راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته پنجم سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت

در پنجمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. با توجه به آپدیتی که در طی هفته گذشته شاهد آن بودیم، ویژگی‌های جدیدی مانند تغییر چرخ ماشین‌‌ها به بازی اضافه شده و برای آشنایی گیمرها با قابلیت‌های جدید، شاهد آن‌ها در چلنج های این هفته هستیم. علاوه‌بر تکیه روی ویژگی‌های جدید، چالش های هفته پنجم از سیزن ششم فورتنایت تمرکز ویژه‌ای روی رانندگی گیمرها دارند و برای تکمیل همه چالش‌ها، باید حسابی مهارت رانندگی خود را تقویت کنید. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهمی درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب فصل جدید بازی فورتنایت شروع شد؛ تمام تغییرات سیزن ۶ چپتر ۲، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Deal Damage With SMGs (1000) با SMGها ۱۰۰۰ واحد آسیب وارد کنید
Search Ammo Boxes (5)

 

۵ جعبه مهمات را سرچ کنید
Use a Camp Fire از یک کمپ فایر استفاده کنید
Modify Vehicles with off-road tires (3) سه وسیله نقلیه را با لاستیک‌های Off-Road شخصی‌سازی کنید
Drive From Sweaty Sands to Clossal Crops with out leaving the Vehicle (1) از Sweaty Sands تا Clossal Crops بدون ترک کردن ماشین رانندگی کنید
Maintain a Speed of 65 or Greater for 4 Second in Vehicle

 

۴ ثانیه روی سرعت ۶۵ یا بیشتر، ماشین خود را نگه دارید
Get 2 Seconds of Air Time in a Vehicle

 

دو ثانیه با وسایل نقلیه روی هوا معلق بمانید

اولین چالش این هفته فورتنایت، شما را دعوت به مبارزه با SMGها می‌کند. در آپدیت این هفته تمام SMGها باف شدند و حال ۱۰۰۰ واحد دمیج وارد کردن به دشمنان، به نسبت روزهای گذشته کار ساده‌تری است. اگر دوست‌دارید این چالش را هرچه زودتر به پایان برسانید، مود Team Rumble انتخاب خوبی برای شما است. بعد از دمیج وارد کردن با SMGها، نوبت به ساده‌ترین چالش این هفته می‌رسد. برای تکمیل این چالش کافی است پنج جعبه مهمات را باز کنید. این چالش خیلی سریع و بدون دردسر خاصی به پایان می‌رسد. چالش بعدی استفاده از کمپ فایر است. کمپ فایرهای زیادی در سرتاسر نقشه قرار دارند و اگر می‌خواهید این چالش را نیز به پایان برسانید، کافی است تا بعد از رسیدن به یکی از کمپ فایرها، آن را روشن کنید. چالش بعدی مربوط به کاستوم کردن ماشین‌ها است. در اکثر گاراژ‌ها لاستیک‌های Off-ROAD پیدا می‌شوند و برای شخصی‌سازی ماشین‌ها نیز کافی است این لاستیک‌ها را روی ماشین مورد نظر پرتاب کنید. نحوه کامل شخصی‌سازی ماشین‌ها را در ویدیو زیر مشاهده می‌کنید.

بعد از شخصی‌سازی ماشین‌ها، برای تکمیل چالش بعدی کافی است از Sweaty Sands تا Clossal Crops بدون ترک کردن ماشین رانندگی کنید. اگر دشمنی جلوی راه شما پیدا نشود این چالش نیز سخت نیست و فقط کمی وقت‌گیر است. برای تکمیل چالش بعدی باید حسابی تخت‌گاز رانندگی کنید. نگه داشتن سرعت ماشین ۴ ثانیه روی سرعت ۶۵ یا بیشتر، با ماشین‌های دارای قابلیت Boost کار سختی نیست و خیلی راحت می‌توانید این چالش را نیز به پایان برسانید. بعد از تخت‌گاز رفتن، و تکمیل چالش قبلی، کافی است از ماشین خود پیاده شده و دو پله متوالی بیلد کنید. بعد از بیلد این پله‌ها، با Boost ماشین خود روی آن‌ها رفته و دو ثانیه با ماشین روی هوا معلق بمانید. به این ترتیب تمام چالش‌های اپیک این هفته فورتنایت به اتمام می‌رسند و حال نوبت چالش‌های لجندری است.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Collect Bars (۱۰۰۰) هزار واحد طلا جمع‌آوری کنید
Collect Bars (۲۰۰۰) دو هزار واحدطلا جمع‌آوری کنید
Collect Bars (۳۰۰۰) سه هزار واحدطلا جمع‌آوری کنید
Collect Bars (۴۰۰۰) چهار هزار واحد طلا جمع‌آوری کنید
Collect Bars (۵۰۰۰) پنج هزار واحد طلا جمع‌آوری کنید

برای به دست آوردن طلا، می‌توانید با نابود‌کردن وسایل درون خانه‌ها، کشتن دشمنان، پیدا کردن گاو صندوق‌ها و… مقدار زیادی طلا به دست آورید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته پنجم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی، با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید