اخبار و رویدادها, عمومی, کنسول

جیم رایان: پلی استیشن ۵ با یک قیمت مناسب عرضه می‌شود

پلی استیشن 5
سونی هنوز قیمت رسمی کنسول نسل بعدی خود را اعلام نکرده است؛ اما مدیر شرکت سونی، جیم رایان ( Jim Ryan )، به طرفداران این اطمینان را می‌دهد که پلی استیشن 5 “بهترین قیمت ممکن” را خواهد داشت.

رایان اما به سرعت اشاره کرد این به معنی پایین‌ترین قیمت ممکن نیست ولی این قیمت برای چیزی که ارائه خواهد شد، منصفانه و عادلانه است.

وی اذعان داشت که شیوع ویروس کرونا ممکن است بر قدرت خرید تاثیر بگذارد اما چون هوادارن بدون توجه به قیمت  پلی استیشن 5 سراغ خرید آن می‌روند نگرانی ما از این بابت رفع می‌شود.

پلی استیشن 5

رایان در مصاحبه با Games industry گفت:

تاریخچه‌ی اخیر به ما نشان داده که بازی، سرگرمی و شغلی است که در مواقع سخت و دشوار اقتصادی سودآور بوده. این کاملا منطقی است که مردم پول خارج شدن از خانه را ندارند پس در خانه می‌مانند.حالا چه کسی می‌داند که این رکورد اقتصادی چگونه خواهد بود، چقدر عمیق می‌تواند باشد و چه مدت دوام خواهد داشت. این می‌تواند اینگونه باشد که قالب‌های تاریخی، مدل‌های قدیمی‌ای که قبلا استقاده می‌شدند دیگر در آینده کاربرد نداشته باشند.

وی ادامه داد:

من فکر می‌کنم بهترین راهی که می‌توانیم به این موضوع بپردازیم، ارائه‌ی یک قیمت مناسب که در حد توانمان باشد، است. لزوما منظور من پایین‌ترین قیمت نیست. بهترین قیمت ممکن، ترکیبی از موارد بسیاری است. ترکیبی از بازی‌ها، تعداد بازی‌ها، عمق بازی‌ها، وسعت بازی‌ها، کیفیت بازی‌ها، ارزش بازی‌ها، همه‌ی این موارد و اینکه چگونه از فرصت تغییرات و جزئیات جدید پلتفرم استفاده می‌کنند در کنار هم این معنی را می‌دهند.

با وجود گمانه زنی‌ها، رایان به BBC گفت که همه‌گیری ویروس کرونا تاثیری بر برنامه‌ی قیمت‌گذاری‌های سونی نخواهد گذاشت.

نظر شما چیست؟ بنظرتان قیمت کنسول پلی استیشن 5 مطلوب خواهد بود؟ نظرات خود را با تیلنو درمیان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید