راهنمایی و آموزش, تروفی بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Lords of the Fallen

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen که یک سولزلایک تازه منتشر شده محسوب می‌شود، لیست بلند بالایی از تروفی‌ها و اچیومنت‌ها دارد که می‌توانید با آزاد کردن‌شان سطح حساب PSN خود را حسابی بالا ببرید. حال اگر در این مسیر به کمک نیاز داشتید، می‌توانید بر نکات ذکر شده در راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Lords of the Fallen حساب باز کنید.

راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen

بازی Lords of the Fallen که به گونه‌ای حکم نسخه ریبوت بازی پیشین مجموعه را دارد، یک سولزلایک دیگر است که استودیو Hexworks در مقام توسعه دهنده آن دیده می‌شود. این بازی در یک جهان فانتزی جریان دارد که به محض قدم گذاشتن به آن، مسحور زیبایی‌های آن خواهید شد. منتها به هیچ وجه فریب این زیبایی بصری را نخورید؛ چرا که Lords of the Fallen دنیای به شدت خطرناک و تهدید آمیزی دارد که قدم به قدم آن می‌تواند شما را به دنیای مردگان نزدیک‌تر کند. از آنجایی که در مورد صحبت کردن در مورد یک ویدیو گیم سولزلایک هستیم، باید خود به خود برای چالش‌های متعدد برای اتمام داستان آماده شوید. حال اگر بخواهید یک قدم فراتر بگذارید و به شکار تروفی‌ها و اچیومنت‌هایش بروید، باید منتظر چالش‌هایی بیش از پیش باشید.

برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Lords of the Fallen را به دست آورید، باید حداقل سه بار کل بازی را به اتمام برسانید (با استفاده از یک شخصیت واحد). در واقع شما باید بار اول داستان را تمام کنید و سپس دو بار دیگر حالت New Game+ را به سرانجام برسانید. این بازی پایان بندی‌های مختلفی دارد و با علم بر همین موضوع، باید برای کسب تمامی آن‌ها چند بار داستان را به اتمام برسانید. البته که این تنها یک قدم در این مسیر طولانی است و اگر قصد کسب تروفی‌ها را دارید، باید از آموزش‌های شرح داده شده در راهنمای تروفی و اچیومنت Lords of the Fallen کمک بگیرید.

راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen

نقشه کلی تروفی‌های Lords of the Fallen

 • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 7 از 10
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: 80 الی 100 ساعت (البته این موضوع به شانس شما و لوت‌هایی که روی جسد دشمنان پیدا می‌شود هم بستگی دارد)
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 55 (7 سیلور، 48 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: 8 (1 پلاتینیوم، 7 برنز)
 • تعداد مجموع تروفی‌ها: 63 (1 پلاتینیوم، 0 گلد، 7 سیلور و 55 برنز)
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: 27 (لیست این تروفی‌های از دست دادنی را پس از این بخش مشاهده می‌کنید)
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر، خوشبختانه تا به حال تروفی گلیچ شده‌ای گزارش نشده است
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیر می‌گذارد؟ خیر، در واقع بازی مورد بحث اصلا درجه سختی قابل تنظیم ندارد
 • سخت‌ترین تروفی: None Shall Be Spared که برای آزاد کردنش باید تمامی باس فایت‌ها را شکست دهید
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: شما برای اینکه بتوانید تمام تروفی‌ها و آیتم‌های مورد نیاز را به دست آورید، باید بازی را سه بار به اتمام برسانید
 • آیا پس از اتمام داستان امکان گشت و گذار در نقشه بازی وجود دارد؟ بله، پس از اتمام داستان می‌توانید به تمام نقاط دنیای بازی Fast Travel کنید. البته باید توجه داشته باشید که با شروع شدن نیو گیم پلاس قابلیت Fast Travel به طور مجدد از شما سلب خواهد شد
Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Lord of The Fallen

تمام تروفی‌های بازی Lords of the Fallen را به دست آورید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Lords of the Fallen را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Veil Lifted

برای اولین بار در Axiom بمیرید

Bronze

 تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را کسب می‌کنید که برای بار اول در Axiom بمیرید و در Umbral (نام دنیای دوم و موازی بازی) بلند شوید. شما در مسیر راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen بارها خواهید مرد، پس نیازی به نگرانی وجود ندارد. با این حال از پس از رویارویی با Lightreaper به عنوان باس فایت اول، مردن شما و آزاد شدن تروفی تضمینی خواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Lost and Found

پس از مردن Vigor از دست رفته خود را بازیابی کنید

Bronze

 این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید Vigor خود را به صورت مجدد به دست آورید (منظور از Vigor واحد پول رایج در بازی است). اما این کار چگونه ممکن است؟ برای اینکه بتوانید پول خود را باز پس بگیرید، باید به صورت کامل بمیرید. مرگ کامل هم به این شکل است که در ابتدا جان خود را از دست بدهید و سپس در دنیای Umbral باز هم بمیرید. هنگامی که مردید و دوباره زنده شدید، باید به محل مرگ خود بروید و سپس Vigor به جا مانده را بردارید. فقط حواس خود را جمع کنید؛ چرا که برخی از دشمنان ممکن است Vigor شما را بخورند. در این حالت باید دشمن مورد نظر را شکست دهید و سپس Vigor خود را از جنازه آن‌ها بردارید. توجه داشته باشید دشمنی که Vigor شما را بخورد، از طریق چشم‌های بنفش خود قابل شناسایی است.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Weapon Collector

تمام اسلحه‌های بازی را به دست آورید

Silver

برای کسب تروفی Weapon Collector باید تمامی سلاح‌ها (Weapons) و سپرها (Shields) بازی Lords of the Fallen را به دست آورید. نکته فوق‌العاده مهم این است که برای انجام این کار، باید با استفاده از یک شخصیت سه بار بازی را به پایان برسانید. در واقع اگر داستان را سه بار با شخصیت‌های مختلف تمام کنید، موفق به کسب این تروفی نخواهید شد. از آنجایی که در بازی مورد بحث آیتم‌هایی وجود دارد که اصطلاحا Soul-Bound هستند، باید همه آن‌ها را با استفاده از یک شخصیت به دست آورید. راستی اگر دوستی دارید که قبلا این آیتم‌ها را به دست آورده، می‌توانید از او بخواهید که آن‌ها را برای شما Drop کند تا روند کسب تروفی سریع‌تر تمام شود. علاوه بر این باید بدانید که سپرها هم جزو سلاح‌های بازی محسوب می‌شوند. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای پیدا کردن سلاح‌های بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Ironclad

تمام قطعات زره یا Armor موجود در بازی را پیدا کنید

Silver

برای کسب تروفی Ironclad باید تمامی زره‌ها (Armors) بازی Lords of the Fallen را به دست آورید. نکته فوق‌العاده مهم این است که برای انجام این کار، باید با استفاده از یک شخصیت سه بار بازی را به پایان برسانید. در واقع اگر داستان را سه بار با شخصیت‌های مختلف تمام کنید، موفق به کسب این تروفی نخواهید شد. از آنجایی که در بازی مورد بحث آیتم‌هایی وجود دارد که اصطلاحا Soul-Bound هستند، باید همه آن‌ها را با استفاده از یک شخصیت به دست آورید. راستی اگر دوستی دارید که قبلا این آیتم‌ها را به دست آورده، می‌توانید از او بخواهید که آن‌ها را برای شما Drop کند تا روند کسب تروفی سریع‌تر تمام شود. علاوه بر این باید بدانید که سپرها جزو زره‌های بازی به حساب نمی‌آیند. برای آگاهی از نحوه کسب این زره‌ها، می‌توانید از راهنمای کسب Armorهای بازی Lords of the Fallen کمک بگیرید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap What Sights Contained Within

تمام Umbral Eyeها را جمع کنید

Bronze

تروفی از دست دادنی

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen به تروفی What Sights Contained Within می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید تمامی Umnral Eyeها را به دست آورید. از آنجایی که تکمیل ماموریت Moving On برای آزد کردن تروفی ضروری است، احتمال از دست دادن آن وجود دارد. پس باید حواس خود را نسبت به این ماموریت جمع کنید تا چیزی را از دست ندهید. با این حال سایر Umbral Eyeها از دست دادنی نیستند و نیازی به نگرانی وجود ندارد. اگر دوستی دارید که قبلا این آیتم‌ها را به دست آورده، می‌توانید از او بخواهید که آن‌ها را برای شما Drop کند تا روند همه چیز سریع‌تر شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای کسب Umbral Eyeهای بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Trinket Collector

تمام Ringها و Pendantها را به دست آورید

Bronze

برای کسب این تروفی باید تمامی Ringها و Pendantهای بازی Lords of the Fallen را به دست آورید. نکته فوق‌العاده مهم این است که برای انجام این کار، باید با استفاده از یک شخصیت سه بار بازی را به پایان برسانید. در واقع اگر داستان را سه بار با شخصیت‌های مختلف تمام کنید، موفق به کسب این تروفی نخواهید شد. از آنجایی که در بازی مورد بحث آیتم‌هایی وجود دارد که اصطلاحا Soul-Bound هستند، باید همه آن‌ها را با استفاده از یک شخصیت به دست آورید. راستی اگر دوستی دارید که قبلا این آیتم‌ها را به دست آورده، می‌توانید از او بخواهید که آن‌ها را برای شما Drop کند تا روند کسب تروفی سریع‌تر تمام شود. برای اطلاعات بیش‌تر هم می‌توانید به صفحه راهنمای Ringها و Pendantهای بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Ammunition Collector

انواع تیرهای موجود در بازی را پیدا کنید

Bronze

برای کسب تروفی Ammunition Collector باید انواع تیرهای موجود در بازی را پیدا کنید. برخلاف چند تروفی اخیر، برای کسب همه تیرها نیازی به اتمام سه باره بازی نیست و می‌توانید در همان تلاش اول برای تکمیل داستان این کار را انجام دهید. علاوه بر این، گیمرهای دیگر نمی‌توانند تیرها را برای شما Drop کنند. برای اطلاعات بیش‌تر بهتر است به صفحه راهنمای پیدا کردن انواع تیرهای بازی Lord of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Inferno Adept

تمام Inferno Spellهای بازی را به دست آورید

Bronze

Inferno Adept که در این نقطه از راهنمای تروفی Lords of the Fallen به آن می‌رسیم، از شما می‌خواهد که تمام Inferno Spellهای موجود در بازی را پیدا کنید. توجه داشته باشید که برای پیدا کردن تمامی جادوها اعم از Inferno، Radiance و Umbral باید بازی را سه دفعه با یک شخصیت به اتمام برسانید. پس اگر داستان را با شخصیت‌های مختلفی تمام کنید، موفق به کسب این تروفی نخواهید شد. علاوه بر این از آنجایی که برای کسب تمامی جادوها باید یک سری ماموریت را به اتمام برسانید، ممکن است آن‌ها را از دست بدهید. راستی گیمرهای دیگر هم نمی‌توانند این جادوها را برای شما Drop نمایند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به راهنمای Spellهای بازی Lord of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Radiant Adept

تمام Radiance Spellها را به دست آورید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Inferno Adpet سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Umbral Adept

تمام Umbrall Spellها را به دست آورید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Inferno Adept سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Throwable Collector

تمام آیتم‌های پرت کردنی یا Throwableها را به دست آورید

Bronze

شما برای کسب تروفی Throwable Collector باید تمام Throwableهای موجود در بازی را پیدا کنید. توجه داشته باشید که برای آزاد کردن این تروفی کافی است یک بار داستان را به اتمام برسانید. علاوه بر این، امکان Drop کردن آیتم‌های پرت کردنی توسط گیمرهای دیگر وجود ندارد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Gesture Collector

تمام Gestureها را به دست آورید

Bronze

تروفی آنلاین

همان‌طور که مشخص است، این تروفی از شما می‌خواهد که تمام Gestureها را به دست آورید. برای کسب این تروفی هم باید داستان را سه بار و با استفاده از یک شخصیت به پایان برسانید. بنابراین اگر داستان را با شخصیت‌های مختلفی تمام کنید، امکان کسب تروفی Gesture Collector از شما سلب خواهد شد. علاوه بر این از آنجایی که در این مسیر باید یک سری ماموریت‌ها را تکمیل کنید، ممکن است تروفی را از دست بدهید. برای سخت‌تر شدن کار هم باید بدانید که امکان Drop کردن این گسچرها توسط گیمرهای دیگر وجود ندارد. شما قادر هستید سه عدد از این Gestureها را با کمک کردن به Shrineها به صورت آنلاین به دست آورید. بنابراین Gesture Collector یک تروفی آنلاین محسوب می‌شود. به هر حال، برای آگاهی از نقطه دقیق این گسچرها می‌توانید به راهنمای پیدا کردن Gestureهای بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Salvation in Blood

Sanguinarix خود را به صورت کامل ارتقا دهید

Bronze

شما برای کسب این تروفی باید Sanguinarix خود را به صورت کامل Upgrade کنید. از آنجایی که این آیتم برای Heal کردن شخصیت اصلی به کار می‌رود از اهمیت بالایی برخوردار است.اما برای ارتقا کامل این آیتم به 20 عدد Saintly Quintessence نیاز خواهید داشت که در سطح جهان بازی پیدا خواهند شد. هنگامی که متریال‌های مورد نظر را به دست آوردید، می‌توانید به مراجعه به Pieta در منطقه Skyrest Bridge کار خود را به اتمام برسانید. هنگامی که این آیتم را به طور کامل ارتقا دادید، قدرت آیتم Healing شما 9 برابر قوی‌تر می‌شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Honed to Perfection

یک سلاح را به طور کامل ارتقا دهید

Bronze

برای اینکه بتوانید این تروفی را به دست آورید باید یکی از اسلحه‌های خود را به طور کامل ارتقا دهید. روند این کار از زمانی که شخصیت Blacksmith Gerlinde را از زندان آزاد کردید در دسترس قرار می‌گیرد. پس از آن این شخصیت در منطقه Skyrest Bridge دیده خواهد شد. حالا کافی است Shardهایی که پیدا می‌کنید را پیش او ببرید و اسلحه خود را به Level یا سطح 10 برسانید تا تروفی آزاد شود. توجه داشته باشید که پیدا کردن این Shardها زیاد سخت نیست و می‌توانید آن‌ها را به وفور در سطح دنیای بازی پیدا کنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Rune Novice

برای اولین بار یک Rune را در داخل یک Socket قرار دهید

Bronze

برای شروع کار باید اول از همه آیتمی با نام Cracked Rune Tablet را پیدا کنید. شما این آیتم را در Fitzroy’s Gorge و پس از اینکه با شخصیت Durstan کردید، به دست خواهید آورد. حالا کافی است این Rune Tablet را به شخصیت Blacksmith Gerlinde بدهید تا آن را روی یک از سلاح‌های شما اعمال کند. هنگامی که این عمل انجام گردید این بخش از راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen را هم پشت سر گذاشته‌اید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Rune Master

سه Rune را به صورت همزمان روی یک سلاح یا سپر قرار دهید

Bronze

ما در راهنمای تروفی Rune Novcie در مورد Runeها صحبت کردیم. حال برای اینکه بتوانید این تروفی را به دست آورید، باید سه عدد از این Runeها را روی یک سلاح یا سپر قرار دهید. برای انجام این کار باید Chipped Rune Tablet را پیدا کنید؛ آیتمی که در کنار Fireplace منطقه Upper Calrath پیدا می‌شود. در ادامه و برای پیدا کردن Rune سوم هم باید به منطقه Tower of Penance بروید و در پایین‌ترین طبقه به دنبال آیتم مورد نظر بگردید. حالا با Runeهای خود نزد شخصیت Gerlinde بروید و از او بخواهید که هر سه Rune موجود را روی یک سلاح یا سپر واحد کار بگذارد. هنگامی که این کار را انجام دهید تروفی Rune Master خیلی سریع آزاد خواهد شد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Carving Out Victory

Umbral Lamp را به صورت کامل ارتقا دهید

Bronze

شما برای ارتقا کامل Umbral Lamp به سه آیتم خاص با نام Antediluvian Chisel نیاز خواهید داشت. این آیتم‌ها در مناطق Lower Calrath، Fief of the Chill Curse و Manse of the Hallowed (هنگامی که در دنیای Umbral قرار دارید) پیدا خواهند شد. هنگامی که این سه آیتم مورد نیاز را پیدا کردید باید به پیش شخصیت Molhu در Skyrest Bridge بروید و Umbral Lamp خود را سه بار ارتقا دهید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Utmost Insight

سه Umbral Eye را روی Umbral Lamp قرار دهید

Bronze

هنگامی که تروفی Carving Out Victory را به دست آوردید می‌توانید روی Umbral Lamp خود سه Umbral Eye به طور همزمان بگذارید. بنابراین برای کسب این تروفی باید در دنیای بازی به دنبال این Umbarl Eyeها بگردید و سپس با مراجعه به شخصیت Molhu در Skyrest Bridge آن‌ها را روی Umbral Lamp خود قرار دهید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Comrades

یکی از دوستان خود را برای بخش کوآپ Beckon کنید (او را دعوت کنید)

Bronze

تروفی آنلاین

برای اینکه بتوانید یکی از دوستان خود را به بازی احضار یا Summon کنید باید به سراغ یکی از Vestigeهای موجود در بازی بروید. Vestigeها در واقع چکپوینت‌هایی هستند که می‌توانید در کنار آن‌ها استراحت کنید. هنگامی که کنار یکی از Vestigeها نشستید گزینه Multiplayer Mode را برگزینید (توجه داشته باشید که برای انجام این کار روی ایکس باکس و پلی استیشن نیاز به اشتراک لایو گلد و پی اس پلاس دارید). پس از انتخاب این گزینه روی یکی از دو عبارت Beckon Lampbearer یا Beckon a Friend کلیک کنید. هنگامی که یک گیمر دیگر وارد دنیای شما شد تروفی Comrades را به دست خواهید آورد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Shared Triumph

در کنار یکی از دوستان خود یک باس را شکست دهید

Bronze

تروفی آنلاین

اول از همه و برای اینکه بتوانید یک گیمر دیگر را به دنیای خود دعوت کنید، بهتر است به راهنمای تروفی Comrades سر بزنید. پس از اینکه یک نفر به دنیای شما اضافه شد، باید در کنار او یک باس را شکست دهید تا تروفی Shared Triumph آزاد شود. در بازی Lords of the Fallen تعداد باس‌ها به اندازه کافی است تا بتوانید این کار را انجام دهید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Vengeance for the Fallen

انتقام یک Lamp Bearer دیگر را بگیرید

Bronze

تروفی آنلاین

برای اینکه بتوانید انتقام یک گیمر کشته شده دیگر را بگیرید، باید حسابی حواس خود را جمع کنید. در حین تجربه بازی مورد بحث می‌توانید به ندرت لامپ‌های قرمز رنگی ببینید که روی زمین قرار دارند. با این لامپ‌ها قرمز تعامل برقرار کنید تا روند انتقام آغاز شود. از این لامپ یک سری پروانه‌های قرمز بیرون می‌آید و شما را به سمت هدف مورد نظر راهنمایی می‌کند. حالا کافی است هدف نشان داده شده را بکشید تا تروفی Vengeance for the Fallen آزاد شود. اهدافی که برای انتقام گرفتن با آن‌ها روبرو می‌شوید معمولا دشمنان قدرتمند یا Elite هستند.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap No Mercy

یک بازیکن دیگر را در نبرد PvP شکست دهید

Bronze

تروفی آنلاین

برای کسب تروفی No Mercy خود شما باید به یک Invader تبدیل شوید و به دنیای یک گیمر دیگر حمله کنید. حمله کردن به دنیای دشمنان کار سر راستی است و برای انجام آن، باید نزد یک Vetige بروید، گزینه Multiplayer Mode را انتخاب کنید و سپس وارد Slaughter Lamp Bearer شوید. هنگامی که وارد این بخش شوید پس از مدت زمان کوتاهی وارد دنیای یک گیمر دیگر می‌شوید و باید برای کسب تروفی او را بکشید. از آنجایی که کشتن یک گیمر واقعی دیگر می‌تواند کمی سخت باشد، بهتر است کمی حوصله به خرج دهید. علاوه بر این، پیشنهاد می‌کنیم که اول شخصیت خود را قوی کنید و سپس راه آزاد کردن این تروفی را در پیش بگیرید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Infernal Offerings

جمعا 10 عدد Severed Hands را اهدا یا Donate کنید

Bronze

تروفی آنلاین

شما برای کشتن گیمرهای دیگر در حالت PvP آیتم‌هایی تحت عنوان Severed Hands پاداش می‌گیرید که برای تروفی Infernal Offerings به کار می‌آیند (برای آموزش نحوه ورود به حالت PvP به راهنمای تروفی No Mercy بروید). هنگامی که یک بازیکن دیگر را در حالت PvP شکست دادید خود بازی Lords of the Fallen حدود 9 عدد از این Severed Handها به شما می‌دهد. پس برای به دست آوردن آیتم‌های کافی باید دو بار این پاداش را دریافت کنید. هنگامی که Severed Hand کافی داشتید به منطقه Shrine of Adyr بروید و در کنار محل مشخص شده به اهدا کردن این آیتم‌ها بپردازید. هنگامی که 10 عدد Severed Hand را در Shrine of Adyr اهدا یا Donate کردید، تروفی Infernal Offerings مال شما خواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Radiant Offerings

10 عدد Pilfered Coin را اهدا یا Donate کنید

Bronze

هنگامی که به دنیای بازیکنان دیگر بروید و به آن‌ها در جریان مبارزه کمک کنید، آیتم‌هایی تحت عنوان Pilfered Coin به دست خواهید آورد. حال برای اینکه بتوانید به دنیای یک گیمر دیگر بروید یا باید از طرف او به طور مشخص دعوت شوید یا به سوی یک Vestige بروید. سپس هنگامی که به Vestige رسیدید گزینه Multiplayer Mode و سپس Accompany Lamp Bearer را بزنید. بدین صورت پس از چند مدت به عنوان یار وارد دنیای یک نفر دیگر خواهید شد. در ادامه کافی است در کنار او یک باس فایت را شکست دهید تا 15 عدد Pilfered Coin به دست آورید. حالا باید به منطقه Skyrest Bridge بروید و سکه‌های به دست آمده را به Shrine of Orious اهدا کنید. هنگامی که 10 عدد از این آیتم‌ها را اهدا کردید، تروفی Radiant Offerings مال شما خواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Umbral Offerings

10 عدد Plucked Eyeball را اهدا یا Donate کنید

Bronze

تروفی آنلاین

شما زمانی موفق به کست Plucked Eyeball می‌شوید که با موفقیت از یک فرد دیگر انتقام بگیرید (پیش از این و در راهنمای تروفی Vengeance for the Fallen در مورد نحوه انتقام گیری صحبت کردیم). حال هنگامی که با موفقیت انتقام یک گیمر دیگر را گرفتید، سه عدد Plucked Eyeball به دست خواهید آورد. بنابراین برای به دست آوردن 12 عدد از این آیتم‌ها باید چهار بار مسیر انتقام گرفتن را در پیش بگیرید. حالا باید به منطقه Skyrest Bridge بروید و وارد دنیای Umbral شوید. بدین ترتیب قادر به پیدا کردن Shrine of Putrid Mother خواهید شد. حالا کافی است در این Shrine بیش از 10 عدد از این Plucked Eyeballها را اهدا یا Donate کنید تا تروفی Umbral Offerings آزاد شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Shades of Violence

یک قطعه از زره خود را رنگ کنید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen به تروفی Shades of Violence می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید یک قطعه از زره یا Armor خود را رنگ کنید. شما برای این کار به آیتمی تحت عنوان Tinct نیاز دارید که به مراتب در دنیای بازی مورد بحث پیدا می‌شود. هنگامی که یکی از آن‌ها را پیدا کردید وارد Menu شوید و سپس گزینه Tinct Tab را برگزینید. حالا روی یک از قطعات زره خود بروید و با فشردن دکمه ضربدر رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بدین ترتیب زره شما رنگ خواهد شد تا تروفی مورد نظر را هم به دست آورده باشید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Rise and Fall

باس فایت Pieta, She Blessed of Renewal را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستان بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد.  Pieta, She of Blessed Renewal یک باس فایت داستانی است که در مقابل Cathedral و در منطقه Abandoned Redscope پیدا می‌شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Together in Death

باس فایت Congregator of Flesh را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایت The Congregator of Flesh را که در ابتدا منطقه Forsaken Fen پیدا می‌شود، بکشید. این باس فایت زمانی که از پل چوبی آنجا سقوط می‌کنید ظاهر می‌شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Burying the Past

باس فایت Hushed Saint را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایت Hushed Saint را شکست دهید که در پایان منطقه Forsakn Fen پیدا می‌شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Unwanted

باس فایت Spurned Progney را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایت The Spurned Progney را بکشید که در منطقه Upper Calrath واقع شده است.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Unbroken to the End

باس فایت Unbroken Promise را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایت Unbroken Promise را شکست دهید که اولین باس بازی با دو فاز متفاوت محسوب می‌شد. در واقع پیش از اینکه بتوانید این باس را ملاقات کنید، باید دشمنی با نام Harrower Devalsm, The Pledged Knight را شکست دهید. هنگامی که این کار را انجام دادید باس فایت اصلی ظاهر می‌شود و باید خود Unbroken Promise را شکست دهید. توجه داشته باشید که هر دو این باس‌ها در پایان منطقه Revelations Depths پیدا می‌شوند.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Wings of Grief

باس فایت Hollow Crow را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را به دست می‌آورید که باس فایت Hollow Crow را شکست دهید؛ باس فایتی که مکانیک منحصر به فردی برای خود دارد. هنگامی که در دنیای Axion یا دنیای معمولی حضور دارید، فقط و فقط با استفاده از Soulfly می‌توانید به او ضربه بزنید. اما اگر در دنیای Umbral با او مبارزه کنید، چنین قانونی وجود ندارد و می‌توانید مانند شرایط معمول در مقابل او قرار بگیرید. این باس فایت در منطقه Fief of the Chill Curse پیدا خواهد شد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Twin Faces of Sin

باس فایت Reinhold the Immured را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایتی با نام Reinhold the Immured را شکست دهید که شامل دو فاز مختلف می‌شود. در واقع قبل از اینکه بتوانید در مقابل این باس قرار بگیرید، باید دشمنان با نام Tancred Master of Castigations را شکست دهید. هنگامی که این دشمن را شکست دادید، باس اصلی ظاهر می‌شود که با کشتنش تروفی Twin Faces of Sin را به دست خواهید آورد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Judgement

باس فایت Judge Cleric, The Radiant Sentinel را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما برای کسب این تروفی باید باس فایتی با نام Judge Clecric, The Radiant Sentinel را شکست دهید که شامل دو فاز مختلف می‌شود. این دشمن در پایان منطقه The Empyrean پیدا خواهد شد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Hunt’s End

باس فایت Lightreaper را شکست دهید

Bronze

تروفی از دست دادنی

Lightreaper در واقع همان باس فایتی است که در بخش آموزشی بازی در مقابلش قرار می‌گیرید و می‌میرید. با این حال، شما تروفی Hunt’s End را می‌توانید تنها در سه نقطه مشخص آزاد کنید. اول از همه شما باید این شخصیت را قبل از اینکه وارد منطقه Upper Calrath بکشید. برای شکست دادن Lightreaper باید به یکی از سه منطقه Defiled Sepulcher، Fief of the Chill Curse یا Fitzory’s Gorge بروید و با او وارد مبارزه شوید. حال اگر به دست او کشته شدید، دیگر شاهد ظاهر شدنش در آن مکان خاص نخواهید بود. به همین دلیل اگر پلاس داشته باشید و از فایل ذخیره خود یک نسخه پشتیبان بگیرید کار به مراتب ساده‌تری خواهید داشت.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap The King is Dead

باس فایت Sundered Monarch را شکست دهید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را زمانی به دست می‌آورید که باس فایت Sundered Monarch را شکست دهید. این باس فایت در پایان منطقه Bramis Castle پیدا خواهد شد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Hunger Sated

باس فایت Elianne the Straved را شکست دهید

Bronze

تروفی از دست دادنی

Elianne the Starved نام باس فایتی است که برای اولین بار او را در منطقه Mother’s Lull پیدا می‌کنید. شما تنها در صورتی می‌توانید با این دشمن روبرو شوید که پایان Umbral Ending را به دست آورده باشید. برای همین قضیه، باید یک ماموریت را به اتمام برسانید تا بتوانید به این پایان بندی برسید. هنگامی که Elianne the Straved را شکست دهید تروفی A Hunger Sated مال شما خواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Fallen

باس فایت Adyr, the Bereft Exile را شکست دهید

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما باس فایت Adyr, the Bereft Exile را برای اولین بار در منطقه Bramis Castle ملاقات خواهید کرد. شما تنها در صورتی با این باس فایت روبرو می‌شوید که پایان بندی Radiance ending را به دست آورده باشید (که برای رسیدن به آن باید تمام Beaconها را تکمیل کنید). پایان بندی Radiance Ending در واقع همان پایان بندی معمولی بازی است که بیش‌تر افراد در حین اتمام داستان آن را به دست می‌آورند. باس فایت مذکور فقط در این پایان بندی قابل مشاهده و شکست خواهد بود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap None Shall be Spared

تمام باس فایت‌های بازی را شکست دهید

Bronze

توضیحات تروفی None Shall be Spared به خوبی نحوه آزاد کردنش را برای ما توضیح می‌دهد. شما برای کسب این تروفی باید تمامی باس فایت‌های اصلی و فرعی بازی Lords of the Fallen را با استفاده از یک شخصیت بکشید. بنا بر همین موضوع اگر با شخصیت‌های مختلف به سراغ این باس فایت‌ها بروید و همه آن‌ها را بکشید، این تروفی را به دست نخواهید آورد. برای اطلاعات بیش‌تر پیشنهاد می‌کنیم که به راهنمای باس فایت‌های بازی Lords of The Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap The Price of Knowledge

کاری کنید که شخصیت Exacter Dunmire به اطلاعاتی که می‌خواهد برسد

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen به تروفی The Price of Knowledge می‌رسیم که از شما می‌خواهد یک ماموریت فرعی را به پایان برسانید. برای تکمیل این ماموریت، باید چند آیتم مشخص را برای شخصیت Exacter Dunmire بیاورید و کاری کنید که او به اطلاعات مورد نظرش برسد. خوشبختانه این ماموریت تا زمانی که حالت نیو گیم پلاس را آغاز نکنید از دست نمی‌رود و می‌توانید هر موقع که خواستید به سراغش بروید. پیشنهاد می‌کنیم برای تکمیل این ماموریت و سایر Questهای این اثر، به راهنمای ماموریت‌های بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Part of the Divine

کار کنید که شخصیت Damarose the Marked به پاداش مقدس خود برسد

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما تنها در زمانی می‌توانید این ماموریت را به پایان برسانید که در مسیر آزاد کردن پایان بندی Adyr Ending قدم بردارید. توجه داشته باشید که اگر تا قسمت‌های پایانی داستان اصلی پیش بروید امکان تکمیل این ماموریت را از دست خواهید داد. برای جزئیات بیش‌تر به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Travels Resumed

کاری کنید که شخصیت Sparky آزاد شود

Bronze

تروفی از دست دادنی

برای کسب این تروفی باید همه Rune Tabletهای موجود در بازی را به شخصیت Sparky بدهید تا Blacksmith او را آزاد کند. اگر این کار را انجام دهید می‌توانید با مراجعه به هر Vestige از تمام خدمات Blacksmith بهره ببرید. انجام این کار برای رسیدن به پایان بندی Umbral Ending فوق‌العاده مفید است. برای اطلاعات بیش‌تر پیشنهاد می‌کنیم که به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Moving On

کاری کنید که شخصیت Byron یک هدف جدید پیدا کند

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما تنها در زمانی می‌توانید این تروفی را به دست آورید که از آسانسور موجود در منطقه Cistern (که شما را به Upper Calarath می‌برد) استفاده نکنید. راستی اگر در روند داستان زیاد پیشروی داشته باشید ممکن است این تروفی را از دست بدهید. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که از لینک گذاشته شده در راهنمای تروفی Price of Knowledge کمک بگیرید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Hero Worship

کاری کنید که شخصیت Drustan به برادر خود اعتماد کند

Bronze

تروفی از دست دادنی

برای کسب این تروفی شما باید در تمام نقاط موجود با شخصیت Durstan صحبت کنید. علاوه بر این، باید کمپ فایر موجود در منطقه Fief of the Chill Curse را روشن کنید تا ماموریت مورد بحث شکست نخورد. هنگامی که این ماموریت به پایان رسید تروفی Hero Worship برای شما خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر پیشنهاد می‌کنیم به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Antanas’ Legacy

کاری کنید که ارزش دوستی شخصیت Andreas of Ebb ثابت شود

Bronze

ماموریت مربوط به شخصیت Andreas of Ebb هم جزو معدود مراحل فرعی بازی است که آن را تا زمانی که نیو گیم پلاس را آغاز نکنید، از دست نخواهید داد. برای اطلاعات بیش‌تر بهتر است به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Faithful

کاری کنید که شخصیت Stomund, Captain of the Fidelis در منطقه Empyrean مورد استقبال قرار گیرد

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما زمانی می‌توانید این ماموریت را تکمیل کنید که دو قطعه مربوط به Banner را برای شخصیت Stomund بیاورید و چند کار دیگر را هم انجام دهید. برای آگاهی از این کارهای فرعی بهتر است به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Without Purpose

کاری کنید که شخصیت Thehk-Ihir منطقه Mournstead را ترک کند

Bronze

تروفی از دست دادنی

شما برای تکمیل این ماموریت فرعی باید در تمامی نقاط ممکن در داستان با شخصیت Thehk-Ihir صحبت کنید و حرف‌های او را بشنوید. بنا بر همین موضوع اگر به او بی‌محلی کرد و سر صحبت را باز نکنید، ماموریت با شکست روبرو خواهد شد. توجه داشته باشید که این شخصیت معمولا در نزدیکی Vestige Shrineها پیدا خواهد شد. برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Queen’s Rest

درخواست پایانی شخصیت Sophesia را برآورده کنید

Bronze

تروفی از دست دادنی

برای کسب این تروفی باید ماموریت The Tortured Prisoner را با موفقیت پشت سر بگذارید. توجه داشته باشید که اگر زیاد در روند داستان پیش بروید این تروفی را از دست خواهید داد. برای اطلاعات بیش‌تر برای تکمیل این ماموریت بهتر است به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap The Last Step

کاری کنید که ماجراجویی شخصیت The Iron Wayfarer در نهایت به پایان برسد

Bronze

تروفی از دست دادنی

برای اینکه بتوانید تروفی The Last Step را به دست آورید باید در تمامی موقعیت‌های ممکن با شخصیت The Iron Wayfarer صحبت کنید. توجه داشته باشید که کسب این تروفی تنها در مسیر آزاد کردن پایان بندی Umbral Ending میسر خواهد بود. اگر یکی از موقعیت‌های صحبت کردن با این شخصیت را از دست بدهید، این تروفی را نیز از دست خواهید داد. پس حواس‌تان را حسابی نسبت به این فرد جمع کنید. برای اطلاعات بیش‌تر و آگاهی از محل قرار گیری Iron Wayfarer، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Vengeful Reflection

کاری کنید که یک نسخه Umbral از شخصیت Isaac با باس فایت The Lightreaper روبرو شود

Bronze

تروفی از دست دادنی

Vengeful Reflection در واقع دومین تروفی مربوط به باس فایت The Lightreaper است که به هیچ وجه نمی‌توانید آن را با تروفی Hunt’s End ترکیب کنید (نمی‌توانید هر دو آن‌ها را در یک Playthrough به دست آورید). به طور معمول شما در سه رویارویی ابتدایی با این باس فایت از او شکست می‌خورید؛ اما می‌توانید در رویارویی نهایی در منطقه Upper Calrath او را شکست دهید. بنا بر همین موضوع اگر زودتر از موعد و در رویارویی‌های پیشین Lightreaper را شکست دهید، تروفی Vengeful Reflection را از دست خواهید داد. علاوه بر این، برای آزاد کردن این تروفی باید باس فایت مورد بحث را به همراه شخصیت Isaac شکست دهید.

برای انجام این کار باید اول از همه ماموریت مربوط به شخصیت Isaac را تکمیل کنید و سپس او را به همراه خود به زمین نبرد بیاورید. فقط توجه داشته باشید که اگر The Lighhtreaper را در منطقه Upper Calrath بدون او شکست دهید، تروفی را از دست خواهید داد (حضور Isaac در جریان مبارزه ضروری است). به طور کلی تا زمانی که باس فایت مورد بحث را در رویارویی‌های پیشین نکشته باشید، Vengeful Reflection را از دست نخواهید داد. با علم به تمامی نکات ذکر شده، بهتر است برای تکمیل ماموریت Isaac به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Lord of the Risen

پایان بندی Adyr Ending را به دست آورید

Silver

تروفی از دست دادنی

در این نقطه از راهنمای تروفی Lords of the Fallen به تروفی‌های مربوط به پایان بندی‌های بازی می‌رسیم. این بازی مجموعا مجموعا شامل سه پایان بندی مختلف می‌شود که برای تروفی پلاتینیوم به همه آن‌ها نیاز خواهید داشت. برای رسیدن به این پایان بندی‌ها صرفا باید یک سری مسیرهای مشخص شده را انجام دهید. با این حال از آنجایی که این پایان بندی‌ها ممکن است خیلی سریع از دست بروند، باید حسابی حواس خود را جمع کنید. برای اطلاعات بیش‌تر و جامع‌تر بهتر است به راهنمای پایان بندی‌های بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap In Light we Walk

پایان بندی Radiant Ending را به دست آورید

Silver

تروفی از دست دادنی

برای اطلاعات بیش‌تر بهتر است به راهنمای تروفی Lords of the Risen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Back to the Void

پایان بندی Umbral Ending را به دست آورید

Silver

تروفی از دست دادنی

برای اطلاعات بیش‌تر بهتر است به راهنمای تروفی Lords of the Risen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Shadow Dispelled

Scarlet Shadow را شکست دهید

Bronze

Scarlet Shadow نام یک دشمن فوق‌العاده قدرتمند است. این دشمن تنها در زمانی ظاهر می‌شود که برای یک مدت زمانی طولانی در بُعد Umbral باقی بمانید. هنگامی که رنگ لامپ شما قرمز باشد، این دشمن تا زمانی که در بُعد Umbral قرار دارید شما را دنبال خواهد کرد. با توجه به همین موضوع نمی‌توانید او را نادیده بگیرید و باید یک بار برای همیشه او را از بین ببرید. هنگامی هم که Scarlet Shadow را بکشید نه تنها تروفی A Shadow Dispelled را آزاد می‌کنید، بلکه یک تبر قدرتمند با نام Umbral Eye of Marco را هم به دست خواهید آورد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Essence of Death

یک نفر از دشمنان را با استفاده از Umbral Finisher بکشید

Bronze

برای اینکه بتوانید یکی از دشمنان را با استفاده از یک Umbral Finisher بکشید، باید از Soulfly کمک بگیرید. اما این کار به چه نحوی انجام می‌گیرد؟ برای این کار باید دکمه D-Pad پایین را فشار دهید تا شخصیت اصلی Umbral Lamp را بالا بیاورد. در ادامه باید با نگه داشتن دکمه L2 و R2 یک دشمن را انتخاب کنید تا شخصیت اصلی لامپ را به طرف او بگیرد. لامپ را باید تا زمانی نگه دارید که دشمن مورد نظر Stun شود و دیگر قادر به حرکت نباشد. هنگامی که یک دشمن به طور کامل Stun شد، یک نقطه بزرگ قرمز روی بدنش به نمایش در می‌آید. در این شرایط کافی است به او نزدیک شوید و با فشردن دکمه R1 یک Umbral Finisher را روی او پیاده کنید تا تروفی Essence of Death آزاد شود.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Thriving in Darkness

از یک Vestige Seed استفاده کنید

Bronze

برای کسب این تروفی کافی است یک Vestige Seed را روی زمین بکارید. کاشتن این دانه‌ها تنها در زمانی میسر می‌شود که یک Flowerbed پیدا کنید. هنگامی که به یک Flowerbed نزدیک شوید، Umbral Lamp شروع به چشمک زدن می‌کند و به رنگ آبی در می‌آید. بهترین و راحت‌ترین نقطه ممکن برای انجام این کار پس از باس فایت آموزشی بازی در همان دقایق ابتدایی است. برای کاشتن Umbral Seed کاقی است دکمه D-Pad پایین را بزنید، با دکمه R2 نشانه و بگیرید و سپس با فشردن دکمه مثلث Vestige Seed خود را در محل مورد نظر بکارید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Seasoned

به Level یا سطح 100 برسید

Silver

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen به تروفی Seasoned می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید به Level یا سح 100 برسید. شما می‌توانید با کشتن دشمنان XP جمع کنید و با مراجعه به Vestigeها سطح خود را ارتقا دهید. علاوه بر کشتن دشمنان، می‌توانید با استفاده از Vigor Skullها و فروختن آیتم‌های اضافی امتیاز بیش‌تری برای Level-Up به دست آورید. اگر بخواهید تروفی‌های مربوط به پایان بندی‌ها را به دست آورید و چندین بار داستان را به اتمام برسانید، به صورت خودکار به سطح 100 می‌رسید و تروفی Seasoned را آزاد می‌کنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Wayfarer

تمام منطقه‌های موجود در بازی را ملاقات کنید

Silver

همان‌طور که توضیحات خود تروفی می‌گوید، برای آزاد کردن Wayfarer باید از تمامی منطقه‌های موجود در بازی Lords of the Fallen دیدن کنید. در ادامه لیست تمامی منطقه‌های بازی مورد بحث را مشاهده خواهید کرد:

 • Defiled Sepulcher
 • Abandoned Redcopse
 • Skyrest Bridge
 • Piligrim’s Perch
 • Forsaken Fen
 • Fitzroy’s Gorge
 • Shrine of Adyr
 • Lower Calrath
 • Upper Calrath
 • Sunless Skein
 • Cisterns
 • Revelation Depths
 • Mother’s Lull
 • Fief of the Chill Curse
 • Path of Devotion
 • Manse of the Hallowed Brothers
 • Tower of Penance
 • Abbey of the Hallowed Sisters
 • The Empyrean
 • Bramis Castle

هنگامی که تمامی این مناطق را از نزدیک دیدید و واردشان شدید، تروفی را به دست خواهید آورد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap The Past Shapes the Present

آیتم Bowl of Revelations را به شخصیت Molhu بدهید

Bronze

برای به دست آوردن این تروفی باید اول از همه آیتمی با نام Bowl of Revelations را به دست آورید که در منطقه Pilgrim’s Perch پیدا می‌شود. هنگامی که در این منطقه قرار دارید وارد Umbral شوید و به دنبال یک Umbral Belly بگردید؛ چرا که آیتم مورد نظر در آن قرار دارد. توجه داشته باشید که آیتم Bowl of Revelations تقریبا در نقاط پایینی منطقه Pilgrim’s Perch قرار دارد. هنگامی که آیتم مورد نظر را پیدا کردید به منطقه Skyrest Bridge بازگردید و آن را به شخصیت Molhu تحویل دهید. بدین ترتیب تروفی The Past Shapes the Present آزاد می‌شود و این شخصیت نیز آیتم‌های بیش‌تری برای فروش خواهد داشت.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap Lingering Moments

تمام Umbral Stigmaها را ببینید

Bronze

تروفی از دست دادنی

به طور کلی 60 عدد Umbral Stigma در بازی Lords of the Fallen وجود دارد که برای تروفی Lingering Moments باید همه آن‌ها را ببینید. Umbral Stigmaها در واقع رویدادهای مهمی هستند که قبلا در بُعد Axiom رخ داده‌اند. برای دیدن این رویدادها اول از همه باید در بُعد Axion به دنبال پروانه‌های آبی رنگ بگردید. هنگامی که آن‌ها را دیدید به بُعد Umbral بروید و با کمک گرفتن از Soulfly این Umbral Stigmaها را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیش‌تر در این باره پیشنهاد می‌کنیم که به راهنمای پیدا کردن تمام Umbral Stigmaهای بازی Lords of the Fallen سر بزنید.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Rest Among the Dead

به منطقه داخلی Skyrest Bridge بروید

Bronze

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار آزاد خواهد شد. این تروفی به محض اینکه باس فایت Pieta را کشتید و وارد منطقه Skyrest Bridge شدید، آزاد خواهد شد.

Lords of the Fallen (2023) Trophy Guide & Roadmap A Trace of Venom

کاری کنید که شخصیت Kukajin در منطقه Mornstead به نتیجه مورد نظرش برسد

Bronze

تروفی از دست دادنی

خط داستانی شخصیت Jukajin فوق‌العاده ساده و سرراست است. ما اول از همه باید او را با استفاده از جادو Radiant Spell آزاد کنیم تا بتوانید در حین مبارزه با باس فایت‌ها از او کمک بگیریم. توجه داشته باشید که بعد از هر باس فایت باید پاداش او را به وی بدهید؛ وگرنه شما را می‌کشد و ماموریت با شکست مواجه می‌شود. برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به راهنمای تروفی Price of Knowledge سر بزنید.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Lords of the Fallen می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Powerpyx

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *