.

بعد از باز کردن پک و دریافت بازیکنان داخل آن حتما قیمت هر بازیکن را در Futbin رصد کنید و بعد تصمیم به قیمت گذاری آن برای فروش کنید. بیشتر پک‌های نقره‌ای، بازیکنانی با کارت نقره‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند. شاید در نگاه اول این کارت‌ها بی ارزش به نظر بیایند اما برخی از آن‌ها از کارت‌های طلایی هم گران‌تر و با ارزش‌ترند.

شرکت در مسابقات FUT Draft

فیفا ۲۱

این مسابقات آلتیمیت تیم بازی فیفا ۲۱ از ریسک بالایی برخوردارند که اگر در آن‌ها بتوانید به فینال برسید، نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت. جوایزی که در صورت برنده شدن در این مسابقات دریافت می‌کنید، خیلی ارزشمندند. بسته‌هایی که بعد از پیروز شدن در این رقابت‌ها به دست می‌آورید، بازیکنان کم‌یاب و نادری را برای شما به ارمغان می‌آورند. این مسابقات در دو قالب چند نفره و تک نفره وجود دارند که حالت تک نفره آن با وجود آسان بودن، جوایز خیلی کم‌تری را به شما می‌دهد. حالت آنلاین آن به شما جوایز خیلی گران‌بها را در صورت غلبه بر همه‌ی حریفان می‌دهد. با پرداخت ورودی و شروع رقابت، یک تیم با بازیکن‌های انتخابی به شما تعلق می‌گیرد که تا پایان رقابت‌های این بخش باید با همین تیم بازی کنید و با یک باخت نیز حذف می‌شوید. این قسمت را حتما تجربه کنید چون به امتحانش می‌ارزد.

سرمایه گذاری روی بازیکنان در آلتیمیت تیم فیفا ۲۱

How to Earn Fifa Coin in FIFA 21 FUT

در آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ تعدادی از کارت‌ها برای سرمایه گذاری مفیدند. برای مثال کارت‌های Ones to Watch، کارت‌هایی مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می‌شوند. این کارت‌ها با In-Form گرفتن بازیکن مورد نظر بالا می‌روند و به همین ترتیب ارزششان بالاتر می‌رود. همه این کارت‌ها گران نیستند و بازیکنی که فکر می‌کنید در طول فصل خوش می‌درخشد و کارت In-Form دریافت می‌کند، برای سرمایه گذاری مناسب به شمار می‌رود. در سرمایه‌گذاری‌ها حتما از نرم‌افزار Futbin نیز استفاده کنید و با مشاهده نمودارهای قیمتی و دیگر امکانات آن، انتخاب بهتری خواهید داشت.

با سرمایه گذاری‌های خوب و مطمئن ممکن است در طول هفته صدها هزار کوین به دست آورید که واقعا رقم قابل توجهی است. هم‌چنین نیم نگاهی به بازیکانی که فکر می‌کنید در طول فصل به تیم دیگری منتقل می‌شوند یا شده‌اند، داشته باشید. با انتقال بازیکنان تقاضا زیاد شده و عرضه قطع می‌شود و کارت بازیکنانی را که منتقل شده‌اند، نگه‌دارید تا تقاضا برای آن‌ها نیز افزایش یابد.

بازی‌های فیفا هر ساله منتشر می‌شوند و قدرت بازیکنان در هر نسخه دچار تغییر می‌شود. برای مشاهده و آشنایی با بهترین بازیکنان فیفا ۲۱ به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ آیا در قسمت دیگری از بازی فیفا ۲۱ یا آلتیمیت تیم نیاز به راهنمایی دارید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید