آنباکس, بررسی ویدیویی, راهنمای خرید کنسول, کنسول های قدیمی

آنباکس و بررسی کنسول Nintendo Famicom Mini

خرید کنسول کلاسیک - کنسول‌های کلاسیک - نینتندو

شرکت نینتندو به واسطه عرضه نسخه Mini کنسول‌های کلاسیک خود تلاش کرده تا خاطرات خوش گذشته‌های دور را برای بازیکنان زنده کند. با تیلنو و آنباکس و بررسی کنسول Nintendo Famicom Mini همراه باشید.

جعبه‌گشایی و بررسی کنسول نینتندو فامیکام مینی را در زیر مشاهده می‌کنید:

شرکت Nintendo یکی از بازوهای اصلی صنعت بازی‌های ویدیویی است که با کنسول‌های مختلف خود اعم از NES و SNES سهم زیادی در شهرت ویدیو گیم دارد. بسیاری از بازیکنان خاطرات خوب گذشته خود را به آثار منتشر شده برای کنسول‌های مذکور مدیون هستند. با این وجود که نینتندو توجه خود را به کنسول‌های مدرن خود از جمله Nintendo Switch معطوف کرده، اما این امر باعث نشده که کنسول‌های کلاسیک را فراموش کند. به منظور زنده کردن دوران قدیم، این کمپانی اقدام به عرضه نسخه Mini کنسول‌هایش کرده است. در حالی که NES Classic Edition در بازارهای جهانی در دسترس قرار گرفته، نینتندو نسخه ژاپن این کنسول را با ظاهر Famicom عرضه کرده است.

کنسول Nintendo Famicom Mini

کنسول‌های Nintendo Famicom Mini و Nintendo NES Mini دارای ویژگی‌هایی همچون اتصال HDMI، پشتیبانی از رزولوشن 720p با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و برخورداری از دو کنترلر است. کنسول‌های ذکر شده دارای ۳۰ بازی مختلف هستند که از بین آن‌ها می‌توان به Zelda II: The Adventure of Link ،Super Mario Bros. 3 ،Ninja Gaiden ،Final Fantasy III ،Donkey Kong Jr. و Castlevania اشاره کرد. در کنار بازی‌هایی که به صورت رسمی در کنسول فامیکام مینی و ان‌ای‌اس مینی قرار داده شده‌اند، هکر‌ها توانستند زمینه تجربه ۷۰۰ بازی مختلف از جمله آثار Nintendo 64 و 32X را فراهم کنند.

بازیکنان بسیاری در سراسر جهان نسبت به خرید کنسول‌های Nintendo Famicom Mini و Nintendo NES Mini علاقه نشان دادند و اقدام به تهیه آن کردند. نینتندو بیش از دو میلیون نسخه از این کنسول‌ها را تولید و عرضه کرد که به سرعت به فروش رسیدند. تصمیم کمپانی مذکور برای تعطیل کردن خط تولید کنسول‌های فامیکام مینی و ان‌ای‌اس مینی باعث تعجب بسیاری از بازیکنان شده و قیمت فروش آن را به شکل سرسام‌آوری افزایش داد. با این حال موفقیت این کنسول‌ها در جلب نظر بازیکنان، موجب عرضه کنسول Super NES Classic Edition شد.

نظر شما راجع کنسول‌های Nintendo Famicom Mini و Nintendo NES Mini چیست؟ آیا با تولید و عرضه این دسته از کنسول‌ها موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *