اخبار و رویدادها, بازی

اکشن فیگور بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

شما ممکن است همین حالا در پلی استیشن 4 یا 5 خود در حال بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales باشید اما اگر می‌خواهید شخصیت جذاب اسپایدرمن را به مجموعه خود اضافه کنید، باید تا اوایل سال 2022 صبر کنید.

این مجموعه کلاسیک بسیار زیبا مایلز با لباس شیک کلاسیک خود نشان می‌دهد و تعداد کمی لوازم جانبی اختیاری به همراه دارد. در کنار وسایل زمستانی برای گرم نگه داشتن اکشن فیگور، مایلز می‌تواند کوله پشتی بپوشد که حتی می تواند گربه‌ای به نام گربه عنکبوتی (Spider Cat) را در آن نگه دارد.

شکل این اکشن فیگور در سایت SlidShow که ۶ تکه است (ایستاده با قد 29.5 سانتی متر)، می‌تواند به روش‌های مختلفی ژست بگیرد. از جمله حرکت‌های هوایی که توسط یک پایه پویا پشتیبانی می‌شوند. شما همچنین می‌توانید بازوهای مایلز را با انرژی ونوم (Venom) فوق العاده شارژ کنید و دست های او را برای کارهای مختلف مانند شلیک تار عوض کنید.

 

 بازی Marvel's Spider-Man Miles Moralesقیمت این اکشن فیگور رقم ۲۷۰ دلار خواهد بود و در کنار شخیت پیتر پارکر موجود خواهد شد. اکشن فیگور پیتر پارکر متشکل از لباس پیشرفته (Advanced Suit)، لباس نگاتیوی (Negative Suit)، زره عنکبوتی آهنی (Iron Spider Armor)، لباس ضد اوک (Anti-Ock Suit)، لباس پانک (Punk Suit) و زره پوش (Spider-Armor) مدل MK IV است.

جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Insomniac یعنی بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales، به تازگی عرضه شده است و ما کنترل مایلز مورالز را بر عهده می‌گیریم. این بازی ۵۰ تروفی دارد که بدست آوردن آن‌ها بسیار ساده ولی زمانگیر است. برای پلات کردن این بازی می‌توانید به راهنمای تروفی بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales مراجعه کنید.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتری در مورد اکشن فیگور این بازی در سایت رسمی Sideshow مراجعه کنید. در ادامه مطلب می‌توانید تصاویر بیشتری از این اکشن فیگور را مشاهده کنید:

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

برای خرید بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales روی PS4 و خرید بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales روی PS5 می‌توانید همین الان وارد بخش فروشگاه تیلنو شوید.

فراموش نکنید که برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز می‌توانید از تیلنو اقدام کنید.

نظر شما در مورد این اکشن فیگور چیست؟ به نظر شما کیفیت این اکشن تا چه اندازه‌ای خوب است تا قابلیت‌هایی ذکر شده را انچام دهد؟ نظر خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: GameInformer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید